Prawie gotowe...

Super, jeszcze tylko jeden krok!

Podaj mi imię i adres e-mail, abym mogła być z Tobą w kontakcie i wysłać Ci dodatkowe materiały ćwiczeniowe.

Close

Twój biznes online musi na siebie zarabiać. Pokażę Ci jak skutecznie sprzedawać, bez poczucia wciskania i bez ogromnych zasięgów w social media!

Naucz się skutecznie promować swoje oferty i zacznij zarabiać tyle, ile chcesz.

Próbujesz sprzedawać własne usługi czy produkty elektroniczne, ale wciąż sprzedają się one w liczbie kilku sztuk… lub nikt ich w ogóle nie kupuje? 

A może dopiero planujesz zacząć promować swoje produkty lub usługi w sieci i nie chcesz, aby Twoja pierwsza sprzedaż okazała się niewypałem?

Sprawdź, jak mogę Ci pomóc. Obecnie zapisy do programów są zamknięte, ale warto dołączyć do listy zainteresowanych, aby dostać informację o starcie.

Justyna Stańska  

Italiana

Bez umiejętności skutecznej sprzedaży nie masz biznesu, tylko bardzo drogie hobby... 😉

Dlatego właśnie moje klientki zazwyczaj właśnie tego ode mnie oczekują, aby je w tym wesprzeć.

Chcą stworzyć świetne oferty, a następnie umiejętnie je sprzedać.

Szukają drogi na skróty, bo nie chcą wszystkiego się domyślać i szkoda im czasu na nieudane kampanie.

zdecydowane, że muszą jak najszybciej zacząć zarabiać online - i to poważne kwoty, nie na waciki 😉

A ja pokazuję, że to jest możliwe - nawet, jeśli jesteś normalną dziewczyną bez 50 000 followersów.

Wiele rzeczy możesz w biznesie online wydelegować, ale - przynajmniej na początku - to Ty najlepiej znasz swojego przyszłego klienta i masz potencjał, aby być dla swojego biznesu najlepszym sprzedawcą. 

Tylko czy go wykorzystujesz?

Kiedy nauczysz się skutecznie sprzedawać online, zyskujesz spokój finansowy, poczucie bezpieczeństwa i perspektywy rozwoju biznesu na przyszłość - bo wiesz, że jakiejkolwiek nowej oferty nie stworzysz, skutecznie ją sprzedasz i zarobisz tyle, ile chcesz.

Bez poczucia wciskania.

PEWNIE JUŻ WIDZISZ, ŻE
W DZISIEJSZYCH CZASACH NIE WYSTARCZY WYSŁAĆ JEDNEGO MAILA I OPUBLIKOWAĆ POSTA NA FACEBOOKU, ABY COŚ SPRZEDAĆ ONLINE. 

Przeciętność już nie wystarcza, zwłaszcza jeśli nie masz ogromnych zasięgów w social media.


Może już słyszałaś o tym, co trzeba zrobić i wydaje Ci się, że znasz te wszystkie elementy w teorii… webinar, landing page, sprzedaż, to przecież proste, prawda?

Problem w tym, że w dzisiejszych czasach nie wystarczy zrobić “byle jakiej” strony lądowania lub sprzedażowej. Nie wystarczy pisać “byle jakie” maile sprzedażowe. Nie wystarczy robić “zwykłej” reklamy na facebooku.

Trzeba je poukładać w skuteczny system, lejek sprzedażowy, i na każdym etapie wyciskać z tego lejka jak najwięcej – rozpoczynając od pozyskania idealnych potencjalnych klientów.


Aby mieć jak najlepsze efekty, trzeba się skupić na konwersji, czyli skuteczności – i na to kładę duży nacisk we wszystkich swoich programach.

Łatwo powiedzieć, prawda?

Sama wcześniej skupiałam się na tworzeniu coraz to nowych produktów, kursów, warsztatów, ale sprzedawały się one w ilości kilka sztuk, bo (oprócz samych błędów w ofertach) kompletnie nie umiałam ich promować, czyli sprzedać.


Znam więc Twój ból i wiem, jak to jest, kiedy napracujesz się nad produktem, a następnie nikt go nie kupuje. Bo zapewne już rozumiesz, że w dzisiejszych czasach nie wystarczy “zrobić” produktu online. 


Możesz mieć świetny produkt lub usługę, ale jeśli nie zadbasz o odpowiednią promocję, to nikt się o nim nie dowie.


