Sukces w biznesie online to nie kwestia przypadku. Możesz go świadomie zaplanować!

Dopracuj i wdrażaj opłacalny model biznesowy, dopasowany do obecnych warunków i Twoich mocnych stron – a następnie z moim wsparciem stań się rozpoznawalna w sieci i sprzedawaj swoje genialne oferty z pełną mocą!

W mojej ofercie nie ma już programu rozwoju biznesu online AFP.

Ale możesz skorzystać z innych opcji bezpośredniej pomocy: 

W trakcie tej edycji AFP nabierzesz pewności w swoich działaniach, zaprojektujesz na nowo swój biznes w zgodzie ze sobą i będziesz świadomie umacniać swoją markę w sieci.

Tak, aby zarabiać więcej, pracując mniej – i stać się pierwszym wyborem dla Twoich klientów!

Tak, nie wszystkie firmy odniosą sukces…

…bo czasy budowania biznesu online „na ślepo” się skończyły.

 

Ale jest nadal przestrzeń dla mocnych marek w sieci i osób gotowych na elastyczne zmiany – kiedy biznesy online z niedopracowaną strategią znikną, Ty nie tylko przetrwasz, ale możesz rozkwitnąć.

Masz zawsze wybór. ?

Możesz teraz redukować wydatki na marketing, przestać konsekwentnie pokazywać się w sieci, albo nawet zawiesić czy zamknąć firmę…

…ale możesz też odważnie dostosować swoją biznesową strategię, wizerunek w sieci, marketing i sprzedaż, a wtedy Twój biznes online przetrwa, a nawet intensywnie się rozwinie. ???

 

Jeśli jesteś gotowa stać się liderką w swojej niszy i wiesz, że robisz świetne rzeczy, tylko chcesz je lepiej wypromować i dać się zauważyć online – to program AFP w tej edycji będzie idealnym miejscem dla Ciebie.

Wiem, że czasy nie są teraz wesołe dla właścicielek biznesów online.

Ale nawet teraz mam wokół siebie rzeczywiste przykłady, że DA SIĘ rozwijać biznes nawet w obecnych czasach.

? ja sama niedawno uruchomiłam program mastermind, dołączyło 10 kobiet (mimo że celowałam w 8) i mam we wrześniu drugi najlepszy wynik finansowy w historii mojej firmy.

? moja klientka Kasia wyprzedała we wrześniu miejsca w swoim programie i zakończyła wrzesień z wynikiem ponad 20 tysięcy złotych miesięcznie + co miesiąc będą spływać jej kolejne płatności w ratach.

? z kolei moja klientka Beata generuje już co miesiąc wyniki na poziomie kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie (szacun!)

Nie twierdzę, że jest to super proste, aby Twoja firma się teraz dalej rozwijała, ale jeśli idziesz według sprawdzonego procesu – masz o wiele większe szanse na sukces.

Na pewno tuż za progiem czeka na Ciebie przełom, jeśli:

$

masz już wokół siebie zasoby niezbędne w biznesie online (oferty, stronę www) i siatkę potencjalnych klientów (na IG, youtube, newsletterze),

$

potrafisz tworzyć nowe oferty i treści, aktywnie pokazujesz się w sieci, tworzysz krótkie i długie formy wideo,

$

OGÓLNIE: już naprawdę wiele wiesz, jeśli chodzi o biznes online, jesteś dość daleko na "krzywej uczenia się" i wiesz, że Twój biznes zaraz może wystrzelić w górę, wystarczy tylko postawić kropkę nad "i", czyli umocnić Twoją markę, siłę marketingu i sprzedaży, w oparciu o Twoje mocne strony.

Obejrzyj moje krótkie zaproszenie do AFP:

Firmę zawsze można zamknąć…

…ale czy czujesz, że w pełni zrobiłaś wszystko, wykorzystałaś swój pełny potencjał, swoje zasoby i talenty do rozwoju firmy?

Smuci mnie sytuacja, kiedy kobiety – wspaniałe kobiety, które robią świetne rzeczy – przestają teraz masowo wierzyć w swój biznes online.

Kiedy zawieszają firmy, i godzą się z tym, aby potencjał ich biznesu pozostał niewykorzystany… a tymczasem osoby mniej utalentowane zostają na rynku.

 

Smuci mnie to, bo wiem, że mają już tak wiele zasobów i kompetencji, brakuje im tylko tej kropki nad „i”….

