Zarabianie na autopilocie jest możliwe… nie jest to jednak takie łatwe.

Już nie mówiąc o tym, że trudno jest po prostu znaleźć czas na tak skomplikowany projekt, jak wdrożenie dobrze działających automatycznych lejków sprzedażowych w natłoku bieżączki i obsługi klienta.

Dlatego ja i mój ITALIANA MARKETING team 😉

mamy dla Ciebie propozycję, że zrobimy to ZA CIEBIE.

Zamów kompletną usługę 

SALES FUNNEL BOOSTER

w ramach której dopracujemy dopasowany do Twojego biznesu, Twoich ofert i Twoich kanałów – automatyczny system pozyskiwania klientów, czyli zaawansowany automatyczny lejek sprzedażowy!

*obecnie nie przyjmuję nowych klientów do tej usługi. Sprawdź usługi indywidualne:

Właścicielki biznesu online z wielu stron dostają obietnice „dochodu pasywnego”, czyli zamówień spływających do nas na autopilocie.

Jeśli jednak kiedykolwiek próbowałaś ustawić nawet proste automatyczne lejki sprzedażowe – możesz już się domyślać, że to spore wyzwanie, aby tak je przygotować i zoptymalizować, by rzeczywiście przynosiły dziesiątki zamówień.

Miałam wiele klientek, które:

9

nigdy nie miały czasu, żeby zabrać się za stworzenie automatycznego lejka sprzedażowego – mimo że wiedziały, że to dla nich niezbędne, aby zapewnić sobie w przyszłości stały dopływ klientów, bez wiecznego „przyklejenia” do social media,

9

stworzyły lejek, ale w bardzo podstawowej wersji, nie dopracowały jego strategii czy komunikacji – i nie przynosił on efektów, więc zwątpiły, że dla nich zarabianie na autopilocie jest w ogóle możliwe, („automatyczne lejki nie działają„…)

9

mają lejek, ale nie analizują jego wyników, nie skalują dopływu nowych ludzi na początek lejka (ruchu do lejka) – przez co ten lejek się po prostu nie opłaca, jego ROAS jest mniejszy niż koszty jakie lejek generuje.

Zakładam, że skoro tutaj jesteś, to dotyczy Cię jeden (a może więcej?) z tych problemów.

Chcesz zarabiać w bardziej automatyczny sposób, bo jesteś już zmęczona ciągłymi kampaniami, ale ciągle jest coś ważniejszego / pilniejszego do zrobienia…

I wiesz, doszłam do wniosku, że nie ma co się łudzić, że zaoferuję Ci warsztaty z zaawansowanych lejków sprzedażowych i sama to ogarniesz.

Ponieważ albo brak Ci czasu, albo temat wydaje się mało „sexy”, bo wymaga wielu technicznych rzeczy, albo po prostu koordynacja tak wielkiego projektu jest w tym momencie dla Ciebie niemożliwa.

Bo przecież zarabianie na autopilocie wymaga sprawnego połączenia kilku elementów skutecznego automatycznego systemu pozyskiwania klientów:

właściwej strategii lejka –
ofert odpowiadających na palące potrzeby klienta, ich właściwej komunikacji, logicznie dobranego początku lejka, aby przyciągać uwagę – a następnie płynnego stopniowania zaangażowania, aby klienci kupowali od Ciebie z łatwością kolejne oferty

świetnej komunikacji wizualnej
elementów lejka – bo ludzie kupują oczami, więc potrzebujesz profesjonalnej „otoczki” marketingowej Twoich genialnych produktów (landingów, kreacji reklamowych, czy grafik, które konwertują!)

genialnej komunikacji tekstowej –
nie tylko w newsletterach, ale też w ofertach, reklamach, aby tworzyć teksty, które angażują, sprawiają że stajesz się pierwszym wyborem nawet dla nowych klientów i po prostu SPRZEDAJĄ

wiedzy technicznej –
jak to wszystko wyklikać, ustawić, aby rzeczywiście NA PEŁNYM AUTOMACIE dowiadywali się o Tobie nowi ludzie i zamieniali się w obserwujących, a obserwujący w klientów

umiejętnego zarządzania tym projektem i właściwych ludzi do pomocy,
żeby wdrożenie lejka nie zajęło Ci 12 miesięcy – aby Twój automatyczny system pozyskiwania klientów został wdrożony szybko i sprawnie

Wygląda jak kawał pracy, prawda?

I masz rację!

Za podobną usługę agencje marketingowe liczą sobie dziesiątki tysięcy złotych.

I powiem Ci szczerze – masz małe szanse, że trafisz na agencję, która specjalizuje się we wszystkich wymienionych wyżej obszarach, a dodatkowo zaopiekuje się Tobą i Twoim biznesem na naprawdę indywidualnym poziomie.

Dlatego zdecydowałam się stworzyć taką usługę dla właścicielek biznesu online, razem z moim teamem Italiana marketing!

