Zamień przytłoczenie na pewność w działaniu. Określ, na czym TAK NAPRAWDĘ się skupić, aby zarabiać więcej, pracując mniej w biznesie online.

Wypełnij krótki test i otrzymaj natychmiast diagnozę Twojego etapu rozwoju biznesu online.

Po wypełnieniu quizu zrozumiesz, jak działać w swojej firmie i co powinno być Twoim priorytetem na obecnym etapie skalowania biznesu.

Absolutnie rozumiem frustrację moich klientek, kiedy mają one wrażenie, że dotychczasowa edukacja w biznesie online nie zaprowadziła ich do lepszych, przewidywalnych wyników.

Owszem, więcej wiedzą W TEORII, ALE CO Z TEGO, skoro nadal walczą o przetrwanie i klientów, więc nic dziwnego, że sceptycznie patrzą na kolejne kursy i programy…

Skoro to czytasz, to rozumiesz, że pora przestać się UCZYĆ. Zamiast tego chcesz uporządkować to, co już masz, i wybrać priorytety, które rozwiną Twój biznes i sprawią, że w końcu zacznie on stabilnie, przewidywalnie na siebie zarabiać.

Mam rację?

Nazywam się Justyna Stańska i pracowałam już z dziesiątkami klientów przy rozwoju ich biznesów online „od zera do bohatera” 

Specjalizuję się w pomocy kobiecym markom osobistym, opartym o dzielenie się wiedzą i świadczenie usług, które nie mają ogromnych zasięgów w social media, ale chcą zbudować i rozwijać stabilny biznes.

Pomagam osiągać przełomy w biznesie online i budować firmy dające radość, wolność i pieniądze, nawet jeśli jesteś zwyczajną kobietą bez miliona followersów.

Wierzę w to, że każda właścicielka biznesu online może I POWINNA skalować biznes. Nie tylko po to, aby zarabiać więcej, pracując mniej… ale także po to, aby dawać coraz większej liczbie klientów to, co w NIEJ najlepsze i w pełni wykorzystać swój potencjał.

Jestem mentorką skalowania biznesu online, trenerką rozwoju biznesu, coachem i certyfikowanym praktykiem metodologii Energetic Breathrough Method, więc po pracy ze mną możesz się spodziewać połączenia twardych „konkretów” oraz pracy mentalnej – tak, aby pomóc Ci generować przełomowe wyniki w Twoim biznesie szybciej, niż wydaje Ci się możliwe.

Nawet, jeśli wcześniejsze metody nie przynosiły Ci rezultatów.

W trakcie pracy z dziesiątkami swoich klientek zauważyłam, że rozwój ich biznesów – mimo, że każdy z nich był całkowicie inny – można podzielić na pewnego rodzaju podobne do siebie etapy.

I tak powstał mój 5-etapowy model skalowania biznesu online:

Dzięki pracy z tym modelem SZYBCIEJ pomagam moim klientkom, bo łatwiej określić priorytety, na czym się skupić, aby szybciej odblokować wyższy poziom w biznesie online.

 

Tak, aby bez poczucia przytłoczenia realizować swoje cele i dokładnie wiedzieć, co na danym etapie jest najistotniejsze, a co można odpuścić.

Do tej pory tym modelem dzieliłam się tylko ze swoimi klientkami, ale teraz zdecydowałam się udostępnić go dla wszystkich BEZPŁATNIE w formie testu online.

Po wypełnieniu testu, przy pomocy serii krótkich pytań:

zdiagnozujesz szybko na jakim etapie rozwoju biznesu online jesteś Ty

zrozumiesz, co ten etap wyróżnia, i dlaczego nie widzisz postępów w rozwoju swojego biznesu online

a także dowiesz się, jakie kroki możesz podjąć, aby szybciej przeskoczyć na poziom wyżej

Zarejestruj się poniżej, aby odblokować dostęp do testu online.

Jego wypełnienie zajmie Ci maksymalnie 10 minut, a wyniki otrzymasz na maila.

UWAGA: Będziesz mieć też możliwość zamówienia pełnego e-booka o danym etapie rozwoju biznesu online w promocyjnej cenie.