Masz już dość gonienia od kampanii do kampanii i nieprzewidywalnych przychodów w Twoim biznesie online?

Istnieje inna droga!

Na warsztatach „Sprzedaj raz, zarabiaj co miesiąc” stworzysz koncept dopasowanego do swojego biznesu i swoich zasobów programu abonamentowego. Dowiesz się również, jak z sukcesem sprzedać taką ofertę, i jak sprawić, aby klienci od początku zaangażowali się i zostali w Twoim programie jak najdłużej ❤️

Wykonaj pierwszy krok ku temu, aby rzeczywiście ustabilizować przychody w swojej firmie!

Justyna Stańska Italiana

Owszem, możesz w swoim biznesie online operować wyłącznie na sprzedaży w kampaniach.

Problem jednak zaczyna się wtedy, gdy coś, co było dla Ciebie świetnie działającym systemem i pozwalało Ci realizować kolejne pomysły, w pewnym momencie zaczyna Cię uwierać.

Zaczynasz mieć dość tego, że w każdym miesiącu zastanawiasz się na nowo, co by tutaj sprzedać, aby zarobić tyle, ile chcesz.

Zaczynasz się frustrować, kiedy któraś z kolei akcja sprzedażowa ma coraz mniejszą skuteczność i to, co działało kiedyś – przestaje działać.

Zaczynasz mieć wrażenie, że masz tyle wartościowych ofert i bezpłatnych treści, że sama się gubisz, o czym mówić w tym miesiącu.

 

Słowem:

zaczynasz dojrzewać do myśli, aby w Twoim biznesie online ustabilizować swoje przychody i przestać polegać na kampaniach.

Jeśli mnie dobrze znasz, to wiesz, że proponuję swoim klientkom dwie skuteczne metody, jak można ustabilizować swoje przychody – nawet w małej firmie.

Pierwsza z nich to tworzenie i skalowanie swoich automatycznych, zaawansowanych ścieżek sprzedażowych.

A druga z nich to tworzenie kampanii, owszem…

…ale dla programów abonamentowych, w których sprzedasz daną ofertę raz, a potem czerpiesz korzyści i otrzymujesz przychody powtarzalnie, co miesiąc.

Jestem osobiście fanką obu tych metod, bo można je świetnie łączyć…

…ale na warsztatach przybliżę Ci ten drugi sposób – oferty abonamentowe.

Sama właśnie dzięki tym metodom ustabilizowałam swoje przychody w biznesie online na poziomie 20-30 tysięcy miesięcznie.

Kiedy organizuję jakąś akcję sprzedażową, to nie czuję presji, że MUSI się ona udać – bo wiem, że podstawowy przychód mam już zapewniony, właśnie dzięki abonamentom w moich programach grupowych i działającym w tle lejkom.

Wiem doskonale, że moje klientki również marzą o tym, aby nie być zależną w swoim biznesie od sukcesu danej kampanii promocyjnej.

Coraz większej liczbie uczestniczek moich programów grupowych pomagam w tym, aby dopracować koncept swojej oferty abonamentowej i skutecznie taką ofertę wypromować.

I teraz chciałabym również z Tobą podzielić się praktyczną wiedzą i doświadczeniem z wdrożenia i sprzedaży programów abonamentowych zarówno u siebie, jak i u dziesiątek moich klientek.

Z tego praktycznego warsztatu wyjdziesz z:

l

gotowym konceptem swojej świetnej oferty abonamentowej – poznasz wszystkie możliwości i praktyczne przykłady, które pomogą Ci dopracować swój program abonamentowy tak, aby był idealnie dopasowany do Ciebie, Twojego biznesu, i potrzeb Twoich klientów.

świadomością tego, na co zwrócić uwagę przy sprzedaży takiej oferty – tak, aby jak najwięcej osób od początku dołączyło do programu.

wiedzą, jak stosunkowo szybko i łatwo uruchomić płatności subskrypcyjne, nawet jeśli nie jesteś „techniczną” osobą.

praktycznymi wskazówkami na temat tego, jak od samego początku zadbać o swoich klientów w programie abonamentowym, aby byli zachwyceni Twoim programem, rzeczywiście z niego korzystali, i zostali w nim jak najdłużej.

Wejściówka na warsztaty:

Nazywam się Justyna Stańska…

…i pracowałam już z dziesiątkami klientów przy rozwoju ich biznesów online „od zera do bohatera” 😉

Specjalizuję się w pomocy kobiecym markom osobistym, opartym o dzielenie się wiedzą i świadczenie usług, które nie mają ogromnych zasięgów w social media, ale chcą zbudować i rozwijać stabilny biznes.

Wśród moich klientek są dietetyczki, coachki, psycholożki, lektorki języków obcych, czy też artystyczne dusze, które chcą i potrzebują uwolnić swój czas – zacząć zarabiać więcej, pracując mniej.

Justyna

Sprawdź, co mówią moje klientki:

Sprzedaj raz, zarabiaj co miesiąc!

Weź udział w warsztatach i zacznij tworzyć dopasowane do Twojego biznesu oferty abonamentowe, które zapewnią Ci stabilne przychody.

Polityka prywatności

Zdjęcia – Justyna Kocur-Czarny www.jkocurczarny.com