Reguły gry w marketingu i sprzedaży w biznesie online się zmieniły. Teraz, aby skutecznie sprzedawać online, nie wystarczy korzystać z oklepanych schematów. Dlatego, zamiast przerabiać kolejny przestarzały kurs, zacznij działać w oparciu o to, co sprawdzi się w TWOIM PRZYPADKU.

Mastermind: Skutecznie Sprzedawaj Online

Po aktywnym przejściu tego 10-tygodniowego programu zaczniesz w praktyce lepiej tworzyć, komunikować i sprzedawać swoje oferty online, dzięki czemu wyniki po 5, 10 czy 20 tysięcy miesięcznie staną się dla Ciebie normą.

Obecnie nie prowadzę naboru do tego programu – sprawdź nową edycję tego programu: Sprzedawaj i Zarabiaj Codziennie

Żeby skalować przychody ze swojego biznesu online, trzeba się nauczyć skutecznie i aktywnie sprzedawać.

Dlatego właśnie moje klientki zazwyczaj właśnie tego ode mnie oczekują, aby je w tym wesprzeć.

Chcą stworzyć świetne oferty, a następnie umiejętnie je sprzedać.

Szukają drogi na skróty, bo nie chcą wszystkiego się domyślać i szkoda im czasu na nieudane kampanie.

Są zdecydowane, że muszą jak najszybciej zacząć zarabiać online – i to poważne kwoty, nie na waciki.

A ja pokazuję, że to jest możliwe – nawet, jeśli jesteś normalną dziewczyną bez 50 000 followersów.

Wiele rzeczy możesz w biznesie online wydelegować, ale – przynajmniej na początku – to Ty najlepiej znasz swojego przyszłego klienta i masz potencjał, aby być dla swojego biznesu najlepszym sprzedawcą.

Tylko czy go wykorzystujesz?

Kiedy nauczysz się skutecznie sprzedawać online, zyskujesz spokój finansowy, poczucie bezpieczeństwa i perspektywy rozwoju biznesu na przyszłość – bo wiesz, że jakiejkolwiek nowej oferty nie stworzysz, skutecznie ją sprzedasz i zarobisz tyle, ile chcesz.

Bez poczucia wciskania.

TYLKO JAK TO ZROBIĆ?

PEWNIE JUŻ WIDZISZ, ŻE W DZISIEJSZYCH CZASACH NIE WYSTARCZY WYSŁAĆ JEDNEGO MAILA I OPUBLIKOWAĆ POSTA NA FACEBOOKU, ABY COŚ SPRZEDAĆ ONLINE.

Przeciętność już nie wystarcza, zwłaszcza jeśli nie masz ogromnych zasięgów w social media.

Może już słyszałaś o tym, co trzeba zrobić i wydaje Ci się, że znasz te wszystkie elementy w teorii… webinar, landing page, sprzedaż, to przecież proste, prawda?

Problem w tym, że w dzisiejszych czasach nie wystarczy działać na schematach.

Nie wystarczy zrobić “byle jakiej” strony lądowania lub sprzedażowej. Nie wystarczy pisać “byle jakie” maile sprzedażowe. Nie wystarczy robić “zwykłej” reklamy na facebooku.

Trzeba je poukładać w skuteczny system, lejek sprzedażowy, i na każdym etapie wyciskać z tego lejka jak najwięcej – rozpoczynając od pozyskania idealnych potencjalnych klientów.

Aby mieć jak najlepsze efekty, trzeba się skupić na konwersji, czyli skuteczności – i na to kładę duży nacisk we współpracy z klientami.

Łatwo powiedzieć, prawda?

Sama wcześniej skupiałam się na tworzeniu coraz to nowych produktów, kursów, warsztatów, ale sprzedawały się one w ilości kilka sztuk. Między innymi dlatego, że kompletnie nie umiałam ich promować, czyli sprzedać.

Znam więc Twój ból i wiem, jak to jest, kiedy napracujesz się nad produktem, a następnie nikt go nie kupuje.

