ta sesja jest dostępna w przestrzeni królowych swojego biznesu

Jak przeskoczyć od kilku do kilkudziesięciu (i kilkuset) klientów w Twoim biznesie online?

Co TAK NAPRAWDĘ ma znaczenie, aby odblokować zupełnie nowy poziom wyników… i to szybciej, niż myślisz? 

Sesja została przeprowadzona na żywo w dniu 08.03.2024, teraz jest dostępna wyłącznie w gronie Królowych Swojego Biznesu, tutaj.

Jeśli chcesz mieć dziesiątki i setki klientów w biznesie online…

…to prawda jest taka, że potrzebujesz być na to gotowa. I nie chodzi tu tylko o strategię (chociaż owszem, właściwa skala widoczności w sieci też ma znaczenie), ale przede wszystkim o to, co się dzieje w Twojej głowie.

 

Staniesz się na gotowa na więcej klientów w Twoim biznesie, kiedy…

...przestaniesz się zgadzać na to, aby każda (nawet niezbyt pomocna) myśl przepływająca Ci przez głowę decydowała o tym, jak się czujesz i jak działasz online. Przestaniesz porównywać się z innymi, tylko zamiast tego skupisz się na SOBIE i swoich klientach.

...przestaniesz AKCEPTOWAĆ naginanie swoich granic i zrozumiesz, że to nie o to chodzi, aby każdy klient Cię lubił. Bo to nie koniec świata, kiedy klienci odchodzą i nie powinno być Twoim celem, aby KAŻDY klient był zadowolony... zwłaszcza jeśli miałoby to być kosztem poświęcania dla niego całej Twojej energii i wolnego czasu.

...przestaniesz działać tylko wtedy, kiedy "masz wrażenie", że Twoje działania dają efekty. Zamiast tego zaczniesz działać z pełną mocą niezależnie od okoliczności. Rozumiejąc, że to TY decydujesz o finalnych wynikach i TWOJA MOC liczy się najpierw, a dopiero z tego wynikają pieniądze, jakie do Ciebie przychodzą.

Pełne zrozumienie tych mechanizmów pozwoli Ci niemal natychmiast przeskoczyć od kilku do dziesiątek klientów online.

Pozwoli Ci przejść od „walki” o klienta po piękne uczucie, że przychodzą oni „nie wiadomo skąd”.

Od poczucia „przymusu” w biznesie i codziennych frustracji po większą radość i wolność. Bo możesz wybierać sobie klientów, którzy rozumieją TWOJĄ MOC i chcą pracować właśnie z Tobą. Dla właściwych klientów Twoje granice będą czymś normalnym i zrozumiałym.

Przestań akceptować, jeśli u Ciebie jest inaczej. 

A kiedy swoje nowe podejście zintegrujesz w pełni z dopasowaną strategią, to doświadczysz przełomowych wyników sprzedaży szybciej, niż myślisz. 

Szczególnie zapraszam Cię na sesję, jeśli..

masz wrażenie, że nie widzisz postępów / efektów w swoim biznesie online

czujesz brak energii do działania i zdarza Ci się  coraz częściej wątpić w Twój biznes 

pojawiają się w Twojej głowie niewspierające myśli (typu: „nigdy mi się nie uda”), czujesz opór i zablokowałaś się do działania

Możesz NAUCZYĆ się, jak przygotować się – strategicznie i mentalnie – na 2, 3, 10 razy więcej klientów, niż do tej pory, BEZ poczucia przytłoczenia…

…zamiast być uwiązaną do kilku klientów, możesz przecież SKALOWAĆ swój pozytywny wpływ na świat. 

Opowiem Ci jak dokonać tego przeskoku i zmiany podejścia na sesji online w dniu 08.03.

 

Klientki EKSPANSJI i Królowe Swojego Biznesu mają dostęp bezpłatny – nie musicie dodatkowo zamawiać udziału.

