Zamień ciężką pracę i nadmiar zadań w swoim biznesie na ciągły stan FLOW - w którym z lekkością działasz i otrzymujesz wszystko, czego chcesz.

Z pełną mocą i pewnością osiągaj kolejne przełomy w swoim biznesie online!

Zapraszam do grona Królowych Swojego Biznesu!

PS. Przestrzeń Królowych Swojego Biznesu to nie jest kurs, który ma początek i koniec.

To przestrzeń wzmacniania Ciebie, Twojej energii, Twojej wiary, Twojej świadomości.

To układanie z moim wsparciem Twojej strategii… i układanie Ci w głowie.

Czytaj więcej poniżej...

Masz w sobie ogromny potencjał.

Wiesz, że możesz osiągać o wiele więcej, niż obecnie – możesz mieć więcej pieniędzy, więcej klientów, więcej wolności, wymarzony dom czy formę swojego życia.

Może wierzysz, że taka zmiana też jest dla Ciebie możliwa.

Może jedynie nie wiesz, JAK jej dokonać, bo próbowałaś już wielu rzeczy i taktyk.
Wciąż szukasz tego brakującego elementu układanki.

I to właśnie oferuję Ci w gronie pozostałych Królowych Swojego Biznesu:

👑 inspiracje, JAK dokonywać przełomów.

👑 stopniowe umacnianie wiary, że jest to dla Ciebie możliwe.

👑 pokonywanie finansowych sufitów.

👑 przebywanie we wspierającej “bańce” kobiet, które również są gotowe podnosić swoje standardy, nie godzić się na stan obecny.

👑 poszerzanie świadomości tego, co jest dla Ciebie możliwe, i na czym się skupić, aby to osiągnąć.

 

Możesz błyskawicznie osiągnąć to, co teraz wydaje Ci się trudne czy niemożliwe.

Pod warunkiem, że zamiast zrywów „ciężkiej pracy” na zmianę z wypaleniem  – postawisz na codzienne kroki i nawyki, które wprowadzą Cię w ciągły stan FLOW. Stan Królowej Swojego Biznesu.

 

Gdzie przekuwasz wyzwania w rozwiązania, a rozwiązania w działania.

 

Królowa Swojego Biznesu to kobieta jedyna w swoim rodzaju.

9

Z mocą i pewnością działa w swoim biznesie, kreując świadomie swoje wymarzone życie i budując nawyki godne Królowej.

9

To kobieta, która zdecydowała, że ma wokół siebie obfitość czasu, zdrowia, pieniędzy – każdego dnia. I nie pozwala na to, aby „porażki” podcinały jej skrzydła.

9

To kobieta niezwykła – bo wie, że to w jej rękach leży dobro wielu dziesiątek, a nawet setek klientów, dlatego chce odważnie skalować swoje zasięgi i docierać szerzej do kobiet, którym z całego serca chce pomagać.

9

To kobieta, która daje dużo dobrego światu, swoim najbliższym, klientom… ale przede wszystkim sobie. Kochając i doceniając siebie każdego dnia. Prowadząc biznes, który daje jej satysfakcję, pieniądze i obfitość niezależności, której od zawsze pragnęła.

9

To kobieta, która się rozwija – nie bierze za pewnik tego, że „wszystko już wie”, tylko stale szuka nowych technik i metod promocji w sieci, aby karmić swoją intuicję i wybierać następnie najlepsze opcje dla siebie.

Królowa Swojego Biznesu wie, że zasługuje na wszystko, co najlepsze. I nie toleruje niczego mniej.

To kobieta, która czuje radość z prowadzenia biznesu każdego dnia.

Której kolejne genialne oferty same wpadają do głowy i sprzedają się z prawdziwą lekkością.

Która nigdy nie martwi się o pieniądze, bo ma ich zawsze o wiele więcej, niż potrzebuje.

Która traktuje problemy i wyzwania jako szanse, aby uprościć swój biznes i otworzyć się na nowe możliwości.

