Tworzysz produkty online, ale nie sprzedają się tak, jak tego oczekujesz?

Sprawdź, co możesz zrobić lepiej i jak skonstruować ofertę nie do odrzucenia, której rzeczywiście chcą Twoi klienci!

Część 1

Od czego zacząć tworzenie oferty?

Dowiesz się, co TAK NAPRAWDĘ ma największe znaczenie, aby oferta była udana.

Część 2

Jak stworzyć ofertę... technicznie?

Specjalnie dla Ciebie przeprowadzę audyt możliwości technicznych - jak stworzyć swój produkt online, aby wyglądał profesjonalnie?

Część  3

Jak bezbłędnie wycenić ofertę i zarobić tyle, ile chcesz

Poznasz najczęstsze błędy w wycenianiu ofert, dowiesz się, od czego zależy wartość Twojej oferty, a także wykonasz ćwiczenie z kalkulatorem sprzedaży.

Wierzę, że każda z nas może stworzyć i rozwinąć biznes, który nie tylko jest jej pasją, ale też sensownym źródłem utrzymania, i to bez pracowania po 12 godzin dziennie.


Tylko że... po pewnym czasie wszyscy dochodzimy do wniosku, że jedyna droga, aby pracować mądrzej, a nie ciężej, prowadzi przez skalowalne produkty online.

Jeśli naprawdę chcesz uniezależnić się od wymiany czasu na pieniądze i móc bez wyrzutów sumienia pojechać na wakacje, potrzebujesz produktów online.

Takich, które zapewnią Ci przychód nawet wtedy, kiedy Ty odpoczywasz lub śpisz. 

Być może już masz za sobą próby stworzenia takiej oferty, a być może to dopiero przed Tobą.

Być może słyszysz ze wszystkich stron o setkach sprzedanych egzemplarzy i marzą Ci się podobne wyniki, ale wydaje Ci się, że jeszcze do tego daleka droga.

Nie musi tak być. Możesz z tym przyspieszyć!

To nie problem stworzyć e-booka czy kurs online. Natomiast stworzyć go w ten sposób, aby umiejętnie się sprzedał (nawet bez ogromnej społeczności w social media), to już prawdziwa sztuka!

Wszystko jednak możesz zacząć teraz, tutaj, za pomocą kursu "Stwórz ofertę nie do odrzucenia w 3 dni".

Nie chcę marnować Twojego czasu. 

Nie będę Ci mówić na tym kursie o rzeczach oczywistych.

Zagłębimy się naprawdę w tajniki tego, co sprawia, że dany produkt się sprzedaje.

Zapoznaj się z programem kursu:

krok 1: Co tak NAPRAWDĘ ma znaczenie, aby oferta była udana?

W pierwszym dniu kursu zdradzę, jakie elementy oferty mają największe znaczenie i od czego w ogóle zacząć jej tworzenie (zdradzę Ci sekret, że większość osób robi to kompletnie na opak!)

krok 2: Jak stworzyć ofertę od strony technicznej?

W drugim dniu przejdziemy przez przyspieszony przegląd niezbędnych narzędzi i różnych opcji do wyboru. Podpowiem, jak stworzyć swoją ofertę niskokosztowo i jak najmniejszym nakładem sił.

krok 3: JAK BEZBŁĘDNIE WYCENIĆ OFERTĘ I ZAROBIĆ TYLE, ILE CHCESZ

W trzecim dniu  opowiemy sobie o tym, jakie są najczęściej popełniane błędy przy wycenie swoich produktów i od czego jeszcze zależy cena (i nie, nie od cen konkurencji). Następnie przejdziemy do kalkulatora sprzedaży, który jest pierwszym krokiem do udanej sprzedaży online!

BONUS!

Dostaniesz również dostęp do 4-częściowego kursu online

"TRENING PISANIA PRZYCIĄGAJĄCYCH TEKSTÓW"

Po tym kursie odkryjesz, jak tworzyć teksty, które naprawdę sprzedają i umiejętnie przyciągną uwagę odbiorcy od samego początku!

Zaczniesz pisać o sobie i swoich ofertach tak, jak na to zasługujesz

Po przejściu tej części przygotujesz atrakcyjną historię Twojej marki (Origin Story), a także krótkie, ale przyciągające bio, którego możesz użyć np. do Instagrama.  Bo jeśli chcesz, żeby ludzie docelowo kupowali od Ciebie online, to musisz zacząć od tego, aby wiedzieli, dlaczego mogą Ci zaufać. Dzięki tej części treningu sprawisz, że nowi potencjalni klienci zostaną u Ciebie na dłużej i będą wiedzieli na pierwszy rzut oka, dlaczego wybrać właśnie Ciebie.

Stworzysz teksty, które sprzedają - na strony sprzedażowe czy do newsletterów

W tej części poznasz podstawowe zasady copywritingu sprzedażowego, ze szczególnym uwzględnieniem dopasowania "tekstu bazowego" tego do formatów najczęściej występujących w marketingu online - czyli landing page, mail sprzedażowy.

Oczywiście jednak wiedzę z tej części możesz zastosować także do innych komunikatów sprzedażowych.

Poznasz schemat pisania przyciągającej oferty i dowiesz się, jak umiejętnie ją zaprezentować, aby jak najwięcej osób zrozumiało, dlaczego warto z niej skorzystać.

