Jak w tym roku osiągnąc przełom w biznesie online

Przełom, skok kwantowy… mamy tu różne nazwy, ale wszyscy pragną tego w biznesie online. Każda z nas chce osiągnąć WIĘCEJ niż dotychczas.

I to naprawdę nie jest magia. Chciałabym powiedzieć, że ten przełom w biznesie jest możliwy do osiągnięcia. Można oczekiwać, że nadejdzie w pewnym momencie.

Można się do niego PRZYGOTOWAĆ.

Jak? O tym jest ten odcinek.

Zaczynamy!

Czym według mnie jest przełom w biznesie?

Jak wspomniałam na samym początku, w biznesie online czasem zdarzają się sytuacje, kiedy przechodzimy z jednego standardu na drugi, kiedy następuje przełom w Twoim biznesie. Kiedy nagle wszystko zaczyna działać. Przez wiele miesięcy, na przykład, prowadziłaś swój profil, próbowałaś sprzedawać, ale ludzie kupowali umiarkowanie, a potem nagle Twoja oferta stało się hitem.

To  może być też na przykład taki przełom, lub skok, w którym coś, co traktowałaś jako swój biznes poboczny, jako sposób na dorobienie kilku groszy, nagle staje się Twoim głównym źródłem dochodu.

Albo skaczesz z poziomu kilku tysięcy na poziom dziesiątek tysięcy złotych w skali miesiąca.

O takich przełomach tutaj mówimy.

To właśnie te skoki kwantowe, to takie “seksowne pojęcie” w biznesie online. I chciałabym Ci powiedzieć, że na taki przełom w biznesie można się przygotować, można go zaplanować.

Mam program Królowych Swojego Biznesu, gdzie przygotowujemy się mentalnie, żeby być gotową na te przełomy.

To jest naprawdę istotny element osiągania przełomowych wyników.

Opowiem Ci o innych elementach tej strategii za chwilę… chciałam jednak powiedzieć na początku, że… 

…to NAPRAWDĘ nie jest magiczny proces.

Nie ma tak, że tylko w głowie coś przestawisz i dokonasz przełomu w biznesie.

Nie, zawsze to, co jest w głowie, powinno być powiązane z czymś konkretnym – z działaniem. 

Czyli jeśli ktoś obiecuje, że przeprowadzi cię przez skok kwantowy w Twoim biznesie w zaledwie kilka tygodni, to trzeba być ostrożnym, trzeba uważać na takie obietnice.

Dlaczego? Bo to zależy, zależy od tego, jak bardzo jesteś gotowa na ten skok, na bycie kobietą gotową na ten przełom. O to tak naprawdę chodzi. 

Czy będziesz miała przełom szybko, czy jesteś gotowa stać się kobietą, która po prostu doświadcza tego przełomu.

I tak, będą kobiety, które po prostu zainwestują odpowiednią ilość pieniędzy i to wystarczy – są gotowe do odważnych zmian i tym samym automatycznie doświadczą tego przełomu.

To jest po prostu pewnik, bo stają się kobietami, które stosunkowo szybko zmieniają swoje nawyki, swoje działania i stosunkowo szybko przeżywają ten przełom.

Ale będą też kobiety, które nie zdecydują się na inne, odważne działania, nawet jeśli już wiedzą, o co chodzi z tym przełomem.

Pamiętaj, że to nie dzieje się tylko w Twojej głowie.

Ten przełom, ten skok kwantowy, to coś, co musi wyjść z Twojej głowy i przenieść się w strefę odwagi i działania.

Wtedy doświadczysz tego przełomu. 

Chciałam to wyjaśnić, aby nie było, że ktoś obiecuje ci jakieś magiczne rzeczy. Bo tak naprawdę, to nie są magiczne rzeczy.

Wszystko sprowadza się ostatecznie do działania.

Ale liczą się także inne rzeczy, aby doświadczyć tego przełomu w biznesie.

Opowiem Ci więcej o tych rzeczach w tym odcinku.

 

Jakie są trzy rzeczy, dzięki którym stajesz się gotowa na przełom w swoim biznesie?

Po pierwsze, to stuprocentowa jasność: co Ty chcesz osiągnąć w tym biznesie? Jaka jest Twoja wizja?

Głębokie połączenie z Twoją misją, czyli z poczuciem, że to, co robisz, ma dobry wpływ na świat.

To jest niezbędne, aby mieć w głowie tak zwane clarity, prawda? Taką jasność. Dla kogo ja tu jestem? Bo mój biznes to coś więcej niż metoda, dzięki której zarabiam na chleb.

Mój biznes robi coś dobrego. I dlatego jestem tak głęboko połączona ze swoją misją, że po prostu chcę zwiększyć skalę swojego wpływu – na świat.

I robię to nie dlatego, że muszę, nie dlatego, że się zmuszam, tylko po prostu widzę, że gdy staję się kobietą, która śmiało mówi o swoich ofertach, to dzięki temu skaluję swój wpływ na świat.

