Główni wrogowie, którzy blokują rozwój Twojego biznesu online

Jeżeli czujesz, że robisz wszystko, aby rozwinąć swój biznes, ale wciąż nie widzisz efektów, to prawdopodobnie masz do czynienia z „wrogami Twojego biznesu”.

Oczywiście nie dosłownie – mowa tu o pewnych zachowaniach, które hamują rozwój biznesu. Możesz jednak nad tymi wrogami zapanować – a tak się składa, że idealną porą do zmian jest koniec bieżącego roku/początek nowego.

 

 

Zapraszam do odcinka, w którym mówię o tym więcej:

 

Główni wrogowie, którzy blokują rozwój Twojego biznesu online:

 

 

  1. „SHINY OBJECT SYNDROME”.

Ciągle skaczesz z kwiatka na kwiatek i słuchasz różnych ludzi, z których każdy mówi co innego, próbujesz wciąż nowych rzeczy i nie zastanawiasz się, czy to będzie pasowało do Twojego biznesu. Pamiętaj, że ludzi jest mnóstwo i każdy mówi coś innego. Słuchając cały czas innych, przestajesz słuchać siebie. Najlepiej uczyć się od jednego mentora i dopasować swój biznes do siebie.

 

  1. „DZIAŁANIE W CHAOSIE”.

Nie masz właściwej struktury ofert, automatyzacji, czy ścieżek klienta, przez co pracujesz za dużo i za ciężko. Powiązane jest to z brakiem strategii lub ze źle zaprojektowanym modelem biznesowym. Przez to nie wykorzystujesz w pełni swojego potencjału. Właściwa struktura ofert i automatyzacja jest niezbędna w dobrze prosperującym biznesie online. Więcej o tym opowiadam właśnie w programie AFP.

 

  1. „BRAK AKTYWNEJ SPRZEDAŻY”.

Sprzedajesz tylko „od czasu do czasu” w swoim biznesie, w związku z czym przychody są niewielkie i nieregularne. Nie samymi kampaniami żyje człowiek (mając mały biznes online, nie zarobisz bardzo dużo podczas kampanii). Należy sprzedawać na co dzień i zrozumieć, że głównym obowiązkiem przedsiębiorcy jest właśnie sprzedaż. Można to robić na żywo lub w sposób zautomatyzowany za pomocą automatycznych ścieżek klienta. Jeśli nie sprzedajesz na co dzień, prawdopodobnie Twoje przychody są nieregularne, a to zazwyczaj powoduje chaos w działaniu i brak zaplanowanych inwestycji.

 

Jeśli dotykają Cię wspomniane w odcinku błędy, oznacza to, że nie działasz z pełną mocą w sieci i nie podejmujesz odważnych decyzji, które pozwolą Ci lawinowo rozwinąć Twój biznes.

Jednak wszystko, co sobie uświadomiłaś, możesz zmienić.

 

Możesz zaprojektować swój biznes online tak, aby sprawiał jednocześnie głęboką satysfakcję Tobie, przynosił rezultaty dla klientów, i więcej pieniędzy przy mniejszym nakładzie czasu.

 

W ramach 8-częściowego kursu „Strategic Business Upgrade” krok po kroku poprawisz sposób działania Twojego biznesu i podkręcisz w nim wyniki w ciągu pół roku!

2 blokady
2 blokady

ZAPROJEKTUJ SWÓJ BIZNES TAK, ABY ZARABIAĆ WIĘCEJ, PRACUJĄC MNIEJ!

Przygotowałam Strategic Business Online z myślą o osobach, które już prowadzą biznes online, ale utknęły na niskim poziomie przychodów lub zarabiają nieregularnie.
Dla osób, które czują, że sposób prowadzenia biznesu online się zmienia i to, co robiły kiedyś, teraz już nie wystarcza.

Dla osób, które chcą przestać przepalać swój czas, energię i pieniądze na działania, które nie przybliżają ich do efektów.

I przede wszystkim dla osób, które chcą uzyskać spokój w działaniach i bez poczucia przytłoczenia osiągnąć swoje cele – tak, aby z poczuciem satysfakcji zakończyć ten rok.

Justyna Stańska
produkty online

Zacznij odważnie promować swoje oferty online!

Pobierz ściągawkę z 15 pomysłami, które pomogą Ci sprzedawać codziennie, bez wyczerpujących kampanii. Z lekkością i bez poczucia wciskania!

Zamów powiadomienia o nowych odcinkach podcastu „Mały biznes, wielkie efekty”

Co 2 tygodnie znajdziesz w nim nowy odcinek z wiedzą, inspiracją lub konkretną strategią, która pomoże Ci zrozumieć, jak Ty też możesz prowadzić świetnie zarabiający na siebie biznes.

Nawet jeśli (tak jak ja) jesteś normalną dziewczyną bez 50 000 followersów.

 

Kliknij i posłuchaj
na Apple Podcast

Kliknij i posłuchaj na Spotify

Kliknij i posłuchaj na YouTube

Kliknij i posłuchaj na Spreaker

Kliknij i posłuchaj na Empik Go

Kliknij i posłuchaj na Podcast Addict