mini szkolenie wideo:

Podstawowa różnica między marketingiem a sprzedażą

Dzięki obejrzeniu tego nagrania (6 minut) dowiesz się:

N

jaki jest jeden często popełniany błąd, przez który Twoje oferty online się nie sprzedają

N

dlaczego marketing NIE JEST sprzedażą

N

jak naturalnie połączyć działania marketingowe ze sprzedażowymi

Dołącz do Klubu 10K i w PRAKTYCE wzmocnij siłę swojego marketingu i sprzedaży:

Przestań się uczyć, zacznij działać metodą małych kroków nad tym, co NAPRAWDĘ ma znaczenie dla przychodów w Twojej firmie:

1) Opłacalność biznesu online i 2) Siła Twojego marketingu i sprzedaży.

Zarezerwuj swoje miejsce od razu lub sprawdź szczegóły poniżej...

Wyższe koszty w biznesie, inflacja, widmo kryzysu...

...obecnie właścicielki biznesu online wprost mówią, że obawiają się o przetrwanie swojej firmy.

Często chaotycznie próbują łatać budżetowe dziury, ustawiają desperackie reklamy, czasami rezygnują w ogóle z działalności, bo stres związany z "walką" o przetrwanie jest zbyt duży.

A ja obserwuję to ze smutkiem, bo wiem,
że wcale nie musi tak być.

W wielu przypadkach zamykania działalności można było uniknąć... skupiając się po prostu na biznesowych priorytetach, a nie tzw. bieżączce, ODPOWIEDNIO WCZEŚNIEJ. 

(a nie czekając, aż wszystko ledwo się spina i naprawdę jesteś na skraju wytrzymałości)

Co to są biznesowe priorytety?

Priorytety biznesowe tak naprawdę to są takie fundamenty biznesu online, które są ponadczasowe. 

Kiedy o nie zadbasz, nie ma szans, żeby nie mieć przynajmniej tych 10 tys. przychodu miesięcznie (a to jest kwota, która przy niedużych kosztach pozwala przetrwać i rozwijać się dalej).

Bo oczywiście można gonić w swoim biznesie za ciągle nowym trendem…  ale nie ma liczyć na to, że to jest coś, dzięki czemu Twój biznes na pewno wystrzeli. 

Nie.

Twój biznes wystrzeli, kiedy skupisz się na swoich biznesowych fundamentach, mądrze ustalisz swoje biznesowe priorytety i nie będziesz się rozpraszać próbując tego, owego czy tamtego.

 

Fundamenty udanego biznesu online (biznesowe priorytety) są niezmienne i można je sprowadzić do 4 obszarów:

opłacalność biznesu - przewidywalny model biznesowy, zarządzanie cash flow - tak, abyś wchodząc w nowy miesiąc nie zastanawiała się, skąd tu mieć na ZUS

system marketingowy - jak przyciągasz uwagę nowych odbiorców? jak pogłębiasz relację już z istniejącymi odbiorcami? (przewidywalny system, który buduje kolejkę gotowych do zamówienia klientów)

aktywna sprzedaż, bo chcesz zmieniać życia swoich klientów na lepsze - jeśli nie proponujesz swoich ofert i nie dajesz szans ludziom, aby od Ciebie kupili... to autosabotujesz swój sukces.

Twój rozwój osobisty, zmiana schematów postępowania, przekonań o sobie jako Królowej Swojego Biznesu - bo jesteś właścicielką biznesu i to jest firma jak każda inna!

Kiedy regularnie usprawniasz cokolwiek w ramach tych 4 obszarów, GWARANTUJĘ, że i Twój biznes się rozwija.

Po prostu nie ma opcji, żeby było inaczej.

Ale umówmy się... pewnie nie pracujesz nad tymi obszarami regularnie, tylko raczej zrywami.

Bo inaczej w ogóle by Cię tu nie było, miałabyś już próg stabilnych przychodów 10 tys. miesięcznie zapewniony.

 

Moje klientki zanim zaczną pracować ze mną, często postępują właśnie w taki sposób...