? umiejętności ulepszania swoich ofert i następnie mówienia o nich tak, aby pokazać ich korzyści

? głębokiego połączenia z potrzebami klientów, i marketingu płynącego z serca, a nie opartego o szablony

? odważnej aktualizacji biznesu i podniesienia cen, które często i tak długo były za niskie

 

A także połączenia z wizją i krystalicznej jasności odnośnie STRATEGII rozwoju biznesu – indywidualnie dopasowanej do Ciebie.

Wtedy rozwój biznesu staje się ŁATWY, a rekordowe wyniki przychodzą z lekkością. 

I to właśnie robimy w AFP.

Ja postanowiłam sobie rozpoczynając swój biznes, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby mi się udało – aby mieć 100% przekonanie, że rzeczywiście spróbowałam wykorzystać w pełni swój potencjał, zanim się (ewentualnie) poddam.

Chociaż oczywiście tej drugiej opcji nie brałam pod uwagę ?

I dokładnie taką strategię polecam teraz moim klientkom w tych wymagających czasach: zanim podejmiesz decyzję o zamknięciu i zawieszeniu firmy, odpowiedz sobie szczerze na pytania:

? czy zaktualizowałam swoją strategię i oferty do obecnych warunków prowadzenia biznesu?

? czy świadomie pracuję nad tym, aby być przed oczami nowych potencjalnych klientów i stale rozszerzać zasięgi?

? czy jestem gotowa na odważne zmiany i wierzę w swoich klientów, że przyjdą nawet w obecnych czasach?

„Czy to u mnie zadziała?”

AFP nie jest magiczną pigułką… ale prawdziwa magia tkwi w Tobie, w Twoich działaniach.

Samo zamówienie udziału w programie nie sprawi, że efekty się pojawią.

Mogę Ci jednak zagwarantować, że jeśli znajdziesz chociaż 4-5 godzin w tygodniu na działania rozwojowe, to osiągniesz co najmniej efekty, o jakich mowa poniżej.

A możliwe, że jeszcze lepsze!

Jest to program dla kobiet, które już MAJĄ FIRMĘ, ale chcą zaktualizować swój model biznesowy, zwiększyć opłacalność biznesu, wzmocnić siłę marketingu i sprzedaży, w pełni oprzeć swoje oferty o swoje mocne strony.

Jest to też program dla osób, które już mają podstawowe fundamenty obecności w sieci (przynajmniej własną stronę www i jeden kanał social media).

Jeśli to o Tobie – zapraszam, z przyjemnością będę z Tobą współpracować!

W programie rozwoju biznesu online AFP działamy na żywo od grudnia (INTRO) i potem regularnie od stycznia, ale już zaraz po dołączeniu masz bazę materiałów do samodzielnej pracy.

W trakcie programu AFP:

zaczniesz słuchać siebie, swojej intuicji, i budować przemyślany biznes w zgodzie ze sobą i w oparciu o swoje mocne strony, zamiast korzystać z czyichś schematów.

Z

uporządkujesz swój biznes i nabierzesz pewności w jakim kierunku chcesz iść – stworzysz i wdrożysz w życie krok po kroku opłacalny i kryzysoodporny model biznesowy.

umocnisz profesjonalny wizerunek w sieci, staniesz się bardziej znana i rozpoznawalna – bo zbudujesz sieć biznesowych kontaktów oraz dopracujesz ponadczasowe treści, które przyciągną z łatwością Twoich idealnych klientów.

zaczniesz prowadzić biznes świadomie i elastycznie, ustalać i kontrolować swoje cele – z moją pomocą wyciągając wnioski z „porażek” i skutecznie dostosowując działania, dalej rozwijać firmę.

i

zaczniesz z pewnością siebie, wiarą i zrozumieniem potrzeb klientów kształtować świetne oferty online. Jak już raz zrozumiesz, o co w tym chodzi, przygotowywanie kolejnych świetnych ofert będzie Ci szło szybko i dynamicznie, a w dzisiejszych czasach szybkość działania to klucz!

zaczniesz sprzedawać swoje oferty z lekkością i bez poczucia wciskania – niezależnie od tego, jakie to będą oferty. Ta umiejętność zostanie z Tobą na zawsze, nawet po zakończeniu programu! Zaczniesz o wiele lepiej komunikować wartość swoich ofert, przez co będziesz skutecznie sprzedawać nawet oferty premium.

zyskasz biznesową pewność siebie, która zostanie z Tobą już na zawsze – umocnisz się jako właścicielka biznesu online i zrozumiesz, że możesz więcej, niż ci się wydaje!

TWÓJ BIZNES ONLINE MOŻE SIĘ DALEJ ROZWIJAĆ, A NAWET WZRASTAĆ.