To kobieta, która kocha siebie i swoje klientki, dlatego chce zabłysnąć w pełni w świecie online i pokazać swoje dary światu. Chce skalować biznes nie tylko po to, aby zarabiać więcej, pracując mniej… ale także po to, aby dawać coraz większej liczbie klientów to, co w NIEJ najlepsze i w pełni wykorzystać swój potencjał.

Królowa Swojego Biznesu jest w każdej z nas.

Czasami na pewno doświadczyłaś jej działania. Kiedy rzeczy w Twoim biznesie „działy się same”, kiedy osiągałaś wszystko to, co sobie wymarzyłaś – i to szybciej, niż myślałaś.

Prawdziwe wyzwanie jednak polega na tym, żeby Królową Swojego Biznesu nie tylko bywać od czasu do czasu… ale być nią stale.

Bo kiedy przestajemy nią być, kiedy nie pracujemy nad mentalnym programowaniem sukcesu w biznesie, nasz biznes przestaje sprawiać nam radość i działamy na schematach.

I na to nie możesz się zgodzić, jeśli rzeczywiście chcesz osiągnąć to, co teraz wydaje Ci się nie możliwe.

Dlatego przestań tolerować to, że:

9

w swoim biznesie działasz, „bo musisz”

9

masz poczucie, że jesteś „uwiązana” do swojego biznesu, ofert czy klientów, którzy już nie sprawiają Ci radości

9

czujesz presję pokazywania się w social media

9

zamartwiasz się, skąd się wezmą kolejni klienci

9

w swoim biznesie praktycznie nie odpoczywasz, non stop jest coś nowego do zrobienia i odczuwasz ciągły brak czasu

9

mimo Twoich starań, wciąż wiążesz finansowo koniec z końcem i po opłaceniu kosztów niewiele z tego biznesu dla Ciebie zostaje

9

czasami masz wrażenie, że realizujesz zadania i strategie, które już nie dają Ci poczucia prawdziwego spełnienia

 

Prawdziwa

Królowa Swojego Biznesu

wie, że tak nie może dłużej być.

Królowa Swojego Biznesu rozumie, że jest dla niej możliwe o wiele więcej – pod warunkiem, że odejdzie wyłącznie od strategii i działań, a zajmie się bardziej SOBĄ. Postawi na rozwój osobisty – ale w takich obszarach, które mają bezpośrednie przełożenie na wyniki w biznesie.

Królowa Swojego Biznesu rozumie również, że aktywacja Królowej to nie jest jednorazowy proces – że nie wystarczy raz zrozumieć, co jest dla Ciebie możliwe. To budowanie nawyków, podejmowanie odważnych decyzji i kreowanie swojego wymarzonego życia każdego dnia.

Królowa Swojego Biznesu wie, że rozwój biznesu jest nieodłącznie powiązany z rozwojem jej jako człowieka. Chce poszerzać swoją gotowość na przyjmowanie obfitości czasu, pieniędzy i miłości. I jest gotowa na pracę wewnętrzną z tym związaną.

Królowa Swojego Biznesu dba o swoje myśli, emocje, inspiracje, ludzi, którymi się otacza – każdego dnia.

Dlatego z programu Królowych Swojego Biznesu

możesz korzystać tak długo, jak chcesz – aby być w lepszym kontakcie ze sobą, swoim potencjałem, swoją intuicją, i przebywać w gronie kobiet, które chcą tego samego, co Ty.

Aby otwierać się na przełomowe wyniki i działać zawsze w stanie prawdziwego FLOW, a pojawiające się wątpliwości i obawy – skutecznie od razu adresować i rozpuszczać.

