Kim jestem?
Justyna Stańska
kiedyś Włoch, stąd ksywka Italiana 😉
Od 6 lat piszę bloga

Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych blogów o pielęgnacji twarzy w Polsce (italiana blog). W chwili obecnej na liście mam prawie 5 000 subskrybentów newslettera – to wyjątkowy wynik w całej blogosferze urodowej.

Oprócz tego już od 3 lat zajmuję się zawodowo kampaniami e-mail marketingowymi – badaniem ich skuteczności, testami, tworzeniem ścieżek zakupowych dla konsumentów. W swoich działaniach skupiam się na efektywności i konwersji, nie tylko na ładnych layoutach.

Założyłam tę stronę

Aby pomóc innym, w tym także początkującym, budować skuteczne newslettery dla swojego bloga lub małego biznesu.
Artykuły blogowe
Jest wiele blogów o marketingu internetowym, ale jeszcze nie spotkałam się z niezależnym blogiem (nie prowadzonym przez dostawcę usług e-mail marketingowych) głównie o e-mail marketingu dla małych firm i przedsiębiorców  – stąd pomysł na to miejsce.
Szkolenia online

Od jakiegoś czasu prowadzę również szkolenia online na żywo i naprawdę pokochałam tę formę kontaktu.

Szkolenia tego typu organizuję w formie krótkich webinarów – aby nie przegapić możliwości wzięcia udziału bezpłatnie, zapisz się na listę.

Osobista pomoc
Jeśli potrzebujesz bezpośredniej pomocy ze stworzeniem Twojego newslettera lub chcesz wycisnąć z niego “więcej”, zrobić jego przegląd, lub też zastanawiasz się, jak wykorzystywać swoją listę, aby konwertować ją na sprzedaż, odezwij się – pomogę Ci w ramach konsultacji.
Poznaj mnie lepiej
Jeśli chcesz wiedzieć o mnie jeszcze więcej albo o coś zapytać, zachęcam do kontaktu.

Twój adres e-mail wykorzystam tylko do odpisania Ci 🙂

Bywam też poniżej:

facebookinstagramtwitter
Italiana marketing Czyli jak budować skuteczny newsletter – porady dla małych firm i blogerów.

Send this to a friend