Cieszę się, że chcesz się ze mną spotkać na sesji błyskawicznej zmiany perspektywy!

 

NIESTETY WSZYSTKIE MIEJSCA JUŻ SIĘ ROZESZŁY.

Zapraszam do zapoznania się z programem „Zostań Królową Swojego Biznesu” TUTAJ – tylko dziś (13.06) aż -1000 zł na roczny dostęp do programu!

 

Obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

Rezerwując termin, akceptujesz zasady sesji:

? sesja trwa 30 minut, bez możliwości przedłużenia. 

? sesja nie jest sesją strategiczną – nie dostaniesz gotowego rozwiązania, ale znajdziesz się w idealnym miejscu, aby sama na to rozwiązanie wpaść 🙂 To sesja pracy nad zmianą Twojej perspektywy w sytuacji porażki, rozczarowania, lub blokad w biznesie online, które nie pozwalają Ci działać z pełną mocą.

? w trakcie sesji wykorzystuję metodologię Energetic Breakthrough Method i zapisując się na sesję, wyrażasz zgodę na wykorzystanie naszej rozmowy jako anonimowego „client case study” do mojej certyfikacji w tym programie.

? sesja jest bezpłatna, ale jeśli będę czuła, że mogę Ci dalej pomóc, z przyjemnością zaproszę Cię do dalszej pracy w ramach programu „Zostań Królową Swojego Biznesu”.

Rezerwując termin sesji w dniu 13.06 gwarantujesz sobie najlepszą cenę programu (jeśli później podejmiesz decyzję na TAK).

? w przypadku nie pojawienia się na sesji, proszę o wiadomość z 2-dniowym wyprzedzeniem, abym mogła zaproponować Twój termin innym chętnym. Jeśli nie pojawisz się bez uprzedzenia, zastrzegam sobie prawo, aby odmówić Ci udziału w moich kolejnych programach z bezpośrednim wsparciem.

Jeśli akceptujesz te zasady, zarezerwuj proszę datę sesji, korzystając z poniższego kalendarza.

W uwagach wpisz, jakie jest Twoje największe wyzwanie biznesowe, dla którego chciałabyś uzyskać zmianę perspektywy. 🙂

 

Spotkamy się na zoom. Link otrzymasz w mailu po wypełnieniu formularza.

Do zobaczenia!