Podczas przebywania ze mną i innymi Królowymi Swojego Biznesu:

R

będziesz zawsze prowadzić swój biznes z punktu najlepszej wersji siebie – a jeśli poczujesz brak spójności, szybko wrócisz do dobrego miejsca

R

wyjdziesz z utartych ścieżek i schematów, zaczniesz rozwijać biznes w sposób kreatywny, nie reaktywny – przestaniesz wykorzystywać przestarzałe metody marketingu i sprzedaży

R

uprościsz zdecydowanie swój biznes – zamiast tworzyć procedury do niepotrzebnych zadań, usuniesz większość czynności i zostawisz tylko te niezbędne (oczyścisz swój biznes, pozbędziesz się poczucia przytłoczenia)

R

poczujesz się gotowa zdominować rynek – a w zasadzie stworzyć nowy rynek, na którym nie ma konkurencji

R

staniesz się prawdziwą liderką i zaczniesz kształtować trendy, zamiast za nimi podążać

R

wzmocnisz swoje wyróżniki – bo poczujesz 100% spójności z nową wersją Ciebie i Twojego biznesu

R

na nowo pokochasz swój biznes i przestaniesz podporządkowywać życie pod firmę – zamiast tego staniesz się skuteczną kreatorką swojego wymarzonego życia i biznesu

R

stopniowo zaczniesz transformować przekonania niewspierające Ciebie oraz Twojego biznesu i otaczać się takimi, którymi wywołają u Ciebie rewolucję – szybciej osiągniesz to, co wcześniej wydawało Ci się niemożliwe!

opinia po 6-miesięcznej współpracy

Jestem ogromnie wdzięczna za Twoją empatię i reagowanie na indywidualne potrzeby – czasem jedna wiadomość czy kilka minut rozmowy naprawdę robiły różnicę. Ciągłe dmuchanie w żagle pozwoliło mi pracować ze wsparciem, którego do tej pory brakowało. Sukcesy pozostałych uczestniczek mastermindu utwierdzały mnie w poczuciu, że wiele się „da”. Wychodzę z większym poczuciem pewności swoich ofert, jasności co do tego, co sprawia mi frajdę. Acha, no i pod koniec czerwca jestem w połowie realizacji swojego rocznego maksymalnego celu przychodów. 😉

Co czeka na Ciebie w przestrzeni Królowych Swojego Biznesu?

Zaprojektowałam w środku skuteczny system mentalnego programowania sukcesu w biznesie, który pozwoli Ci zawsze działać w biznesie z punktu najlepszej wersji siebie, w oparciu o metodę potrójnej obfitości. To są 3 najważniejsze obszary, które wpływają na Twoje wyniki w biznesie.

W środku skupiamy się na 3 filarach mentalnego wsparcia + dostosowanej do Ciebie strategii, aby karmić swój najwyższy potencjał i mieć podstawę do kreowania przełomowych wyników:

Obfitość finansowa – przyciągnij więcej pieniędzy, niż potrzebujesz

W ramach tego obszaru zrozumiesz swoją dotychczasową relację z pieniędzmi i otworzysz się na przyjmowanie o wiele większych sum do swojego życia i biznesu. Przekroczysz swój dotychczasowy sufit finansowy, aby otrzymywać więcej pieniędzy z większą lekkością i ten wynik powtarzać na zawołanie.

}

Obfitość czasu – zburz iluzję braku czasu

Zamiast narzekać na brak czasu czy czekać wiele miesięcy na przełom w swoim biznesie – zrozumiesz, jak traktować czas, aby nie był Twoim ograniczeniem. Zrozumiesz, że wszystko dzieje się TU I TERAZ, i zaczniesz żyć swoim wymarzonym życiem każdego dnia. Przejmiesz większą kontrolę nad codziennymi nawykami godnymi Królowej Swojego Biznesu.

  Obfitość miłości – do siebie, do najbliższych, do klientów

  W ramach tego obszaru prawdziwie pokochasz siebie i zrozumiesz, że już jesteś najlepszą wersją siebie. Podejmiesz decyzje, jak chcesz wyglądać i czuć się każdego dnia. Zaczniesz z większą pewnością i mocą pokazywać się w sieci. Pokochasz swoich klientów, marketing i sprzedaż.

  Być może odmienisz siebie również zewnętrznie (uzyskasz formę życia, zaczniesz wyglądać jak najlepsza wersja siebie) – ale nie dlatego, że musisz, po prostu poczujesz taką potrzebę.

   

  W ramach każdego miesiąca w przestrzeni Królowych będziemy pracować nad wybranym obszarem, abyś czuła postępy z tygodnia na tydzień i stopniowo wprowadzała wyższą świadomość i nawyki wspierające Twój sukces.

  Justyna Stańska Italiana

  Program zaprojektowałam tak, abyś mogła zajrzeć głęboko w głąb siebie i nie tylko aktywować, ale i utrzymać stan flow – być prawdziwą Królową Swojego Biznesu każdego dnia.

  Sprawdź, co Cię czeka:

  9

  co poniedziałek audio nagranie w dedykowanej aplikacji podcastowej (prywatny podcast dla uczestniczek) – ok. 10-20 minut, w którym znajdziesz zarówno wiedzę poszerzającą Twoją świadomość z danego obszaru, jak i pytania do odpowiedzi pisemnej w dzienniku, które pomogą Ci szybciej podjąć decyzje i osiągnąć przełomowe rezultaty (z tym ruszamy we wrześniu)

   

  9

  każdy miesiąc będzie miał swój „motyw przewodni”, dlatego nagrania audio z każdego miesiąca będą stanowiły spójną całość (propozycje tematów na kilka następnych miesięcy znajdziesz poniżej)

   

  9

  propozycje manifestacji i afirmacji, które możesz wykorzystać do pisania swojego Dziennika Manifestacji 

   

  9

  dodatkowo raz w miesiącu spotkamy się na grupowym Zoom na tzw. „biznesowej rekalibracji” – podczas tego spotkania intuicyjnie wybiorę kilka osób, z którymi porozmawiam bezpośrednio i pomogę w zmianie perspektywy oraz umocnieniu swojej wiary w biznes i siebie

   

  9

  przez cały miesiąc można też zadawać zarówno strategiczne, jak i mentalne pytania w formie pisemnej, na które następnie odpowiem na jednej zbiorczej comiesięcznej sesji „zadaj pytanie w komentarzu”

   

  W programie do komunikacji korzystamy m.in. z dedykowanej aplikacji dla Królowych

  dzięki której będziesz mogła korzystać z mojego bieżącego wsparcia bezpośrednio z poziomu telefonu! Czyli: odsłuchiwać nagrania, komentować i wymieniać się opiniami z innymi Królowymi. W końcu nic się nie pogubi, nie trzeba będzie loginu i hasła.

   Uwaga – obecnie trwa przedsprzedaż, stąd najlepsze warunki.

   Od razu po dołączeniu otrzymujesz bonusy, z którymi możesz pracować już teraz, a w każdym miesiącu słyszymy się na 2 sesjach LIVE.

   9

   kurs „Otwórz się na przełom finansowy” (wartość 597 zł)

   Po jego przejściu:

   • Zrozumiesz, jakie są Twoje osobiste blokady finansowe, które sprawiają, że tkwisz w miejscu i nie zarabiasz tyle, ile mogłabyś.
   • Odkryjesz, jak możesz błyskawicznie podnieść swoje dotychczasowe standardy finansowe i zrozumiesz, dlaczego większość ludzi tego nie robi.
   • Będziesz wiedzieć, jak zamknąć lukę między tym, co chcesz osiągnąć, a tym, co jest teraz.
   • Poznasz sprawdzone sposoby, które pomogą Ci utrzymać właściwą energię działania nawet wtedy, kiedy na pozór nie wszystko idzie zgodnie z planem
    9

    Dziennik Manifestacji – praktyczna pomoc w kreowaniu przełomów w biznesie (wartość 697 zł)

    W ramach Dziennika przekażę Ci mój proces codziennego utrzymywania w sobie właściwej energii. Otrzymasz przez 21 dni konkretne pytania do refleksji, które pomogą Ci jeszcze szybciej zacząć myśleć, zachowywać się i czuć jak kobieta, którą chcesz być. Dostaniesz też dodatkowe wskazówki, które pomogą Ci ukształtować w sobie nawyk stawiania priorytetu na pracę wewnętrzną ♥ i pozwolą Ci uwierzyć w pełni w zrealizowanie nawet niewyobrażalnych dla Ciebie na ten moment intencji.

    9

    Dodatkowo spotkamy się NA ŻYWO 2 x mc w ramach 2 formatów sesji: biznesowej rekalibracji (słyszymy się i widzimy, wybieram 8-10 osób do bezpośredniej rozmowy) oraz sesji „zadaj pytanie w komentarzu” 

    Bonusy do programu

    „DZIENNIK MANIFESTACJI”
    (wartość 697 zł)

    Przez 21 dni otrzymasz praktyczne wskazówki jak codziennie utrzymać w sobie właściwą energię działania i wykorzystać moc słów, aby znacznie szybciej osiągać w biznesie wszystko to, co do tej pory wydawało Ci się niemożliwe.

     

    • codziennie przez 21 dni mail + to samo w formie zadania tekstowego w panelu kursu
    • wideo: Jak najlepiej wykorzystać potencjał Dziennika, aby znacznie skrócić czas osiągania tego, o czym marzysz?
    • webinar: „Jak poradzić sobie z rozczarowaniem, krytyką, czy niezadowolonym klientem”
    • webinar: „Jak skutecznie realizować swoją wizję i osiągać to, co wydawałoby się niemożliwe?”

    OTWÓRZ SIĘ NA PRZEŁOM FINANSOWY
    (wartość 597 zł)

    Ten intensywny kurs pozwoli Ci błyskawicznie zacząć przyjmować o wiele więcej pieniędzy, niż do tej pory.

    • sesja 1: Usuń swoje blokady finansowe i przestań godzić się na dotychczasowe standardy
    • sesja 2: Opracuj cele i plan spójny z działaniami kobiety, którą chcesz być
    • sesja 3: Utrzymaj energię działania nawet wtedy, kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli
    • nagranie sesji Q&A – na bazie pytań zadawanych przez uczestniczki dowiesz się, jak przełożyć wiedzę z kursu na konkretne efekty

    Zaplanowane tematy
    poruszane w ramach programu:

    wrzesień 2023
    Podnieś swój sufit finansowy.

    październik 2023
    Przestań być niewolnikiem czasu w swoim biznesie.

    listopad 2023
    Wybierz (i wprowadź w życie) nawyki godne Królowej Swojego Biznesu.

    grudzień 2023
    Co zostawiam za sobą? Przestań tolerować obecne standardy.

    Tematy od początku 2024 r. potwierdzę później. Uwaga: tematy mogą ulec zmianie.

    Uwaga: jeśli potrzebujesz bardziej indywidualnego podejścia, dołącz w wersji „Insider Circle” – to wewnętrzny Krąg Królowych Biznesu.

    opinia klientki

    To, co cenie w Tobie najbardziej, to skupienie się na kliencie, czyli na mnie. Czułam się w pełni zaopiekowana i wysłuchana, a Twoje wskazówki zawsze były w punkt. Jesteś profesjonalistką pełną empatii i za to Cię pokochałam od pierwszego wejrzenia. Cenię także Twoją autentyczność, bardzo to cenię, bo taka jestem. Dziękuję, że nie tylko dawałaś wskazówki, ale również dzieliłaś się swoimi doświadczeniami, co jest bardzo cenne dla takiego laika jak ja (no może juz nie takiego laika 😉

    Tę opcję polecam dla kobiet, które chcą być ze mną (i między sobą) w bliższym kontakcie, aby:

    9

    dokonywać jeszcze szybszych zmian w swoim życiu i biznesie

     

    9

    przekraczać swoje finansowe granice

     

    9

    zarządzać swoim zespołem z punktu Królowej

     

    9

    intuicyjnie i szybko tworzyć oferty oraz inicjatywy, które przynoszą rewelacyjne wyniki w obecnych czasach

     

    9

    uczyć się nowych technik marketingu i sprzedaży

     

    9

    spokojnie i pewnie tworzyć przekaz swojej marki, dzięki której staną się pierwszym wyborem dla swoich klientów

     

    Dołączając do Kręgu Królowych Biznesu, masz oczywiście dostęp do podstawowej wersji, a oprócz tego:

    9

    raz w miesiącu przeprowadzam dla Ciebie szkolenie z nowo poznanych przeze mnie technik i strategii rozwoju biznesu, aby zasilić Twój najwyższy potencjał w bazę nowych pomysłów. Będę się też dzielić inspiracjami z ostatnio przerabianych przeze mnie kursów, programów, przeczytanych książek.

    9

    raz w miesiącu spotykamy się bezpośrednio na Zoom z innymi uczestniczkami Kręgu, aby podjąć ważne decyzje w biznesie i zaktualizować swoje plany oraz strategię

     

    tematy najbliższych szkoleń:

    • wrzesień: Metody tworzenia skutecznego przekazu Twojej marki – jak zapaść w pamięć klientów?
    • październik: Analityka w biznesie – jak skonfigurować swój system CEO do śledzenia danych, aby podejmować jeszcze lepsze decyzje?
    • listopad: Jak stworzyć dream team i otoczyć się odpowiednim systemem wsparcia, uzupełniającym Twoje talenty?
    • grudzień: Nietypowe rodzaje ofert, które możesz wprowadzić w swoim biznesie od zaraz.

    UWAGA: uczestniczki wewnętrznego kręgu królowych swojego biznesu uzyskują też dostęp do wszystkich moich kursów na platformie szkoleniowej – tak długo, jak są w kręgu.

    Masz jakieś pytania? Sprawdź, czy nie znajdziesz tutaj odpowiedzi:

    Dopiero zaczynam z biznesem. Czy to program dla mnie?

    Zawsze mówię wprost: idealny biznes online to połączenie mentalności, strategii i posiadanych zasobów. A te zasoby trzeba najpierw stworzyć.

    Jeśli więc masz niesprecyzowany pomysł biznesowy, brakuje Ci kanałów komunikacji z klientami, pierwszych ofert online – najpierw skorzystaj z moich programów strategicznych, które pomogą Ci zadbać o fundamenty biznesu.

    Nie musisz być jednak na zaawansowanym poziomie, aby dołączyć do Królowych. Mentalne programowanie sukcesu w biznesie, jakim zajmujemy się regularnie w programie, przyda Ci się do stworzenia strategii intensywnego wzrostu i przeskoczenia z dochodami na poziom wyżej. 

    Próbowałam już wielu kursów i wciąż nie mogę dokonać przełomu w biznesie. Czy z tym programem mi się uda?

    A powiedz szczerze: czy w tych programach uwzględniane były mentalne zasady programowania sukcesu w biznesie? Czy tylko uczyłaś się o tym,  co należy ZROBIĆ, a potem okazywało się, że dany schemat akurat u Ciebie nie działał, lub wdrożenie go zajmuje o wiele więcej czasu, niż myślałaś?

    Program Królowych Swojego Biznesu jest zaprojektowany tak, aby z jednej strony utrzymać Twoją wiarę w sukces i właściwą energię działania, a z drugiej kłaść nacisk na dostosowanie strategii do Ciebie i wybierać te działania, które rzeczywiście przynoszą efekty. 

    Sama mentalność nie pomoże rozwinąć biznesu, jeśli nie jest połączona z odpowiednią strategią. Mój obszar geniuszu to właśnie praca na styku tych obszarów – i tego rodzaju wsparcie oferuję Ci w programie.

    Moje klientki generują rekordowe wyniki, własnie dzięki połączeniu właściwej mentalności rozwoju biznesu z działaniem.

    UWAGA: najlepsze efekty osiągniesz, kiedy będziesz pracować z materiałami i inspiracjami, jakie Ci podeślę, regularnie. Aby było to dla Ciebie jak najłatwiejsze, w budowaniu nawyków Królowej Biznesu pomoże Ci dedykowana aplikacja mobilna.

    Jestem już na poziomie zaawansowanym w biznesie. Czy to program dla mnie?

    TAK, zdecydowanie. Na każdym etapie rozwoju swojego biznesu potrzebujemy 3 rodzajów wsparcia: wsparcia od góry (coacha, mentora), wsparcia rówieśniczego (osoby, które zmierzają w tym samym kierunku), oraz wsparcia oddolnego (teamu zaufanych osób, którym możesz delegować zadania).

