Oferta indywidualna

sprawdź limitowaną ofertę

Pracuję również z wyjątkowymi kobietami, których czas jest bardzo ograniczony i które potrzebują indywidualnego podejścia do rozwoju swojego biznesu.

Pomagam im ułożyć strategię rozwoju biznesu i podczas indywidualnych sesji mentoringowych znaleźć “wąskie gardła” blokujące ich rozwój, a następnie skutecznie wdrożyć zmiany, które pomagają im podwajać albo potrajać swoje przychody. 

Taka współpraca jest bardzo limitowana i jest przeznaczona wyłącznie dla kobiet, które już mają działający biznes, społeczność wokół swojej marki, wsparcie innych osób do pomocy, aby delegować im zadania, a także są gotowe na inwestycję finansową rzędu kilku tysięcy złotych.

Jeśli jesteś zainteresowana współpracą indywidualną, wypełnij  formularz – otrzymasz powiadomienie i zaproszenie na wstępną rozmowę, kiedy pojawi się u mnie przestrzeń na przyjęcie kolejnej klientki. 

 

Obejrzałam wszystkie filmiki jeszcze raz, żeby poukładać wiedzę na świeżo. Ma Pani dar do tłumaczenia, wszystko, co Pani mówi, wydaje się takie proste, ale jak zaczynam myśleć o swoim biznesie, to pytań pojawia się bardzo wiele, niemniej jednak bardzo dziękuję za wyjaśnienie podstaw, o wszystkich nie miałam pojęcia.

To ja dziękuję Justyna, za Twoją misję pomagania innym. Jesteś serio dla mnie niezwykle ważną osobą, bez której bym nie poszła tak do przodu. Jestem tego pewna. I największy mentor.

Asia Kryger

Witaj Justyno,
Przede wszystkim chcę Ci podziękować za Twoje szkolenia. Trafiłam do Ciebie dość niedawno i wszystko, co tworzysz i dajesz, ma ogromną wartość.
Ja jestem po wielu kursach i szkoleniach, mam dostępy na całe życie do świetnych szkoleń technicznych, ale to, co mnie w Tobie, Twojej pracy interesuje to praktyczne podejście.