Czas przestać gonić od kampanii do kampanii, tylko z pewnością i spokojem zarabiać po 10, 20, 30 tysięcy miesięcznie, już nigdy nie martwiąc się o klientów.

Jesteś na to gotowa?

W takim razie zapraszam do mojego nowego programu grupowego dla właścicielek biznesów online, które chcą ustabilizować swoje przychody i maksymalnie wykorzystać już posiadane zasoby:

Mastermind: Sprzedawaj i Zarabiaj Codziennie

Po aktywnym przejściu tego 12-tygodniowego programu zaprojektujesz świadomie swoje oferty online i lepiej wykorzystasz możliwości ich sprzedaży – tak, aby nowe zamówienia wpadały do Twojego sklepu codziennie, a nie tylko podczas akcji promocyjnych.

UWAGA: W programie obowiązuje limit 12 miejsc.

ŻEBY SKALOWAĆ PRZYCHODY ZE SWOJEGO BIZNESU ONLINE, TRZEBA SIĘ NAUCZYĆ TWORZYĆ ŚWIETNE OFERTY, LEPIEJ JE KOMUNIKOWAĆ… NO I OCZYWIŚCIE SPRZEDAWAĆ.

Dlatego właśnie moje klientki zazwyczaj właśnie tego ode mnie oczekują, aby je w tym wesprzeć.

Chcą stworzyć świetne oferty, a następnie umiejętnie je sprzedać.

Tylko niewiele z nich wie, że można sprzedawać swoje oferty online także bez wyczerpujących kampanii sprzedażowych. To nie jedyna droga.

Możesz przecież lepiej zaprojektować automatyczne ścieżki klienta i generować nowe zamówienia niemal na autopilocie.

Możesz też tworzyć błyskawicznie genialne oferty i sprzedawać je w okamgnieniu, nawet bez strony sprzedażowej, na przykład przez wiadomości prywatne.

No i oczywiście możesz tworzyć kampanie… ale warto zarezerwować taki nakład pracy na oferty, na których naprawdę zarabiasz dziesiątki tysięcy złotych.

Właśnie w ten sposób, łącząc te 3 metody, ja zbudowałam skalowalny i stabilny biznes online.

Biznes, w którym z miesiąca na miesiąc mam pewność, że tysiące złotych po prostu wpadnie na moje konto, a ja nie będę musiała martwić się o klientów czy opłaty.

I – co ważne – zrobiłam to, będąc zwykłą dziewczyną, bez 50 000 followersów na instagramie czy wielotysięcznej bazy e-mail.

 

Niewiele osób wykorzystuje te wszystkie możliwości sprzedaży w biznesie online.

Część osób słyszała o automatycznych lejkach sprzedażowych, ale wciąż nie potrafi zbudować systemu przewidywalnych zarobków.

Nic dziwnego: bo to wymaga nie tylko teorii, ale i skutecznej komunikacji marketingowej, precyzyjnego docierania do wybranego segmentu klienta, umiejętnego budowania ofert premium, które są kupowane bez wahania, a także lekkości i odwagi w sprzedaży.

Ty jednak, skoro tu jesteś i to czytasz, to możesz być jedną z osób, która opanuje wszystkie te 3 metody i zacznie codziennie zarabiać w swoim biznesie online.

Zaprojektowałam nowy mastermind „Sprzedawaj i Zarabiaj Codziennie” dla kobiet, które już mają oferty i społeczność wokół swojej marki, ale wciąż nie mają poczucia, że ich przychody są przewidywalne.

Dla osób, które mają wrażenie, że ich oferty sprzedają się tylko przy premierze, a potem w ogóle, i chcą to zmienić.

Dla kobiet, które mają dość działania od kampanii do kampanii, tylko chcą zbudować biznes, w którym pracują mniej, a zarabiają więcej.

Po udziale w tym programie zyskasz spokój finansowy, poczucie bezpieczeństwa i perspektywy rozwoju biznesu na przyszłość

– bo wiesz, że jakiejkolwiek nowej oferty nie stworzysz, skutecznie ją sprzedasz i zarobisz tyle, ile chcesz.