=

kupują kursy dotyczące wycinków powyższych 4 obszarów i albo je przerabiają "w teorii", ale nie działają z usprawnieniami w swoim biznesie, albo te kursy lądują na "kupce wstydu" i ciągle z nich aktywnie nie korzystają

=

czasami biorą udział w mastermindach czy programach ze wsparciem, ale po ich zakończeniu wszystko wraca do normy i chaotycznych działań "kiedy mam na to ochotę" albo "kiedy muszę desperacko pozyskać nowego klienta", te działania nie weszły w nawyk, nie zbudowały tożsamości prawdziwej Królowej Swojego Biznesu

=

mają wrażenie, że dotychczasowa edukacja w biznesie online nie zaprowadziła ich do lepszych, przewidywalnych wyników - owszem, więcej wiedzą W TEORII, ALE CO Z TEGO, skoro nadal walczą o przetrwanie i klientów, więc nic dziwnego, że sceptycznie patrzą na kolejne kursy i programy

=

nie miały jeszcze mentorki, która pokazałaby im jakie niuanse w systemie pozyskania klienta naprawdę decydują o sprzedaży

A jeśli chcesz doprowadzić swój biznes do PEWNYCH przychodów rzędu 10 tys. miesięcznie lub więcej, powinno być tak:

Z

wiesz, jaki jest Twój OPŁACALNY, STABILNY model biznesowy, polegający na mądrej ścieżce klienta, bez gonienia co miesiąc za nowymi akcjami sprzedażowymi - i konsekwentnie go realizujesz

Z

pilnujesz opłacalności swojego biznesu, zarządzasz cash flow swojej firmy i mimo że owszem, w tym kraju podatki są coraz wyższe, to i tak zostaje Ci więcej niż potrzebujesz po opłaceniu wszystkich niezbędnych kosztów

Z

regularnie wprowadzasz usprawnienia w swoim PRZEMYŚLANYM systemie marketingu i sprzedaży, dzięki czemu masz stały dopływ nowych klientów (zamiast desperackich akcji promocyjnych czy ustawiania reklam na łapu-capu)

Z

aktywnie i z przyjemnością, bez poczucia wciskania, na co dzień sprzedajesz online, zamiast robić ogromną kampanię sprzedażową, wypalić się, i potem przez 3 miesiące siedzieć cicho i czuć niechęć do własnego biznesu

Z

szlifujesz małymi krokami swoją komunikację w sieci i tworzysz drobne usprawnienia w swojej marce online, aby mieć pewność, że przyciąga ona dokładnie takich klientów, którzy Z ŁATWOŚCIĄ Ci zapłacą

Z

ZAWSZE stawiasz na takie oferty, które mają największy biznesowy sens i długofalowo stabilizują Ci przychody, zamiast tylko łatać w danym miesiącu "dziurę" budżetową

Właśnie te elementy mają kluczowe znaczenie.

I nie mówię tego, "bo tak mi się wydaje", sama przeszłam tę drogę, że właśnie na tym się skupiałam - i przyniosło to efekty.

 

Jestem mentorką skalowania biznesu online i sama od 4 lat świadomie rozwijam swój biznes online.

 

W tym czasie osiągnęłam już ponad milion przychodu z produktów i usług online (skalowalnych, półskalowalnych programów grupowych).

 

Ale przede wszystkim też widzę, jakie efekty osiągają moje klientki kiedy skupią się właśnie na tych obszarach.

wyniki sprzedażowe moja historia biznesu
wyniki sprzedażowe moja historia biznesu
wyniki sprzedażowe moja historia biznesu

I jednocześnie wiem też, że TE WSZYSTKIE OBSZARY NARAZ - to dużo.

I ważniejsze niż jednorazowe zrywy, są regularne, chociażby małe kroki w kierunku usprawnień 2 filarów, które decydują o BYĆ ALBO NIE BYĆ każdego biznesu:

=

opłacalności Twojego biznesu

=

wzmacniania siły marketingu i sprzedaży

I do podejmowania konkretnych działań właśnie w tych obszarach zmotywuję Cię w ramach Klubu 10K.

Jak działa Klub10K?