Kiedy masz takie głębokie dopasowanie wewnętrzne, takie poczucie wewnętrznej spójności, że ma to sens – stajesz się gotowa na ten przełom. A jeśli tego nie masz, jeśli czujesz, że to robisz, bo musisz, czujesz przymus, presję, to jeszcze nie jesteś kobietą gotową na taki przełom.

Po prostu potrzebujesz to odkryć w sobie.

I to właśnie robimy w programie Królowych Swojego Biznesu. W tej chwili w ramach audiokursów mentalnych w programie mam kwartał wzmacniania energii marketingu i sprzedaży.

Bardzo głęboko się z tym łączymy. Dzięki przemyślanym ćwiczeniom w kursie audio, dzięki sesjom coachingowym, dzięki sesjom na żywo ze mną, po prostu nie ma szansy, żeby się z tym nie połączyć.

A kiedy się z tym połączysz, to jest to właśnie jeden z trzech kluczowych elementów, które, moim zdaniem, wpływają na Twoją gotowość na przełom. Że będziesz przeżywać ten przełom od razu, gdy to będziesz miała w sobie.

No ale właśnie, to jeszcze nie wszystko. Jakie są te dwa inne elementy?

Po drugie, to oczywiście NOWE DZIAŁANIA.

Potrzebujesz w pełni wejść w buty kobiety, jaką chcesz być. Wypełnić tę lukę. Wtedy dokonasz tego przełomu. Bo jeśli naprawdę zidentyfikowałaś różnicę, że ta kobieta, którą pewnego dnia będziesz, na przykład lubi marketing i media społecznościowe, pojawia się tam z lekkością, nie z przymusu… a Ty czujesz przed nimi opór, to tutaj jest pierwsza rzecz, która się nie zgadza.

Jeśli nie zasypiesz tej luki, nigdy nie dokonasz przełomu.

Najszybciej przełom odbędzie się wtedy, kiedy zaczniesz postępować regularnie i konsekwentnie, jak kobieta, którą chcesz być.

To nie jest żadna magia. To jest wszystko związane z działaniem. I to jest taka fajna pętla, że Ty nie potrzebujesz jeszcze w stu procentach się czuć taką kobietą.

 

Ty, kiedy zaczniesz się zachowywać jak taka kobieta, zaczniesz się nią bardziej czuć.

I to jest takie kółeczko samonapędzające się.

Zachowujesz się = czujesz się bardziej jak kobieta, która jest królową swojego biznesu.

I znowu zachowujesz się jeszcze bardziej jak królowa swojego biznesu, i znowu wzmacniasz poczucie, że jesteś królową swojego biznesu, i to staje się Twoim nowym standardem.

Nie doświadczysz przełomu, aż do tego momentu, kiedy stanie się to Twoim nowym standardem. 

Kiedy po prostu poczujesz, że to Twój nowy standard. Kiedy będziesz to mieć w sobie, to przełom wtedy przychodzi z lekkością, jakby ktoś machnął magiczną różdżką.

Tego potrzebujesz, odważnych działań. Odważnych, konsekwentnych działań z punktu nowej wersji siebie.

To drugi istotny element przełomu. I to musisz praktykować. Nie wystarczy tylko zdać sobie z tego sprawę, ale trzeba to praktykować.

W programie Królowych Swojego Biznesu oczywiście zdajesz sobie sprawę z wielu rzeczy na bardzo głębokim poziomie, ale potem ważne jest także przeniesienie ich w czyn.

I według mnie na początku są 2 filary działań, na jakich warto się skupić.

Możesz zarabiać 10 000 złotych miesięcznie lub więcej, skupiając się właśnie na nich.

Po pierwsze, zyskowność biznesu. A po drugie, marketing i sprzedaż.

I skupiasz się na działaniach w tych filarach, nie tylko na nauce nowych rzeczy.

Bo prawdopodobnie nie musisz tego wiele się uczyć, po prostu potrzebujesz małych, regularnych, konsekwentnych działań.

Przestań się w końcu dokształcać w teorii, zacznij działać.

I teraz trzeci obszar, który sprawi, że osiągniesz przełom.Co to jest?

Strategiczne podstawy zyskownego biznesu, marketingu i sprzedaży.

Przepraszam, ale bez tego nie da rady. I nie oznacza to, że musisz wiedzieć wszystko o marketingu. I nie oznacza to, że musisz wiedzieć wszystko o sprzedaży. I nie oznacza to, że musisz mieć 10 000 ofert. Nie, to może być naprawdę proste. To może być jeden kanał marketingowy. To może być jedna metoda sprzedaży.

Ale po prostu taka, w której jesteś mistrzem. 

Musisz dać ludziom szansę na zakup od ciebie. Daj ludziom łatwy sposób na zakup od ciebie. 

Musisz połączyć się z tymi klientami, dać im łatwy sposób na zakup od ciebie.

I czego jeszcze potrzebujesz? Aby to wszystko było opłacalne dla ciebie.

Bo jeśli ten biznes zarabia zbyt mało dla siebie, zaczynasz go prowadzić coraz mniej, czujesz się zniechęcona.

