Podnieś opłacalność swojego biznesu i otwórz się na więcej czasu, wolności i pieniędzy na co dzień!

Czas zacząć prowadzić biznes Twoich marzeń i kreować wspaniałe życie, od którego nie trzeba uciekać ❤️

W ramach bezpłatnych warsztatów „Summer Business Upgrade” w dniach 3-5 lipca 2023 odkryjesz, co obecnie najbardziej blokuje rozwój Twojego biznesu i zrozumiesz, jak to zmienić – aby z większą łatwością skalować swoje przychody i zarabiać więcej, pracując mniej. A przy tym robić to, co najbardziej kochasz.

TEN 3-CZĘŚCIOWY KURS BIZNESOWY TYLKO TERAZ DOSTARCZAM bezpłatnie – bo wakacje to idealny moment na prawdziwe biznesowe rewolucje.

Pomogę Ci podnieść opłacalność Twojego biznesu i wejść na wyższe biznesowe wibracje – abyś skupiła się na tych ofertach, które przyniosą Ci najwięcej pieniędzy z prawdziwą lekkością!

W ramach

„Summer Business Upgrade”

podejmiesz kluczowe dla swojego biznesu decyzje, które przyniosą Ci prawdziwą wolność i niezależność na co dzień!

 Summer Business Upgrade to specjalny, intensywny kurs dla właścicielek biznesu online, który łączy strategię z mentalnością. Aby pokazać Ci, jak szybciej osiągać to, co wydaje Ci się niemożliwe!

Spotykamy się w dniach 3-5.07. W trakcie tych 3 sesji przejdziemy przez następujące tematy:

=

Część 1 – szkolenie w dniu 03.07 godz. 10:00: Podnieś opłacalność swojego biznesu online!

W ramach tej sesji odpuścisz inicjatywy, które nie przynoszą Ci radości i pieniędzy. Uprościsz swój model biznesowy i oferty, aby skupić się na tym, co przyniesie Ci najwięcej pieniędzy, satysfakcji i wolnego czasu!

=

Część 2 – szkolenie w dniu 04.07 godz. 10:00: Wejdź na wyższe biznesowe wibracje

W ramach tej sesji na nowo aktywujemy Twój biznesowy potencjał, aktualizując Twoją wizję i zaglądając śmiało do Twoich marzeń – tak, aby na nowo skupić się na tym, czego chcesz, zamiast na obawach i wątpliwościach. Zbudujesz potężną intencję i manifestację, która będzie Cię wspierać w kolejnych miesiącach tego roku.

=

Część 3 – warsztaty w dniu 05.07 godz. 10:00: Warsztaty Offer Booster

W ramach tej sesji zrozumiesz, jak możesz z łatwością stworzyć ofertę, której ludzie chcą (lub usprawnić to, co już masz!). Usprawnisz i wzmocnisz przekaz swojej oferty, aby stać się pierwszym wyborem dla swoich klientów!

UWAGA:

Wszystkie sesje odbędą się na Zoom. Będą nagrywane, za wyjątkiem sesji pytań i odpowiedzi na końcu (te zostaną tylko dla uczestniczek, które pojawią się na żywo).

Dostęp do Summer Business Upgrade uzyskujesz do 13.07.

W RAMACH TEGO WYDARZENIA NIE BĘDĘ MARNOWAĆ TWOJEGO CZASU, MÓWIĄC CI O RZECZACH OCZYWISTYCH i technikaliach rozwoju biznesu.

Ty najważniejsze taktyki rozwoju biznesu online już zapewne znasz.

Są jednak 2 problemy:

Po pierwsze, to, co było aktualne jeszcze rok temu – teraz już nie jest. Biznes online się zmienia – i  Ty też dostosowuj swoje działania, aby działać z prawdziwą lekkością.

Po drugie, często sama strategia nie wystarczy – dlatego tak ważne jest, abyś połączyła znane Ci narzędzia z mentalnością i przyjrzała się szczerze, gdzie tak naprawdę chcesz iść.

Summer Business Upgrade to spojrzenie NA NOWO na Twój biznes.

