Kiedyś byłam kobietą, która założyła biznes online w punkcie desperacji.

Zaczynałam go, mając ponad 100 tys. długów z nieudanej pierwszej firmy, mieszkając w jednym pokoju, kątem u teściów, z mężem i dwójką malutkich synków. Byłam jednak zdeterminowana, że zrobię to, że zapewnię utrzymanie swojej rodzinie i będę mamą obecną przy dorastaniu dzieci, nie wracając do znienawidzonego korpo.

Zrobiłam to… ale to, czego po drodze doświadczyłam, jak się rozwinęłam, aby osiągnąć punkt obecny – zmieniło moją perspektywę już na zawsze.

Przeszłam od posiadania długów i mieszkania kątem u teściów do własnego, pięknego mieszkania w ciągu niecałych 3 lat.

Przeszłam przez niemalże wypalenie zawodowe „na swoim”, kiedy to pracowałam za dużo, za ciężko i… za „śmieszne” pieniądze, nie szanując swoich granic w pracy z klientami – do momentu, w którym pracuję po kilka godzin dziennie, robiąc to, co kocham i w czym jestem najlepsza, mając po prostu czas na życie.

Przeszłam przez jąkanie się i czerwienienie przy pierwszych próbach proponowania własnych produktów po tworzenie i sprzedaż z lekkością genialnych ofert, które wiem, że są potrzebne i za które otrzymuję godne pieniądze.

 

A w międzyczasie coraz lepiej rozumiałam swoją misję.

 

To, komu mogę najlepiej pomóc i dlaczego.

Teraz wiem, że moją misją jest to, aby pomagać kolejnym kobietom osiągać przełomy w biznesie online. Tak, jak zrobiłam to ja.

Pomagam budować firmy, które dają radość, wolność i pieniądze – zwłaszcza takim kobietom jak ja, które od dawna myślały, że to zarezerwowane dla bardziej przebojowych osób, z setkami tysięcy followersów.

Największą radość i satysfakcję czuję, kiedy moje kolejne klientki decydują się na LEKKOŚĆ w swoich biznesach.

Kiedy wchodzą w pełni w buty prawdziwej Królowej Swojego Biznesu, która uzyskuje rekordowe wyniki, bo łączy dopasowaną do swoich mocnych stron strategię z właściwą mentalnością.

Kiedy moje klientki ulepszają i godnie wyceniają swoje oferty, i zaczynają rozumieć wartość, jaką ich biznesy dają światu, a następnie odblokowują w sobie pełną moc sprzedaży.

Moje talenty pomagają mi indywidualnie i głęboko pracować z moimi klientkami, nakierowując je na osiąganie celów w najszybszy dla nich sposób.

Bezpłatne treści pomagają mi docierać szerzej z moją misją do świata.

I dlatego przygotowuję regularnie bezpłatne materiały, które zapewniają inspirację i pomysły, jak również i Ty możesz budować biznes online, który daje Ci radość, wolność i duże pieniądze. Wzmacniając mentalność, układając strategię, oraz podnosząc siłę marketingu i sprzedaży.

Poczekaj… i przejdź na poziom wyżej!

 Swoim klientkom pomagam budować i skalować biznes online, który daje wolność, radość i duże pieniądze.

Sprawdź, jak możesz ze mną pracować na każdym etapie rozwoju Twojej firmy.

POLECANY PROGRAM:

Przestrzeń Królowych Swojego Biznesu 

Dołącz do programu mentalnego przygotowania do przełomów w Twoim biznesie.

Z moim wsparciem zbuduj tożsamość prawdziwej Królowej, która działa w stanie FLOW, z pełną mocą i pewnością rozwija opłacalny biznes i świadomie kreuje swoje wymarzone życie.

Co mówią kobiety, z którymi pracuję?

