Chcesz w końcu zobaczyć efekty ze swojego newslettera?

Założenie newslettera to dopiero początek. Należy go jeszcze potem sensownie wykorzystywać, tak, aby rzeczywiście przynosił Ci w biznesie online korzyści (i pieniądze)!

Jeśli więc masz wrażenie, że nadszedł czas, abyś w końcu bardziej przyłożyła się do tego kanału, to mam coś dla Ciebie.

Wybierz odpowiedni etap rozwoju newslettera (jeden z trzech poniżej), zapisz się, a otrzymasz na maila przez 5 dni - zupełnie bezpłatnie -
serię sprawdzonych wskazówek i konkretnych porad, jak przeskoczyć na poziom wyżej!


chcę otrzymać porady jak wystartować
i stworzyć od początku przemyślaną strategię newslettera


chcę otrzymać porady, jak rozwijać newsletter
i przejść w nim do promocji swoich produktów czy usług


mam powyżej 1000 osób na liście i chcę otrzymać porady, jak lepiej wykorzystać potencjał swojej bazy i zacząć sprzedawać

Dużo się mówi o tym, że w biznesie online potrzebujesz listy e-mail,
ale w dzisiejszych czasach, kiedy newsletter nie jest już nowinką, musisz się skupić na tym, aby jak najlepiej go wykorzystywać.E-mail marketing wciąż ma się dobrze, ale przewagę w wykorzystaniu tego kanału będą miały te osoby, które zaczną lepiej wykorzystywać jego potencjał i wszystkie możliwości, zamiast słać kampanie "jak leci" i "kiedy się przypomni".

Wiem, że wiele osób ma problem, jak na początku zaplanować strategię newslettera i co dalej robić z pozyskanymi subskrybentami?

Są też osoby, które rozpoczęły zbieranie listy, ale utknęły na pewnym etapie i nie mogą ruszyć dalej.

I jest też ostatnia grupa, która już ma sporą bazę, ale w żaden sposób nie widzi, żeby przyczyniło się to do rozwoju biznesu...
Brzmi znajomo?

Dlatego przygotowałam te 3 wersje bezpłatnego mini kursu e-mail - każda trwa 5 dnipodczas których otrzymasz ode mnie na maila spersonalizowane wskazówki i konkretne porady, w oparciu o moje materiały, jak przeskoczyć na poziom wyżej!


Jeśli więc nie wiesz, na czym się skupić z tym całym newsletterem, aby mieć jak najszybciej efekty - wybierz odpowiednią wersję i zaczynamy!

Wersja 1: seria e-mail
"5 kroków do założenia newslettera!"

Jeśli jeszcze nie zaczęłaś zbierać zapisów na własną listę e-mail, z tą serią możesz
to nadrobić!
Twoja baza e-mail stanowi fundamenty Twojego biznesu i załóż ją jak najszybciej, nawet jeśli jeszcze nie myślisz o zarabianiu.

Pokażę Ci, jak to zrobić sensownie, i co jest kluczowe, a co możesz sobie odpuścić.

Wersja 2: seria e-mail
"5 etapów rozwoju Twojej listy e-mail"

Jesteś w takiej sytuacji, że rozpoczęłaś już zbierać zapisy na listę, ale utknęłaś na 100, 200 czy 300 czytelnikach i dalej koniec? A dodatkowo nie wiesz, w jaki sposób możesz newsletter wykorzystać do wsparcia Twojego biznesu? Jeśli tak jest, mam coś dla Ciebie.

W serii dowiesz się, jak uporządkować działania i pomyśleć o produkcie płatnym.

Wersja 3: seria e-mail
"5 dni do lepszego wykorzystania newslettera w biznesie"

A może już masz całkiem sporą bazę adresów e-mail (poprzez “sporą” rozumiem tutaj taką powyżej 1000 osób), ale nie czujesz, żeby przynosiła Ci jakiekolwiek korzyści? Zastanawiasz się w ogóle, czy utrzymywanie takiej bazy to sensowny wydatek? W takiej liczbie jest naprawdę potencjał, musisz tylko sensownie podejść do newslettera!

W tej serii kładziemy nacisk na lepsze wykorzystanie już istniejącej bazy do zarabiania online.


