Cześć, cieszę się, że jesteś! 

W tej części strony znajdziesz moje artykuły lub streszczenia podcastu “Mały biznes, wielkie efekty”, o którym więcej dowiesz się też TUTAJ. Artykuły pomogą Ci poznać metody mojej pracy, zainspirują Cię też do działania i pomogą usprawnić pewne obszary w Twoim biznesie online!

Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj coś dla siebie.

Artykuły 

Streszczenia podcastów

A jeśli jesteś już gotowa, aby przejść od czytania do działania, to najlepiej zacznij od kursu:
“5 kroków do udanego biznesu online”.

Po udziale w tym mini kursie wideo poznasz opracowany przeze mnie schemat 5 kroków do udanego biznesu online, dzięki któremu uporządkujesz strategię i ustalisz, za co się zabrać i w jakiej kolejności, aby jak najszybciej zacząć zarabiać nawet na początku działalności w sieci.

Piszę, aby podziękować Ci za ten Twój mini kurs „5 kroków do udanego biznesu online”. Dopiero zaczynam swoje internetowe działania i pracuję nad swoim pierwszym produktem elektronicznym. I widzę jak dużo wartościowej wiedzy znalazłam dla siebie w Twoim kursie. Śmieje się, że okazuje się, że dużo rzeczy robiłam dobrze intuicyjnie 🙂 Jednak Twój kurs pomógł mi dużo rzeczy uporządkować i zmotywował mnie do dalszych działań. 

Obejrzałam wszystkie filmiki jeszcze raz, żeby poukładać wiedzę na świeżo. Ma Pani dar do tłumaczenia, wszystko co Pani mówi wydaje się takie proste, ale jak zaczynam myśleć o swoim biznesie to pytań pojawia się bardzo wiele, niemniej jednak bardzo dziękuję za wyjaśnienie podstaw, o wszystkich nie miałam pojęcia.