Ja też kiedyś nie wierzyłam, że będę odczuwać tak głęboką satysfakcję ze swojej pracy, cieszyć się świetnymi efektami Twoich klientów, i jednocześnie zarabiać więcej, pracując mniej… ale teraz to moja norma.

I po pracy ze mną staje się to normą wielu moich klientek.

Wszystkie moduły AFP i system wsparcia, jaki zaprojektowałam wewnątrz tego programu rozwoju biznesu online, mają za zadanie pomóc Ci ustalić strategię i priorytety.

A następnie bez poczucia przytłoczenia pomóc Ci podążać swoją ścieżką, oferując po drodze wsparcie strategiczne i mentalne, jeśli tego potrzebujesz, bo plany często trzeba dostosować – dlatego w tej edycji programu ZWIĘKSZAM poziom mojego indywidualnego wsparcia i opieki.

WIELE OSÓB BARDZO MA POCZUCIE, ŻE JUŻ PRÓBOWALI „WSZYSTKIEGO” W ROZWOJU ICH BIZNESÓW ONLINE, ALE NIE PRZEKŁADA SIĘ TO NA PRZYCHODY I WYNIKI FINANSOWE.

A teraz, w czasach bardziej wymagających, rozwijanie biznesu na chybił trafił tym bardziej nie działa. 

Bez mocnej marki, głębokiego połączenia się z potrzebami klientów, i wzmocnienia siły Twojego marketingu i sprzedaży – będzie ciężko utrzymać się na rynku, a mowa dalej się rozwijać.

Nie obiecuję Ci w ramach AFP wielu setek tysięcy złotych w 3 tygodnie, ale wiem jedno – po przejściu tego programu zrozumiesz, o co chodzi w rozwijaniu biznesu online i skutecznej sprzedaży i marketingu w oparciu o swoje mocne strony.

To zostanie z Tobą NA ZAWSZE i pozwoli zbudować Ci mocny, kryzysoodporny i uniwersalny biznes online, który potrafisz rozwijać i dostosowywać niezależnie od okoliczności. 

AFP to nie jest kolejny kurs online. Tu nie skupiamy się tylko na nauce strategii
(chociaż to też dostaniesz), ale na DZIAŁANIU, jak to dostosować do swoich potrzeb, w połączeniu ze wsparciem mentalnym, jeśli po drodze gdzieś utkniesz.

Jeśli „zwykłe kursy” u Ciebie nie działają, to program rozwoju biznesu online AFP może być miejscem dla Ciebie:

"zwykły" kurs online w temacie biznesowym

 • omawia zazwyczaj dany wycinek rozwoju biznesu online, np. rozwój instagrama
 • kładzie nacisk jedynie na ogólne, często przestarzałe strategie (a teraz coś sprzed pół roku już potrafi być nieaktualne), bez niuansów i tego, jak to dostosować do swoich potrzeb, obecnych wyzwań biznesu online, aby wyróżnić się na rynku
 • podane taktyki sprawdzają się… ale u dużych graczy na rynku, musisz mieć najpierw wielu obserwujących w social media (dużą społeczność)
 • brak wsparcia prowadzącego lub krótkotrwałe wsparcie (max kilka tygodni), a potem „radźcie sobie sami”
 • brak indywidualnie dopasowanej do Ciebie strategii
 • nie zawiera możliwości indywidualnych rozmów i wsparcia grupowego
 • nagrane wcześniej lekcje, nie uwzględniające tego, jak zmienia się rynek online
 • nie uwzględnia ważnego aspektu NASTAWIENIA przy rozwoju biznesu online
 • brak kontroli Twoich postępów

zaprojektowany na nowo program rozwoju biznesu online AFP w 4. edycji

 • opiera się na indywidualnym dla Ciebie podejściu do rozwoju biznesu – opartym na Twoich mocnych stronach (po to w bonusie badanie kompetencji DISC 4D)
 • zapewnia kompletne wsparcie w 4 ważnych obszarach rozwoju biznesu: finansowym, marketingowym, sprzedażowym, mentalnym
 • pokazuje, jak rozwijać biznes BEZ ogromnych zasięgów w social media, indywidualnie dopasowując strategię do siebie
 • 10-miesięczne wsparcie moje i innych uczestników w ramach zamkniętej grupy FB + materiały do samodzielnego kickstartu oraz bonusy od partnerów dostępne od razu
 • zawiera sesje LIVE indywidualnych rozmów 2 x w miesiącu
 • zawiera idealnie dopasowaną do Ciebie strategię rozwoju biznesu (wspólnie ustalamy ją na spotkaniu 1:1 w styczniu)
 • serce programu to spotkania na bieżąco, w szkoleniach na żywo, sesjach Q&A oraz audytów – aby nie dostarczać Ci przestarzałych szkoleń i maksymalnie wspierać, jeśli masz jakieś pytania
 • uwzględnia nie tylko strategię, ale i wsparcie mentalne (jestem certyfikowanym praktykiem metodologii Energetic Breakthrough Method)
 • comiesięczne sesje grupowe wspólnego ustalania celów i planowania 