A dodatkowo przecież jeden produkt nie urządzi Cię na całe życie... dlatego warto na swój biznes online spojrzeć szerzej.


No i oczywiście podszkolić się ze sprzedaży.

Ale spokojnie, nie mam tutaj na myśli amerykańskich technik wciskających klientowi na siłę coś, czego nie potrzebuje.

Mam na myśli sprzedaż świetnych ofert - z przyjemnością i bez poczucia wciskania.


Nie wiesz, od czego zacząć?

Mogę dać Ci wędkę i wspólnie z Tobą wyłowić kilka pierwszych ryb - chcesz?

Przygotowałam 3 propozycje współpracy ze mną - bo być może rozumiesz, że nie wystarczy tylko nauczyć się skutecznej sprzedaży, aby zbudować dobrze działający biznes.

Może jesteś osobą, która chce popatrzeć szerzej, uzyskać ode mnie dopasowane na miarę do swoich potrzeb wskazówki i stworzyć system PRZEWIDYWALNYCH przychodów, nie tylko w trakcie kampanii. 

Dlatego nie proponuję Ci jednego rozwiązania, ale do wyboru masz ich trzy - każde z nich świetne, ale każde dla osób z innymi potrzebami.

KIEDY STWORZYŁAM SWÓJ PIERWSZY PRODUKT ONLINE, WYSZŁAM NA ZERO.
MIĘDZY INNYMI DLATEGO, ŻE KOMPLETNIE NIE UMIAŁAM GO SPRZEDAĆ.

Wyskoczyłam z produktem jak Filip z konopii, nie przygotowałam społeczności, o promocji wiedziałam tyle, co nic. Czystym przypadkiem ledwo co pokryłam swoje koszty (bo miałam wówczas na poprzednim blogu spore zasięgi).

Kiedy jednak zaczęłam dokształcać się w dziedzinie biznesu online i uczyć się kampanii promocyjnych, to w końcu moja sprzedaż zaczęła przynosić efekty. W końcu ludzie zaczęli kupować. Ba, nawet dziękować mi, że kupili w takiej cenie, bo według nich wartość programu była o wiele wyższa!

Zrozumiałam, jak budować zaangażowanie nawet niewielkiej społeczności i takie relacje, które sprawiają, że klienci bez obaw decydują się udział w moich programach i kursach.

A potem wdrożyłam ten proces u klientów... i u nich poszło tak samo, a nawet lepiej (bo mieli większe społeczności niż ja ;)).

Także wiem, że jest to możliwe. 

A przecież nie jestem jakoś szczególnie zdolna, szczególnie kreatywna, i na pewno nie bardziej inteligentna niż Ty.

Mam jednak jedną przewagę: ja już tę drogę przeszłam. I to była momentami droga pełna krwi i potu 😉

Wypracowałam cały schemat, który możesz wykorzystać i Ty, na własnych błędach.  

Ale oczywiście nie będę Ci ściemniać, że wszystko wystarczy bezmyślnie skopiować. Klucz w tym, żeby to dostosować do swoich potrzeb - i na tym, dzięki bardzo indywidualnemu podejściu, skupiam się w programie AFP i w ramach mastermindu.

Możliwości współpracy
Zapoznaj się z moimi najbardziej kompleksowymi, najlepszymi programami, które pomogą Ci SZYBCIEJ rozwinąć biznes online.

Naucz się skutecznie promować swoje oferty i zacznij zarabiać tyle, ile chcesz!

Kurs Skuteczna Sprzedaż Online jest przeznaczony do samodzielnej pracy - tam nauczysz się tylko (albo i aż!) kampanii promocyjnych.

W ramach grupowego programu rozwoju biznesu online AFP wejdziemy głębiej w tajniki kampanii i zadbamy o pozostałe fundamenty biznesu, które mają znaczenie dla stabilnych zarobków w sieci.

Z kolei mastermind "Stawiam na efekty" to bardzo bliska, zorientowana na cele współpraca, z indywidualnym wsparciem i szytym na miarę feedbackiem odnośnie Twoich celów i projektów.

choose your image

Polecany!

Program rozwoju biznesu online - AFP

Dla osób, które chcą nie tylko nauczyć się sprzedawać, ale uporządkować biznes, skupić się na planowaniu oraz wdrażaniu kolejnych usprawnień i uzyskać dodatkowe wsparcie.

Zapisy obecnie zamknięte. Klikając w linki, dołączysz do listy oczekujących.

Nie wiesz, co wybrać? Polecam program AFP!