I to nie jest wina Twoich klientów. Przyczyniasz się do tego sama, bo to Ty ustalasz cenę w swoim biznesie, to Ty ustalasz idealnego klienta i nie jesteś skazana na klientów, którzy po prostu płacą Ci grosze miesięcznie.

Potrzebujesz więc tych strategicznych fundamentów. Bez względu na to, co mówią ci ludzie z dziedziny magii i manifestacji, potrzebujesz tych fundamentów. Nawet Ci najbardziej odjechani je posiadają. Nawet ci, którzy mówią, że liczy się energia, również mają kanał komunikacyjny z klientami, oferty i sprzedają te oferty.

Nie bądź tutaj naiwna. I zrób to także. Posiadaj te strategiczne fundamenty.

Jeśli ich jeszcze nie masz, zdecyduj się na nie tak szybko, jak to możliwe.

Jak wiesz, jeśli podoba Ci się moje podejście, możesz skonsultować te fundamenty ze mną.

Mam różne programy, ale w Klubie 10K jest jedna sesja Q&A ze mną w miesiącu. To głównie Twoja własna praca, ponieważ to bardzo przystępna cenowo subskrypcja dla Ciebie.

Ale jest szansa skonsultowania się ze mną raz w miesiącu, więc kto chce skorzystać – to skonsultuje się ze mną.

To tyle na dzisiaj, w tym odcinku.

Już wiesz, jakie są trzy niezbędne zasady, aby doświadczyć PRZEŁOMU w swoim biznesie.

A jeśli słuchasz regularnie moich treści, to pewnie już wiesz, że uważam, że naprawdę pierwszym fajnym przełomem w biznesie online jest osiągnięcie tych stabilnych 10 000 przychodu każdego miesiąca.

 

Żebyś nie musiała się zastanawiać, czy ci klienci się pojawią, czy nie.

Żebyś nie polegała na szczęściu lub nieszczęściu jednej kampanii sprzedażowej, aby mieć właściwy przepływ gotówki w swoim biznesie.

I wiem, że te 10 000 przychodu to może nie jest dużo. Jednak przy stosunkowo niskich kosztach w biznesie, które czasami mamy na początku, to zmienia wszystko dla moich klientek.

 

Osiągnięcie tego kamienia milowego zmieniło również mój biznes i w tym momencie przez ponad 60 miesięcy nie osiągnąłem niższego wyniku. 


Dlatego do tego dążymy w Klubie 10K.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​po osiągnięciu tego kamienia milowego powtarzanie i skalowanie tego wyniku staje się naprawdę łatwiejsze.

Działaj w tym kierunku, postaw na zyskowność biznesu, na marketing i sprzedaż.

Postaw na małe kroki. 

To właśnie zrobisz ze mną w Klubie 10K, do którego już teraz serdecznie Cię zapraszam.

Jak wiesz, u mnie zawsze na początku cena będzie najlepsza, więc w tym momencie zarezerwuj sobie tę naprawdę najlepszą, atrakcyjną cenę i po prostu bądź już z nami, wykonuj te mikrokroki i zadania domowe w środku, żeby za kilka miesięcy zobaczyć, jak niesamowite postępy zrobiłaś.

Oczywiście, jeśli ten odcinek był dla ciebie użyteczny, jeśli chciałabyś na przykład napisać w komentarzu, co najbardziej pamiętasz z tego odcinka, może jakieś moje słowo wbiło się Ci w pamięć, daj mi znać, to dla mnie ważne.

Daj mi znać, co było dla ciebie najważniejsze w całym odcinku. I zostaw mi komentarz na YouTube albo po prostu oznacz mnie na Instagramie, italianajustyna, że słuchasz tego materiału i czerpiesz z niego coś dla siebie. 

Doprowadź swój biznes do stabilnych 10 tysięcy miesięcznie lub więcej.

Przestań się uczyć, zacznij działać metodą małych kroków nad tym, co NAPRAWDĘ ma znaczenie dla przychodów w Twojej firmie:

1) Opłacalność biznesu online i

2) Siła Twojego marketingu i sprzedaży. 

Justyna Stańska Italiana
Justyna Stańska
produkty online

Zacznij odważnie promować swoje oferty online!

Pobierz ściągawkę z 15 pomysłami, które pomogą Ci sprzedawać codziennie, bez wyczerpujących kampanii. Z lekkością i bez poczucia wciskania!

Zamów powiadomienia o nowych odcinkach podcastu „Mały biznes, wielkie efekty”

Co 2 tygodnie znajdziesz w nim nowy odcinek z wiedzą, inspiracją lub konkretną strategią, która pomoże Ci zrozumieć, jak Ty też możesz prowadzić świetnie zarabiający na siebie biznes.

Nawet jeśli (tak jak ja) jesteś normalną dziewczyną bez 50 000 followersów.

 

Kliknij i posłuchaj
na Apple Podcast

Kliknij i posłuchaj na Spotify

Kliknij i posłuchaj na YouTube

Kliknij i posłuchaj na Spreaker

Kliknij i posłuchaj na Empik Go

Kliknij i posłuchaj na Podcast Addict