Nie jest to kurs, który trwa 6 tygodni, a potem zostajesz sama i nie masz kogo zapytać o zdanie.

W ramach AFP będziemy w bliskim kontakcie aż do końca września 2023 i aż 3 x miesiącu masz możliwość uzyskania mojej indywidualnej porady. A im bardziej korzystasz z programu, tym lepiej mogę doradzić, bo tym lepiej znam Twój biznes.

W ramach 4. edycji AFP dostaniesz kompletny, 7-modułowy program realizowany „na żywo” oraz szereg materiałów uzupełniających dostępnych od razu, z których możesz korzystać w dogodnym dla siebie tempie.

Dokładny program znajdziesz niżej. Zaczynamy również od indywidualnej sesji ze mną po warsztatach Zaplanuj Sukces, aby podsumować i dostosować Twoją zaktualizowaną strategię rozwoju biznesu (w styczniu).

Potem będziemy się spotykać raz w tygodniu, prawdopodobnie będzie to wtorek lub środa, godz. 12:00 (ale oczywiście można korzystać z późniejszych nagrań).

Na sesje w programie potrzebujesz około 1-2 godzin tygodniowo, a następnie sama decydujesz, w jakim tempie wdrażasz kolejne usprawnienia w swoim biznesie.

Są osoby, które będą działać szybciej, a są osoby, które potrzebują wolniejszego tempa – i spokojnie, dostosujesz to tempo do siebie w ramach AFP.

Dostęp do programu i bonusów uzyskujesz na rok (do końca grudnia 2023).

 ZAPROJEKTOWAŁAM AKADEMIĘ TERAZ „NA NOWO” W OPARCIU O MOJE DOŚWIADCZENIE W PRACY Z KLIENTAMI INDYWIDUALNYMI I W RAMACH GRUPY MASTERMIND.

Dlatego 4. edycja AFP znowu przeszła gruntowną przebudowę, aby dostosować program do obecnych realiów i zapewnić uczestniczkom jeszcze wyższy poziom mojego osobistego wsparcia.

Jest to program dla osób, które już MAJĄ FIRMY, albo chcą wystartować w przemyślany sposób ze swoimi działaniami. Dla kobiet, które chcą wspólnie ze mną umocnić swoją markę w sieci, a także zwiększyć siłę swojego marketingu i sprzedaży.

Tak, aby stać się pierwszym wyborem dla swoich klientów.

UWAGA: Najwięcej skorzystają osoby, które już zaczęły zarabiać w sieci i chcą swoje zarobki ustabilizować na wyższym poziomie. To te osoby mają potencjał zwrócić sobie inwestycję nawet kilkunastokrotnie.

UWAGA: warunkiem dołączenia do AFP jest posiadanie już pewnej społeczności, np. fanpage na Facebooku, konto na Instagramie, strony www, oraz wstępnego biznesplanu (jakie będziesz mieć oferty i kto będzie Twoim idealnym klientem).

Jeśli tego nie masz, najpierw polecam mój kurs do samodzielnej pracy: Strategic Business Upgrade.

Oczywiście możesz dołączyć też do AFP, ale uprzedzam, że poziom zaawansowania i tempo wdrażania może być dla Ciebie zbyt szybkie.

Co konkretnie składa się na program online AFP?