Akademia Focus Pocus (AFP) to program rozwoju biznesu online przeznaczony dla kobiet, które już istnieją w sieci, ale mają problem z osiągnięciem stabilnych, przewidywalnych przychodów z miesiąca na miesiąc… albo jeszcze w ogóle nie rozpoczęły zarabiać.

Jeśli w rozwoju Twojej obecności w sieci brakuje Ci indywidualnego podejścia, inspiracji, pomocy w ustaleniu strategii i następnie konsekwentnym – miesiąc po miesiącu, tydzień po tygodniu – wprowadzaniu jej w życie, to dobry wybór.

W AFP pilnujemy się wzajemnie, abyś swój cenny czas przeznaczyła na te rzeczy, które naprawdę sprawią, że Twój biznes pójdzie do przodu!

Sprawdź najczęściej zadawane pytania:

Czy jeśli jeszcze nie mam swoich ofert, to jest sens inwestować w te programy?

Jeśli jeszcze nie masz swoich płatnych ofert, ale masz czas, aby w najbliższej przyszłości skupić się nad rozwojem swojego biznesu online i planujesz ruszyć z promocją i sprzedażą, to jak najbardziej zapraszam do programu.

Jednak jeśli Twój biznes jest na etapie koncepcji, myślenia i próbujesz "na pół gwizdka", to to nie są programy dla Ciebie. Zapraszam, jak będziesz gotowa.

Czy na pewno poradzę sobie i rozwinę biznes z Twoim wsparciem?

W przypadku kursu Skuteczna Sprzedaż Online, przeznaczonego do indywidualnej pracy, nie jestem w stanie wspierać Cię osobiście - ale mogę dać gwarancję satysfakcji: jeśli według tego systemu przeprowadzisz swoją kampanię promocyjną i nikt nie kupi, zwrócę Ci pieniądze bez zadawania zbędnych pytań.

Jednak w ramach programu AFP idę o krok dalej - wykorzystując ten program na maksa, biorąc udział w sesjach Q&A, udzielając się na grupie i zadając pytania podczas szkoleń na żywo, otrzymasz już bardzo dużo mojego dopasowanego do Twojego biznesu wsparcia.

A jeśli będziesz potrzebować jeszcze więcej - zapraszam do mastermindu, bo tam mogę najpełniej pomóc Ci skupić się na tym, co ważne i przejść najkrótszą drogą do rozwiniętego biznesu, który na siebie stabilnie zarabia.

Pamiętaj jednak, że ostateczne rezultaty są uzależnione od Twojego punktu wyjścia (czy już coś masz w swoim biznesie online, czy też zaczynasz od zera) oraz od tego, ile czasu jesteś w stanie poświęcić na pracę / czy możesz delegować komuś zadania. 

Inną sytuację ma mama małego dziecka, a inną osoba bez zobowiązań, która w pełni może poświęcić się rozwojowi biznesu. I to normalne, że to wpłynie na szybkość Twoich efektów.

To dla mnie duże zobowiązanie. Dlaczego mam Ci zaufać?

To bardzo dobre pytanie. Skoro jesteś na tej stronie, to myślę, że już trochę znasz mnie i mój sposób przekazywania wiedzy, więc w jakiś sposób Cię przekonuję.

Podobno moją największą zaletą jest przekazywanie nawet trudnych kwestii w prosty sposób. Łączę też świetnie strategiczne podejście ze skupieniem na efektach i pokazywaniem, jak zastosować w praktyce system 12-tygodniowy rok do rozwoju biznesu online. Potrafię wskazać w kilka chwil najlepszą ścieżkę postępowania i naprawdę wgryzam się w biznesy moich klientów, traktując ich kampanie i wyniki trochę jak swoje własne.

Przeprowadziłam już dziesiątki kampanii promocyjnych dla siebie i klientów, z których najlepsze wygenerowały kilkaset tysięcy złotych przychodu.

Rozumiem doskonale sytuację startujących obecnie biznesów online, frustrację konkurencją czy brakiem efektów - i potrafię wyprowadzić "z tego dołka".

Wiem jednak doskonale, że do efektów jest potrzebne także Twoje zaangażowanie.

Dlatego moje programy trochę kosztują - aby rzeczywiście zobaczyć efekty, musisz w nich pracować, a nie kupić i odłożyć na później.

Nie wiem, jaki program wybrać...

Jeśli Twoim głównym problem jest tylko nauczenie się skutecznej sprzedaży online, a nie masz problemów z realizacją pozostałych celów w swoim biznesie i potrafisz poradzić sobie ze wszystkim samodzielnie, to wystarczy Ci kurs SSO.