MASTERMIND: „Sprzedawaj i Zarabiaj Codziennie”

12-tygodniowy program dla właścicielek działających biznesów online, które chcą ustabilizować przychody i pewnie zarabiać z miesiąca na miesiąc, bez wyczerpujących i chaotycznych promocji oraz pracy po 10 godzin dziennie

Sedno i serce programu to połączenie 4 sesji szkoleniowych LIVE wraz z 8 sesjami mastermind.
Spotykamy się na żywo, raz w tygodniu (czwartki godz. 9:00), w kameralnej grupie maksymalnie 12 osób.

UWAGA: w programie obowiązuje limit 12 miejsc, ze względu na szeroki zakres mojego wsparcia. Chcę naprawdę poznać Wasze oferty, a następnie wesprzeć jak najlepiej w tym, aby dowiedziało się o nich i zamówiło je jak najwięcej osób – co nie byłoby możliwe, gdyby było Was więcej.

Zaczynamy pracę w programie na początku marca, na początku integracją w grupie na facebooku, w której odbędą się spotkania LIVE.

Później otrzymasz też roczny dostęp do materiałów szkoleniowych i nagrań spotkań, ale jednak nie ukrywam, że o wiele więcej skorzystasz na programie, kiedy będziesz działać z ulepszeniami swoich ofert i sprzedaży już w trakcie naszych spotkań.

W trakcie programu:

Opracujesz indywidualnie dopasowany do siebie model biznesowy, który pozwoli Ci zarabiać stabilnie 10 tysięcy miesięcznie lub więcej

Zaczniesz zarabiać WIĘCEJ na co dzień – porządkując swoje ścieżki klienta i promując bardziej świadomie nowe i dotychczasowe oferty online bez wyczerpujących i chaotycznych akcji

Stworzysz (lub dopracujesz) ofertę premium, i zaplanujesz kampanię, w której z pewnością siebie możesz osiągnąć dziesiątki tysięcy przychodu

Zaprojektujesz automatyczne lejki marketingowe i pozwolisz im pracować za Ciebie, uwalniając swój czas i odklejając się od spędzania wielu godzin dziennie w social media

Słowem: zyskasz finansowy spokój, poczucie stabilizacji i pewność siebie oraz swoich ofert!

SPRAWDŹ OPINIE UCZESTNICZEK 1. edycji tego programu:

Uwaga:
to nie jest program dla każdego.

Nie dołączaj, jeśli jeszcze nie masz ofert online i stawiasz pierwsze kroki w biznesie.

Nie dołączaj, jeśli nie masz wsparcia Wirtualnej Asystentki w swoim biznesie. Praca w programie jest intensywna i nie jest przeznaczona dla jednej osoby.

Nie dołączaj, jeśli tak naprawdę lubisz pracę indywidualną / stacjonarną z klientkami i nie chcesz skalować swoich przychodów w biznesie.

I przede wszystkim nie dołączaj, jeśli chcesz z tego programu tylko biernie brać, a nie zamierzasz też dawać i pokazywać się LIVE na wspólnych sesjach. To program grupowy i oprócz wsparcia mojego, zyskasz też ogromne wsparcie uczestniczek – o ile się na taką możliwość otworzysz.

Zapraszam jednak serdecznie, jeśli:

działasz w biznesie online już od dłuższego czasu, masz wiele ofert online i czujesz, że wkradł się lekki chaos w Twoje działania

masz plany, aby zacząć sprzedawać oferty premium lub programy abonamentowe, ale nie wiesz, jak zacząć

masz wrażenie, że dotychczasowe metody promocji Twoich ofert online już nie działają i wiesz, że potrzebujesz ulepszyć swój marketing i swoją sprzedaż

jesteś gotowa na odważne zmiany w swoim biznesie, aby zbudować biznes, w którym przestajesz wymieniać czas na pieniądze i zarabiasz z lekkością kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych

potrzebujesz wsparcia osób, które są na bardziej zaawansowanym poziomie w biznesie online

W środku programu znajdziesz:

4 sesje szkoleniowe LIVE, które przeprowadzą Cię przez proces zaprojektowania modelu biznesowego, ulepszania ścieżek klienta, sprzedaży ofert premium, aktywnej sprzedaży na co dzień, a także automatycznych lejków sprzedażowych

8 spotkań mastermind, na których dopracujesz swoje oferty, komunikację i lejki marketingowe – oraz zyskasz tony inspiracji obserwując i wymieniając doświadczenia z innymi uczestniczkami programu

3 x karty pracy
do indywidualnego wypełnienia (po każdym miesiącu pracy w programie), które podsumują Ci kolejne kroki do wdrożenia, aby zmiany zadziały się z lekkością – karty będą przeze mnie sprawdzane i otrzymasz mój feedback

stałe wsparcie
moje i pozostałych uczestniczek w dedykowanej grupie FB na okres 12 tygodni pracy LIVE w programie

BONUSY: roczny dostęp do moich 5 kursów do samodzielnej pracy, uzupełniających poruszane obszary w programie.