Nie wiem, jak Italiana to robi, ale mam wrażenie, że pootwierały mi się klapki w mózgu i nagle cała wiedza, którą do tej pory zdobyłam skanalizowała się i wreszcie wiem, co mam robić 🙂
Dojrzałam do decyzji, przed którymi wzbraniałam się od roku.
Choć nie mam pewności, że moje plany zakończą się sukcesem, to wiem, że jeśli nie spróbuję, będę tego gorzko żałować.
Justyna, wysłuchałam dziś wszystkich lekcji z kursu o sprzedaży i wspaniale zawarłaś w nim całą kwintesencję tego jak pracować ze swoimi przekonaniami i podejściem do promowania swoich ofert 🙂  jutro zasiadam do ćwiczeń pisemnych, a tymczasem czuję mega natchnienie do kampanii, która właśnie przede mną!  Wiem od czego zacząć przygotowania i jutro będę rozkochiwała się na nowo w swoim produkcie, by móc tą miłością zarażać moich idealnych klientów 🙂 dziękuję za wszystko, co robisz!
Była to naprawdę najlepsza inwestycja w moim życiu – mastermind zwrócił mi się prawie całkowicie w samej mini kampanii wrześniowej, a w październikowej zwrócił się wręcz kilkukrotnie! Jednak przede wszystkim – bardzo wielu rzeczy się nauczyłam, które będę mogła wykorzystać w przyszłym roku. Jest to wiedza bezcenna i mój biznes nie byłby dzisiaj w tym miejscu, w którym jest, gdyby nie współpraca z Tobą w ramach mastermindu.
Hej, chciałam Ci powiedzieć, że inwestycja w Mastermind zwróciła mi się już, a on się jeszcze nawet nie zaczął 😀 w ciągu tych 2 tygodni zdążyłam przerobić 2 kursy z materiałów dodatkowych – „Stwórz ofertę nie do odrzucenia w 3 dni” i „Stwórz plan kampanii sprzedażowej w 2h”. Zmodyfikowałam moją planowaną kampanię zgodnie z Twoimi wytycznymi, zdecydowałam się ją zrealizować mimo niekorzystnej sytuacji w ostatnich dniach i zrealizowałam 132% planu! Już się nie mogę doczekać co to będzie później
Powiem Ci, że mam ochotę kupić od Ciebie wszystko. Absolutnie urzeka mnie Twój sposób mówienia o reklamie. Pierwszy raz mi się zdarzyło coś takiego, ale właśnie się zorientowałam, że nie uczę się chętnie marketingu i reklamy (chociaż chcę), bo wciąż trafiam na ludzi, których sposób mówienia jest dla mnie nie do przyjęcia, próbowałam ich słuchać ale nie jestem w stanie, a z Tobą mam inaczej. Czyli to jednak prawda, że nie każdy trafia do każdego 😉
pozdrawiam ciepło, Lena
Justyna dziękuję za ostatnie szkolenie. Jak zwykle mega MERYTORYCZNIE i z wdziękiem. Kto nie był, niech żałuje albo nadrabia, póki jeszcze może. Polecam WSZYSTKO, co robi Justyna: wyzwania, szkolenia, konsultacje, a materiały na platformie szkoleniowej to po prostu perełka Pracowałam z Justyną 1:1 i szczerze polecam! – Ela Stasiowska
Dziewczyny Drogie! Jestem tutaj żeby Wam podziękować. A szczególnie Tobie Justyna! Nie wiem, czy można jeszcze kupić Twój kurs ostatni, ale jeśli tak, to Wam serdecznie polecam. Nauczyłam się od Justyny chyba najwięcej ze wszystkich uczących robienie stron, mailingu i innych przydatnych rzeczy! Zobaczcie, co stworzyłam dzięki Justynie! Jestem dumna Choć oczywiście otwarta na propozycje i spostrzeżenia. – Justyna Falkowska
Ja nawet nie miałam czasu napisać Wam, ale u mnie lipiec to był miesiąc pełen sukcesów. I finansowych, sprzedażowych i zapisowych. Osiągnęłam 4,5 tys dochodu, co jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło w takim zupełnie zwykłym miesiącu. Muszę Wam to koniecznie opisać, bo mam mega dużo ciekawych wniosków.

Swoje klientki wspieram w zakresie strategicznym i mentalnym, aby generowały rekordowe wyniki sprzedażowe.

jestem mentorką skalowania biznesu online, trenerką rozwoju biznesu, coachem i certyfikowanym praktykiem metodologii Energetic Breathrough Method, więc po pracy ze mną możesz się spodziewać połączenia twardych „konkretów” oraz pracy mentalnej – tak, aby pomóc Ci generować przełomowe wyniki w Twoim biznesie na szybciej, niż wydaje Ci się możliwe.

 

Nawet, jeśli wcześniejsze metody nie przynosiły Ci rezultatów.

 

Jesteś gotowa, aby na poważnie rozwijać swój biznes online?

Z przyjemnością pomogę również Tobie – sprawdź ofertę poniżej:

 

Jeśli chcesz posłuchać mojej historii rozwoju biznesu
w wersji audio, sprawdź ten odcinek podcastu
Mały biznes, wielkie efekty”: