Chcesz skuteczniej działać w sieci i rozwijać swój biznes online

nawet bez ogromnych zasięgów w social media?

Dobrze się składa! Tutaj znajdziesz przydatne wskazówki na temat wykorzystania e-mail marketingu do rozwoju Twojego biznesu i inne strategie, które pozwolą Ci skutecznie i przewidywalnie rozwijać swój jednoosobowy biznes online. Nawet, jeśli dopiero zaczynasz!

Pomogę Ci lepiej wykorzystać newsletter w biznesie online

Nawet, jeśli wcześniej nie używałeś lub nie używałaś e-mail marketingu w swojej firmie i nie wiesz, jak się za to zabrać. Może też od jakiegoś czasu już masz newsletter, ale nie widzisz, żeby Ci w czymkolwiek pomagał? Nie musi tak być! Wspólnie nauczymy się, jak skutecznie wykorzystywać ten kanał komunikacji.

 

Jak newsletter może Ci pomóc w biznesie?

Nie problem założyć newsletter – problem w tym, aby go później skutecznie wykorzystywać!

Cześć, jestem Justyna i pokazuję, jak skutecznie promować się w sieci

Głównie przy pomocy newslettera, bo do tej pory e-mail marketing pozostaje jedną z najskuteczniejszych metod na budowanie relacji z potencjalnymi klientami lub czytelnikami! Niestety, często newsletter nie jest wykorzystywany we właściwy sposób… lub też nie korzysta się z niego wcale.

Znajdziesz mnie też w internetach:

Baza adresów należy do Ciebie

W przeciwieństwie do facebooka czy innych sieci społecznościowych, które nie należą do Ciebie, raz zebrana baza adresów jest Twoja i nikt Ci jej nie zabierze. Co więcej, możesz ją wykorzystać w innych kanałach, np. właśnie przy reklamach na facebooku!

Nawiązujesz więź z czytelnikami lub klientami

Wiadomości e-mail pozwalają na o wiele bardziej osobisty kontakt z czytelnikami, a przy właściwej segmentacji, na poznanie ich zainteresowań lub upodobań. Dzięki temu budujesz z nimi prawdziwą relację i nie są dla Ciebie anonimowi!

Zamieniasz przeglądających stronę... na potencjalnie zainteresowanych

Nie trać ruchu z wyszukiwarek. Jeśli na Twoją stronę zaglądają osoby zainteresowane tym, co robisz, pozwól im pozostać z Tobą w kontakcie i zapisać się na newsletter – inaczej szybko mogą o Tobą zapomnieć.

Możesz tworzyć ścieżki zachowań uczestników

Nie każda osoba, która przegląda Twoją stronę, jest od razu w stanie Ci zaufać na tyle, żeby zostać na niej na dłużej – lub nawet, żeby zostać Twoim klientem. Dzięki e-mail marketingowi możesz jednak budować ścieżki zakupowe, lejki sprzedażowe i zwiększać tym samym współczynnik konwersji dla Twojego biznesu!

Chcesz dostać wiedzę dotyczącą e-mail marketingu dla małych firm w pigułce?

Jak zacząć sensownie wykorzystywać newsletter?

Znajdziesz u mnie wiele bezpłatnych treści związanych z e-mail marketingiem i newsletterem. Możesz czytać artykuły, zapoznać się z podcastem „Mały biznes, wielkie efekty„, zapisać się na darmowy mini kurs mailowy „5 kroków do lepszego newslettera” lub zaobserwować mnie na instagramie.

Nie masz czasu, chcesz mieć wszystko w jednym miejscu? Aby dowiedzieć się więcej polecam zamówić wygodną pigułkę wiedzy w formie ebooka „Postaw na maila w biznesie online” lub zajrzeć do sklepu.

 

Jakiego typu pomocy potrzebujesz?

Chcę czytać artykuły / odsłuchać podcastu

Jeśli tak, już teraz przejdź do bloga lub do podcastu i zapoznaj się ze zgromadzonymi przeze mnie treściami! Aby być z nimi na bieżąco, oczywiście zapisz się na newsletter 🙂

Chcę obejrzeć szkolenia online

Jeśli chcesz pracować nad swoim biznesem online, zajrzyj do mojego sklepu.

Znajdziesz tam szereg pomocy do zamówienia i natychmiastowego wdrożenia w życie!

Jeśli natomiast chcesz mieć stały dostęp do moich szkoleń (nowych i archiwalnych), to polecam Ci dołączyć do programu rozwoju biznesu online AFP.

Potrzebuję wsparcia w rozwoju biznesu i lepszym wykorzystaniu maila w biznesie online

Można też ze mną bliżej współpracować w ramach grupowego programu rozwoju biznesu – AFP lub mastermindu. Zapoznaj się ze szczegółami i opiniami TUTAJ.

 

Masz mało czasu? Słuchaj „przy okazji” podcastu „Mały biznes, wielkie efekty. Marketing online z Italianą”

W podcaście poruszam tematy powiązane z e-mail marketingiem i tym, jak go skutecznie wykorzystywać do rozwoju swojego biznesu online i sprzedaży.

Nowe odcinki pojawiają się co 2 tygodnie – sprawdź szczegóły TUTAJ.

Sprawdź nowości:

 

Jak przyciągnąć klientów premium?

Jak przyciągnąć klientów premium?

Jak przyciągnąć klientów premium? Słyszę to pytanie bardzo często.  Czy istnieje magiczna metoda wybierania tylko klientów, którzy są w stanie zapłacić nam dużo pieniędzy?   Cóż, odpowiedź na to pytanie to… zależy.  Jeśli w tym odcinku oczekujesz, że powiem Ci, że...

czytaj dalej