Możesz mieć świetny produkt lub usługę, ale jeśli nie zadbasz o odpowiednią promocję, to nikt się o nim nie dowie.

Jeśli chcesz w sowim biznesie działać i zarabiać, trzeba więc podszkolić się ze sprzedaży.

Ale spokojnie, nie mam tutaj na myśli amerykańskich technik wciskających klientowi na siłę coś, czego nie potrzebuje.

Mam na myśli sprzedaż świetnych ofert w dostosowany do Ciebie sposób – z przyjemnością i bez poczucia wciskania.

Dołącz do programu, jeśli…

już masz istniejący biznes online (oferty i sklep internetowy, regulamin itp.),

konsekwentnie i w miarę regularnie prowadzisz działania w sieci i pokazujesz się online od co najmniej 3 miesięcy,

masz społeczność: co najmniej 1000 osób łącznie w social mediach i newsletterze (ale oczywiście im więcej, tym lepiej),

masz newsletter i wysyłasz przynajmniej od czasu do czasu kampanie do swojej listy e-mail (nie jest to kompletnie „martwa” baza),

jesteś osobą, która potrafi i ma czas stworzyć np. landing page (jesteś ogarnięta technicznie) LUB masz wirtualną asystentkę, której możesz zlecić elementy przygotowania kampanii,

nie boisz się pokazywać swoich ofert, mówisz o tym, co tworzysz w sieci, potrafisz zorganizować live czy pogadać na stories,

masz działające (może być nieużywane) konto reklamowe na facebooku,

A PRZEDE WSZYSTKIM: rozumiesz, że jeśli chcesz przez 10 tygodni skupić się na jednym celu: nauczyć się sprzedaży online, to zrobisz wszystko, co w Twojej mocy, aby pojawić się na każdym spotkaniu i wycisnąć program „jak cytrynkę”.

Obecnie nie prowadzę naboru do tego programu – sprawdź nową edycję tego programu:

Sprzedawaj i Zarabiaj Codziennie

Sprawdź opinie osób, które już nauczyły się sprzedawać razem ze mną:

Dlaczego ja?

Bo to nie sztuka sprzedawać online, kiedy masz ogromne zasięgi.

Ale ja pokażę Ci, że nie musisz mieć 10 tysięcy na instagramie czy listy e-mail z 5 tysiącami czytelników, aby skutecznie sprzedawać online i generować po kilka tysięcy przychodu na swoich akcjach.

Sama przygotowuję kampanie sprzedażowe dla siebie i klientów już od ponad 2 lat.

W tym czasie przeprowadziłam dziesiątki akcji sprzedażowych, mniej lub bardziej zaawansowanych, z których najlepsze wygenerowały po kilkadziesiąt tysięcy złotych przychodu.

Co więcej, robię to nie tylko ja.

Moi klienci samodzielnie pokazują, że coraz lepiej sprzedają online, właśnie przy użyciu moich praktycznych wskazówek.

Moje klientki, uczestniczki programu AFP czy mastermindu również pokazują, że POTRAFIĄ skutecznie sprzedawać online, nawet wtedy, kiedy w social media obserwuje ich mniej niż 500 osób, a z listą e-mail dopiero zaczynają.

Dlatego doskonale rozumiem wyzwania osób, które jeszcze nie mają ogromnej popularności i wielotysięcznych zasięgów w social media.

Pokażę Ci, że mimo to możesz skutecznie sprzedawać!

PS. A im większe masz już zasoby i większą społeczność, tym więcej oczywiście skorzystasz na udziale w mastermind i możesz ustawić sobie bardziej ambitne cele sprzedażowe!

Zacznij skutecznie sprzedawać online!

2997 zł (płatność z góry)

zamiast 5958zł – oszczędzasz 2961zł

999 zł (3 płatności 1x mc po 999zł)

zamiast 5958zł (3x1986zł) – oszczędzasz 2961zł

Obecnie nie prowadzę naboru do tego programu – sprawdź nową edycję tego programu:

Sprzedawaj i Zarabiaj Codziennie

Sprawdź najczęściej zadawane pytania:

Czy jeśli jeszcze nie mam swoich ofert, to jest sens inwestować w ten program?

