DZIĘKUJĘ ZA ZAPIS na Wyzwanie
SPrzedawaj & Zarabiaj COdziennie!

=

Rejestracja udana!

Sprawdź maila (w tym skrzynki inne, oferty czy spam – szukaj wiadomości od adresu kontakt@italianamarketing.pl)

…dodatkowo sprawdź mój system Zaplanuj Sukces, jeśli chcesz zbudować naprawdę OPŁACALNY biznes, który rzeczywiście na siebie zarabia.

na tej stronie zapoznasz się z opiniami i zawartością warsztatów „Zaplanuj Sukces”
– masz 15 min. na świadomą decyzję, czy ten system będzie dla Ciebie przydatny.
Ta oferta nie jest normalnie dostępna w moim sklepie.

System „zaplanuj sukces” to sprawdzona na mnie i na dziesiątkach klientek, Najkrótsza metoda na strategię opłacalnego biznesu – takiego, który rzeczywiście na siebie ZARABIA

To teoria i praktyka ustalania celów biznesowych,
które rzeczywiście zrealizujesz. Nie musisz nadmiernie komplikować prowadzenia firmy. Możesz to sobie UPROŚCIĆ.

Tylko na tej stronie zamówisz kultowe warsztaty, które zmieniają biznesy moich klientek na zawsze.
nagrania i materiały
na rok od zakupu

„Zaplanuj sukces w biznesie online – edycja 2024”

Ja wahałam się bardzo przed zakupem tych warsztatów, bo bałam się, że niczego nowego się nie dowiem, ale zdecydowanie było warto! To jest naprawdę konkretny system do wdrożenia i mnóstwo rzeczy, o których zdecydowanie do tej pory nie myślałam 🙂

rewelacyjny ten exel!
już on sam jest wart ceny szkolenia 🙂

Dziękuję za ten warsztat, to było „mięso” mnóstwo konkretów, nauczyłam się bardzo wiele, wspaniale spędzony czas.

wspaniałe szkolenie! 🙂 aż mi się chce zaplanować ten rok 🙂

„Czasy budowania biznesu online na ślepo się skończyły”.

Opłacalny biznes jeszcze nigdy nie był tak ważny.

Jeśli chcesz skorzystać z systemu, który doprowadził moją firmę od 0 do ponad miliona przychodu z produktów online, to dzielę się nim otwarcie właśnie na tych warsztatach.

Część 1: TEORIA

Jak skutecznie określać biznesowe priorytety i mierzalne cele w 4 kluczowych obszarach wpływających na efekty – system “Zaplanuj Sukces” (excel, ćwiczenia)

Część 2: PRAKTYKA

Biznesowy mentoring: nagranie sesji praktycznej dla uczestników LIVE – zwrócę Ci uwagę na ryzyka i podpowiem jak dostosować strategię

niezależnie od tego, jaki jest Twój cel finansowy – czy jest to 2 000, 5 000 czy 20 000 zł miesięcznie – trzeba to sobie odpowiednio zaplanować!

Ja właśnie dzięki systemowi „Zaplanuj Sukces” w 2019 miałam pierwszy przełomowy rok w swoim biznesie online, kiedy zarobiłam trochę więcej, niż na waciki, a w kolejnych latach konsekwentnie zwiększałam przychody swojej firmy.

Jeśli chcesz mieć pewność, że wiesz, dokąd zmierzasz i planujesz, aby Twój biznes stabilnie funkcjonował w 2024 – to najkrótszy i najbardziej praktyczny warsztat ze strategicznego planowania roku, dla właścicielek usługowych biznesów online.

TEORIA + PRAKTYKA, jedynie to, co NAPRAWDĘ jest potrzebne, aby mieć strategię opłacalnego biznesu online dostosowaną do realiów 2024 roku.

królowe swojego biznesu

Wiem, na jakie fundamenty postawić, aby nie gonić non stop za bieżączką i zamiast „łatać dziury” na chybił trafił w swoim biznesie online, postawić na to, co kluczowe.