$
grudzień

Intro: Warsztaty Zaplanuj Sukces – dopracuj swoje plany na 2023 rok (Justyna Stańska) + indywidualne sesje z Justyną na start grudzień / styczeń

#
styczeń

Twój indywidualny plan rozwoju biznesu. Jak zarządzać opłacalnością Twojej firmy? (Justyna Stańska + materiał uzupełniający Kasi Borkowskiej)

$
luty

Pozycjonowanie marki ekspertki – zacznij z pełną mocą komunikować swoje wyróżniki (Justyna Stańska + materiał uzupełniający wizualna strona Twojej marki Uli Wrzosek)

  #
  marzec

  Odkryj, czego ludzie od Ciebie chcą – jak badać potrzeby Twoich idealnych klientów i testować oferty? (Justyna Stańska)

  $
  kwiecień

  Opakuj rozwiązanie potrzeb klienta w ofertę nie do odrzucenia, mentalność ustalania odpowiednich cen, szlifowanie Twoich ofert online (Justyna Stańska)

   #
   maj

   Strategia i mentalność skutecznej i swobodnej sprzedaży online (Justyna Stańska)

   $
   czerwiec

   Stwórz system wartościowych, ponadczasowych treści przyciągających i kwalifikujących idealnych klientów (Justyna Stańska)

    #
    WRZESIEŃ

    Zwiększ widoczność i wyskaluj zasięgi swojej marki w sieci, aby pomnożyć swoje rezultaty i mieć kolejkę klientów

    $
    GRUDZIEŃ

    Intro: Warsztaty Zaplanuj Sukces – dopracuj swoje plany na 2023 rok (Justyna Stańska) 

    #
    STYCZEŃ

    Twój indywidualny plan rozwoju biznesu. Jak zarządzać opłacalnością Twojej firmy? (Justyna Stańska + materiał uzupełniający Kasi Borkowskiej)

    $
    LUTY

    Pozycjonowanie marki ekspertki – zacznij z pełną mocą komunikować swoje wyróżniki. (Justyna Stańska + materiał uzupełniający wizualna strona Twojej marki Uli Wrzosek)

     #
     MARZEC

     Odkryj, czego ludzie od Ciebie chcą – jak badać potrzeby Twoich idealnych klientów i testować oferty? (Justyna Stańska)

      

     $
     KWIECIEŃ

     Opakuj rozwiązanie potrzeb klienta w ofertę nie do odrzucenia, mentalność ustalania odpowiednich cen – szlifowanie Twoich ofert online. (Justyna Stańska)

      #
      MAJ

      Strategia i mentalność skutecznej i swobodnej sprzedaży online (Justyna Stańska)

      $
      CZERWIEC

      Stwórz system wartościowych, ponadczasowych treści przyciągających i kwalifikujących idealnych klientów (Justyna Stańska)

       #
       WRZESIEŃ

       Zwiększ widoczność i wyskaluj zasięgi swojej marki w sieci, aby pomnożyć swoje rezultaty i mieć kolejkę klientów.

       \Wsparcie strategiczne i mentalne oferuję ja, czyli Justyna Stańska. 

       Zdjęcie profilowe Italiana Justyna Stańska

       Miałam zaszczyt być mentorką i przewodniczką dziesiątek wspaniałych kobiet w mastermindach czy programie rozwoju biznesu online AFP, który prowadzę od 2020 roku.

       Specjalizuję się we wsparciu kobiet, które nie chcą polegać na budowaniu ogromnych zasięgów w social media.

       Kobiet, które chcą uwolnić swój czas, doszlifować swoje oferty, i są gotowe na sprzedaż ofert z wyższej półki cenowej – wykorzystując zasoby, które już mają, bo NIGDY nie zaczynasz od zera.

       Kobiet, które chcą usprawnić swój biznes i zaprojektować go tak, aby przynosił im głęboką satysfakcję, świetne rezultaty dla klientów, i jednocześnie więcej pieniędzy przy mniejszym nakładzie czasu.

       Dołączając do programu AFP dodatkowo otrzymujesz dostęp do 9 bonusowych kursów o wartości ponad 5273 zł!

       Z kursów można skorzystać przed programem, lub przerabiać je dopiero w trakcie programu (doradzę odpowiedni moment).

       A opinie na temat bonusów też są niesamowite!

       Program przemyślałam tak, abyś po skorzystaniu miała kryzysoodporny, ponadczasowy biznes online – i była w stanie dalej rozwijać firmę i aktualizować strategię już samodzielnie, niezależnie od okoliczności!

       Dlatego będziemy się spotykać na kompleksowym szkoleniu tylko raz w miesiącu, a pozostałe spotkania to będzie PRAKTYKA i dostosowanie działań z moim wsparciem do Twoich potrzeb.

