Możesz mieć najlepszą ofertę na świecie…
ale ludzie mogą o tym nie wiedzieć.

Zacznij bezpłatne, praktyczne wyzwanie, aby to zmienić.

Sprzedawaj & Zarabiaj Codziennie

Wyzwanie jest dostępne OD RAZU po rejestracji w aplikacji mobilnej. Wypełnij formularz, aby dostać dalsze instrukcje.

Zacznij lepiej wykorzystywać
potencjał ofert, które już masz.

Bo zasługujesz na to, aby więcej osób korzystało z nich każdego dnia. I aby zamówienia przychodziły do Ciebie nie tylko wtedy, kiedy ustawiasz promocję czy jesteś przyklejona do instagrama.

NAWET Świetna oferta sama się nie sprzeda… na pewno już to wiesz. inaczej by cię tu nie było.

Miałam do czynienia z wieloma klientkami, które przygotowały genialne produkty czy usługi, oferowały je raz czy dwa w kampaniach sprzedażowych… ale potem, na co dzień, okazało się, że już nikt ich nie kupuje.

Albo musiały powtarzać „to samo” każdego miesiąca, organizować promocje czy przyklejać się do instagrama, goniąc wciąż za nowym klientem.

Nie musi tak być. Ludzie mogą dowiadywać się o Twoich ofertach codziennie.

Twoje oferty mogą się sprzedawać każdego dnia… jeśli odpowiednio to zaprojektujesz.

Jako właścicielka biznesu online możesz codziennie (lub prawie codziennie) cieszyć się nowymi zamówieniami, nawet jeśli nie masz ogromnych zasięgów w social media.

Możesz wykorzystać na maksa potencjał ofert, które już masz. Umiejętnie sprawiać, że kiedy tylko wspomnisz o swoich ofertach — niemal natychmiast pojawiają się nowi klienci.

Warunek?

Potrzebujesz:

oswoić, polubić, a nawet pokochać sprzedaż – pozbyć się niewspierających przekonań na temat codziennej sprzedaży.

Zrozumieć, że to nie oznacza przyklejenia do telefonu czy nudnych komunikatów „kup teraz”. 

wiedzieć, jak mówić o swojej ofercie, aby ludzie chcieli ją kupić, czyli mieć przygotowaną tzw. główną oś komunikacji – wtedy ludzie z chęcią angażują się w Twoje treści, nawet jeśli finalnie nie kupują (nie masz poczucia, że wciskasz swoją ofertę – robisz sprzedaż tak, aby jednocześnie budować relacje!)

mieć pomysły na różnego rodzaju treści sprzedażowe – takie, które umiejętnie wplatasz w codzienną komunikację. Takie, które REZONUJĄ z odbiorcą, a nie są wypunktowaniem korzyści. Dodatkowo… warto usprawnić sobie ich tworzenie, aby nie zajmowało to miliona godzin 😉

I właśnie nad tymi 3 obszarami popracujesz z moim wsparciem w praktycznym wyzwaniu

„Sprzedawaj i Zarabiaj Codziennie”,

które przerobisz BEZPŁATNIE w mojej aplikacji mobilnej, w dogodnym dla Ciebie momencie.

Po bezpłatnej rejestracji mailowej otrzymasz ode mnie prosto na skrzynkę dalsze instrukcje, jak zacząć wyzwanie i korzystać z aplikacji:

Dla kogo jest to wyzwanie?

Dla właścicielek biznesu online, które:

Z

mają co najmniej jeden (lub więcej!) świetnych produktów do samodzielnej pracy (kursów, nagrań szkoleń, e-booków), które nie sprzedają się tak dobrze, jakby tego chciały – bez kampanii czy promocji praktycznie w ogóle nie mogą liczyć na nowe zamówienia

Z

mają wrażenie, że nie wykorzystują potencjału sprzedażowego swoich ofert i nie potrafią zmieniać obserwujących/subskrybentów w klientów

Z

wiedzą, że powinny częściej mówić o swoich ofertach online, ale brakuje im pomysłu, jak to zrobić

Z

chcą zdecydowanie zwiększyć liczbę zamówień także poza kampaniami sprzedażowymi – po prostu wspominając naturalnie o swoich ofertach online

Z

czują, że za dużo czasu poświęcają na tworzenie treści do social media, ale bez rezultatu w postaci lepszych wyników sprzedażowych – i chcą sobie ten proces ułatwić, oszczędzić czas, a dodatkowo nauczyć się mówić o swojej ofercie tak, aby lepiej pokazywać jej korzyści

Przemyślałam program tak, aby czekało na Ciebie dokładnie to, czego potrzebujesz, aby Twoje oferty sprzedawały się łatwiej i częściej:

A

DZIEŃ 1: Udana sprzedaż zaczyna się w głowie!

Format: mp3 + ćwiczenia PDF + zadanie praktyczne

Na początek dostaniesz ode mnie ćwiczenia, które pomogą Ci uświadomić sobie Twoje obecne przekonania na temat sprzedaży i odwrócić myślenie o 180 stopni. Tak, abyś zrozumiała, że CHCESZ sprzedawać swoje oferty online i że to nie musi być dla Ciebie trudne.

A

DZIEŃ 2: Co tak naprawdę jest najważniejsze, aby ludzie chcieli kupić Twoją ofertę?