Przyciągniesz uwagę nowych osób - zaczniesz pisać reklamy, które konwertują

Po tej części zrozumiesz, jak pisać teksty reklamowe, przeznaczone dla nowych odbiorców lub prezentowane na zatłoczonym medium (np. reklamy na facebooku). Będziesz wiedzieć, jak napisać swój tekst reklamowy, aby odbiorcy "przestali scrollować" i zwrócili uwagę właśnie na Ciebie. W bonusie omówię, jak może wyglądać grafika czy wideo do reklamy, aby wsparła odpowiednio komunikat tekstowy. 

Zrozumiesz też, jak wygląda lejek reklamowy na facebooku i jakie typy reklam najlepiej działają w określonych sytuacjach.

Dołącz do kursu

Zamów dostęp i zacznij teraz!

SUPEROFERTA!

497 zł

Wersja premium

Nielimitowany dostęp na zawsze do całości materiałów:

- 3 części kursu: co ma największe znaczenie dla sukcesu oferty, jak ją stworzyć, jak bezbłędnie wycenić i zarobić tyle, ile chcesz

- dodatkowe prezentacje i ćwiczenia PDF do każdej części 

- kalkulator sprzedaży Twojej oferty online

BONUS! 4-częściowy kurs online "Trening pisania przyciągających tekstów"

Jeszcze pamiętam, kiedy działałam i tworzyłam produkty, których nikt nie kupował... a także cieszyłam się, kiedy zarobiłam więcej niż 500 zł miesięcznie, bo nie zdarzało się to często.


Powodowało to we mnie ogromną frustrację, bo wiedziałam, że moje produkty są wartościowe i naprawdę pomogą klientom! Nie potrafiłam jednak umiejętnie przekazać tej wartości i jej pokazać.

Co się zmieniło? Od końca 2019 roku coraz lepiej i coraz skuteczniej tworzyłam nowe oferty online - opierając się na tym, co naprawdę ma znaczenie, a nie strzelając pomysłami na oślep.

Teraz mój biznes jest głównym źródłem utrzymania - nie tylko moim, ale całej mojej 4-osobowej rodziny. 

Moje przychody są regularne i stabilne... i stale rosną!

Pomagam rozkręcić biznes online moim klientkom, uczestniczkom mastermindu czy programu AFP- stawiam na efekty w swoim biznesie online.

A tak naprawdę mój przełom zadział się dlatego, że w końcu zaczęłam tworzyć oferty "nie do odrzucenia" - takie, które się po prostu sprzedają!

I tę umiejętność właśnie pomogę opanować również Tobie na tym kursie.

Cześć, jestem Justyna Stańska - w sieci znana jako Italiana 😉

Potrzebujesz zorientować się, kim w ogóle jestem i kto dla Ciebie przeprowadzi te szkolenia?

Rozumiem - w końcu teraz sporo jest fejkowych coachów majków i osób, które chcą Ci wcisnąć nie powiem co opakowane w ładne sreberko 😉

Dlatego absolutnie rozumiem Twoje obawy i to logiczne, że chcesz mnie lepiej poznać.

Dlatego, jeśli się nie znamy - cześć, jestem Justyna i moją misją jest pokazanie, że można skutecznie zarabiać online, nawet bez ogromnych zasięgów social media (między innymi wykorzystując e-mail marketing, czyli newsletter).

A jeśli nadal nie wiesz, czy warto rezerwować swój czas na udział w tych szkoleniach, to zostawiam jeszcze kilka opinii.

Opinie moich klientów i uczestników szkoleń

Sprawdź, dlaczego warto wziąć udział!

"Justyna pokazuje trudne rzeczy w prosty sposób" - Mariola, rysunkowomi.pl

Bardzo polecam korzystać z materiałów płatnych i bezpłatnych Justyny. Trafiłam na nią niedawno, a już tyle się od niej dowiedziałam.

Właśnie zakończyłam swoją pierwszą przedsprzedaż skalowalnego produktu (gotowych rysunków) i gdyby nie Justyna Stańska to bym nie osiągnęła tak dobrego wyniku przy niewielkiej społeczności.

Justyna pokazuje trudne rzeczy w prosty sposób. Ona jako pierwsza wytłumaczyła mi (na bezpłatnym wyzwaniu) czym dokładnie jest lejek sprzedażowy, a czym ścieżka klienta. Także od niej nauczyłam się segmentować subskrybentów.

Dopiero od kilku miesięcy mam newsletter i na początku nie miałam na niego pomysłu, nie wiedziałam jak go pisać. Po wdrożeniu jednej ze wskazówek Justyny, moje maile zaczęły być chętniej czytane i zaczęłam dostawać o wiele więcej wiadomości zwrotnych.

Zamawiając dostęp, otrzymasz  nagrania szkoleń i dodatkowe materiały.

Prezentacje oraz dodatkowe karty pracy, pomogą Ci opracować konkretny plan na swoją ofertę nie do odrzucenia... taką, która na pewno się sprzeda!

Następnie wdrażasz ofertę w życie... efekty mogą Cię zaskoczyć!

Biorąc udział w tym 3-dniowym kursie zaczniesz skuteczniej tworzyć oferty, co przełoży się na wyższe przychody w biznesie online i sprzedawanie ich z lekkością!

Zamów poniżej, aby zacząć tworzyć swoje oferty nie do odrzucenia:


© 2020 Justyna Stańska - Italiana. Polityka prywatności

Prawie gotowe...

Super, jeszcze tylko jeden krok!

Podaj mi imię i adres e-mail, abym mogła być z Tobą w kontakcie i wysłać Ci dodatkowe materiały ćwiczeniowe.

Close
Krok 1 z 2...

Okej, teraz...

Wypełnij formularz, aby zapisać się bezpłatnie na 3-dniowe szkolenie "Stwórz ofertę nie do odrzucenia"

Close
Send this to a friend