Chcesz uzyskać powiadomienie o ponownej możliwości dołączenia do AFP?

Podaj imię i adres e-mail, abym mogła Cię powiadomić!

Close

Jak zacząć działać, aby w końcu mieć efekty?

 Wcale nie musisz więcej wiedzieć. Wystarczy, że uporządkujesz to, co już masz.

Po przejściu programu AFP:
- uporządkujesz swój biznes
- nabierzesz pewności, w jakim kierunku chcesz iść
- dopracujesz swoje fundamenty biznesu (newsletter, sklep, komunikacja social media)
- zamiast działać w chaosie - nauczysz się skutecznie planować I REALIZOWAĆ
- zaczniesz stabilnie zarabiać - będziesz wiedzieć, jak zaplanować pozyskiwanie klientów
- zaczniesz tworzyć jeszcze lepsze oferty
- nauczysz się bez obaw promować i sprzedawać w sieci
- uświadomisz sobie, że możesz więcej, niż myślisz! 


 Dołącz do listy zainteresowanych, abym przypomniała Ci mailowo, kiedy ruszą ponownie nabory do programu. Po zapisie odbierzesz też dodatkowy rabat.

The timer has expired!

Sprawdzony system działania

Step 1

W Akademii działamy w oparciu o sprawdzony przeze mnie i przez klientów model 5 etapów rozwoju biznesu online, który pozwoli Ci osiągnąć więcej w 3 miesiące, niż innym w rok. 

Skupiamy się na tym, jak wprowadzać nowe produkty online, budować listę e-mail, uporządkować strategię social media, wprowadzać sprytne automatyzacje i pozyskiwać klientów, aby Twój biznes rzeczywiście zarabiał.

Planowanie i kontrola efektów

Step 1

Akademia Focus Pocus - zgodnie z nazwą - przede wszystkim ma za zadanie nie tylko dać Ci wiedzę odnośnie biznesu online, ale pomóc Ci ją przekuć na konkretne plany, skupić się na jej wdrożeniu w życie i następnie kontrolować postępy.

Nie przytłoczę Cię wiedzą - przeprowadzę Cię za rękę, za co się zabrać. Na start otrzymujesz quiz diagnozujący Twój poziom i tworzysz zindywidualizowaną mapę działania w oparciu o dedykowanego e-booka. Nie musisz przerabiać wszystkiego!

Pomoc w ustaleniu strategii i technikaliach

Step 1

Wiem, że czasami jest potrzeba zapytania się kogoś o zdanie indywidualnie przy kampanii sprzedażowej czy tworzeniu oferty. Dlatego w AFP udostępniam taką opcję w formie bezpośrednich spotkań online raz w miesiącu, gdzie możesz zapytać mnie o co zechcesz, odnośnie Twoich konkretnych problemów. 

Masz pytanie częściej? Po to istnieje dedykowana (i bardzo aktywna! :)) grupa na facebooku.

Program rozwoju biznesu online AFP to miejsce dla kobiet, które mają dość kręcenia się w kółko i chcą w końcu uzyskać indywidualne wsparcie i uporządkowany system, aby wdrażać wiedzę krok po kroku w życie.

Stworzyłam to miejsce dlatego, że wiem, że czasami "w teorii" wszystko jest jasne, ale można się pogubić, co w jakiej kolejności wdrażać i jak skupić się na rzeczach, które najszybciej przyniosą Ci przychody. 

AFP to program grupowy, ale z moim wsparciem w razie potrzeby i kontrolą Twoich postępów - abyś miała wrażenie, że rzeczywiście, tydzień po tygodniu, idziesz do przodu!


Jeśli chcesz się skupić na efektach, nie może Cię zabraknąć w Akademii Focus Pocus! 🙂

Zapisz się na listę oczekujących, aby nie przegapić informacji o ponownym otwarciu zapisów i zagwarantować sobie lepsze warunki na dołączenie.

© 2020 Justyna Stańska - Italiana | Polityka prywatności

Send this to a friend