Tak, aby zaprojektować stabilny, dochodowy biznes, który:

przynosi Ci więcej satysfakcji i radości,

zapewnia jeszcze lepsze efekty dla klientów,

i generuje więcej pieniędzy przy mniejszym nakładzie czasu.

 

Abyś rzeczywiście skorzystała już w trakcie warsztatów, warsztaty są podzielone na TEORIĘ i PRAKTYKĘ.

W części teoretycznej podzielę się z Tobą  zeszytem ćwiczeń oraz praktycznym excelem i przeprowadzę Cię przez system „Zaplanuj SUKCES” krok po kroku – są to narzędzia, jakich sama używam w swoim biznesie, aby rozwijać swoją firmę i zwiększać przychody z roku na rok i miesiąca na miesiąc.

Wyniki sprzedażowe

W części praktycznej dostaniesz nagranie sesji mentoringowej ze stycznia 2024, gdzie zobaczysz, jak pomagałam uczestniczkom na praktycznych, rzeczywistych przykładach ich biznesów.

Wskazywałam ryzyka, błędy, pomagałam dostosować strategię. 

Gospodynią warsztatów byłam ja, Justyna Stańska

Pomagam osiągać przełomy w biznesie online i budować firmy dające radość, wolność i pieniądze, nawet jeśli jesteś zwyczajną kobietą bez miliona followersów.

Moje klientki z lekkością uzyskują rekordowe wyniki w swoich biznesach, łącząc strategię z mentalnością, ulepszając swoje oferty i swobodnie je sprzedając.

Wierzę w to, że każda właścicielka biznesu online może I POWINNA skalować biznes. Nie tylko po to, aby zarabiać więcej, pracując mniej… ale także po to, aby dawać coraz większej liczbie klientów to, co w NIEJ najlepsze i w pełni wykorzystać swój potencjał.

Jestem mentorką skalowania biznesu online, trenerką rozwoju biznesu, coachem i certyfikowanym praktykiem metodologii Energetic Breathrough Method, więc po pracy ze mną możesz się spodziewać połączenia twardych „konkretów” oraz pracy mentalnej – tak, aby pomóc Ci generować przełomowe wyniki w Twoim biznesie szybciej, niż wydaje Ci się możliwe.

Nawet, jeśli wcześniejsze metody nie przynosiły Ci rezultatów.

PS. Z systemu „Zaplanuj Sukces” skorzystały już setki moich klientek, bo prowadzę te warsztaty od 2019 i stale je ulepszałam. Zacznij korzystać z tego systemu i Ty.

 

Sprawdź co piszą o mnie moje Klientki:

Wyniki sprzedażowe

zamów dostęp na rok do nagrań 2-częściowych warsztatów (teoria + praktyka)

Zaplanuj sukces w biznesie online w 2024

Warsztaty
„Zaplanuj sukces w biznesie online w 2024”

  • część 1: Teoria – karty pracy, szkolenie wideo, system w excelu ZAPLANUJ SUKCES do wielokrotnego wykorzystania
  • część 2: Praktyka – nagranie biznesowego mentoringu ze stycznia 2024 – przykłady jak wdrożyć ten system u Ciebie i podnieść opłacalność swojego biznesu.

Dostęp na rok na platformie szkolenia.italianamarketing.pl. Ta oferta nie jest normalnie dostępna u mnie w sklepie i raczej jej ponownie nie znajdziesz.

77 ZŁ 297 zł

tylko na tej stronie zamówisz – dostęp na rok od zakupu

kultowe warsztaty zaplanuj sukces

Najkrótsza metoda na strategię opłacalnego biznesu

Teoria i praktyka ustalania celów biznesowych,

które rzeczywiście zrealizujesz.

Polityka prywatności | Zdjęcia – Justyna Kocur-Czarny www.jkocurczarny.com