To program abonamentowy, w którym dołączasz kiedy chcesz, zostajesz JAK DŁUGO POTRZEBUJESZ, i działasz w oparciu o przemyślane przeze mnie krótkie materiały w comiesięcznych cyklach:

TYDZIEŃ 1 - Praktyczna lekcja z obszaru "Popraw opłacalność swojego biznesu"

 • lekcja wideo 15-25 min.
 • zadanie praktyczne do wykonania w tym obszarze (praca domowa)
 • zadania będą dotyczyć: tworzenia coraz bardziej opłacalnych ofert, wdrażania analiz w Twoim biznesie, trackowania postępów - abyś wyciągała wnioski i świadomie poprawiała cash flow swojej firmy

TYDZIEŃ 2 - Praktyczna lekcja z obszaru "Wzmocnij siłę marketingu i sprzedaży"

 • lekcja wideo 15-25 min.
 • zadanie praktyczne do wykonania w tym obszarze (praca domowa)
 • zadania będą dotyczyć: 3 modeli sprzedaży (w lejkach, na co dzień, w kampaniach), tworzenia skutecznych reklam, postów promowanych z różnymi celami, usprawniania sposobu, w jaki mówisz o swoich ofertach (komunikacji), poprawy strategii marki - Twoich profili w social media, wykorzystania chatu GPT, tworzenia coraz pewniejszych komunikatów sprzedażowych, landingów, webinarów, itp.

TYDZIEŃ 3 - NIESPODZIANKA (60 min. szkolenie archiwalne / masterclass LIVE)

 • W tygodniu 3. dostaniesz ode mnie np. nagranie moich najlepszych, archiwalnych szkoleń, case studies, JUŻ NIEDOSTĘPNYCH w sprzedaży online.
 • Od czasu do czasu wskoczę też do Was na szkolenie na żywo.
 • Oczywiście materiały będą wybrane tak, aby praktycznie prowadziły Cię do efektów w kluczowych dla programu obszarach.

TYDZIEŃ 4 - Sesja Q&A z Justyną  LIVE 60 min. "Co jest teraz moim priorytetem biznesowym"

 • będąc w programie przez cały miesiąc możesz kontaktować się ze mną i innymi uczestniczkami w sekcji DYSKUSJE w mojej aplikacji mobilnej
 • tam też możesz zostawiać konkretne pytania, nagrywać głosówki, co się u Ciebie dzieje
 • raz w miesiącu reaguję na to, co się u Was dzieje, nakierowuję Was na odpowiednie tory, a na konkretne pytania odpowiadam w ciągu 60 min Q&A LIVE - w każdym miesiącu w ostatnią środę miesiąca

UWAGA:

Znam życie i wiem, że nie będziesz działać nawet małymi krokami w programie, jeśli nie będziesz miała dodatkowej motywacji do wypełniania prac domowych (zwłaszcza że kwota udziału w Klubie10K JEST SYMBOLICZNA).

Dlatego w programie działa system motywacyjny:

=

na wypełnienie 2 prac domowych z każdego miesiąca masz czas tylko do końca danego miesiąca (deadline serio działa). Przykładowa praca domowa: wykonaj według instrukcji rolkę / karuzelę z opiniami Twoich klientek lub poproś aktywnie o opinie.

=

jeśli wykonasz zadania przez 3 miesiące z rzędu, dostajesz ZAPROSZENIE EXTRA na biznesową sesję mentoringową na żywo ze mną GRATIS (czas sesji: 2h)

=

osoba najlepiej wykonująca zadania przez 6 miesięcy z rzędu dostaje NAGRODĘ GŁÓWNĄ: dedykowany odcinek podcastu / YouTube ze mną dystrybuowany w moich kanałach social media i przez NL - jako darmowa reklama dla Ciebie (doradzę też jak to najlepiej dla siebie wykorzystać) 

=

wszystkie materiały, lekcje, nagrania Q&A ZNIKAJĄ 1. dnia kolejnego miesiąca i zaczynamy nowy CYKL miesięczny - ideą tego programu jest to, abyś działała NA BIEŻĄCO, a nie kumulowała wiedzę, to już robiłaś i już wiesz że niekoniecznie ma przełożenie na efekty (2 zadania praktyczne będą od razu na początku miesiąca, więc kolejne 2 tygodnie masz na realizację 2 prostych prac domowych)

Uwaga - dołącz teraz, aby zagwarantować sobie obecną cenę:

Klub 10K

Doprowadź swój biznes do stabilnych 10 tysięcy miesięcznie lub więcej.

