Oferta indywidualna – mentoring biznesowy oraz usługi done for you

Jeśli już działasz w biznesie online od dłuższego czasu, ale CZUJESZ, że wykorzystujesz jedynie niewielką część swojego potencjału i możesz rozwinąć swój biznes zdecydowanie bardziej (oraz zarabiać o wiele więcej na swoich ofertach) – to jest to opcja dla Ciebie.

PS. Liczba miejsc ograniczona. sprawdź szczegóły poniżej.

Długofalowy mentoring / coaching biznesowy

Zaprojektuj swój biznes strategicznie i mentalnie tak, aby zarabiać więcej, pracując mniej… Z moim osobistym wsparciem i kontrolą postępów.

Jestem certyfikowanym coachem i praktykiem metodologii Energetic Breathrough Method, więc po pracy ze mną możesz się spodziewać połączenia twardych „konkretów” oraz pracy mentalnej – tak, aby pomóc Ci generować przełomowe wyniki w Twoim biznesie na zawołanie.

Nawet, jeśli wcześniejsze metody nie przynosiły Ci rezultatów.

Aplikuj – odezwę się, kiedy będę miała miejsca na współpracę indywidualną.

AFP program rozwoju biznesu Akademia Fokus Pokus Justyna Stańska

Błyskawiczny plan rozwoju Twojego biznesu

Uzyskaj spersonalizowany audyt Twojego biznesu oraz plan dalszego rozwoju. Po 90 minutowej konsultacji wyjdziesz z jasnością w głowie i strategią działania: co odpuścić, co zacząć robić, i na promocji jakich ofert się skupić w ciągu kolejnych 3-6 miesięcy, aby Twój biznes wzrastał.

Mastermind

Przed sesją, na podstawie wypełnionej ankiety, zbadam Twoje dotychczasowe zasoby i mocne strony w biznesie online.

Na tej podstawie określę dla Ciebie możliwe ścieżki rozwoju Twojego biznesu.

Na rozmowie wybierzemy wspólnie jedną z nich i dokładnie ją omówimy. Zyskasz spersonalizowaną strategię działania oraz jasność w jakim kierunku dalej iść.

Od razu po zamówieniu uzyskasz dostęp do mojego kalendarza.

Obejrzałam wszystkie filmiki jeszcze raz, żeby poukładać wiedzę na świeżo. Ma Pani dar do tłumaczenia, wszystko, co Pani mówi, wydaje się takie proste, ale jak zaczynam myśleć o swoim biznesie, to pytań pojawia się bardzo wiele, niemniej jednak bardzo dziękuję za wyjaśnienie podstaw, o wszystkich nie miałam pojęcia.

To ja dziękuję Justyna, za Twoją misję pomagania innym. Jesteś serio dla mnie niezwykle ważną osobą, bez której bym nie poszła tak do przodu. Jestem tego pewna. I największy mentor.

Asia Kryger

Witaj Justyno,
Przede wszystkim chcę Ci podziękować za Twoje szkolenia. Trafiłam do Ciebie dość niedawno i wszystko, co tworzysz i dajesz, ma ogromną wartość.
Ja jestem po wielu kursach i szkoleniach, mam dostępy na całe życie do świetnych szkoleń technicznych, ale to, co mnie w Tobie, Twojej pracy interesuje to praktyczne podejście.