Czas, abyś w końcu osiągnęła przełomowe wyniki sprzedaży.

Tydzień po tygodniu powiem Ci, jak.

MENTORING: Wygeneruj rekordowe wyniki sprzedażowe!

Zyskaj moją bliską opiekę i bezpośrednie wsparcie w ramach 10-tygodniowego grupowego programu mentoringowego. Tak, abyś odważnie, z lekkością i pewnością osiągnęła przełomowe wyniki sprzedażowe.
I co najważniejsze: potrafiła ten wynik powtarzać już na zawsze.

W tym momencie nie prowadzę naborów do tego mentoringu. Możesz zapisać się na listę powiadomień o starcie kolejnej edycji – marzec / kwiecień 2024.

Kiedy masz dopracowaną ofertę i jej komunikację – twoje oferty sprzedają się z lekkością, a ty przestajesz ganiać za klientami. 

Oni sami przychodzą do Ciebie.

Oczywiście promocja i sprzedaż to coś, czego trzeba się nauczyć. Trzeba zaprojektować swój proces sprzedaży, pod TWOJĄ konkretną ofertę.

Ale możesz ten proces przyspieszyć, korzystając z bezpośredniego wsparcia osoby, która powie Ci wprost, czym się zająć i w jakiej kolejności.

Tak, abyś OD POCZĄTKU zajmowała się tymi rzeczami, które wpływają na wyniki sprzedaży. ?

W ramach mentoringu ze mną uporządkujesz swój model biznesowy, dopracujesz (lub stworzysz od zera) genialną ofertę, a następnie zaprojektujesz, jak ją sprzedać.

A także w pełni uwierzysz, że rekordowe wyniki sprzedażowe są w Twoim zasięgu ?

I to są właśnie kluczowe obszary, nad jakimi skupię się w pracy z Tobą podczas 10-tygodniowego grupowego mentoringu “Wygeneruj rekordowe wyniki sprzedażowe”. ?

Bo wierzę, że sprzedaż może przychodzić Ci łatwo.

Nawet jeśli przeprowadziłaś już wiele kampanii, znasz wartość swoich ofert, ale masz wrażenie, że wciąż nie zarabiasz tyle, ile mogłabyś… to nie znaczy to, że nigdy Ci się nie uda.

Prawdopodobnie jesteś bliżej, niż myślisz, ale potrzebujesz zaprojektować ofertę, sprzedaż, jej komunikację, a także w 100% uwierzyć, że MOŻESZ wygenerować rekordowe wyniki. I w tym właśnie mogę Ci pomóc.

Aby sprzedawać z pełną mocą Twoje oferty online, niezależnie od ich ceny, potrzebujesz spełnić te 3 warunki:

jesteś mentalnie przygotowana do osiągania rekordowych wyników sprzedażowych – masz świetną relację z pieniędzmi, czujesz spójność ze swoją ofertą i jej wyceną, masz przepracowane obawy przed konkurencją i 100% wiarę w siebie i swoją ofertę

masz mocną markę i komunikację, znasz swoje wyróżniki, oraz znasz STRATEGIĘ projektowania genialnych, spersonalizowanych doświadczeń sprzedażowych – potrafisz kwalifikować klienta, budować z nim głębokie relacje, sprzedawać na rozmowach bezpośrednich – jesteś pierwszym wyborem dla swoich klientów

Twoja kampania sprzedażowa jest tak świetnie zaprojektowana i transformująca, że zachwycasz i zmieniasz myślenie potencjalnych klientów – dzięki czemu naprawdę doświadczasz „najłatwiejszych sprzedaży w Twoim życiu”

Dobra wiadomość jest taka, że do takiej łatwej sprzedaży możesz się świadomie przygotować.

Zarówno strategicznie, jak i mentalnie.

Pewnie już widzisz, że sprzedaż online się ZMIENIA – w dzisiejszych czasach nie wystarczy przeprowadzić kampanii na zasadzie „kopiuj-wklej”, aby ludzie zaufali właśnie Tobie i Twojej ofercie.