Program abonamentowy ONLINE w wygodnej aplikacji mobilnej.

 

133,00 zł / mc

zamiast 197 zł

Jeśli nie lubisz automatycznych płatności z karty co miesiąc, poniżej linki do płatności jednorazowych:

Płatność z góry za 3 miesiące (297 zł - oszczędzasz 102 zł)

Płatność z góry za 6 miesięcy (497 zł - oszczędzasz 301 zł)

W cenie miesięcznego udziału otrzymujesz:

 • TYDZIEŃ 1 - Praktyczna lekcja 15-25 min z obszaru "Popraw opłacalność swojego biznesu" + praca domowa

 

 • TYDZIEŃ 2 - Praktyczna lekcja 15-25 min. z obszaru "Wzmocnij siłę marketingu i sprzedaży" + praca domowa

 

 • TYDZIEŃ 3 - NIESPODZIANKA (60 min. szkolenie archiwalne / masterclass LIVE)

 

 • TYDZIEŃ 4 - Sesja Q&A z Justyną 60 min. "Co jest teraz moim priorytetem biznesowym"

 

 • system motywacyjny dla osób, które wypełniają wszystkie zadania praktyczne

 

 • dostęp do wygodnej aplikacji mobilnej - działasz bez social media

 • BONUS tylko w aplikacji: nagranie masterclass z lutego 2024 "Twój plan na 10 tysięcy miesięcznie (lub więcej)"

 

Prowadzę Klub10K oczywiście ja - Justyna Stańska (Italiana)

Pomagam osiągać przełomy w biznesie online i budować firmy dające radość, wolność i pieniądze, nawet jeśli jesteś zwyczajną kobietą bez miliona followersów.

Moje klientki z lekkością uzyskują rekordowe wyniki w swoich biznesach, łącząc strategię z mentalnością, ulepszając swoje oferty, i swobodnie je sprzedając.

Wierzę w to, że każda właścicielka biznesu online może I POWINNA skalować biznes. Nie tylko po to, aby zarabiać więcej, pracując mniej… ale także po to, aby dawać coraz większej liczbie klientów to, co w NIEJ najlepsze i w pełni wykorzystać swój potencjał.

Jestem mentorką skalowania biznesu online, trenerką rozwoju biznesu, coachem i certyfikowanym praktykiem metodologii Energetic Breathrough Method, więc po pracy ze mną możesz się spodziewać połączenia twardych „konkretów” oraz pracy mentalnej – tak, aby pomóc Ci generować przełomowe wyniki w Twoim biznesie szybciej, niż wydaje Ci się możliwe.

Nawet, jeśli wcześniejsze metody nie przynosiły Ci rezultatów.

Najczęściej zadawane pytania:

Prowadzę biznes dopiero od niedawna, czy jest to program dla mnie?

Tak, ze względu na niewielką inwestycję finansową ten program polecam ZWŁASZCZA osobom, które jeszcze nie są gotowe na głębszą współpracę ze mną.

W środku wybiorę dla Ciebie takie ćwiczenia praktyczne w ramach 2 filarów: opłacalny biznes oraz marketing & sprzedaż, abyś jak najszybciej zaczęła DZIAŁAĆ i tym samym miała efekty.

Przestań się uczyć, zacznij usprawniać, chociażby małymi krokami, swój biznes w kluczowych na początku obszarach.

 

PS. Kiedy masz już biznes na bardziej zaawansowanym poziomie, coraz większe znaczenie będzie miało to, co w Twojej głowie ORAZ być może będziesz potrzebowała większego "zaopiekowania". W takim przypadku polecam mój drugi program: Królowe Swojego Biznesu.

 

Jak długo trwa ten program?

Program działa na zasadach typowej subskrypcji: możesz przebywać TAK DŁUGO, jak potrzebujesz (aż małymi krokami rzeczywiście nagle zobaczysz, że Twój biznes przynosi przewidywalne 10 tys. miesięcznie lub więcej).

A możesz też zrezygnować w każdym momencie.

