Wypełnij ankietę rekrutacyjną!

Informację zwrotną na temat udziału prześlę Ci po zakończeniu rekrutacji do programu (maksymalnie do 11. stycznia 2023).

7

A więc jesteś gotowa na uczestnictwo w powermind: Królowe Swojego Biznesu!

Aby się upewnić, że będzie nam się świetnie pracować i dobrać optymalnie uczestniczki, proszę wypełnij tę krótką ankietę. Na jej podstawie dobiorę osoby aplikujące w grupy i wyślę Ci maksymalnie do 10. stycznia 2023 informację, jak opłacić udział.

PS. Sama aplikacja jest bezpłatna (opłaty dokonujesz po podjęciu decyzji na TAK i zaakceptowaniu składu grupy), ale proszę, szanuj mój i Twój czas - dlatego proszę aplikuj tylko jeśli rzeczywiście rozważasz udział i spełniasz kryteria kwalifikacyjne do programu.

Podaj adres e-mail
Podaj imię i nazwisko

Powermind to oferta tylko dla klientek. Przypomnij proszę, w jakiej formule już razem współpracowałyśmy?

W jednym lub dwóch zdaniach opowiedz o swoich celach biznesowych na 2023. Jak chcesz, żeby Twój biznes wyglądał na koniec 2023?

Zaznacz, z którymi obszarami rozwoju biznesu online chcesz najbardziej popracować w 2023:

Jakie są Twoje obecne oferty online, na których planujesz zarabiać w 2023? Podaj linki lub przynajmniej ich zakresy cen.

Ile w przybliżeniu wynosiły Twoje przychody w biznesie w 2022?

Ile chciałabyś, żeby wynosiły Twoje przychody w 2023?

Co jest dla Ciebie obecnie najtrudniejsze w osiąganiu swoich celów i sprzedaży online?

W skali od 1 do 10, jak ważne jest dla Ciebie osiągnięcie swoich celów?

Czego najbardziej oczekujesz od uczestnictwa w powermind? (możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi)

Inwestycja w ten 6-miesięczny program zaczyna się od 6900 zł brutto i jest możliwa do uiszczenia w 6 comiesięcznych ratach.

Proszę, zaznacz że rozumiesz ten poziom inwestycji i w przypadku podjęcia decyzji na "TAK" jesteś gotowa na pokrycie kosztów udziału. Jeśli nie - proszę nie wysyłaj tej ankiety i zostaw miejsce kobietom, które są na to gotowe i wiedzą, że mają w sobie potencjał, aby co najmniej kilkukrotnie zwrócić sobie tę inwestycję.


* Oczywiście nie oznacza to, że już w tym momencie podejmujesz decyzję. Po pozytywnej aplikacji przedstawię Ci szczegóły na temat pozostałych uczestniczek grupy powermind (bo wiem, że to też ma znaczenie, kto oprócz Ciebie będzie pracował w zespole) i przedstawię link do zakupu - dopiero wtedy oficjalnie potwierdzasz udział.