Jeśli jednak lubisz mieć wsparcie przyjaznej grupy osób w momentach kryzysu i chcesz pracować nad opłacalnością swojego biznesu i kolejnymi usprawnieniami, aby zacząć stabilnie i przewidywalnie zarabiać w sieci, nawet bez ogromnych zasięgów w social media, to wybierz program AFP. To idealny kompromis między pracą samodzielną a z moim wsparciem.

Jeśli z kolei masz już dość programów i kursów, chcesz naprawdę indywidualnego podejścia i stałej porady oraz czujesz, że nadszedł czas, aby przyspieszyć z rezultatami, zainwestować na poważnie w swój biznes i w końcu zacząć na nim zarabiać poważne kwoty, to idealną opcją będzie dla Ciebie mastermind.

Oczywiście w przypadku mastermindu, czyli programu premium, zyskujesz też jednocześnie dostęp do kursu Skuteczna Sprzedaż Online oraz programu AFP na pół roku.

Czym się różni program rozwoju biznesu online AFP od mastermindu "Stawiam na efekty"?

Program rozwoju biznesu online AFP to program grupowy. Oznacza to, że kontakt indywidualny ze mną jest ograniczony - można jednak 2 x na miesiąc aplikować na tzw. sesję Q&A i porozmawiać ze mną prywatnie przez 15 minut. Poza tym jestem dostępna w grupie oraz podczas szkoleń i transmisji LIVE.

Siłą rzeczy pracując z Tobą jedynie w ramach AFP, gdzie jest kilkudziesięciu uczestników, nie poznam aż tak dobrze Twojego biznesu, wszystkich Twoich wyzwań, w związku z czym moje rady nie będą aż tak "szyte na miarę".

W mastermindzie poznaję Twój biznes niemal jak mój własny. Co tydzień spotykamy się na 2-3 godziny, aby przegadać czekające Cię wyzwania i dostosować kolejne działania. Dyskutujemy, jak usprawnić Twoje kampanie, oferty czy działalność w social media i reklamy. Tam moje rady są indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Czy wystawiasz faktury VAT?

Jasne, w końcu warto sobie wrzucić podobne programy w koszty 🙂 Zaznacz tylko przy zamówieniu odpowiedni checkbox i podaj NIP, a faktura wystawi się automatycznie. Oczywiście w przypadku problemów / zmian napisz: kontakt@italianamarketing.pl

PS. Najszybciej zapytasz się mnie o coś na instagramie, jeśli tutaj nie widzisz odpowiedzi na swoje wątpliwości. Mój nick to: @italianajustyna

Jeśli nadal się wahasz - może pomogą Ci opinie osób, z którymi pracuję w AFP oraz pozostałych uczestników moich kursów!

Wyobraź sobie, że Twój biznes online na siebie zarabia - stabilnie, przewidywalnie i z miesiąca na miesiąc coraz więcej, bo już wiesz, jak rozwijać swoją firmę.

Abyś jednak uzyskała takie efekty, chcę się upewnić, że masz czas na biznes online. Że rzeczywiście tego chcesz i to dla Ciebie teraz ważne.

Zapraszam do współpracy, jeśli:

choose your image

Masz już własną domenę, hosting, oraz znasz podstawy konfiguracji wordpressa (wordpress.org)

choose your image

Masz już pomysł na produkt online lub już gotowe oferty online, ale ich promocja i sprzedaż idzie Ci tak sobie

choose your image

Masz już zbudowaną (chociaż małą) społeczność na stronie i blogu - w social mediach

choose your image

Wiesz jak stworzyć merytorycznie swoje oferty, znasz sylwetkę swojego idealnego klienta (to Ty jesteś specem w swoim temacie)

Nie uzyskasz najlepszych efektów, jeśli:

choose your image

Nie chcesz w najbliższym czasie wystartować ze sprzedażą online

choose your image

Liczysz na to, że da się rozwinąć firmę w internecie zupełnie bezkosztowo (niestety, odrobinę trzeba zainwestować)

choose your image

Oczekujesz szybkich rezultatów bez wprowadzenia wiedzy w życie (tego za Ciebie nie zrobię)

choose your image

Masz mniej niż 5 godzin w skali tygodnia na rozwój biznesu online

Jeśli to o Tobie - zapisz się na listę zainteresowanych, aby nie przegapić startu zapisów.


Send this to a friend