Cieszę się, że bierzesz udział w wydarzeniu

Summer Business Upgrade

Informacje:

 

  • Wszystkie sesje już się odbyły. 

  • Dostęp do materiałów Summer Business Upgrade zakończył się 13.07.

 

Sprawdź program wyzwania:

N

Część  1 – 3.07 godz. 10.00: Podnieś opłacalność swojego biznesu online!

N

Część 2 – 4.07 godz. 10.00: Wejdź na wyższe biznesowe wibracje

N

Część 3 – 5.07 godz. 10.00: Warsztaty Offer Booster

Część 1 – 3.07:


Podnieś opłacalność swojego biznesu online!

W ramach tej sesji odpuścisz inicjatywy, które nie przynoszą Ci radości i pieniędzy. Uprościsz swój model biznesowy i oferty, aby skupić się na tym, co przyniesie Ci najwięcej pieniędzy, satysfakcji i wolnego czasu!

Część 2 – 4.07:

 

Wejdź na wyższe biznesowe wibracje

W ramach tej sesji na nowo aktywujemy Twój biznesowy potencjał, aktualizując Twoją wizję i zaglądając śmiało do Twoich marzeń – tak, aby na nowo skupić się na tym, czego chcesz, zamiast na obawach i wątpliwościach. Zbudujesz potężną intencję i manifestację, która będzie Cię wspierać w kolejnych miesiącach tego roku.

Część 3 – 5.07:

 

Warsztaty Offer Booster

W ramach tej sesji zrozumiesz, jak możesz z łatwością stworzyć ofertę, której ludzie chcą (lub usprawnić to, co już masz!). Usprawnisz i wzmocnisz przekaz swojej oferty, aby stać się pierwszym wyborem dla swoich klientów!

Zamień ciężką pracę i nadmiar zadań w swoim biznesie na ciągły stan FLOW – w którym z lekkością działasz i otrzymujesz wszystko, czego chcesz.

Bo zasługujesz na to, aby prowadzić swój biznes z punktu najlepszej wersji siebie.

Aby cieszyć się już teraz wymarzonym życiem każdego dnia, zamiast tylko na nie czekać.

I dlatego zapraszam Cię do skutecznego systemu mentalnego programowania sukcesu w biznesie, w którym każdego dnia będziesz się do tego przybliżać.

Zapraszam do grona Królowych Swojego Biznesu!

Sprawdź jakie przełomowe wyniki osiągają moje klientki:

Justyna ma niezwykły dar wskazywania dokładnie tych elementów, które pomagają ruszyć zastane elementy biznesu. Doskonale wczuwa się w różnego rodzaju biznesy i ma ogromne doświadczenie. Otwarcie dzieli się backstage swojej pracy i odpowiada na każde pytanie, które sprawia, że oszczędza się długie godziny poszukiwań.

Udział w tym programie był dla mnie przełomowy. Tak jakby coś pstryknęło i zaczęło się idealnie układać. Myślę, że zadziałały przede wszystkim dwa czynniki: praca nad mentalnością i odwagą oraz dokładne nazwanie tej jednej najważniejszej rzeczy, którą obiecuję klientkom (i później konsekwencja, konsekwencja i konsekwencja). W trakcie programu przygotowałam też nowe oferty na wyższych półkach cenowych. Przygotowałam pierwszą kampanię programu grupowego i… sprzedałam 10 miejsc w 3 dni, realizując tym samym mój cel sprzedażowy.
A jeszcze kilka miesięcy wcześniej zarabiałam w swoim biznesie niemalże 0, zaczynając wszystko od nowa.

Nie wiem jak Italiana to robi, ale mam wrażenie, że pootwierały mi się klapki w mózgu i nagle cała wiedza, która do tej pory zdobyłam skrystalizowała się i wreszcie wiem, co mam robić.

Dojrzałam do decyzji, przed którymi wzbraniałam się od roku.

Dziękuję za maila i owocne ostatnie prawie 3 miesiące.
To był świetny, pracowity, pełen wiedzy i mam poczucie, że dobrze przeze mnie wykorzystany czas.
Śmiem twierdzić, że Twój MM był jednym z lepszych programów, w których uczestniczyłam. Na pewno był to najlepszy polski biznesowy program, w którym brałam udział. Gratuluję i dziękuję. ❤️

Justyna chce Ci podziękować. Jak rok temu pisałam sobie taki cel na 2022 to sama trochę w niego nie wierzyłam. Dałam się nawet przekonać księgowej, że „bezpieczniej” wybrać stawkę podatku tak jakbym jednak nie osiągnęła 😀

(wynik – 300 000 przychodu w 2022)

Ja miałam urlopowy sierpień, dosłownie 7 dni roboczych byłam wtedy w pracy, a osiągnęłam rekord przychodu miesięcznego (pierwszy raz w życiu wynik pięciocyfrowy), gdzie budowałam poduszkę finansową na ten miesiąc przez 3 poprzednie. Dziennik Manifestacji to złoto, potwierdzam.

Justyna Stańska – Italiana. Polityka prywatności