Chcesz, aby Cię zauważali i kupowali od Ciebie online?

Jeśli działasz już w sieci jakiś czas i masz wrażenie, że ciężko Ci się "wybić", to sprawdź szczegóły treningu widoczności w sieci.

Część 1

Fundamenty widoczności w sieci, czyli co tak naprawdę ma znaczenie, aby ludzie zwrócili na Ciebie uwagę 

Po przejściu tej części zrozumiesz, czym jest tak naprawdę widoczność w sieci, dlaczego samo publikowanie postów nie wystarczy. Będziesz wiedzieć, jak tworzyć wyraziste treści, które zatrzymają uwagę odbiorców właśnie na Tobie. 

Część 2

Strategie widoczności w sieci, czyli wyjdź poza swoje podwórko

W tej części poznasz podstawowe mechanizmy psychologii sprzedaży - będziesz wiedzieć, kiedy ludzie kupują i jak sprawić, aby idealni klienci kupowali właśnie od Ciebie, abyś stała się pierwszym wyborem. Dodatkowo otrzymasz szereg konkretnych pomysłów i strategii, które pozwolą Ci skalować zasięgi (poza oczywiście reklamą płatną).

Część 3

Jak stać się pierwszym wyborem dla swoich odbiorców i sprawić, aby konkurencja zniknęła

W tej części dowiesz się, jak sprawić, aby konkurencja ZNIKNĘŁA i staniesz się pierwszym wyborem dla swoich odbiorców, jeśli chodzi o zakup. Dodatkowo w podcaście poznasz dodatkowe taktyki oparte o siłę poleceń, które pozwolą Ci przyspieszyć z rezultatami i szybciej stać się naprawdę znaną z tego, co robisz. Na końcu przejdziesz od ogólnego zarysu do konkretów - opracujesz dostosowany do siebie i swoich mocnych stron konkretny plan widoczności w sieci.

Justyna Stańska  

Italiana

"Jakość sama się obroni"
"Nie chcę wyskakiwać ludziom z lodówki"

Wiesz, sama kiedyś też używałam właśnie takich słów. Jestem z natury introwertyczką i jeszcze parę lat temu nie wyobrażałam sobie, że będę prowadzić biznes online i śmiało promować  swoje produkty i usługi.

Tymczasem teraz jestem zapraszana na konferencje online czy jako ekspert do gościnnych live'ów, już nie mówiąc o tym, że sprzedaję coraz więcej swoich produktów i usług.  

Może jeszcze nie mam ogromnych zasięgów w social media, ale coraz więcej ludzi mnie kojarzy - i, co ważne, z właściwym obszarem, z którego chcę być znana.

Może i Ty chcesz dojść do tego momentu, ale na ten moment wydaje Ci się, że konkurencja Cię przytłoczy. Może jesteś zniechęcona tym, że działasz, pokazujesz się w social media, ale Twoje posty zbierają po kilka reakcji na krzyż. Nie widzisz zaangażowania, a przede wszystkim - nie widzisz efektów w postaci sprzedaży.

Czy robisz coś nie tak?

Prawdopodobnie NIE. Po prostu niewiele osób w praktyce realizuje te elementy, które pokażę Ci w treningu widoczności w sieci.

A to one "robią różnicę" i sprawiają, że ludzie o Tobie mówią i zauważają Cię online.

Przygotowałam ten trening dla osób, które widzą, jak działanie w internecie się zmienia.

Samo tworzenie postów już nie wystarcza.

Bo jeśli brakuje pomysłów na to, jak być wyrazistym w swoim działaniach w sieci, jak przyciągnąć magnetycznie swoich idealnych odbiorców, jak sprawić, aby być dla nich "pierwszym wyborem" - to nawet najbardziej modna i błyskotliwa taktyka marketingowa nie wystarczy.

Zamiast gonić za kolejnym modnym hitem lub uparcie powtarzać to, co nie działa - zapraszam Cię do głębszej pracy w tym treningu.

Dzięki przejściu mojego nowego programu

"Jak sprawić, aby o Tobie mówili i zauważali Cię online. Trening widoczności w sieci":

Zrozumiesz, czym tak naprawdę jest widoczność i dlaczego publikowanie postów nie wystarczy

Odkryjesz, jak tworzyć bardziej wyraziste treści, aby więcej odpowiednich ludzi zwróciło na Ciebie uwagę i przestało "scrollować"

Poznasz podstawy psychologii sprzedaży i będziesz wiedzieć, kiedy ludzie naprawdę kupują

Będziesz potrafiła te mechanizmy łagodnie wdrożyć do swojej marki, aby pokochać sprzedaż i pokonać bariery przed oferowaniem swoich produktów i usług

Poznasz sprawdzone strategie (nie tylko reklamę płatną!), które pozwolą Ci wyjść przed oczy setek i tysięcy potencjalnych klientów i dać się zauważyć

Opracujesz swój plan widoczności w sieci - konkretny plan "gry", który pozwoli Ci poszerzać swoje zasięgi, dawać się zauważyć i sprawić, aby ludzie od Ciebie kupowali online

SEKCJA UKRYTA (może się przyda, a jak nie to do usunięcia)

Na warsztatach dowiesz się krok po kroku, jak stworzyć plan rozwoju Twojego biznesu online na najbliższe 12 miesięcy, z uwzględnieniem Twojego celu finansowego (ile chcesz zarobić przez cały rok). Nie musisz zaczynać od stycznia, czy od nowego miesiąca!