       Jak to będzie działać?

       na początku grudnia czeka Cię kickstart – seria szkoleń na żywo, która pozwoli Ci podsumować rok i dopracować wstępną strategię rozwoju Twojej firmy

       na początku programu (w styczniu) mój indywidualny feedback dotyczący Twojej strategii rozwoju biznesu na 2023 rok, opracowany na podstawie intro

       w kolejnych modułach na początku miesiąca będzie sesja szkoleniowa (lub sesja szkoleń) oraz karty pracy do danego modułu, które dadzą Ci pomysły na strategię w danym obszarze rozwoju biznesu. A na koniec miesiąca czeka Cię sesja grupowa podsumowania miesiąca i planowania kolejnego.

       w trakcie miesiąca spotkasz się ze mną jeszcze 3 razy: raz na sesji pytań „zadaj pytanie w komentarzu”, i dwa razy na sesji bezpośrednich rozmów „gorące krzesełka” – tak, aby zyskać ogrom inspiracji z rozmów swoich i pozostałych uczestników, i doszlifować plan działania, swoje oferty, swoją komunikację, swoje plany sprzedaży

       Jesteś zdecydowana i chcesz dołączyć do uczestniczek?

       Super, to teraz parę informacji organizacyjnych:

       Zamów online swoje miejsce w programie.

       Wystawiam oczywiście faktury VAT – możesz wrzucić inwestycję w koszty.

       UWAGA: w tej przedsprzedaży jest możliwa płatność z góry i – na Wasze żądanie – dodaję 2 opcje wydłużonego programu płatności. Pamiętaj, że wybierając udział w ratach, zobowiązujesz się do opłaty wszystkich rat.

        

       To jedyna edycja AFP w tym roku - a kolejna nie będzie miała takiego zakresu mojego wsparcia.

       To nie jest zautomatyzowany kurs online, który przechodzisz sama, tylko program z moją stałą obecnością w grupie i podczas wspólnych sesji LIVE. Dodatkowo z każdą uczestniczką indywidualnie doprecyzowuję plan działania w grudniu / styczniu.

       Dlatego aby pomóc każdemu jak najlepiej, miejsca są limitowane.

       Sedno i serce programu odbywa się na żywo przez 10 miesięcy.

       Zaczynamy od tego, aby określić Twoje indywidualne cele, a następnie miesiąc po miesiącu przejdziesz przez proces, który pomoże Twojemu biznesowi wzrastać z lekkością. Nie będziesz gonić za jednorazowymi przychodami, ale zbudujesz świetnie zaprojektowany biznes, w którym wiesz, jak te przychody generować regularnie i je podwajać, czy nawet potrajać.

       BONUSY:

       BONUS #1 od Klaudii Kałążnej Narzędzie diagnostyczne –BADANIE KOMPETENCJI DISC 4D: DISC/TEAMS/VALUES/BAI oraz kurs „Zrozum siebie i innych! Jak zacząć doceniać zamiast oceniać?” – wartość: 597 zł

       BONUS #2 Warsztaty „Licz w biznesie” Kasi Borkowskiej – wartość 397 zł

       BONUS #3 Pakiet szkoleń Uli Wrzosek „Jak zaprojektować skuteczną komunikację wizualną w biznesie online dla marki osobistej” + indywidualny audyt wizualny – wartość 397 zł

       BONUS #4 Szkolenie od Marioli Olkowicz „Zarządzaj efektywnie swoją pracą w domu” – wartość 297 zł

       9 BONUSOWYCH KURSÓW o łącznej wartości 5273 zł:

       • Inkubator Genialnej Oferty Premium
       • Strategic Business Upgrade
       • Otwórz się na przełom finansowy
       • Stwórz ofertę nie do odrzucenia w 3 dni
       • Trening widoczności w sieci
       • Dziennik Manifestacji
       • Pokochaj Sprzedawać Online
       • Warsztaty “Stwórz plan kampanii sprzedażowej w 2h”
       • Baza zyskownych pomysłów na treści

       TWOJA INWESTYCJA

       wartość pakietu 13 307zł

       cena regularna: 6777 zł

       Cena promocyjna:

       z góry 6497 zł

       LUB

       6 rat co mc po 1083 zł

       LUB

       2899 zł na start + 9 rat co mc po 399 zł

       To cena z 23% podatku VAT, wystawiam faktury VAT – jeśli podasz przy zamówieniu NIP, wystawiają się automatycznie.

