Chcesz, aby Cię zauważali i kupowali od Ciebie online?

Jeśli działasz już w sieci jakiś czas i masz wrażenie, że ciężko Ci się „wybić”, to sprawdź szczegóły treningu widoczności w sieci.

TEJ OFERTY JUŻ NIE MA W SPRZEDAŻY

Część 1

Fundamenty widoczności w sieci, czyli co tak naprawdę ma znaczenie, aby ludzie zwrócili na Ciebie uwagę

Po przejściu tej części zrozumiesz, czym jest tak naprawdę widoczność w sieci, dlaczego samo publikowanie postów nie wystarczy. Będziesz wiedzieć, jak tworzyć wyraziste treści, które zatrzymają uwagę odbiorców właśnie na Tobie.

Część 2

Strategie widoczności w sieci, czyli wyjdź poza swoje podwórko

W tej części poznasz podstawowe mechanizmy psychologii sprzedaży – będziesz wiedzieć, kiedy ludzie kupują i jak sprawić, aby idealni klienci kupowali właśnie od Ciebie, abyś stała się pierwszym wyborem. Dodatkowo otrzymasz szereg konkretnych pomysłów i strategii, które pozwolą Ci skalować zasięgi (poza oczywiście reklamą płatną).

Część 3

Jak stać się pierwszym wyborem dla swoich odbiorców i sprawić, aby konkurencja zniknęła

W tej części dowiesz się, jak sprawić, aby konkurencja ZNIKNĘŁA i staniesz się pierwszym wyborem dla swoich odbiorców, jeśli chodzi o zakup. Dodatkowo w podcaście poznasz dodatkowe taktyki oparte o siłę poleceń, które pozwolą Ci przyspieszyć z rezultatami i szybciej stać się naprawdę znaną z tego, co robisz. Na końcu przejdziesz od ogólnego zarysu do konkretów – opracujesz dostosowany do siebie i swoich mocnych stron konkretny plan widoczności w sieci.

Sprawdź wideo, w którym opowiadam więcej, dla kogo jest „Trening widoczności w sieci”

„Jakość sama się obroni”
„Nie chcę wyskakiwać ludziom z lodówki”

Wiesz, sama kiedyś też używałam właśnie takich słów. Jestem z natury introwertyczką i jeszcze parę lat temu nie wyobrażałam sobie, że będę prowadzić biznes online i śmiało promować swoje produkty i usługi.

Tymczasem teraz jestem zapraszana na konferencje online czy jako ekspert do gościnnych live’ów, już nie mówiąc o tym, że sprzedaję coraz więcej swoich produktów i usług.

Może jeszcze nie mam ogromnych zasięgów w social media, ale coraz więcej ludzi mnie kojarzy – i, co ważne, z właściwym obszarem, z którego chcę być znana.

Może i Ty chcesz dojść do tego momentu, ale na ten moment wydaje Ci się, że konkurencja Cię przytłoczy. Może jesteś zniechęcona tym, że działasz, pokazujesz się w social media, ale Twoje posty zbierają po kilka reakcji na krzyż. Nie widzisz zaangażowania, a przede wszystkim – nie widzisz efektów w postaci sprzedaży.

Czy robisz coś nie tak?

Prawdopodobnie NIE. Po prostu niewiele osób w praktyce realizuje te elementy, które pokażę Ci w treningu widoczności w sieci.

A to one „robią różnicę” i sprawiają, że ludzie o Tobie mówią i zauważają Cię online.

Przygotowałam ten trening dla osób, które widzą, jak działanie w internecie się zmienia.

Samo tworzenie postów już nie wystarcza.

Bo jeśli brakuje pomysłów na to, jak być wyrazistym w swoim działaniach w sieci, jak przyciągnąć magnetycznie swoich idealnych odbiorców, jak sprawić, aby być dla nich „pierwszym wyborem” – to nawet najbardziej modna i błyskotliwa taktyka marketingowa nie wystarczy.

Zamiast gonić za kolejnym modnym hitem lub uparcie powtarzać to, co nie działa – zapraszam Cię do głębszej pracy w tym treningu.

Dzięki przejściu mojego nowego programu

„Jak sprawić, aby o Tobie mówili i zauważali Cię online. Trening widoczności w sieci”:

Z

Zrozumiesz, czym tak naprawdę jest widoczność i dlaczego publikowanie postów nie wystarczy

Z

Odkryjesz, jak tworzyć bardziej wyraziste treści, aby więcej odpowiednich ludzi zwróciło na Ciebie uwagę i przestało „scrollować”

Z

Poznasz podstawy psychologii sprzedaży i będziesz wiedzieć, kiedy ludzie naprawdę kupują

Z

Będziesz potrafiła te mechanizmy łagodnie wdrożyć do swojej marki, aby pokochać sprzedaż i pokonać bariery przed oferowaniem swoich produktów i usług

Z

Poznasz sprawdzone strategie (nie tylko reklamę płatną!), które pozwolą Ci wyjść przed oczy setek i tysięcy potencjalnych klientów i dać się zauważyć

Z

Opracujesz swój plan widoczności w sieci – konkretny plan „gry”, który pozwoli Ci poszerzać swoje zasięgi, dawać się zauważyć i sprawić, aby ludzie od Ciebie kupowali online