Nie wystarczy jedynie komunikować korzyści takich samych, jak inni.

Może już prowadziłaś kampanie sprzedażowe, i zamierzasz swoją ofertę znowu sprzedawać w ten sam sposób… webinar, landing page, sprzedaż, to przecież proste, prawda?

Problem w tym, że w dzisiejszych czasach nie wystarczy działać na schematach… zwłaszcza, jeśli chcesz sprzedać ofertę z wyższej półki cenowej.

Aby mieć jak najlepsze efekty, trzeba się skupić na personalizacji doświadczenia sprzedażowego do  klienta – i na to położymy nacisk w tym programie.

A może Ty już masz dopracowane oferty… ale czy masz system pozyskiwania do niej klientów?

Czy potrafisz ją sprzedawać?

Czy wiesz, co ją wyróżnia?

Jeśli chcesz w swoim biznesie generować rekordowe wyniki sprzedażowe, nawet w obecnych czasach – DOPRACUJ ofertę i zaprojektuj SYSTEM jej sprzedaży.

Taki, który jest dopasowany do Twoich mocnych stron, i który łączy strategię projektowania genialnych doświadczeń sprzedażowych z mentalnym przygotowaniem do odbioru zamówień za kilka tysięcy złotych lub więcej.

Dopiero wtedy, kiedy Ty uwierzysz w pełni w swoją ofertę – uwierzą w nią również Twoi klienci.

Widzę, jak wiele klientek wokół mnie tego potrzebuje – dlatego ten mentoring zaprojektowałam tak, abym była z Tobą w bliskim kontakcie aż przez 10 tygodni. 

 

Celem jest uporządkowanie Twojego biznesu, wyszlifowanie oferty i zaprojektowanie sprzedaży tak, abyś doświadczyła rekordowych wyników. Przełomowych wyników.

MENTORING: Wygeneruj rekordowe wyniki sprzedażowe!

To połączenie nagrań sesji szkoleniowych z bezpośrednimi spotkaniami ze mną (na których jest możliwość wskoczyć na „gorące krzesełko”). W programie jest też przemyślany system monitorowania postępów Twojej pracy!

5 szkoleń ze sprawdzanymi przeze mnie kartami pracy (feedback uzyskujesz na sesji grupowej), 5 sesji Q&A z możliwością wskoczenia na „gorące krzesełko”, a w wersji VIP dodatkowo 3 spotkania indywidualne – co tydzień pracujemy nad Twoją ofertą i sprzedażą, przechodząc od ogółu do szczegółu przez elementy, które mają największe przełożenie na wyniki, czyli przychody.

Wybrałam taki system, bo wiem, że nie masz czasu przerabiać wielu godzin kursów online czy moich szkoleń, a dopiero potem zastanowić się, JAK to zastosować do swojej działalności.

Dlatego taki system szkolenia + praktyka przez okres 10 tygodni pozwoli nam być w stałym kontakcie i uzyskasz odpowiedzi niemalże „od ręki”, szlifując każdy element swojej oferty i kampanii.

Ja świetnie poznam Twój biznes i Twoje oferty, a Ty będziesz wiedzieć, że zawsze na sesji Q&A możesz liczyć na moje bezpośrednie wsparcie.

Oprócz tego dostaniesz oczywiście szereg materiałów pomocniczych, o których napiszę Ci później, ale będę Cię do nich odsyłać tylko w razie potrzeby.

UWAGA: w programie obowiązuje limit 25 miejsc, ze względu na szeroki zakres mojego wsparcia. Chcę naprawdę poznać Ciebie, Twój biznes i ofertę, a następnie wesprzeć jak najlepiej w tym, aby dowiedziało się o nich i zamówiło je jak najwięcej osób – co nie byłoby możliwe, gdyby było Was więcej.

Będę zaglądać do Twoich kart pracy w programie (o ile wyślesz je w terminie, będzie na to ok. 10 dni roboczych) i dawać Ci feedback na grupowym Q&A, abyś miała jasność na kolejnych etapach tworzenia i sprzedaży Twojej oferty premium, co można jeszcze „podkręcić” dla jak najlepszych rezultatów.