Nie musisz już oglądać wielu szkoleń online czy czyhać na darmowe wyzwania.

Korzystając z tego systemu, w 2019 roku przekroczyłam 2x swoje cele finansowe i z kwartału na kwartał zwiększam swoje przychody w biznesie online!

Warsztaty pomogą Ci osiągać swoje cele finansowe i na liczbach policzyć opłacalność biznesu. Nauczą Cię planowania 12-tygodniowego dostosowanego do specyfiki biznesu online.

Twoja inwestycja jest jednorazowa, a z tego systemu i arkusza kalkulacyjnego możesz korzystać wielokrotnie, za każdym razem zwiększając swoje przychody i dodając nowe oferty, modyfikując swój model biznesowy w miarę rozwoju Twojej firmy!

UWAGA:

Co otrzymujesz zamawiając dostęp:

- 3 części treningu (tydzień po tygodniu), każda składająca się z nagrania szkolenia na żywo, podcastu oraz ćwiczeń do samodzielnej pracy

- dożywotni, nielimitowany dostęp do materiałów, możesz wracać w dowolnym momencie


Każda część treningu jest zaprojektowana tak, aby przynieść Ci jak najlepsze rezultaty, dlatego składa się z 3 materiałów do pracy:

Podcast

Wideo szkolenie online

Ćwiczenia pdf

Dokładny program treningu:

Część 1: Fundamenty widoczności w sieci, czyli co tak naprawdę ma znaczenie, aby ludzie zwrócili na Ciebie uwagę

PODCAST Czym jest widoczność i jak chcesz być postrzegana?

SZKOLENIE Wartościowe i wyraziste TREŚCI - od czego zacząć i jak zatrzymać UWAGĘ właśnie na Tobie?

ĆWICZENIA

Część 2: Strategie widoczności w sieci, czyli wyjdź poza swoje podwórko 

PODCAST Kiedy ludzie kupują? Jak skupić się na idealnych klientach i magnetycznie przyciągnąć ich uwagę.

SZKOLENIE Wyjdź poza swoje podwórko! Sprawdzone strategie, aby o Tobie mówili i kupowali Twoje oferty ONLINE

ĆWICZENIA

Część 3: Jak stać się pierwszym wyborem dla swoich odbiorców i sprawić, aby konkurencja zniknęła

PODCAST Jak wykorzystać siłę poleceń w biznesie online (nie tylko to, o czym myślisz!)

SZKOLENIE Jak stać się pierwszym wyborem dla swoich odbiorców jeśli chodzi o zakup i sprawić, aby konkurencja zniknęła 

ĆWICZENIA Podsumowanie i opracuj plan gry!

Sprawdź opinie:

WEŹ BIZNES W SWOJE RĘCE.

Zamiast czekać, aż ktoś Cię zauważy czy poleci - zostań pierwszym wyborem dla swoich odbiorców i przyciągnij w świadomy sposób więcej idealnych klientów!

3-częściowy program biznesowy
"Jak sprawić, aby o Tobie mówili i zauważali Cię online. Trening widoczności w sieci"

PLN

497

/ dożywotni dostęp

3-częściowy program biznesowy, który pozwoli Ci tworzyć bardziej wyraziste treści, przyciągać uwagę odbiorców i skuteczniej sprzedawać online

3 podcasty, 3 szkolenia wideo, 3 zestawy ćwiczeń w PDF

7 sprawdzonych strategii (nie tylko reklama płatna), które pozwolą Ci skalować zasięgi w social media i rozbudować szybciej listę e-mail

DOSTĘP DO TRENINGU + INNYCH SZKOLEŃ
w ramach mini AFP - programu rozwoju biznesu online w wersji do samodzielnej pracy

PLN

697

+ potem 147 zł / mc

AFP MINI - Program rozwoju Twojego biznesu online to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć dostęp do moich najlepszych szkoleń, dostępnych w wersji do samodzielnej pracy.

Dostęp do AFP MINI trwa tyle miesięcy, ile chcesz (rozliczenie subskrypcyjne).

Jeśli chcesz pracować nad rozwojem swojego biznesu korzystając z zasobów moich szkoleń - to opcja najlepsza dla Ciebie!