Mam to szczęście, że współpracuję w swoim zespole z niesamowitymi kobietami, które pomogły mi wiele razy w przygotowaniu genialnych ofert i ich sprzedaży.

A także wspierają na co dzień moje automatyczne lejki sprzedażowe, aby zarabiały na siebie już teraz i jednocześnie generowały mi setki nowych potencjalnych klientów na przyszłość.

Łączymy kompetencje strategiczne, copywriterskie, wizualną stronę biznesu, analitykę i oparcie na liczbach, a także sprawy techniczne i zarządzanie projektami – jest więc to wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój automatyczny system pozyskiwania klientów wystartował szybko i sprawnie, i aby przynosił np. takie wyniki:

I wpadłam na pomysł, że możemy w tym pomóc także TOBIE.

Dziewczyny z zespołu też są podekscytowane tym pomysłem, więc jedziemy 🙂

Usługa Sales Funnel Booster nie jest jednak dla wszystkich.

Jest limitowana do jedynie 3 osób, bo po prostu więcej lejków na raz nie obsłużymy 😉

Dostaniesz GOTOWY, WDROŻONY, ZOPTYMALIZOWANY WEDŁUG NAJLEPSZYCH PRAKTYK, DOPASOWANY DO CIEBIE I TWOJEGO BIZNESU AUTOMATYCZNY SYSTEM POZYSKIWANIA KLIENTÓW…

…a możemy to dla Ciebie zrealizować w czasie 3 miesięcy roboczych od dostarczenia nam kompletu informacji, jeśli:

9

już prowadzisz biznes online od dłuższego czasu i masz wokół siebie potencjalnych klientów w różnych kanałach komunikacji (np. newsletter, Instagram)

9

masz uruchomiony sklep internetowy i oferty do samodzielnej pracy, które można wykorzystać w lejku

9

ufasz mi i moim pomysłom, jesteś otwarta na oddanie w moje ręce szlifowania komunikacji, reklam, sprzedaży w Twoim lejku – oczywiście będziesz miała wpływ na finalny kształt lejka, ale cała idea usługi DONE FOR YOU polega na tym, że zaufasz moim sugestiom

9

już masz założony newsletter, który działa jak powinien – nic nie trzeba dodatkowo konfigurować

9

masz działające konto reklamowe META (facebook / instagram ads)

9

rozumiesz, że wdrożenie lejka to dopiero pierwszy krok i wiesz, że zwrot z tej inwestycji będzie stopniowo coraz wyższy (słowem: nie oczekujesz natychmiastowych milionów monet z lejka na koncie już w ciągu tygodnia od startu)

9

masz budżet na tego typu współpracę – w zależności od jej zakresu, to minimum 20 tys. złotych netto za kompleksowe wdrożenie (samo ulepszenie już istniejącego lejka może być tańsze – porozmawiajmy) + budżet reklamowy osobno

To nie jest oferta dla Ciebie, jeśli:

nie czujesz się ok z udostępnianiem mi i mojemu teamowi dostępów do Twoich stron, konta reklamowego, newslettera (oczywiście podpiszemy odpowiednią umowę o poufności)

nie masz jeszcze ofert, które można wykorzystać w lejku (ani nawet nie masz sklepu internetowego)

masz bardzo niewielkie zasięgi i brak strategii skalowania zasięgów i / lub brak budżetu na reklamę płatną – bo wdrożenie lejka to jedno, ale następnie jeszcze trzeba zapewnić odpowiedni dopływ ludzi do tego lejka, więc przynajmniej jeden z tych warunków musi być spełniony (albo masz potencjał na szybkie wzmocnienie zasięgów organicznych, albo budżet na reklamę)

Jak wygląda współpraca?

Wypełniasz formularz zgłoszeniowy – jest to wstępna kwalifikacja do skorzystania z usługi.

Na podstawie Twoich odpowiedzi z ankiety dostajesz informację zwrotną (w ciągu max. 5 dni roboczych), czy z naszej perspektywy możemy zaproponować Ci współpracę i na jakich zasadach. Otrzymasz pisemną ofertę PDF ze szczegółami proponowanego zakresu naszych usług i zaproszeniem na 30-minutowe bezpłatne spotkanie wstępne, podczas którego zadasz interesujące Cię pytania.

Po akceptacji oferty dokonujesz płatności (płatność z góry lub w 3 ratach) i rozpoczynamy współpracę pierwszym spotkaniem 1:1 ze mną. Jego celem jest stworzenie konceptu/strategii Twojego automatycznego systemu pozyskiwania klientów i doprecyzowanie harmonogramu projektu.

Po spotkaniu przedstawiam Ci proponowany harmonogram prac, dopytuję w ankiecie o szczegóły/dostępy, przekazujesz nam materiały, które już masz. I wkraczamy do Twojego systemu zarządzania projektami (Asany), aby rozpisać szczegóły i zacząć działać (jeśli nie pracujesz na asanie, stworzymy osobny workspace na ten projekt – skonfigurujemy to dla Ciebie).