Nie ma żadnych haczyków, poza tym, że cena programu prawdopodobnie będzie stale rosła, jak to u mnie bywa - jeśli więc odejdziesz, to tracisz obecne warunki cenowe.

Jak dokładnie działa subskrypcja?

Możesz dołączyć w dowolnym momencie - i od momentu opłacenia pierwszej subskrypcji masz pełne 30 dni na korzystanie z programu.

Subskrypcja przedłuża się automatycznie w takiej cenie, w jakiej dołączyłaś, na kolejne 30 dni.

W każdym momencie możesz jednak zrezygnować - robisz to, logując się na szkolenia.italianamarketing.pl danymi podanymi przy zamówieniu i tam w zakładce "Moje konto" w każdym momencie możesz anulować subskrypcję.

W przypadku anulowania subskrypcji tak czy siak masz dostęp do końca 30-dniowego okresu płatności, a potem dostęp się wygasza.

UWAGA: Klub działa w cyklach comiesięcznych kalendarzowych - jeśli więc dołączysz np. 25. dnia miesiąca, będziesz mieć tylko 5 dni na "nadrobienie" zadań z danego miesiąca.

Za to dostaniesz też dostęp od razu na 25. dni następnego miesiąca 😉

 

Na czym będą polegać zadania praktyczne w programie?

Po pracy z dziesiątkami klientek wiem, że często lepsze niż jednorazowe wielkie "zrywy" są drobne usprawnienia.

Dlatego też lekcje i zadania praktyczne będą Ci zajmować od 30 do 60 min., 2 razy w miesiącu.

Przykładowe zadanie:

- skopiuj podanego przeze mnie excela i wylicz np. swoje minimalne przychody miesięczne (obszar: opłacalność biznesu)

- uporządkuj relację "zacznij tutaj" na IG według podanej przeze mnie lekcji (obszar: marketing & sprzedaż)

W każdym miesiącu dostaniesz 2 zadania praktyczne z tych 2 obszarów i co ważne: deadline na ich wypełnienie jest tylko do końca miesiąca, potem zadania znikają.

Będziesz raportować wykonanie zadań przez specjalny formularz wewnątrz programu.

Na jak duże Twoje wsparcie mogę liczyć w programie?

W programie masz kontakt ze mną LIVE na jednej sesji Q&A "Co jest teraz moim priorytetem biznesowym" w miesiącu.

Kontakt polega na interakcji ze mną przez czat tekstowy - sesja odbywa się na zoom.

W ramach tej sesji reaguję na to, co się działo w trakcie miesiąca wśród uczestniczek: jak idą zadania domowe, co jest dla Was trudne, co łatwe, gdzie należy skorygować swoje priorytety.

Dodatkowo odpowiadam na wybrane konkretne pytania zgłoszone wcześniej pisemnie w aplikacji mobilnej.

Zastrzegam też sobie prawo do przeprowadzenia od czasu do czasu masterclassu LIVE w ramach tygodnia 3. pracy w Klubie10K.

UWAGA: jeśli terminowo wypełniasz zadania praktyczne przez 3 miesiące (łącznie 6 zadań), to otrzymasz dodatkowe zaproszenie na biznesowy mentoring ze mną na zoom - tam jest opcja porozmawiać ze mną bezpośrednio, głosowo.

Jeśli ten poziom wsparcia jest dla Ciebie za mały, rozważ dołączenie do mojego drugiego programu Królowe Swojego Biznesu.

 

O co chodzi z aplikacją mobilną?

Aby nie rozpraszać się w social media, w programie działamy na dedykowanej aplikacji mobilnej ze wszystkimi materiałami oraz sekcją DYSKUSJE.

To rozwiązanie sprawdzone już przeze mnie w innych programach grupowych, jest bardzo chwalone przez uczestniczki.

W ramach aplikacji:

 • wygodnie zapoznajesz się z lekcjami i nagraniami
 • będziesz raportować wykonanie zadań - prac domowych
 • możesz kontaktować się z innymi uczestniczkami, szukać kręgu mastermind
 • ja sama w w aplikacji będę reagować na wybrane dyskusje oraz głębiej na to co się dzieje u Was raz w miesiącu podczas sesji Q&A
Skąd taka niska cena, gdzie haczyk?