Format: mini wideo + ćwiczenia PDF + zadanie praktyczne

Częstym powodem, przez który oferty się nie sprzedają, jest to, że po prostu brakuje wyrazistej obietnicy korzyści albo jest ona niezrozumiała dla Twojego klienta! Dlatego w tym dniu stworzysz udaną tzw. „oś przewodnią” do komunikacji Twojej oferty, dzięki czemu potencjalni klienci już na pierwszy rzut oka zrozumieją jej korzyści.

A dla Ciebie sprzedaż online stanie się zdecydowanie prostsza – bo nie będziesz wiecznie się zastanawiać, jak opowiedzieć o ofercie.

A

Dzień 3: Po prostu to sprzedaj! Skorzystaj z 10 pomysłów na szybką sprzedaż w 10-30 min.

Format: mini wideo + ćwiczenia PDF z listą pomysłów + zadanie praktyczne

Jeśli nie wiesz, jak umiejętnie nawiązywać do swoich ofert online na co dzień, albo brakuje Ci pomysłów na treści sprzedażowe – to dzień dla Ciebie! Wybiorę dla Ciebie 10 najlepszych pomysłów z mojej ściągawki dla klientów „Baza Zyskownych Pomysłów na Treści”. Wybierzesz jeden z nich i zastosujesz w praktyce, a dodatkowo możesz otrzymać mój bezpośredni feedback!

A

Dzień EXTRA: nagranie 30 min Jak usprawnić sobie tworzenie treści sprzedażowych?

Format: dodatkowe nagranie ok. 30 min

Jestem zwolenniczką aktywnej sprzedaży… ale to nie oznacza, że musi Ci to zajmować wiele godzin dziennie czy że musisz to robić non stop „na żywo”. Dlatego w tym dniu opowiem Ci, jak możesz zdecydowanie przyspieszyć od strony „zaplecza” Twojego biznesu tworzenie treści sprzedażowych. Tak, aby aktywna sprzedaż zajmowała Ci mniej czasu, a przynosiła lepsze efekty.

Jak działa to wyzwanie?

Wyzwanie jest bezpłatne w mojej aplikacji mobilnej – instrukcje, jak pobrać aplikację i korzystać,
dostaniesz na maila.

Informację o ćwiczeniach i materiałach pomocniczych otrzymasz na maila, a dodatkowo możesz dawać znać o wykonanych zadaniach w sekcji DYSKUSJE w aplikacji mobilnej. Będę raz w tygodniu zaglądać i reagować na to, co się dla Was dzieje.

Każdy dzień odblokuje się automatycznie – od razu po zapisie dostaniesz materiały z pierwszego dnia, następnego dnia kolejny dzień, itd.

Materiały są krótkie i zwięzłe – na każdy dzień wystarczy Ci między 10 a 30 minut.

Na ten moment wyzwanie jest zupełnie bezpłatne – zapisz się i korzystaj.

mastermind next level

Kto zaprojektował to wyzwanie?

Ja, czyli Justyna Stańska (w sieci jestem znana jako Italiana).
Od ponad 4 lat robię to, w czym jestem najlepsza: pomagam rozwijać biznes online z pełną mocą i skalować przychody, nawet jeśli jesteś zwyczajną kobietą bez miliona followersów.

Moje klientki z lekkością uzyskują rekordowe wyniki w swoich biznesach, łącząc strategię z mentalnością, ulepszając swoje oferty i swobodnie je sprzedając. 

Wierzę w to, że każda właścicielka biznesu online może I POWINNA skalować biznes. Nie tylko po to, aby zarabiać więcej, pracując mniej… ale także po to, aby dawać coraz większej liczbie klientów to, co w NIEJ najlepsze i w pełni wykorzystać swój potencjał.

Od października 2019 roku mój biznes każdego miesiąca przynosi kilkadziesiąt tysięcy przychodu miesięcznie i doprowadziłam do tego miejsca również wiele klientek.

I marzy mi się, żeby jeszcze więcej kobiet doświadczyło właśnie tego uczucia: jak niemożliwe staje się możliwe.

Że Ty też osiągasz przełom w biznesie online.

Jestem mentorką skalowania biznesu online, trenerką rozwoju biznesu, coachem i certyfikowanym praktykiem metodologii Energetic Breathrough Method, więc po pracy ze mną możesz się spodziewać połączenia twardych „konkretów” oraz pracy mentalnej – tak, aby pomóc Ci generować przełomowe wyniki w Twoim biznesie szybciej, niż wydaje Ci się możliwe.

Nawet, jeśli wcześniejsze metody nie przynosiły Ci rezultatów.

Ty też zacznij w pełni wykorzystywać potencjał ofert, które już masz. Zacznij Sprzedawać & Zarabiać Codziennie.

Sprawdź 3-częściowe wyzwanie „Sprzedawaj i Zarabiaj Codziennie”
w wygodnej aplikacji mobilnej.

I obserwuj, jak coraz częściej zamówienia same wpadają do Twojego sklepu.
Bez skomplikowanych kampanii i „przyklejenia” do instagrama.

 

Polityka prywatności | Zdjęcia – Justyna Kocur-Czarny www.jkocurczarny.com

Dokładamy wszelkich starań, by opinie widoczne na tej stronie pochodziły od klientów, którzy używali moich produktów/korzystali z moich usług. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem opinii.