Bezpłatne materiały do pobrania

Niezależnie od tego, czy już się dobrze znamy, czy dopiero do mnie trafiłaś… materiały z tej sekcji zdecydowanie Ci się przydadzą!

Po kliknięciu “SPRAWDZAM” zostaniesz przekierowana na stronę pobrania prezentu.

Do każdego z nich dołączam też bezpłatną serię maili, która poszerzy Twoją świadomość w danym obszarze.

WAŻNE: jeśli pobierzesz w tym samym czasie wszystkie prezenty, to dostaniesz dodatkową serię maili tylko do pierwszego w kolejności!

Serial mailowy w 10 odcinkach: Twój plan na dominację rynku

Wybrałam najskuteczniejsze wskazówki i wnioski z pracy z dziesiątkami właścicielek marek opartych o usługi i produkty online, a następnie opakowałam je w serię 10 maili wysyłanych co 3 dni.

Od ogółu do szczegółu zobaczysz, jak odmienić wizerunek swojej marki, aby nie tylko być ZAPAMIĘTANĄ… ale żeby ludzie kupowali właśnie od CIEBIE.

Ściągawka: 15 pomysłów jak sprzedawać codziennie

To specjalnie opracowana lista 15 inspiracji, które pomogą Ci sprzedawać codziennie, bez wyczerpujących kampanii. Z lekkością i bez poczucia wciskania! 

Jeśli już masz oferty online, ale nie sprzedają się one rewelacyjnie… to materiał obowiązkowy!

Zapoznaj się z tą listą pomysłów i zacznij budować nawyk aktywnej sprzedaży.

Opinie 

Dzięki wczorajszym materiałom z newslettera z 15 pomysłami, wygenerowałam sporo pomysłów na nadchodzące tygodnie. Dzięki!

Chciałam tylko napisać, że uwielbiam Twoje maile i webinaria. Sposób, w jaki przekazujesz wiedzę sprawia, że chętnie, chociaż powoli, stosuję ją w praktyce i chociaż jeszcze w sposób niedoskonały, to zawsze jestem o krok dalej. Widzę też efekty.

Ja już mam wszystkie 15 pomysłów od kilku dni i mocno mnie to zainspirowało. Dziękuję! Uświadomiłam sobie, jak mało mówię o tym, co oferuję, od razu zaczęłam mówić więcej i przyszły mi też do głowy nowe pomysły. Polecam jak ktoś jeszcze nie pobrał!