Wybierz odpowiednią wersję i zapisz się poniżej:

Jak to będzie działać?


Zapisując się na wybraną wersję serii e-mail, otrzymasz na podany adres ponumerowane lekcje - 5 maili każdego dnia w odstępie co 24 h.

W każdej z nich zawarłam wskazówki i konkretne działania, jakie możesz podjąć, w oparciu o moje materiały, jak rozwiązać swoje problemy z newsletterem i jak uporządkować działania, aby w końcu czerpać korzyści ze swojej listy e-mail.

Uzyskujesz dostęp do pierwszej lekcji w serii natychmiast po zapisie - pamiętaj tylko, żeby odszukać maila w skrzynce. 

Dlatego jeśli nie widzisz wiadomości z tematem rozpoczynającym się [1/5], sprawdź również zakładki "inne", "oferty", a nawet spam. Szukaj wiadomości od nadawcy: kontakt@italianamarketing.pl

Cześć, jestem Justyna Stańska - w sieci znana jako Italiana 😉

Dlaczego warto?

Cześć! Jestem Justyna i moją misją jest pokazanie, że można skutecznie wykorzystywać nawet niewielką listę e-mail do rozwoju Twojego biznesu i zarabiania. 

Sama jestem tego najlepszym przykładem, bo moja lista e-mail liczy "zaledwie" 2000 osób,
a całkiem dobrze mi się wiedzie.

Zapisując się na ten mini kurs, dostaniesz ode mnie TYLKO praktyczne wskazówki w oparciu o całą moją wiedzę zgromadzoną przez kilka lat pracy w e-mail marketingu dla siebie i dla klientów. Bez zbędnego pitu-pitu, same konkrety!

Opinie moich klientów i uczestników szkoleń

"Justyna pokazuje trudne rzeczy w prosty sposób" - Mariola, rysunkowomi.pl

Bardzo polecam korzystać z materiałów płatnych i bezpłatnych Justyny. Trafiłam na nią niedawno, a już tyle się od niej dowiedziałam.

Właśnie zakończyłam swoją pierwszą przedsprzedaż skalowalnego produktu (gotowych rysunków) i gdyby nie Justyna Stańska to bym nie osiągnęła tak dobrego wyniku przy niewielkiej społeczności.

Justyna pokazuje trudne rzeczy w prosty sposób. Ona jako pierwsza wytłumaczyła mi (na bezpłatnym wyzwaniu) czym dokładnie jest lejek sprzedażowy, a czym ścieżka klienta. Także od niej nauczyłam się segmentować subskrybentów.

Dopiero od kilku miesięcy mam newsletter i na początku nie miałam na niego pomysłu, nie wiedziałam jak go pisać. Po wdrożeniu jednej ze wskazówek Justyny, moje maile zaczęły być chętniej czytane i zaczęłam dostawać o wiele więcej wiadomości zwrotnych.

Gotowa, aby zacząć lepiej wykorzystywać newsletter w biznesie online?

Jeśli tak, wybierz odpowiednią wersję i słyszymy się już za moment!


chcę otrzymać porady jak wystartować
i stworzyć od początku przemyślaną strategię newslettera


chcę otrzymać porady, jak rozwijać newsletter
i przejść w nim do promocji swoich produktów czy usług


mam powyżej 1000 osób na liście i chcę otrzymać porady, jak lepiej wykorzystać potencjał swojej bazy i zacząć sprzedawać

© 2020 Justyna Stańska - Italiana. Polityka prywatności

Prawie gotowe...

Super, jeszcze tylko jeden krok!

Podaj mi imię i adres e-mail, abym mogła być z Tobą w kontakcie i wysłać Ci dodatkowe materiały ćwiczeniowe.

Close

Okej, teraz...

Wypełnij formularz, aby rozpocząć serię e-mail na poziomie "nie mam jeszcze newslettera". 

Close

Okej, teraz...

Wypełnij formularz, aby rozpocząć serię e-mail na poziomie "mam małą listę e-mail - chcę ją rozwijać i przejść do zarabiania"

Close

Okej, teraz...

Wypełnij formularz, aby rozpocząć serię e-mail dla osób, które mają już bazę powyżej 1000 subskrybentów, ale wciąż nie widzą korzyści z newslettera.

Close
Send this to a friend