Jeśli tylko będziesz na to gotowa, już podczas tego 3-częściowego wydarzenia wejdziesz na ścieżkę, która pozwoli Ci zacząć zarabiać o wiele więcej, niż do tej pory.

A jeśli będziesz potrzebowała później większej dawki mojego wsparcia, otrzymasz na specjalnych warunkach zaproszenie do nowego programu, który pozwoli Ci zawsze działać w biznesie z punktu najlepszej wersji siebie.

TWOJĄ GOSPODYNIĄ W RAMACH WYDARZENIA BĘDĘ JA – JUSTYNA STAŃSKA, W SIECI ZNANA JAKO ITALIANA

Zwykła kobieta, bez miliona followersów, mama dwójki małych dzieci, która od 2019 roku corocznie co najmniej podwaja swoje przychody w biznesie online.

Miałam zaszczyt być mentorką i przewodniczką dziesiątek wspaniałych kobiet w mastermindach czy programach grupowych i wiem doskonale, jak pomagać kobiecym biznesom wzrastać – tak, aby zarabiały więcej, pracując mniej.

Specjalizuję się we wsparciu kobiet, które nie chcą polegać na budowaniu ogromnych zasięgów w social media.

Kobiet, które chcą uwolnić swój czas i lepiej wykorzystać zasoby, które już mają, aby prowadzić biznes swoich marzeń, dający im radość i niezależność na co dzień.

Kobiet, które chcą usprawnić swój biznes i zaprojektować go tak, aby przynosił im głęboką satysfakcję, świetne rezultaty dla klientów i jednocześnie więcej pieniędzy przy mniejszym nakładzie czasu.

Moje klientki po pracy ze mną:

Z

zmieniają swój biznes o 180 stopni, łącząc się ze swoją misją i kształtując swój prawdziwy wizerunek marki

Z

przestają być niewolnikami swojego biznesu i wymieniać czas na pieniądze, dopracowując dopasowany do siebie model biznesowy

Z

tworzą swoje pierwsze kursy online w kilka tygodni albo nawet dni, mimo że wcześniej zabierały się za to miesiącami

Z

kreują i sprzedają oferty po kilka tysięcy złotych z lekkością, nawet bez ogromnych zasięgów

Z

podwajają i potrajają swoje przychody, wielokrotnie zwracając sobie koszt inwestycji w moich programach

Z

zaczynają utrzymywać się z biznesu online, chociaż wcześniej myślały, że to niemożliwe

Z

lawinowo rozwijają swój biznes, osiągając więcej w 3 miesiące, niż wcześniej w rok

PIERWSZY KROK, ABY TE ZMIANY ZADZIAŁY SIĘ TAKŻE I U CIEBIE, MOŻESZ WYKONAĆ TU I TERAZ,

dołączając do 3-częściowej transformacji Twojego biznesu online, w ramach procesu

„Summer Business Upgrade”.

WARTOŚĆ WYDARZENIA: 397 zł

Teraz możesz uzyskać dostęp do kursu BEZPŁATNIE

Po udziale w tej edycji Summer Business Upgrade:

R

zyskasz intuicyjne pomysły, jak o wiele łatwiej zacząć zarabiać zdecydowanie więcej – metodą upraszczania i eliminacji, a nie kolejnego komplikowania swojego biznesu

R

wejdziesz na wyższe biznesowe wibracje, doskonale uświadamiając sobie, czego chcesz i podejmując uwalniające decyzje, z którymi zwlekałaś miesiącami

R

usprawnisz przekaz swojej oferty, abyś zarówno Ty, jak i Twoi klienci – mieli 100% jasność na temat tego, w czym tak naprawdę pomagasz. Ta pewność przyniesie Ci większą skuteczność sprzedaży i wzmocni Twój przekaz, wyróżniając Cię na tle innych marek.

Zapraszam na biznesowe rewolucje w ramach Summer Business Upgrade!

Zamień trudne i skomplikowane działania w biznesie na lekkość i prostotę.

Podnieś opłacalność swojego biznesu i otwórz się na więcej czasu, wolności i pieniędzy na co dzień!

Polityka prywatności

Zdjęcia – Magdalena Włodek www.wloskiehistorie.pl