Zaczynamy pracę w programie 9.10 – a moje wsparcie „na żywo” potrwa aż do 15.12.

Później otrzymasz też roczny dostęp do materiałów szkoleniowych i nagrań spotkań, ale jednak nie ukrywam, że o wiele więcej skorzystasz na programie, kiedy dasz radę na praktycznym przykładzie swojej oferty od razu „odnosić” kolejne części do swoich potrzeb, czyli przerabiać karty pracy i pojawiać się na Q&A.

PS. Dokładne terminy spotkań znajdziesz poniżej.

 

BONUSOWY MASTERCLASS LIVE

Zaawansowana analityka sprzedaży.

Co mierzyć i jak zwiększać skuteczność procesu sprzedaży?

Z tej sesji szkoleniowej, którą przeprowadzę na żywo w trakcie programu (lub maksymalnie 30 dni po zakończeniu, w zależności od potrzeb uczestniczek), dowiesz się:

Uwaga, nowość! Możesz skorzystać z wydarzenia w wygodnej aplikacji mobilnej!

To wygodne rozwiązanie, wystarczy się zarejestrować w aplikacji (instrukcję dostaniesz dołączeniu do programu).

W apce będziesz mogła wygodnie odsłuchiwać nagrania sesji, szkoleń, sprawdzać swoją „pracę domową” i komunikować się ze mną i innymi uczestniczkami programu.

  Osiągnęłaś już dużo… ale po tym programie będzie dla Ciebie możliwe jeszcze więcej:

  doszlifujesz i usprawnisz swój model biznesowy i skupisz się na jednej ofercie, która ma największy potencjał sprzedażowy – odważnie podniesiesz jej cenę, jeśli uznamy to za właściwe, poczujesz spójność i odwagę do wyższych cen,

  zaczniesz w przekonujący sposób, swobodnie mówić i pisać o swojej ofercie, tak, aby więcej osób poczuło, że po prostu musi ją mieć – dopracujesz komunikację swojej oferty,

  z moim wsparciem opracujesz swój świetny system promocji i zaprojektujesz genialne, spersonalizowane doświadczenie zakupowe dla klienta,

  zrozumiesz, jak w najlepszy możliwy sposób wykorzystać posiadane zasoby, kanały komunikacji, i wygenerujesz rekordowe wyniki sprzedaży nawet przy niewielkiej społeczności,

  będziesz w stanie wykorzystywać doświadczenia i wnioski z tego programu w nieskończoność, z jeszcze większą pewnością kształtując kolejne oferty i z lekkością je sprzedając.

  Słowem: będziesz gotowa na generowanie rekordowych wyników sprzedażowych, odblokowując w pełni potencjał swoich ofert – zwłaszcza tych z wyższej półki cenowej. Zaczniesz lepiej komunikować korzyści swoich ofert, dzięki czemu klienci nie będą kwestionować ich cen, a sprzedaż stanie się PROSTA.

  SPRAWDŹ OPINIE KOBIET

  które już ze mną pracowały:

  GWARANCJA SATYSFAKCJI

  Jestem pewna, że ten program pomoże Ci skuteczniej sprzedawać online, dlatego…

  …daję gwarancję satysfakcji.

  Jeśli po aplikacji uznam, że jesteś odpowiednią osobą do tego programu, weźmiesz AKTYWNIE udział, czyli będziesz wypełniać 5 x kart pracy w odpowiednim tempie, a Twoje wyniki sprzedaży do dnia 1.06.2024 nie pokryją przynajmniej kosztów inwestycji w ten program – zwrócę Ci pieniądze.

  Wsparcie przez 10 tygodni, ale materiały na rok

  5 sesji szkoleniowych + karty pracy + 5 sesji Q&A z opcją wskoczenia na gorące krzesełko + (w wersji VIP) 3 sesje indywidualne

  system monitorowania Twoich postępów + wspólna praca z uczestniczkami, co motywuje 10x bardziej do działania!