       Uczestniczki AFP pokrywają koszty programu zazwyczaj już przy pierwszej akcji sprzedażowej, a większość zwraca sobie inwestycję wielokrotnie.

       płatność z góry

       łączna wartość pakietu: 13 307 zł

       Twoja cena: 6 497 zł

       płatność w 6 ratach

       łączna wartość pakietu: 13 307 zł

       Twoja cena:

       6 rat co 30 dni po 1083 zł

       pamiętaj – wybierając ten pakiet, zobowiązujesz się do opłaty wszystkich rat

       wydłużony program płatności

       łączna wartość pakietu: 13 307 zł

       Twoja cena:

       na start 2899 zł + 9 rat co 30 dni po 399 zł

       pamiętaj – wybierając ten pakiet, zobowiązujesz się do opłaty wszystkich rat

       Wiem, że może to być dla Ciebie spora inwestycja. Dlatego jeśli nie masz pewności…

       …to jeszcze raz przypomnijmy, co dostajesz w ramach programu:

       jasna struktura i kompletny program rozwoju biznesu, skupiony na tym, aby Twój biznes opłacalnie na siebie zarabiał - pakiet 8 kompleksowych szkoleń na żywo z praktycznymi kartami pracy i po raz ostatni tak ogromną dawką mojego indywidualnego wsparcia + audytem wizualnym Twojej komunikacji w sieci od Uli Wrzosek

       4 fantastyczne materiały bonusowe od partnerek, które pozwolą Ci jeszcze skuteczniej dopracować opłacalność swojego biznesu, efektywnie zarządzać nawet ograniczonym czasem na pracę, dostosować swój biznes do swoich mocnych stron, a także przyciągać wizualną stroną Twojej marki

       Paczka moich najlepszych programów do samodzielnej pracy o wartości 5273 zł, co pozwoli Ci doszlifować swój marketing i swoje umiejętności sprzedażowe - słowem: świetnie poszerzy te obszary pracy w programie, nad którymi potrzebujesz bardziej się skupić

       bezpośrednie wsparcie 4 razy w miesiącu w postaci sesji Q&A strategicznych i mentalnych od Justyny, a także grupowej sesji planowania i podsumowania celów co miesiąc, abyś zawsze wiedziała, jaki jest dla Ciebie następny krok

       dostęp do szkoleń i bonusów aż do końca 2023 roku, abyś mogła pracować w swoim tempie i korzystać z danego modułu w momencie, kiedy tego najbardziej potrzebujesz

       najlepsza na świecie wspierająca i przyjazna, kameralna grupa na facebooku, gdzie nawiążesz trwałe biznesowe relacje, znajdziesz klientów, polecenia, a może nawet przyjaźnie

       Jeszcze raz na spokojnie sprawdź opinie uczestniczek AFP i moich szkoleń

       Mam takich opinii o wiele więcej, ale nie chcę Cię zanudzić… więc po prostu przypomnę, że to jedyny moment na dołączenie do tej edycji – kolejna dopiero za rok!

       „Justyna opowiada rzeczowo, ale po ludzku”

       Gdy odkryłam Justynę, miałam swoje plany i byłam w trakcie tworzenia e-booka. Czas na domowy tort, ale totalnie nie wiedziałam, jak działać z biznesem. To, co wcześniej przerabiałam, czytałam za free, nijak mi nie pomagało. Robiłam bardzo małe i powolne kroki, no chociaż do przodu. Od pierwszych chwil słuchania Justyny na live w wyzwaniu 3 dni do skutecznej sprzedaży online poczułam, że nie tylko ma wiedzę, ale i przekazuje ją w sposób, który do mnie trafia. Zaintrygował mnie program AFP, a gdy poznałam cenę – zdecydowanie za niska, biorąc pod uwagę wartość! – byłam przeszczęśliwa. Znalazłam coś, na co wreszcie mogłam sobie pozwolić finansowo, a do tego we właściwym czasie i właściwą na ten czas wiedzą.

       Justyna opowiada rzeczowo, ale po ludzku. AFP zawiera mnóstwo wiedzy w postaci materiałów wideo oraz pomocniczych PDF. Do tego szkolenia online raz w miesiącu, na których uwielbiałam być na żywo, bo Justyna zawsze starała się odpowiadać na zadawane pytania. Jak dla mnie niczego tam nie brakuje! A wierzę, że z czasem dostępnej wiedzy będzie tylko więcej i więcej.

       Do tego wszystkiego jest grupa – w niej są same zmotywowane do pracy osoby, można czuć się swobodnie i bez obaw pytać, doradzać. Dzięki uczestniczkom AFP i wsparciu samej Justyny dokończyłam nie tylko e-book, ale i przygotowałam całą kampanię sprzedażową. Bez AFP w życiu nie zrobiłabym tego na tak dobrym poziomie!

       Anna Wojtyna
       Kęsy Codzienności

       „Pozbyłam się chaosu i nauczyłam się, jak skupić się na priorytetach, by osiągnąć konkretne cele nawet przy ograniczonym czasie pracy.”

