90 MINUTOWA, INTENSYWNA SESJA 1:1 DLA WŁAŚCICIELEK BIZNESÓW ONLINE

Ekspresowy plan rozwoju Twojego biznesu online

Uzyskaj spersonalizowany audyt Twojego biznesu oraz plan dalszego rozwoju. Po 90 minutowej konsultacji wyjdziesz z jasnością w głowie i strategią działania: co odpuścić, co zacząć robić, i na promocji jakich ofert się skupić w ciągu kolejnych 3-6 miesięcy, aby Twój biznes wzrastał.

termin sesji wybierasz po zamówieniu korzystając z automatycznego kalendarza – w dniu robocze, między 9 a 14

MASZ JUŻ BIZNES ONLINE I ZARABIASZ – CZASEM WIĘCEJ, CZASEM MNIEJ, ALE FIRMA JAKOŚ SIĘ KRĘCI.

Masz już zgromadzoną wokół swojej marki społeczność i posiadasz naprawdę ogromną wiedzę na temat biznesu online.

Znasz wszystkie (albo przynajmniej większość) taktyki marketingowe i w teorii wiesz, jak to wszystko powinno funkcjonować, aby przynosiło rezultaty, tylko że…

…nie wiesz, co jest najważniejsze teraz, aby Twój biznes rozwijał się szybciej.

Biznes online miał Ci dawać więcej wolności i niezależności, a Ty czujesz, że pracujesz bardzo dużo i bardzo ciężko.
Za dużo i za ciężko.

Nie potrafisz wyjść poza pewien określony poziom przychodów

Czujesz, że Twoje oferty mają niesamowity potencjał i chcesz, żeby dowiedziało się o nich więcej osób… ale nie wiesz, gdzie jest ten „brakujący element”, przez który Twój biznes stoi w miejscu.

Właśnie dla takich osób przygotowałam ekspresowy plan rozwoju biznesu.

Zapoznam się z sednem Twojego biznesu, z Twoim wizerunkiem w sieci i kanałami komunikacji – i znajdę punkty, którymi w pierwszej kolejności warto się zaopiekować, aby Twój biznes ruszył z pełną mocą.

Jak wygląda nasza sesja w ramach ekspresowego planu rozwoju biznesu?

Zamawiasz dostęp do konsultacji. Po płatności otrzymujesz MAILOWO dostęp do ankiety oraz formularza rezerwacji terminu spotkania.

Wypełniasz ankietę, która pozwoli mi przenalizować Twój obecny biznes i zidentyfikować wąskie gardła. 

Na bezpośredniej rozmowie przedstawię Ci swoje wnioski z audytu Twojego biznesu i przeprowadzę Cię przez Twój – indywidualnie przeze mnie opracowany – ekspresowy plan rozwoju Twojego biznesu.

Słowem:  zbadam Twoje dotychczasowe zasoby i mocne strony w biznesie online. Na tej podstawie określę dla Ciebie możliwe ścieżki rozwoju Twojego biznesu. Na rozmowie wybierzemy wspólnie jedną z nich – i zyskasz spersonalizowaną strategię działania oraz jasność w jakim kierunku dalej iść, aby Twój biznes dalej wzrastał.

Ta sesja jest dla właścicielek biznesów online, które:

9

chcą zderzyć z doświadczoną mentorką swoje plany i pomysły na dalszy rozwój biznesu – zyskując jasność, na których inicjatywach się skupić, a z których zrezygnować

9

chcą uzyskać jasność na temat swojej struktury ofert i stworzyć model biznesowy, który pozwoli im zarabiać więcej, pracując mniej

9

czują, że obecny sposób prowadzenia marketingu i sprzedaży się nie sprawdza – chcą odkryć „wąskie gardła” w swoim biznesie i przestać marnować czas na działania, które nie przynoszą rezultatów

9

mają już wiele przerobionych kursów i programów, ale wciąż brakuje im „kropki nad I”, aby ich biznes wszedł na wyższy poziom

Twoja inwestycja:

984 zł brutto (800 zł + VAT)

w cenie:

indywidualna analiza ankiety i spersonalizowany audyt rozwoju biznesu przekazany ustnie na spotkaniu (Twoich kanałów komunikacji, Twoich ofert)

strategiczna sesja 90 minutowa z nakreśleniem kierunków działania dla Twojego biznesu (wyjdziesz z jasnością, na jakich ofertach się skupić i jak je promować)

nagranie – opcjonalnie (na żądanie)

Polityka prywatności | Zdjęcia – Justyna Kocur-Czarny www.jkocurczarny.com