5 modułów rozwojowych, na bieżąco nowe, bardziej zaawansowane treści

E-booki, kalkulatory w excel, prezentacje, a przede wszystkim 50+ nagrań wideo, dzięki którym zaczniesz tworzyć jeszcze lepsze oferty oraz bez obaw promować się i sprzedawać w sieci!

(pełna rozpiska szkoleń TU)

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo jest przeznaczony ten trening?

Trening polecam zwłaszcza osobom, które zaczynają budować swoją markę w sieci. Mają już stronę www, kanały social media, być może już płatne oferty, ale mają wrażenie, że kręcą się w kółko, nikt nie widzi ich postów i budowanie społeczności trwa bardzo powoli. 

Ten program przyda się szczególnie osobom, które mimo prowadzenia kont w sieciach społecznościowych i założenia newslettera mają problem, aby w tych kanałach zgromadzić zainteresowanych potencjalnych klientów. Mają wrażenie, że ich komunikaty są mało widoczne i z prowadzenia działalności w sieci nic nie wynika - jest niewiele (albo w ogóle) zakupów i zapytań o ofertę.

Na jakie rezultaty mogę liczyć po udziale w treningu? 

Po udziale w treningu:

- zrozumiesz, na czym polega widoczność w sieci i dlaczego samo publikowanie postów to droga donikąd

- odkryjesz, jak tworzyć wyraziste komunikaty i zapadać w pamięć swoim idealnym odbiorcom

- poznasz podstawowe mechanizmy psychologii sprzedaży i będziesz lepiej rozumieć, jak zamieniać już obserwujące Cię osoby w klientów

- staniesz się "pierwszym wyborem" dla swoich odbiorców, jeśli chodzi o zakup

- dostaniesz 7 sprawdzonych strategii, jak skalować swoje zasięgi w mediach społecznościowych i rozbudować swoją listę e-mail (poza reklamą płatną)

- wygenerujesz konkretny, dostosowany do swojej marki i swoich mocnych stron plan widoczności w sieci i stworzysz taki "plan gry", który pomoże Ci przyspieszyć z rezultatami

Czy nauczę się w treningu konkretnie jak rozbudować np. konto na instagramie czy kanał na youtubie?

Trening zaprojektowany jest w ten sposób, że to TY wybierasz, jakich narzędzi i kanałów komunikacji z klientami używasz. Tworzysz indywidualnie dopasowany do siebie plan widoczności w sieci. Dlatego nie znajdziesz tutaj konkretnych wytycznych odnośnie instagrama czy youtube, ale na podstawie podanych przeze mnie przykładów zrozumiesz, jak to "przenieść" na dowolnie wybrane miejsce w sieci.

Znajdziesz tu jednak dość konkretne przykłady, jak rozbudować swoją listę e-mail bez używania reklamy płatnej.

Jak dokładnie działa zamówienie dostępu do mini AFP? Czy będę mogła z niego zrezygnować?

Program rozwoju biznesu online AFP to miejsce dla kobiet, które mają dość kręcenia się w kółko i chcą w końcu uzyskać wsparcie w oparciu o uporządkowany system, aby przyspieszyć z rezultatami w swoim biznesie online.

Stworzyłam go dlatego, że wiem, że czasami “w teorii” wszystko jest jasne, ale można się pogubić, co w jakiej kolejności wdrażać i jak skupić się na rzeczach, które najszybciej przyniosą Ci przychody. 

UWAGA:Obecnie brak możliwości aktywnego uczestnictwa w programie(następne nabory na edycję 2022 pod koniec 2021)


W tej wersji zyskujesz jedynie dostęp do nagrań szkoleń i panelu AFP, BEZ wsparcia na grupie i możliwości uczestniczenia w audytach stron / sesji Q&A.

Pierwsza opłata wstępna 697 zł, kolejne po 147 zł, zostajesz tak długo, jak chcesz (w AFP na bieżąco pojawiają się kolejne szkolenia).

Pobierz pełny program i opis w PDFTUTAJ.

(Przygotowałam rozpiskę, która zawiera wszystkie dostępne szkolenia w ramach programu – dokładnie widzisz, co dostajesz i jak to działa).

Po rezygnacji nie będziesz mieć jednak możliwości dołączenia na tych samych warunkach.To limitowana oferta.

Chcesz, aby Cię zauważali i kupowali od Ciebie online?

Nie czekaj, aż ktoś Cię w magiczny sposób odkryje czy poleci. Weź sprawy w swoje ręce i zamów trening widoczności w sieci, który pozwoli Ci przyciągnąć więcej idealnych klientów i sprawi, że będą kupować właśnie od Ciebie.

Prawie gotowe...

Super, jeszcze tylko jeden krok!

Podaj mi imię i adres e-mail, abym mogła być z Tobą w kontakcie i wysłać Ci dodatkowe materiały ćwiczeniowe.

Close
Send this to a friend