90 MINUTOWA, INTENSYWNA SESJA 1:1 DLA WŁAŚCICIELEK BIZNESÓW ONLINE

Ekspresowy plan skalowania Twojego biznesu online

Uzyskaj spersonalizowany audyt Twojego biznesu oraz plan dalszego rozwoju. Po 90 minutowej konsultacji wyjdziesz z jasnością w głowie i wstępną strategią działania: co odpuścić, co zacząć robić, i na promocji jakich ofert się skupić w ciągu kolejnych 3-6 miesięcy, aby zarabiać więcej, pracując mniej.

termin sesji wybierasz po zamówieniu korzystając z automatycznego kalendarza – w dniu robocze, między 9 a 14

MASZ JUŻ BIZNES ONLINE I ZARABIASZ – CZASEM WIĘCEJ, CZASEM MNIEJ, ALE FIRMA JAKOŚ SIĘ KRĘCI.

Masz już zgromadzoną wokół swojej marki społeczność i posiadasz naprawdę ogromną wiedzę na temat biznesu online.

Znasz wszystkie (albo przynajmniej większość) taktyki marketingowe i w teorii wiesz, jak to wszystko powinno funkcjonować, aby przynosiło rezultaty, tylko że…

…nie wiesz, co jest najważniejsze teraz, aby Twój biznes rozwijał się szybciej.

Biznes online miał Ci dawać więcej wolności i niezależności, a Ty czujesz, że pracujesz bardzo dużo i bardzo ciężko.
Za dużo i za ciężko.

Nie potrafisz wyjść poza pewien określony poziom przychodów

Czujesz, że Twoje oferty mają niesamowity potencjał i chcesz, żeby dowiedziało się o nich więcej osób… ale nie wiesz, gdzie jest ten „brakujący element”, przez który Twój biznes stoi w miejscu.

Właśnie dla takich osób przygotowałam Ekspresowy Plan Skalowania Biznesu.

Zapoznam się z sednem Twojego biznesu, z Twoim wizerunkiem w sieci i kanałami komunikacji – i znajdę punkty, którymi w pierwszej kolejności warto się zaopiekować, aby Twój biznes ruszył z pełną mocą.

Jak wygląda nasza sesja w ramach Ekspresowego Planu Skalowania Biznesu?

Zamawiasz dostęp do konsultacji. Po płatności otrzymujesz MAILOWO dostęp do ankiety oraz formularza rezerwacji terminu spotkania. Wszystko zadzieje się w pełni automatycznie – oczywiście dostaniesz też fakturę.

Przed spotkaniem obowiązkowo wypełniasz ankietę, która pozwoli mi przenalizować Twój obecny biznes i zidentyfikować wąskie gardła. Wypełnij ją od razu, abym zdążyła się zapoznać przed sesją z Twoim biznesem online.

Na bezpośredniej rozmowie przedstawię Ci swoje wnioski z audytu Twojego biznesu i przeprowadzę Cię przez Twój – indywidualnie przeze mnie opracowany na podstawie mojego 4-letniego doświadczenia – Ekspresowy Plan Skalowania Twojego biznesu.

Oczywiście będziesz miała okazję dyskutować ze mną, aby już na sesji dopasować ten plan jak najlepiej do Ciebie.

 

Słowem:  zbadam Twoje dotychczasowe zasoby i mocne strony w biznesie online. Na tej podstawie określę dla Ciebie możliwe ścieżki rozwoju Twojego biznesu. Na rozmowie wybierzemy wspólnie jedną z nich – i zyskasz spersonalizowaną strategię działania oraz jasność w jakim kierunku dalej iść, aby Twój biznes dalej wzrastał.

Ta sesja jest dla właścicielek biznesów online, które:

9

chcą zderzyć z doświadczoną mentorką skalowania biznesu swoje plany i pomysły na dalszy rozwój biznesu – zyskując jasność, na których inicjatywach się skupić, a z których zrezygnować

9

chcą uzyskać jasność na temat swojej struktury ofert i stworzyć model biznesowy, który pozwoli im zarabiać więcej, pracując mniej

9

czują, że obecny sposób prowadzenia marketingu i sprzedaży się nie sprawdza – chcą odkryć „wąskie gardła” w swoim biznesie i przestać marnować czas na działania, które nie przynoszą rezultatów

9

mają już wiele przerobionych kursów i programów, ale wciąż brakuje im „kropki nad I”, aby ich biznes wszedł na wyższy poziom

Twoja inwestycja:

2 460 zł brutto (2000 zł + VAT)

w cenie:

indywidualny audyt Twojego biznesu online i spersonalizowany Plan Skalowania Biznesu przekazany ustnie na spotkaniu (Twoich kanałów komunikacji, Twoich ofert)

strategiczna sesja 90 minutowa z nakreśleniem kierunków działania dla Twojego biznesu (wyjdziesz z jasnością, na jakich ofertach się skupić i jak je promować)

nagranie – opcjonalnie (na żądanie)

Polityka prywatności | Zdjęcia – Justyna Kocur-Czarny www.jkocurczarny.com