Nie ma żadnego haczyka, poza faktem, że tutaj materiały się NIE KUMULUJĄ - działasz aktywnie w ramach miesiąca, a od nowego miesiąca "nowy cykl".

Uznałam, że taki program, w którym wykonujesz MIKRO KROKI, ale we właściwym kierunku, jest genialnym pomysłem - więc oto realizacja.

I ufam, że Ty też docenisz zalety takiego rozwiązania, jak już dołączysz do Klubu10K.

PS. A poza tym zauważyłam że jest mnóstwo osób, które chciałyby ze mną pracować, ale jeszcze nie są gotowe na inwestycję na wyższym poziomie.

Do tej pory nie było u mnie takiej oferty, więc zapełniam tę potrzebę tym właśnie programem.

Według mnie to win-win: Ty możesz się przekonać, że to, co proponuję, rzeczywiście przynosi Ci efekty i zaczynasz stabilizować przychody w biznesie online na wyższym poziomie (pod warunkiem że będziesz działać, stąd wymyśliałam system motywacyjny w środku programu) a ja, jeśli Ty zaczniesz zarabiać więcej, z chęcią zaproszę Cię do bardziej zaawansowanych programów i mentoringów na wyższej półce cenowej, na których będziesz mogła skalować ten wynik.

 

Już jestem po innych Twoich programach / w gronie Królowych Swojego Biznesu, czy dołączać?

Jeśli byłaś już np. w programie AFP, mastermindzie czy mentoringu ze mną, i rzeczywiście DZIAŁAŁAŚ z usprawnieniami i wnioskami z tych programów, to oczywiście moim zdaniem poradzisz sobie dalej bez Klubu10K.

Natomiast jeśli masz problem, aby wyrobić sobie nawyk stałego usprawnienia biznesu w obszarach jego opłacalności czy drobnych szlifów w marketingu i sprzedaży, to oczywiście zapraszam.

W Klubie 10K dopasuję zadania praktyczne do mojej najświeższej wiedzy i doświadczenia ze skalowania biznesu, wiec to też może być argument za dołączeniem (zwłaszcza w obecnej cenie).

Z kolei jeśli jesteś w gronie Królowych Swojego Biznesu - zapraszam w tej samej sytuacji: jeśli masz problem ze zmotywowaniem się do DZIAŁANIA to Klub10K może się u Ciebie sprawdzić.

 

Kiedy zaczynamy?

Klub10K zaczyna działać od 01.02.2024 roku i działa w comiesięcznych cyklach do odwołania.

Kiedy będą się pojawiać kolejne materiały w każdym comiesięcznym cyklu w programie?

Materiały będą pojawiać się w poniedziałki.

Sesja Q&A z Justyną w ostatnim tygodniu trwania programu odbywa się w środy od godz. 10:00 do 11:00, ale nie musisz być na żywo - możesz zostawić swoje pytanie wcześniej.

Terminy dodatkowego mentoringu dla osób aktywnie i terminowo wypełniających prace domowe będę ogłaszać z odpowiednim wyprzedzeniem.

Masz inne pytanie? Zadaj je mailowo na kontakt@italianamarketing.pl lub na instagramie @italianajustyna

Przestań się uczyć, zacznij działać metodą małych kroków nad tym,
co NAPRAWDĘ ma znaczenie dla przychodów w Twojej firmie:

1) Opłacalność biznesu i 2) Siła Twojego marketingu i sprzedaży.

Polityka prywatności

Zdjęcia -Justyna Kocur-Czarny https://jkocurczarny.com/

Chyba nie muszę tego mówić, ale na wszelki wypadek powiem: finalne rezultaty jakie osiągniesz w ramach oferty Klub 10K zależą od Twoich predyspozycji, mocnych stron, posiadanych zasobów, oraz umiejętności WDRAŻANIA wiedzy w życie.

W żaden sposób nie mogę obiecać, ze każda uczestniczka już po dołączeniu zacznie osiągać 10 tys. miesięcznie od następnego miesiąca - to jest uzależnione m. in. od Twojego punktu startu, mentalności i przekonań, oraz właśnie szybkości wprowadzania zmian w swoim biznesie. Od samego kliknięcia "dołączam" nic się nie zmieni.