    Jeśli jesteś na takim etapie w biznesie, polecam Ci wersję INSIDER CIRCLE programu Królowej. Spotkamy się wówczas raz w miesiącu na inspirującym szkoleniu z nowinek w zakresie marketingu, sprzedaży, delegowania i budowania zespołu, analityki, abyś nanosiła kolejne usprawnienia.

    Raz w miesiącu spotkasz się też z grupą pozostałych insiderek (i ze mną) w cyklicznym wirtualnym kręgu na zoom, aby przedyskutować swoją strategię i decyzje.

    Jaki poziom wsparcia zapewniasz w programie?

    W wersji podstawowej Królowych Biznesu masz ze mną kontakt na żywo 2 razy w miesiącu, w czwartki koło 10:00.

    Będzie to sesja biznesowej rekalibracji (sesja zoom, na której intuicyjnie wybiorę kilka osób do bezpośredniej rozmowy) oraz druga sesja „zadaj pytanie w komentarzu”, gdzie mogę doradzić mentalnie i strategicznie (np. zrobić audyt oferty).

    W wersji INSIDER CIRCLE również masz dostęp do tych spotkań, jeśli chcesz, ale oprócz tego co miesiąc spotykamy się na nowym szkoleniu i sesji kręgu na zoom, gdzie bezpośrednio się widzimy – we wtorki o 10:00.

    Oprócz tego w wersji INSIDER CIRCLE masz wyjątkową możliwość umówienia się ze mną raz w miesiącu na półgodzinną sesję „na żądanie”, kiedy tego potrzebujesz.

    PS. Pamiętaj też, że poza sesjami na żywo co tydzień otrzymasz ode mnie nowe nagranie mp3 lub ćwiczenia mentalne / afirmacje. 

    Jak działamy w środku programu?

    W programie Królowych nie mamy grupy na facebooku – mamy za to dostęp do dedykowanej aplikacji mobilnej prosto w Twoim telefonie z opcją komentowania, wymiany doświadczeń (dostęp do aplikacji otrzymasz najpóźniej na początku września).

    Wszelkie nowości w ramach programu, zapowiedzi sesji, otrzymasz przez powiadomienie w aplikacji + mailowo.

    Do korzystania z programu przyda Ci się również zoom, gdzie odbędą się sesje na żywo.

    Kiedy zaczynamy?

    Już w sierpniu są pierwsze sesje na żywo programu w wersji podstawowej.

    Wersja INSIDER CIRCLE (szkolenia i grupowy krąg) ruszają od września.

    Od września również uruchamiamy aplikację mobilną oraz cykliczne nagrania.

    Jak długo mogę być w programie? Czy można dołączyć na miesiąc testowo?

    Do programu można dołączyć na min. 3 miesiące. Dołączając w subskrypcji, zobowiązujesz się do opłaty 3 rat. W ten sposób pokrywamy chociaż częściowo koszt bonusów, jakie dla Ciebie udostępniamy już na start (wartość ponad 1000 zł).

    A dodatkowo, również już po pierwszych 3. miesiącach jesteś też w stanie ocenić, czy ten format / rodzaj mojego wsparcia Ci odpowiada, czy rzeczywiście widzisz przełożenie udziału w programie na Twoje wyniki w biznesie.

    Czy mogę teraz dołączyć w wersji podstawowej, a potem w razie potrzeby wskoczyć do INNER CIRCLE?

    Tak, ten system zaprojektowałam tak, aby był dla Ciebie elastyczny! Jedynym ograniczeniem jest tutaj liczba uczestniczek INNER CIRCLE. Wewnętrzny Krąg Królowych Biznesu jest zarezerwowany maksymalnie dla 15 kobiet, więc będziesz mogła przejść do tej wersji, o ile znajdzie się wolne miejsce. Najlepiej napisać do mnie na maila, kiedy podejmiesz taką decyzję.