Uwaga:

Co otrzymujesz zamawiając dostęp:

 • 3 części treningu (tydzień po tygodniu), każda składająca się z nagrania szkolenia na żywo, podcastu oraz ćwiczeń do samodzielnej pracy
 • roczny dostęp do materiałów, możesz wracać w dowolnym momencie

Każda część treningu jest zaprojektowana tak, aby przynieść Ci jak najlepsze rezultaty, dlatego składa się z 3 materiałów do pracy:

  Podcast

  Wideo szkolenie

  Ćwiczenia pdf

  Dokładny program treningu:

  Część 1: Fundamenty widoczności w sieci, czyli co tak naprawdę ma znaczenie, aby ludzie zwrócili na Ciebie uwagę

  PODCAST Czym jest widoczność i jak chcesz być postrzegana?

  SZKOLENIE Wartościowe i wyraziste TREŚCI – od czego zacząć i jak zatrzymać UWAGĘ właśnie na Tobie?

  ĆWICZENIA

  Część 2: Strategie widoczności w sieci, czyli wyjdź poza swoje podwórko

  PODCAST Kiedy ludzie kupują? Jak skupić się na idealnych klientach i magnetycznie przyciągnąć ich uwagę.

  SZKOLENIE Wyjdź poza swoje podwórko! Sprawdzone strategie, aby o Tobie mówili i kupowali Twoje oferty ONLINE

  ĆWICZENIA

  Część 3: Jak stać się pierwszym wyborem dla swoich odbiorców i sprawić, aby konkurencja zniknęła

  PODCAST Jak wykorzystać siłę poleceń w biznesie online (nie tylko to, o czym myślisz!)

  SZKOLENIE Jak stać się pierwszym wyborem dla swoich odbiorców jeśli chodzi o zakup i sprawić, aby konkurencja zniknęła

  ĆWICZENIA Podsumowanie i opracuj plan gry!

  Nie jesteś pewna? Sprawdź, co mówią moje klientki:

  WEŹ BIZNES W SWOJE RĘCE.

  Zamiast czekać, aż ktoś Cię zauważy czy poleci – zostań pierwszym wyborem dla swoich odbiorców i przyciągnij w świadomy sposób więcej idealnych klientów!

  Najczęściej zadawane pytania

  Dla kogo jest przeznaczony ten trening?

  Trening polecam zwłaszcza osobom, które zaczynają budować swoją markę w sieci. Mają już stronę www, kanały social media, być może już płatne oferty, ale mają wrażenie, że kręcą się w kółko, nikt nie widzi ich postów i budowanie społeczności trwa bardzo powoli.

  Ten program przyda się szczególnie osobom, które mimo prowadzenia kont w sieciach społecznościowych i założenia newslettera mają problem, aby w tych kanałach zgromadzić zainteresowanych potencjalnych klientów. Mają wrażenie, że ich komunikaty są mało widoczne i z prowadzenia działalności w sieci nic nie wynika – jest niewiele (albo w ogóle) zakupów i zapytań o ofertę.

  Na jakie rezultaty mogę liczyć po udziale w treningu?

  Po udziale w treningu:

  – zrozumiesz, na czym polega widoczność w sieci i dlaczego samo publikowanie postów to droga donikąd

  – odkryjesz, jak tworzyć wyraziste komunikaty i zapadać w pamięć swoim idealnym odbiorcom

  – poznasz podstawowe mechanizmy psychologii sprzedaży i będziesz lepiej rozumieć, jak zamieniać już obserwujące Cię osoby w klientów

  – staniesz się „pierwszym wyborem” dla swoich odbiorców, jeśli chodzi o zakup

  – dostaniesz 7 sprawdzonych strategii, jak skalować swoje zasięgi w mediach społecznościowych i rozbudować swoją listę e-mail (poza reklamą płatną)

  – wygenerujesz konkretny, dostosowany do swojej marki i swoich mocnych stron plan widoczności w sieci i stworzysz taki „plan gry”, który pomoże Ci przyspieszyć z rezultatami

  Czy nauczę się w treningu konkretnie jak rozbudować np. konto na instagramie czy kanał na youtubie?

  Trening zaprojektowany jest w ten sposób, że to TY wybierasz, jakich narzędzi i kanałów komunikacji z klientami używasz. Tworzysz indywidualnie dopasowany do siebie plan widoczności w sieci. Dlatego nie znajdziesz tutaj konkretnych wytycznych odnośnie instagrama czy youtube, ale na podstawie podanych przeze mnie przykładów zrozumiesz, jak to „przenieść” na dowolnie wybrane miejsce w sieci.

  Znajdziesz tu jednak dość konkretne przykłady, jak rozbudować swoją listę e-mail bez używania reklamy płatnej.

  Chcesz, aby Cię zauważali i kupowali od Ciebie online?

  Nie czekaj, aż ktoś Cię w magiczny sposób odkryje czy poleci. Weź sprawy w swoje ręce i zamów trening widoczności w sieci, który pozwoli Ci przyciągnąć więcej idealnych klientów i sprawi, że będą kupować właśnie od Ciebie.

  Polityka prywatności

  Zdjęcia – Justyna Kocur-Czarny www.jkocurczarny.com