  Stworzysz genialną ofertę premium, zaczniesz ją świetnie komunikować i z pewnością siebie sprzedawać

  Jest jednak kilka warunków, jakie musisz spełnić, aby maksymalnie skorzystać na tym programie.

  Bo uwaga: nie mogę udzielić gwarancji satysfakcji osobom, które nie spełnią powyższych warunków – potrzebujesz mieć pewne zasoby konieczne do MAKSYMALNEGO skorzystania z tego programu.

  Dlatego przenalizuj poniższe wytyczne – abyś i Ty upewniła się, że z łatwością zwrócisz sobie inwestycję w program, i abym ja również miała pewność, że jestem w stanie Ci pomóc.

  PS. Te warunki to stan „idealny”, w razie wątpliwości, czy masz potencjał, aby skorzystać na udziale w tym programie – po prostu napisz do mnie na maila kontakt@italianamarketing.pl, ja przeanalizuję Twój biznes, Twoje zasoby, Twoje kanały komunikacji, i wrócę do Ciebie z odpowiedzią, czy warto dołączyć.

  Bierz śmiało udział w tym programie, jeśli…

  już masz istniejący biznes online (oferty i sklep internetowy, regulamin itp.),

  konsekwentnie i w miarę regularnie prowadzisz działania w sieci i pokazujesz się online od co najmniej roku,

  masz społeczność: co najmniej 1000 osób łącznie w social mediach i newsletterze (ale oczywiście im więcej, tym lepiej),

  przeprowadziłaś już co najmniej 3 kampanie sprzedażowe, masz kilka ofert online, słowem: wiesz,  „z czym to się je”,

  masz wsparcie wykonawcze w swoim biznesie – np. wirtualną asystentkę (lub większy zespół), któremu możesz zlecić elementy pracy nad ofertą i kampanią,

  nie boisz się pokazywać swoich ofert, mówisz o tym, co tworzysz w sieci, potrafisz zorganizować live czy pogadać na stories,

  masz działające (może być nieużywane) konto reklamowe na facebooku,

  jesteś gotowa na inwestycję czasową w program – przez okres 10 tygodni ok. 2-3 godziny tygodniowo to minimum. Najlepiej, jakbyś w tym czasie nie pracowała z innymi mentorami, a przynajmniej nie w zakresie sprzedaży, aby w pełni skupić się na naszym programie.

  A PRZEDE WSZYSTKIM: wiesz, że rekordowe wyniki sprzedażowe to obecnie Twój priorytet i dlatego zrobisz wszystko, co w Twojej mocy, aby wycisnąć program  i moje wsparcie „jak cytrynkę” – zaangażujesz się w sesje grupowe, szkolenia, oraz jesteś gotowa na głęboką pracę w szlifowaniu Twojej oferty – zarówno strategicznym, jak i mentalnym.

  NABORY DO PROGRAMU ZAKOŃCZONE

  Dzień(s)

  :

  Godzina(y)

  :

  Minut(y)

  :

  Sekund(y)

  Będziesz pracować w przemyślany sposób – z dużą dawką mojego wsparcia.

  Pracujemy przez 10 tygodni, będziemy w stałym kontakcie w aplikacji mobilnej (dostaniesz instrukcje, jak z niej korzystać) + wsparcie mailowe + system monitorowania postępów.

  W tym czasie czeka na Ciebie 5 szkoleń z kartami pracy (czasami na żywo, czasami nagrania, będą udostępniane co drugi poniedziałek), 5 grupowych sesji Q&A LIVE z opcją bezpośredniej rozmowy ze mną – „gorącego krzesełka”, na których też omawiam wnioski z podesłanych w terminie kart pracy (co 2 tygodnie o 13:00), oraz materiały pomocnicze – bonusy o wartości 4373 zł, z których możesz skorzystać jeszcze w trakcie programu, lecz nie musisz. (Mogą zostać na później)

  UWAGA: w wersji VIP, limitowanej do 5 osób, dodatkowo zyskujesz 3 indywidualne sesje ze mną w dowolnie wybranym przez Ciebie terminie – o ile jest to w czasie trwania wsparcia programu, oczywiście.