    PS. Co ważne, będą obowiązywać Cię stawki takie, jak w momencie dołączenia, mimo że cena dostępu do obu wersji będzie stale rosła. Dlatego warto zarezerwować sobie chociaż wersję podstawową, aby nie stracić szansy na najlepsze warunki.

    Czy obecne ceny obowiązują na pierwszy miesiąc uczestnictwa, czy na zawsze?

    Dołączając w cenie widocznej na stronie, JUŻ NA ZAWSZE gwarantujesz sobie tę cenę, bez żadnych podwyżek. Co miesiąc obowiązuje Cię ta sama kwota uczestnictwa, nawet jeśli dla nowych uczestniczek cena będzie rosła.

    Masz inne pytanie?

    napisz na kontakt@italianamarketing.pl

    Osiągaj z lekkością kolejne przełomy w swoim biznesie online!

    Zacznij cieszyć się już teraz wymarzonym życiem każdego dnia, zamiast tylko na nie czekać.

    Sprawdź jakie przełomowe wyniki osiągają moje klientki:

    Justyna ma niezwykły dar wskazywania dokładnie tych elementów, które pomagają ruszyć zastane elementy biznesu. Doskonale wczuwa się w różnego rodzaju biznesy i ma ogromne doświadczenie. Otwarcie dzieli się backstage swojej pracy i odpowiada na każde pytanie, które sprawia, że oszczędza się długie godziny poszukiwań.

    Udział w tym programie był dla mnie przełomowy. Tak jakby coś pstryknęło i zaczęło się idealnie układać. Myślę, że zadziałały przede wszystkim dwa czynniki: praca nad mentalnością i odwagą oraz dokładne nazwanie tej jednej najważniejszej rzeczy, którą obiecuję klientkom (i później konsekwencja, konsekwencja i konsekwencja). W trakcie programu przygotowałam też nowe oferty na wyższych półkach cenowych. Przygotowałam pierwszą kampanię programu grupowego i… sprzedałam 10 miejsc w 3 dni, realizując tym samym mój cel sprzedażowy.
    A jeszcze kilka miesięcy wcześniej zarabiałam w swoim biznesie niemalże 0, zaczynając wszystko od nowa.

    Nie wiem jak Italiana to robi, ale mam wrażenie, że pootwierały mi się klapki w mózgu i nagle cała wiedza, która do tej pory zdobyłam skrystalizowała się i wreszcie wiem, co mam robić.

    Dojrzałam do decyzji, przed którymi wzbraniałam się od roku.

    Dziękuję za maila i owocne ostatnie prawie 3 miesiące.
    To był świetny, pracowity, pełen wiedzy i mam poczucie, że dobrze przeze mnie wykorzystany czas.
    Śmiem twierdzić, że Twój MM był jednym z lepszych programów, w których uczestniczyłam. Na pewno był to najlepszy polski biznesowy program, w którym brałam udział. Gratuluję i dziękuję. ❤️

    Justyna chce Ci podziękować. Jak rok temu pisałam sobie taki cel na 2022 to sama trochę w niego nie wierzyłam. Dałam się nawet przekonać księgowej, że „bezpieczniej” wybrać stawkę podatku tak jakbym jednak nie osiągnęła 😀

    (wynik – 300 000 przychodu w 2022)

    Ja miałam urlopowy sierpień, dosłownie 7 dni roboczych byłam wtedy w pracy, a osiągnęłam rekord przychodu miesięcznego (pierwszy raz w życiu wynik pięciocyfrowy), gdzie budowałam poduszkę finansową na ten miesiąc przez 3 poprzednie. Dziennik Manifestacji to złoto, potwierdzam.

    Zamień ciężką pracę i nadmiar zadań w swoim biznesie na stan FLOW – 

    w którym z lekkością otrzymujesz wszystko, na co zasługujesz!

    Zacznij prowadzić swój biznes z punktu najlepszej wersji siebie, aby cieszyć się już teraz wymarzonym życiem każdego dnia. Z pełną mocą i pewnością osiągaj kolejne przełomy w swoim biznesie online!

    Polityka prywatności

    Zdjęcia – Magdalena Włoch www.wloskiehistorie.pl