Chcesz więcej zarabiać na swoim newsletterze?
Naucz się pisać maile, które budują relacje... i tym samym prowadzą do sprzedaży!

Co pisać w newsletterze? Jak pisać? Jak często? Co, jeśli nie masz pomysłu na kolejny regularny newsletter?

 

Pakiet “Newsletter dla opornych” to aż 25 szablonów tekstowych maili do dostosowania do potrzeb każdej branży, co przy wysyłaniu kampanii raz na 2 tygodnie starczy na cały rok.

 

Już nigdy nie będziesz musiała się zastanawiać, co napisać w kolejnym mailu!

Od razu zamawiamSprawdzam, co w środku!
Justyna Stańska

Italiana

Szukasz informacji na temat skutecznego e-mail marketingu i chcesz pisać regularny newsletter, ale nie masz pomysłu na maile?

Mam takie powiedzenie, że jeśli uważasz, że e-mail marketing to SPAM i nie działa… to po prostu nigdy jako odbiorca nie dostałaś dobrze napisanych maili 😉

A da się to zrobić – i dzięki temu, co przygotowałam, sama wcale nie musisz być mistrzem copywritingu.

Dlatego, odpowiadając na prośby klientów i widząc potrzeby czytelników, dzielę się swoimi sprawdzonymi regułami, szablonami – wypuszczam nowy produkt w świat 😍

Newsletter dla opornych” to 25 szablonów zawierających bardzo różne maile z gotowymi tekstami (jedynie do uzupełnienia / dostosowania do Twoich potrzeb)

Znajdziesz tam szablony budujące Twoją ekspertyzę, promujące w sprytny sposób Twoje bezpłatne treści, opowiadające historie, czy też po prostu mówiące o Twojej misji.

Łączy je jednak jedno: wszystkie budują relacje i po odpowiednim ich użyciu zaczniesz pisać takie newslettery, które są chętnie czytane… ale jednocześnie takie, które stopniowo ocieplają Twojego odbiorcę i budują grunt pod przyszłą sprzedaż.

PS. Nie musisz mieć w tym celu ogromnej bazy e-mail! Pisząc takie maile, osiągniesz rezultaty nawet z małą społecznością, która po prostu zacznie wyczekiwać Twoich ofert!

UWAGA:

Szablony maili “Newsletter dla opornych” to nowy dodatek do pakietu “Zaczaruj swoim newsletterem”

Piszę Ci o tym dlatego, że być może będziesz wolała zamówić cały pakiet – jego szczegóły znajdziesz TUTAJ.

wyobraź sobie, że w jednym miejscu masz 25 szablonów maili regularnych, do dostosowania do twoich potrzeb. tylko kopiujesz i wklejasz.

Nie musisz za każdym razem zastanawiać się, co napisać, czy szukać inspiracji.

Newsletter dla opornych
– to pakiet dla Twojego newslettera do wdrożenia od zaraz! Zawiera 25 szablonów maili, więc przy pisaniu raz na 2 tygodnie nie zabraknie Ci pomysłów aż na rok pisania newslettera.

Zawiera m. in:

  • szablony budujące Twoją ekspertyzę
  • szablony promujące w sprytny sposób Twoje bezpłatne treści
  • szablony opowiadające o Tobie, budujące historie
  • szablony “ukradkiem” naprowadzające na nowe oferty

Jeśli do tej pory planowanie i pisanie treści mail było dla Ciebie udręką i chcesz się wyróżnić na tle masy nieudanych newsletterów – to warto skorzystać z takiego ułatwienia, przynajmniej na początku 🙂

Z pakietem “Newsletter dla opornych”:
✅ oszczędzasz czas i dostajesz sprawdzone, przetestowane rozwiązania.
✅ napiszesz maile, które rzeczywiście budują relację i są chętnie czytane
✅ przyspieszysz drogę do zmiany subskrybentów w klientów
✅ ograniczysz współczynniki wypisów

To nie wszystko – zyskasz także dodatkowe pomoce:

🔥 Szkolenie z podstawowej segmentacji w systemie mailerlite, dzięki czemu osiągniesz jeszcze lepsze korzyści przy małej bazie (wideo)
🔥 Dodatek techniczny: jak segmentować piękne, czytelne i przejrzyste maile w kreatorze mailerlite, czyli jak “przelać” szablony na maila

cZym tak naprawdę jest “newsletter dla opornych”?