       Justynę poznałam w lutym 2020 roku i trafiłam na jej stronę, poszukując wiedzy o e-mail marketingu. Gdy tylko zobaczyłam, ile konkretnych materiałów się tam znajduje, przepadłam! Już na początku marca dołączyłam do programu AFP (to był mój pierwszy zakup u Justyny), chociaż zazwyczaj potrzebuję więcej czasu na dokładne poznanie osoby, od której będę się uczyć. Jednak w tym przypadku od razu wiedziałam, że AFP jest tym, czego potrzebuję. Co przekonało mnie najbardziej? Obietnica niemal poprowadzenia za rękę, możliwość kontaktu z Justyną i innymi uczestnikami na grupie, konkretnie ułożony plan.

       AFP pomogło mi już od samego początku. Wiedziałam, że moim największym problemem jest brak strategii i organizacji, dlatego 12-tygodniowy plan brzmiał jak wybawienie! Dostałam konkretną wiedzę popartą doświadczeniem, a także indywidualny feedback.

       (…)

       AFP pomogło mi przede wszystkim w stworzeniu solidnych podstaw i wyznaczeniu konkretnego kierunku działania. Pozbyłam się chaosu i nauczyłam się, jak skupić się na priorytetach, by osiągnąć konkretne cele nawet przy ograniczonym czasie pracy. Efekt? Moja lista e-mail urosła w tym czasie ponad 5-krotnie.

       Wiem, że przede mną jeszcze mnóstwo pracy, ale teraz – dzięki AFP – moje plany realizuję szybciej, bez frustracji i dokładnie wiem, czego oczekuję od siebie i swojego biznesu.

       Angelika Walkowiak
       Copyczewska

       Abyś jednak uzyskała takie (albo i lepsze) efekty, chcę się upewnić, że jesteś odpowiednią osobą do udziału w AFP. Ten program ma pewne określone wymagania, które trzeba spełnić, aby jak najlepiej z niego skorzystać, no i tak jak mówiłam – samo się nie zrobi, musisz następnie poświęcić czas, aby zaprocentował.

       Dlatego przeczytaj jeszcze poniżej:

       Ten program będzie dla Ciebie idealny, jeśli:

       Stawiasz na poważnie na rozwój swojego biznesu online – nawet w obecnych wymagających czasach jesteś gotowa, aby Twój biznes przetrwał, a nawet wzrastał

       Chcesz wziąć sprawy w swoje ręce, umocnić wiarę w siebie, w swój biznes, i pokierować tym, aby wyróżnić się na rynku i aby szybciej znaleźli Cię potencjalni klienci

       Już wiele wiesz, potrzebujesz po prostu pokierowania, mentoringu biznesowego i podkręcenia swoich działań marketingowych i nauczenia się systematycznego realizowania tego, co chcesz osiągnąć, a także wsparcia mentalnego w trudnych chwilach

       Masz już własną domenę, hosting, oraz znasz podstawy zarządzania stroną www (potrafisz samodzielnie budować proste strony) LUB masz WA, która w tym pomaga

       Masz już zbudowaną (chociaż małą) społeczność wokół swojej marki (np. masz założony co najmniej jeden kanał social media)

       Nie uzyskasz najlepszych efektów, jeśli:

       Chcesz dalej próbować w biznesie online na pół gwizdka – w AFP tworzymy biznes, nie hobby

       Liczysz na to, że da się osiągnąć efekty bez wdrażania wiedzy w życie i nie jesteś gotowa pracować nad rozwojem swojej firmy

       Oczekujesz szybkich rezultatów, schematów, i magicznych tricków – pokażę Ci system, który się sprawdza i zaoferuję wsparcie w jego wdrożeniu, ale to Ty jesteś odpowiedzialna za dostosowanie tego systemu do swoich potrzeb i działanie

       Jesteś już uczestniczką długofalowego grupowego programu / masz już indywidualnego mentora lub mastermind – jeśli dają Ci efekty i to, czego oczekujesz, zapewne niepotrzebny Ci program rozwoju biznesu online AFP

       NIE ODWLEKAJ DECYZJI NA PÓŹNIEJ

       To ostatnia edycja AFP, w której zapewniam tak długie i głębokie wsparcie. Od następnej edycji program ulegnie skróceniu.

       Wejdź w pełni w rolę właścicielki biznesu online – i rozwijaj firmę niezależnie od okoliczności!

       Polityka prywatności | Zdjęcia – Justyna Kocur-Czarny www.jkocurczarny.com