podcast mały biznes wielkie efekty

Możesz skalować biznes online i generować przełomowe wyniki sprzedażowe, nawet jeśli jesteś zwyczajną kobietą bez miliona followersów.

O tym, jak to zrobić, mówię więcej na moim kanale YouTube i w podcaście „Mały biznes, wielkie efekty”

A tutaj, oprócz filmu i podcastu, znajdziesz także artykuł blogowy do każdego odcinka. Zapraszam!

Nie polegaj na motywacji! Buduj nawyki.

Nie polegaj na motywacji! Buduj nawyki.

W swoim biznesie dążę do tego, żeby - niezależnie od tego, jaki mam dzisiaj humor, czy się czuję dobrze, czy jestem zmęczona, czy nie -  mój biznes codziennie na siebie zarabiał.  I chciałabym, żeby więcej właścicielek biznesu online tego też doświadczyło.  Że mają...

czytaj dalej

Zobacz najczęściej czytane artykuły:

co warto wiedzieć na starcie biznesu

5 rzeczy, jakie chciałabym wiedzieć na starcie biznesu, a o których nikt mi nie powiedział

Bardzo żałuję, że rozwoju biznesu nie uczą nas w szkole. Bo nawet, jeśli mamy lekcje przedsiębiorczości, no to, umówmy się – na pewno nie przygotowują nas one do prowadzenia firmy. Dlatego w tym odcinku opowiadam o 5 rzeczach, o jakich sama chciałabym wiedzieć na...
metody stabilizacji przychodu w biznesie online

3 główne metody stabilizacji przychodu w biznesie online – czy znasz je wszystkie?

Jednym z największych problemów, z którym przychodzą do mnie klientki, jest brak stabilizacji przychodu w ich biznesach online. Wiele osób nie wie nawet, ile zarobi w przyszłym miesiącu i skąd się biorą ich klienci. Często w ogóle nie planują sprzedaży, nic więc...
rekordowe wyniki sprzedażowe

5 obszarów, na jakich warto się skupić, aby generować rekordowe wyniki sprzedażowe

Przez pierwsze lata nie potrafiłam w swoim biznesie online zarabiać dużych pieniędzy. Długo nie mogłam przebić progu 10 000 złotych na jednej kampanii sprzedażowej. Teraz ta kwota wydaje mi się śmieszna, bo moje miesięczne koszty są wyższe, ale wtedy to było prawdziwe...
jak rozwijać swój biznes

5 obszarów, na jakich musisz się skupić, aby rozwijać swój biznes

Masz czasami takie wrażenie, że robisz WSZYSTKO, aby Twój biznes popchnąć do przodu, ale klientów nadal brak? Stoisz w miejscu, mimo że wydaje Ci się, że jesteś ciągle zajęta? Niby robisz wszystko, o czym słyszysz na webinarach, kursach i szkoleniach, ale wciąż nie...

Bardzo cenię podcast Justyny, bo zawsze dowiem się czegoś nowego lub znaną mi wiedzę podaje ona w nietuzinkowy i osobisty, nie boi się zdradzać czasami trudnych szczegółów lub wymagających momentów z życia firmy. Autentyczność, nawiązanie do własnych przeżyć, błędów, odważnych decyzji mocno mnie inspiruje do odkrywania własnej biznesowej drogi.

Polecam wszystkim, którzy tworzą online, rozwijają swoje firmy i chcą profesjonalizmu z ludzką twarzą.

Podcast odsłuchany! Jak zawsze konkret i punkt odniesienia idealny dla indywidualnych przedsiębiorców Sporo rozkminiania przede mną, aby określić solidne fundamenty!

Na pewno konkret i mnóstwo inspiracji!

Ale najbardziej cenię to, że możesz wynieść dla siebie wartość na każdym etapie biznesu.

Ja obserwuję jak Justyna wprowadza w życie swoją strategię, intencjonalną sprzedaż i prowadzi odbiorców przez ścieżkę klienta w naturalny i nienachalny sposób i w zgodzie ze swoimi wartościami.

Słuchaj i ucz się jak to się robi!

Wierzę w to, że każda kobieta może rozwijać opłacalny biznes, który daje radość, wolność i pieniądze. Nie tylko po to, aby zarabiać więcej, pracując mniej – ale także po to, by pomagać jak największej liczbie osób.

Dając swoim klientom to, co w Tobie najlepsze.

Właśnie w tym pomagam właścicielkom biznesu online, aby otworzyły się na prawdziwe przełomy w swoich biznesach. Aby szybciej osiągały to, co teraz wydaje im się niemożliwe.

Sprawdź, jak mogę w tym pomóc także Tobie.

W bezpłatnych materiałach na blogu, na YouTube i w podcaście „Mały biznes, wielkie efekty” dzielę się praktycznymi wskazówkami i inspiracjami, jak rozwijać opłacalny biznes i generować rekordowe wyniki, łącząc strategię z mentalnością.

Zamów powiadomienia o nowych odcinkach w wybranym kanale.

Znajdziesz w nich inspiracje, praktyczną wiedzę i konkretne strategie, które pomogą Ci w rozwoju Twojej firmy. Bo Ty też możesz prowadzić opłacalny biznes i osiągać świetne wyniki. Nawet, jeśli (tak, jak ja) jesteś zwyczajną dziewczyną bez miliona followersów.

Poczekaj… i przejdź na poziom wyżej!

Treści, którymi dzielę się na YouTube, w podcaście i na blogu, to jedynie mała próbka tego, co da Ci moje pełne wsparcie.

Swoim klientkom pomagam budować i skalować biznes online, który daje wolność, radość i duże pieniądze.

Sprawdź, jak możesz ze mną pracować na każdym etapie rozwoju Twojej firmy.

POLECANY PROGRAM:

Przestrzeń Królowych Swojego Biznesu 

Odkryję przed Tobą te obszary w Twojej głowie, które mają największe przełożenie na wyniki w Twoim biznesie online. 

Dla kobiet gotowych na prawdziwe przełomy w swoim biznesie online. To miejsce, w którym zaczniesz odmieniać swoją rzeczywistość… szybciej, niż wydawałoby się logicznie możliwe.