Jak zacząć działać, aby w końcu mieć efekty?

 Wcale nie musisz więcej wiedzieć. Wystarczy, że uporządkujesz to, co już masz.

Po przejściu programu AFP:
- uporządkujesz swój biznes
- nabierzesz pewności, w jakim kierunku chcesz iść
- dopracujesz swoje fundamenty biznesu (newsletter, sklep, komunikacja social media)
- zamiast działać w chaosie - nauczysz się skutecznie planować I REALIZOWAĆ
- zaczniesz stabilnie zarabiać - będziesz wiedzieć, jak zaplanować pozyskiwanie klientów
- zaczniesz tworzyć jeszcze lepsze oferty
- nauczysz się bez obaw promować i sprzedawać w sieci
- uświadomisz sobie, że możesz więcej, niż myślisz! 


 Dołącz do listy zainteresowanych, abym przypomniała Ci mailowo, kiedy ruszą ponownie nabory do programu. Po zapisie odbierzesz też dodatkowy rabat.

Sprawdzony system działania

W Akademii działamy w oparciu o sprawdzony przeze mnie i przez klientów model 5 etapów rozwoju biznesu online, który pozwoli Ci osiągnąć więcej w 3 miesiące, niż innym w rok. 

Skupiamy się na tym, jak wprowadzać nowe produkty online, budować listę e-mail, uporządkować strategię social media, wprowadzać sprytne automatyzacje i pozyskiwać klientów, aby Twój biznes rzeczywiście zarabiał.

Planowanie i kontrola efektów

Akademia Focus Pocus - zgodnie z nazwą - przede wszystkim ma za zadanie nie tylko dać Ci wiedzę odnośnie biznesu online, ale pomóc Ci ją przekuć na konkretne plany, skupić się na jej wdrożeniu w życie i następnie kontrolować postępy.

Nie przytłoczę Cię wiedzą - przeprowadzę Cię za rękę, za co się zabrać. Na start otrzymujesz quiz diagnozujący Twój poziom i tworzysz zindywidualizowaną mapę działania w oparciu o dedykowanego e-booka. Nie musisz przerabiać wszystkiego!

Pomoc w ustaleniu strategii i technikaliach

Wiem, że czasami jest potrzeba zapytania się kogoś o zdanie indywidualnie przy kampanii sprzedażowej czy tworzeniu oferty. Dlatego w AFP udostępniam taką opcję w formie bezpośrednich spotkań online raz w miesiącu, gdzie możesz zapytać mnie o co zechcesz, odnośnie Twoich konkretnych problemów. 

Masz pytanie częściej? Po to istnieje dedykowana (i bardzo aktywna! :)) grupa na facebooku.

Program rozwoju biznesu online AFP to miejsce dla kobiet, które mają dość kręcenia się w kółko i chcą w końcu uzyskać indywidualne wsparcie i uporządkowany system, aby wdrażać wiedzę krok po kroku w życie.

Stworzyłam to miejsce dlatego, że wiem, że czasami "w teorii" wszystko jest jasne, ale można się pogubić, co w jakiej kolejności wdrażać i jak skupić się na rzeczach, które najszybciej przyniosą Ci przychody. 

AFP to program grupowy, ale z moim wsparciem w razie potrzeby i kontrolą Twoich postępów - abyś miała wrażenie, że rzeczywiście, tydzień po tygodniu, idziesz do przodu!


Jeśli chcesz się skupić na efektach, nie może Cię zabraknąć w Akademii Focus Pocus! 🙂

Zapisz się na listę oczekujących, aby nie przegapić informacji o ponownym otwarciu zapisów i zagwarantować sobie lepsze warunki na dołączenie.

AFP - skup się w końcu na efektach!

© 2020 Justyna Stańska - Italiana | Polityka prywatności

Chcesz uzyskać powiadomienie o ponownej możliwości dołączenia do AFP?

Podaj imię i adres e-mail, abym mogła Cię powiadomić!

Close
Send this to a friend