BONUSY

9

kurs „Strategic Business Upgrade” (wartość 597zł)

Możesz zaprojektować swój biznes online tak, aby sprawiał jednocześnie głęboką satysfakcję Tobie, przynosił rezultaty dla klientów, i więcej pieniędzy przy mniejszym nakładzie czasu.

W ramach 8-częściowego kursu “Strategic Business Upgrade” krok po kroku poprawisz sposób działania Twojego biznesu i podkręcisz w nim wyniki już w ciągu 6 miesięcy. 

9

kurs „Stwórz ofertę nie do odrzucenia w 3 dni” (wartość 697zł)

Dowiesz się, co TAK NAPRAWDĘ ma największe znaczenie, aby oferta była udana.
Dowiesz się jak stworzyć swój produkt online, aby wyglądał profesjonalnie?
Poznasz najczęstsze błędy w wycenianiu ofert, dowiesz się, od czego zależy wartość Twojej oferty, a także wykonasz ćwiczenie z kalkulatorem sprzedaży.

Drugą częścią kursu jest dostęp do 4-częściowego kursu online: „TRENING PISANIA PRZYCIĄGAJĄCYCH TEKSTÓW”
Po tym kursie odkryjesz, jak tworzyć teksty, które naprawdę sprzedają Twoje oferty i umiejętnie przyciągniesz uwagę odbiorcy od samego początku swojego landinga czy reklamy.

9

kurs „Pokochaj sprzedawać online” (wartość 597zł)

Z tym kursem oswoisz, polubisz, a nawet (pokochasz!) sprzedaż i zrozumiesz, o co tak naprawdę w niej chodzi i zaczniesz swobodnie sprzedawać – etycznie, bez poczucia wciskania, z radością i lekkością. W rezultacie odmienisz swój biznes – bo kiedy raz nauczysz się sprzedaży, już nigdy nie będziesz martwić się o pieniądze i klientów.

9

kurs „Stwórz plan kampanii promocyjnej w 2h” (wartość 497zł)

W trakcie warsztatów stworzysz plan swojej pierwszej (i kolejnej!) kampanii promocyjnej w zaledwie 2h, dzięki czemu bez poczucia przytłoczenia będziesz wiedzieć, co kiedy zrobić i osiągniesz swoje cele sprzedażowe.

Plany sprzedażowe omawiam na podstawie różnych typów produktów: od e-booków, poprzez kursy, aż po programy premium. Dostaniesz również wskazówki, jak dostosować plan kampanii w zależności od posiadanych zasięgów.

9

kurs „Stwórz automatyczny lejek sprzedażowy w oparciu o technikę OTO” (wartość 697zł)

W tym kursie dostaniesz wszystkie narzędzia, szkolenia i szablony, które pomogą Ci w kilka godzin zbudować działający, zarabiający na siebie lejek. Zaczniesz sprzedawać na autopilocie – automatycznie nowi potencjalni klienci zaczną się o Tobie dowiadywać… i kupować Twoje produkty online!

Łączna wartość bonusów: 3085 zł

Mastermind: Sprzedawaj i Zarabiaj Codziennie

UWAGA: godzina spotkań jest z góry ustalona, spotykamy się w czwartki o 9:00 rano i kończymy maksymalnie o 12:00 (szkolenia potrwają krócej).

Łączna wartość programu – 4 sesje szkoleniowe, 8 sesji mastermind, bonusy:

6997zł

Twoja cena:

4497zł

Program wystartował

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

4497 zł (płatność z góry)

zamiast 6997zł – oszczędzasz 2500zł

3 raty po 1499 zł 

wersja w 3 ratach

Sprawdź opinie osób, które już nauczyły się sprzedawać razem ze mną:

Sprawdź najczęściej zadawane pytania:

Czy jeśli jeszcze nie mam swoich ofert, to jest sens inwestować w ten program?