Program jest dla osób, które mają już płatne oferty online – najlepiej kilka, gotowe do „doszlifowania” w ramach mastermindu. Jest dla osob, które są gotowe TERAZ, aby w najbliższej przyszłości skupić się nad rozwojem swojego biznesu online i planują ruszyć z aktywną promocją i sprzedażą.

Jednak jeśli Twój biznes jest na etapie koncepcji, myślenia i próbujesz „na pół gwizdka”, to nie jest to program dla Ciebie. Zapraszam, jak będziesz gotowa.

Czy na pewno poradzę sobie i rozwinę biznes z Twoim wsparciem?

Na mastermind daję gwarancję satysfakcji: jeśli spełniasz warunki dołączenia do programu, aktywnie weźmiesz w nim udział, przeprowadzisz swoją kampanię promocyjną w terminie do 31.01.2022 i nie pokryjesz sobie przynajmniej kosztów mastermind – zwracam Ci pieniądze.

Liczę jednak oczywiście na to, że nie tylko pokryjesz sobie koszty, ale co najmniej kilkukrotnie zwrócisz swoją inwestycję

Pamiętaj jednak, że ostateczne rezultaty są uzależnione od Twojego punktu wyjścia (jakie już masz relacje ze swoją społecznością, ile w ogóle osób jest w tej społeczności) oraz od tego, ile czasu jesteś w stanie poświęcić na pracę, czy możesz delegować komuś zadania, czy jaki masz budżet na promocję.

Inną sytuację ma mama małego dziecka, a inną osoba bez zobowiązań, która w pełni może poświęcić się rozwojowi biznesu. I to normalne, że to wpłynie na szybkość Twoich efektów.

To dla mnie duże zobowiązanie. Dlaczego mam Ci zaufać?

To bardzo dobre pytanie. Skoro jesteś na tej stronie, to myślę, że już trochę znasz mnie i mój sposób przekazywania wiedzy, więc w jakiś sposób Cię przekonuję.

Podobno moją największą zaletą jest przekazywanie nawet trudnych kwestii w prosty sposób. Łączę też świetnie strategiczne podejście ze skupieniem na efektach i pokazywaniem, jak zastosować w praktyce system 12-tygodniowy rok do rozwoju biznesu online. Potrafię wskazać w kilka chwil najlepszą ścieżkę postępowania i naprawdę wgryzam się w biznesy moich klientów, traktując ich kampanie i wyniki trochę jak swoje własne.

Przeprowadziłam już dziesiątki kampanii promocyjnych dla siebie i klientów, z których najlepsze wygenerowały kilkadziesiąt tysięcy złotych przychodu.

Rozumiem doskonale sytuację startujących obecnie biznesów online, frustrację konkurencją czy brakiem efektów – i potrafię wyprowadzić „z tego dołka”.

Wiem jednak doskonale, że do efektów jest potrzebne także Twoje zaangażowanie.

Dlatego ten program trochę kosztuje – aby rzeczywiście zobaczyć efekty, musisz w nim pracować, a nie kupić i odłożyć na później.

Czy wystawiasz faktury VAT?

Jasne, w końcu warto sobie wrzucić podobne programy w koszty.  Zaznacz tylko przy zamówieniu odpowiedni checkbox i podaj NIP, a faktura wystawi się automatycznie. Zadzieje się to także w przypadku płatności w 3 ratach (wówczas otrzymasz 3 faktury co miesiąc). Oczywiście w przypadku problemów / zmian w opisie faktury napisz: kontakt@italianamarketing.pl

PS. Najszybciej zapytasz się mnie o coś na instagramie, jeśli tutaj nie widzisz odpowiedzi na swoje wątpliwości. Mój nick to: @italianajustyna

Czas zacząć skutecznie sprzedawać i promować swoje oferty online!

Polityka prywatności | Zdjęcia – Justyna Kocur-Czarny www.jkocurczarny.com