Na tej sesji – mimo, że nie będzie długa – zajdą w Tobie potężne zmiany:

Poznasz podstawowe zasady zarządzania Twoją wewnętrzną energią.

Dzięki temu NATYCHMIAST zrozumiesz, jakie myśli i SŁOWA odgrywane w Twojej głowie blokują skalowanie Twojego biznesu i jak możesz z tym pracować.

Znajdziesz przekonania, które stoją za Twoimi emocjami  strachu, poczucia porażki, bycia gorszą od innych, „przyklejenia” swojego poczucia wartości do pieniędzy. Zrozumiesz, co tak naprawdę powoduje, że nie działasz w biznesie online ze swoją PEŁNĄ MOCĄ i masz o wiele mniej klientów, niż mogłabyś.

Zrozumiesz dlaczego sama manifestacja / praca wewnętrzna nie wystarczy i jak zintegrować wiedzę z sesji z dopasowaną do Twoich potrzeb strategią SKALOWANIA BIZNESU i tworzenia ofert, do których z lekkością zaprosisz 2, 3, 10 razy więcej klientów, niż do tej pory.

Dla zapisanych uczestniczek na żywo będzie też wyjątkowa możliwość błyskawicznej transformacji podczas „gorących krzesełek” dla chętnych zaraz po sesji (rezerwuję sobie na to dodatkową godzinę, spotykamy się 08.03 od 10 do 12).

Jestem Justyna Stańska (Italiana) i przez długi czas, jako osoba wrażliwa, mało „przebojowa” i ugodowa, miałam duże problemy ze skalowaniem swojego biznesu online…

..za wszelką cenę starałam się zadowolić klientów, każdego odchodzącego klienta traktowałam jako cios prosto w serce i dawałam z siebie za dużo, zbyt mocno, kosztem własnych granic i swojego zdrowia.

„Utknęłam” na poziomie kilku klientów w bardzo wyczerpujących formatach współpracy, i mimo że pieniądze nawet się zgadzały… to ja czułam coraz większą niechęć do własnej firmy.

Brzmi znajomo?

Teraz, po swoim coachingu i pracy wewnętrznej, odblokowałam zupełnie nowy przypływ obfitości I LEKKOŚCI w swoim biznesie.

Normą są dla mnie setki klientów w moich programach i zamówienia spływające do mojego sklepu każdego dnia.

I dokładnie to samo staje się normą dla moich klientek, kiedy zrozumieją i wprowadzą w życie zasady, o jakich powiem Ci na tej sesji.

Jestem mentorką skalowania biznesu online, trenerką rozwoju biznesu, coachem i certyfikowanym praktykiem metodologii Energetic Breathrough Method, więc po pracy ze mną możesz się spodziewać połączenia twardych „konkretów” oraz pracy mentalnej – tak, aby pomóc Ci generować przełomowe wyniki w Twoim biznesie szybciej, niż wydaje Ci się możliwe.

Nawet, jeśli wcześniejsze metody nie przynosiły Ci rezultatów.

 

Jeśli do tej pory nie odblokowałaś wyższego poziomu w swoim biznesie online, praca ze mną może stanowić Twój brakujący element.

ta sesja jest dostępna w przestrzeni królowych swojego biznesu

Jak przeskoczyć od kilku do kilkudziesięciu (i kilkuset) klientów w Twoim biznesie online?

Co TAK NAPRAWDĘ ma znaczenie, aby odblokować zupełnie nowy poziom wyników… i to szybciej, niż myślisz? 

Sesja została przeprowadzona na żywo w dniu 08.03.2024, teraz jest dostępna wyłącznie w gronie Królowych Swojego Biznesu, tutaj.

Polityka prywatności | Zdjęcia – Justyna Kocur-Czarny www.jkocurczarny.com

 

Dokładamy wszelkich starań, by opinie widoczne na tej stronie pochodziły od klientów, którzy używali moich produktów/korzystali z moich usług. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem opinii.