Realizujemy lejek dla Ciebie, podsyłając Ci do feedbacku gotowe elementy, etap po etapie. Do każdego elementu przysługuje Ci jedna runda feedbackowa.

WDRAŻAMY! Uruchamiamy dla Ciebie lejek w wersji LIVE – a Ty w końcu masz gotowy automatyczny system pozyskiwania klientów!

Uwaga:

}

przewidywany czas realizacji projektu to min. 3 miesiące robocze od momentu podesłania kompletu informacji, dostępów i po przeprowadzeniu pierwszego spotkania 1:1. A maksymalnie rezerwujemy sobie na wdrożenie lejka 5 miesięcy, doliczając bufor na nieprzewidziane sytuacje.

Po zakończonej usłudze masz gotowy, dopasowany do Twojego biznesu, automatyczny system pozyskiwania klientów. Odklejasz się od social mediów i w końcu zaczynasz cieszyć się zamówieniami każdego dnia!

Wszystkie materiały reklamowe, wzory landing page, grafik, newslettery, teksty sprzedażowe, kreacje reklamowe – zostają dla Ciebie i mogą posłużyć jako świetna baza dla kolejnych ofert czy lejków.

SPRAWDŹ CO OSIĄGAJĄ MOJE KLIENTKI

które już ze mną pracowały:

Sprawdź najczęściej zadawane pytania:

Już próbowałam stworzyć automatyczny lejek, więc mam trochę materiałów. Czy w związku z tym mogę się zgłosić, czy oferta dotyczy tylko stworzenia lejka "od zera"?

Oczywiście, jak najbardziej możesz wypełnić ankietę kwalifikacyjną! Całkiem możliwe, że nie będziemy tworzyć zupełnie nowego lejka, tylko będziemy bazować na elementach, które już masz. Wpłynie to na szybszy czas realizacji projektu i oczywiście lepszą cenę dla Ciebie, bo będziemy mieć mniej do zrobienia 🙂

Dlatego śmiało wypełnij zgłoszenie, przenalizujemy Twoje zasoby i wrócimy z proponowaną wyceną.

Mam już własny branding, sporo zasobów typu landing page, grafiki... czy będziecie tworzyć wszystko od nowa?

Absolutnie nie! Będziemy pracować na posiadanych przez Ciebie zasobach. Jeśli masz profesjonalnie przygotowany branding, to będziemy usprawniać Twoje materiały wizualne i strony, nie będziemy tworzyć zupełnie nowego stylu Twojej marki. Jeśli z kolei Twój branding nie był zbyt wyraźnie określony, bo do tej pory grafiki i materiały tworzyłaś w głównej mierze samodzielnie – pomożemy Ci przygotować bardziej profesjonalny wizerunek w sieci! 

Ile to kosztuje?

Nie jesteśmy w stanie podać „standardowej” wyceny przygotowania dla Twojego biznesu automatycznego systemu pozyskiwania klientów, ponieważ jest ona uzależniona od:

– posiadanych zasobów

– obecnego pozycjonowania Twojej marki

– strategii lejka, której użyjemy

i od wielu innych elementów.

 

Dlatego najpierw wypełnij zgłoszenie (ankietę kwalifikacyjną), po niej dostaniesz w ciągu 5 dni roboczych wycenę na maila.

 

Nie jest to jednak z oczywistych względów tani projekt.

Będę tam zaangażowana nie tylko ja osobiście, ale i cały mój team, któremu również płacę za wykonanie pracy 🙂

Dlatego cena zaczyna się od 20 tysięcy netto za wdrożenie lejka „od podstaw”, w przypadku ulepszania już istniejącego lejka może być mniej – porozmawiajmy.

W którym momencie dokonuję opłaty?

Po wypełnieniu ankiety kwalifikacyjnej w ciągu 5 dni roboczych dostaniesz proponowaną wycenę projektu. Potem jest 30-minutowe spotkanie wstępne. Po Twojej decyzji na TAK wystawiamy pierwszą fakturę – możesz zapłacić za usługę z góry lub w comiesięcznych ratach (bo termin realizacji projektu to m. in. 3 miesiące). Po opłaceniu faktury mamy pierwsze spotkanie dotyczące strategii Twojego lejka.

PS. Najszybciej zapytasz się mnie o coś na instagramie lub na maila, jeśli tutaj nie widzisz odpowiedzi na swoje wątpliwości. Mój nick to: @italianajustyna, a e-mail: kontakt@italianamarketing.pl

Polityka prywatności | Zdjęcia – Magdalena Włodek – wloskiehistorie.pl

Dokładamy wszelkich starań, by opinie widoczne na tej stronie pochodziły od klientów, którzy używali moich produktów / korzystali z moich usług. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem opinii.