Program jest dla osób, które mają już płatne oferty online – najlepiej kilka, gotowe do „doszlifowania” w ramach mastermindu. Jest dla osób, które są gotowe TERAZ, aby w najbliższej przyszłości skupić się nad rozwojem swojego biznesu online i planują ruszyć z aktywną promocją i sprzedażą.

Jednak jeśli Twój biznes jest na etapie koncepcji, myślenia i próbujesz „na pół gwizdka”, to nie jest to program dla Ciebie. Zapraszam, jak będziesz gotowa, tymczasem jako pomoc proponuję moje programy do samodzielnej pracy.

Czy na pewno poradzę sobie i rozwinę biznes z Twoim wsparciem?

W ramach mastermindu oczywiście będę zapewniać Ci odpowiednie wsparcie i strukturę, która pozwoli Ci wypracować stabilny model biznesowy i zarabiać o wiele więcej, niż do tej pory… ale to Ty jesteś odpowiedzialna za Twój sukces w ramach programu i to wyłącznie od Ciebie zależą Twoje finalne osiągnięcia 🙂

Liczę jednak oczywiście na to, że nie tylko pokryjesz sobie koszty, ale co najmniej kilkukrotnie zwrócisz swoją inwestycję – bo tak zazwyczaj się dzieje w przypadku moich klientek.

Pamiętaj jednak, że ostateczne rezultaty są uzależnione od Twojego punktu wyjścia (jakie już masz relacje ze swoją społecznością, ile w ogóle osób jest w tej społeczności – czyli jak silna jest Twoja marka) oraz od tego, ile czasu jesteś w stanie poświęcić na pracę, czy jaki masz budżet na promocję.

Inną sytuację ma mama małego dziecka, a inną osoba bez zobowiązań, która w pełni może poświęcić się rozwojowi biznesu. I to normalne, że to wpłynie na szybkość Twoich efektów.

To dla mnie duże zobowiązanie. Dlaczego mam Ci zaufać?

To bardzo dobre pytanie. Skoro jesteś na tej stronie, to myślę, że już trochę znasz mnie i mój sposób przekazywania wiedzy, więc w jakiś sposób Cię przekonuję.

Podobno moją największą zaletą jest przekazywanie nawet trudnych kwestii w prosty sposób. Łączę też świetnie strategiczne podejście ze skupieniem na efektach i pokazywaniem, jak zastosować w praktyce system 12-tygodniowy rok do rozwoju biznesu online. Potrafię wskazać w kilka chwil najlepszą ścieżkę postępowania i naprawdę wgryzam się w biznesy moich klientów, traktując ich kampanie i wyniki trochę jak swoje własne.

Przeprowadziłam już dziesiątki kampanii promocyjnych dla siebie i klientów, z których najlepsze wygenerowały kilkadziesiąt tysięcy złotych przychodu.

Rozumiem doskonale sytuację startujących obecnie biznesów online, frustrację konkurencją czy brakiem efektów – i potrafię wyprowadzić „z tego dołka”.

Wiem jednak doskonale, że do efektów jest potrzebne także Twoje zaangażowanie.

Dlatego ten program trochę kosztuje – aby rzeczywiście zobaczyć efekty, musisz w nim pracować, a nie kupić i odłożyć na później.

Czy wystawiasz faktury VAT?

Jasne, w końcu warto sobie wrzucić podobne programy w koszty.  Zaznacz tylko przy zamówieniu odpowiedni checkbox i podaj NIP, a faktura wystawi się automatycznie. Zadzieje się to także w przypadku płatności w 3 ratach (wówczas otrzymasz 3 faktury co miesiąc). Oczywiście w przypadku problemów / zmian w opisie faktury napisz: kontakt@italianamarketing.pl

PS. Najszybciej zapytasz się mnie o coś na instagramie, jeśli tutaj nie widzisz odpowiedzi na swoje wątpliwości. Mój nick to: @italianajustyna

Zbuduj biznes, w którym z pewnością i spokojem osiągasz po 10, 20, 30 tysięcy miesięcznie – Sprzedawaj i Zarabiaj Codziennie!

Polityka prywatności | Zdjęcia – Justyna Kocur-Czarny www.jkocurczarny.com