To pakiet 25 szablonów (tekstowych) regularnego newslettera, w połączeniu ze szkoleniem z segmentacji.

Skupia się na tym, aby pomóc Ci pisać i wdrożyć do swojego biznesu online maile, które przyspieszą drogę do zmiany subskrybenta w klienta! 

"newsletter dla opornych" - szablony maili regularnych i szkolenie o segmentacji (WARTOŚĆ 147 ZŁ)

Część 1 – szkolenie wideo i ćwiczenia na temat podstawowej segmentacji listy e-mail

  • będziesz wiedziała, po co wykorzystać segmentację listy e-mail i uzyskasz przewagę nad konkurencją, która tego nie robi
  • poznasz podstawowe kryteria segmentacji, których możesz użyć
  • dowiesz się, jak wdrożyć u siebie segmenty (na przykładzie mailerlite, ale jeśli korzystasz z innego systemu, to też Ci się przyda)

Część 2 – 25 szablonów maili regularnych (przy pisaniu raz na 2 tygodnie wystarczą Ci na cały rok!)

  • znajdziesz tam m. in. szablony budujące Twoją ekspertyzę, promujące w sprytny sposób Twoje bezpłatne treści, opowiadające historie, czy też po prostu mówiące o Twojej misji
  • po odpowiednim ich użyciu zaczniesz pisać takie newslettery, które są chętnie czytane… ale jednocześnie takie, które stopniowo ocieplają Twojego odbiorcę i budują grunt pod przyszłą sprzedaż

Dzięki tej części już nigdy nie będziesz musiała się zastanawiać, co napisać w kolejnym mailu!

A oprócz tego Bonus:

  • Wideo: jak formatować piękne, czytelne i przejrzyste maile w Twoim kreatorze na przykładzie mailerlite

Łączna wartość pakietu: 172 zł 

cena na start: 147 zł 🔥

Nie jesteś pewna? Rozumiem, ale naprawdę warto!

Ceny

zamów i zacznij pisać maile, które budują relacje... i sprzedają!

PS. Jeśli chcesz też umieć napisać maile sprzedażowe czy sekwencję powitalną, bardziej opłaca się zamówić cały pakiet “Zaczaruj swoim newsletterem”. Jego pełny opis TUTAJ

 

 

 

Pytania, które zadają sobie inteligentne osoby, zanim zamówią:S

Czy ten pakiet jest dla mnie, jeśli jeszcze nie mam biznesu online i płatnych produktów?

Jeśli nie zamierzasz w najbliższej przyszłości rozwijać biznesu online i tworzyć płatnych produktów, lepiej sobie odpuść pakiet.

Co prawda skorzystasz i tak budując relację ze swoją listą, ale to nie może trwać w nieskończoność, bo bazy e-mail się “starzeją”. Celem tego produktu jest to, żebyś zaczęła skuteczniej zarabiać na swoich działaniach e-mail marketingowych.

Czy warto zamówić, jeśli jeszcze nie mam newslettera?

Jeśli jeszcze nie masz  newslettera i nie rozpoczęłaś zbierania listy e-mail, to najpierw polecam Ci u mnie ebooka “Postaw na maila w biznesie online“, ewentualnie szkolenie online “Ogarnij fundamenty skutecznego newslettera w 3 dni

Czy mogę skopiować podane przez Ciebie teksty i szablony?

Tak, taka jest idea tego produktu! 😉

Chociaż nie ukrywam, że większe efekty osiągniesz, jeśli postarasz się w tym odszukać swój autentyczny “głos” i dodasz swoje sformułowania i zwroty – takie, jakich zazwyczaj używasz, aby z maila przebijała Twoja osobowość.

Czy jeśli prowadzę handel produktami fizycznymi, to ten produkt jest dla mnie?

Jeśli masz w sprzedaży tylko i wyłącznie produkty fizyczne, ale “wyższej potrzeby”, np. planery, wyjątkową odzież, kosmetyki “z misją”, to będziesz musiała dostosować podane schematy do swoich potrzeb, ale i tak na tym pakiecie skorzystasz. 

Jeśli działasz w branży FMCG, szybko rotujących dóbr pierwszej potrzeby (kosmetyki, odzież), to zasady skutecznej sprzedaży są tam nieco inne i nie polecam tego produktu.

nie odwlekaj decyzji na później – zacznij już teraz czerpać korzyści z newslettera! 
Send this to a friend