  Sprawdź nasz harmonogram spotkań

  UWAGA: obecność na sesjach Q&A i dostarczanie w terminie kart pracy jest wymaganym elementem programu. Sprawdź dokładnie, czy masz przestrzeń na współpracę – proszę o przemyślane decyzje!

  9.10 pierwsze szkolenie: Twój model biznesowy - jak z łatwością osiągać 10, 20, 50 tysięcy miesięcznie? + karty pracy do modułu, deadline na ich dostarczenie: 18.10
  19.10 (czwartek) godz. 13:00 - grupowe Q&A, na których omawiam podesłane w terminie karty pracy + jest opcja zadawania pytań na czacie, lub dla chętnych - wskoczenia na "gorące krzesełko"
  23.10 drugie szkolenie: Przygotuj się mentalnie do osiągania rekordowych wyników finansowych + karty pracy do modułu, deadline na ich dostarczenie: 2.11
  02.11 (czwartek) godz. 13:00 - grupowe Q&A, na których omawiam podesłane w terminie karty pracy + jest opcja zadawania pytań na czacie, lub dla chętnych - wskoczenia na "gorące krzesełko"
  06.11 trzecie szkolenie: Dopracuj swoją genialną ofertę premium, aby sprzedawała się jak świeże bułeczki + karty pracy do modułu, deadline na ich dostarczenie: 15.11
  16.11 (czwartek) godz. 13:00 - grupowe Q&A, na których omawiam podesłane w terminie karty pracy + jest opcja zadawania pytań na czacie, lub dla chętnych - wskoczenia na "gorące krzesełko"
  20.11 czwarte szkolenie: Odkryj, jak mówić o swojej ofercie, aby ludzie pragnęli ją kupić - dopracuj komunikację sprzedaży i umiejętnie rozbrajaj obiekcje + karty pracy do modułu, deadline na ich dostarczenie: 29.11
  30.11 (czwartek) godz. 13:00 - grupowe Q&A, na których omawiam podesłane w terminie karty pracy + jest opcja zadawania pytań na czacie, lub dla chętnych - wskoczenia na "gorące krzesełko"
  04.12 piąte szkolenie: Dopracuj genialną kampanię sprzedażową i zarabiaj z lekkością także poza kampanią (metody promocji Twojej oferty) + karty pracy do modułu, deadline na ich dostarczenie: 13.12
  14.12 (czwartek) godz. 13:00 - grupowe Q&A, na których omawiam podesłane w terminie karty pracy + jest opcja zadawania pytań na czacie, lub dla chętnych - wskoczenia na "gorące krzesełko"

  BONUSOWE ODDZIELNE PROGRAMY I KURSY

  BONUS #1 Nagranie audio "Z łatwością sprzedaję swoje oferty premium" - wartość: 97 zł

  Jeśli lubisz moje nagrania audio, pokochasz i ten przemyślany zestaw afirmacji!

  Dla najlepszych efektów polecam słuchać codziennie każdego dnia, przygotowując się do kampanii.

  BONUS #2 Nagranie szkolenia "Jak z lekkością sprzedawać oferty i usługi na rozmowach bezpośrednich" - wartość 297 zł

  Jeśli chcesz mieć więcej klientek 1:1, czy klientek w grupowych programach premium, i prowadzisz rozmowy sprzedażowe (lub zamierzasz je prowadzić) – to szkolenie dla Ciebie.


  Podczas szkolenia:


  ? zrozumiesz, od czego zależy skuteczność Twoich rozmów sprzedażowych i jak ją podnieść u siebie
  ? będziesz wiedziała, jak nazwać, promować i prowadzić rozmowy sprzedażowe, aby po pierwsze mieć wielu chętnych, a po drugie – wysoką skuteczność sprzedaży
  ? zrozumiesz jak rozbrajać najczęstsze obiekcje klientek („to za drogo”, „to nie jest dla mnie odpowiedni moment”, „sama sobie z tym poradzę”)
  ? dostaniesz konkretne przykłady, co robić, i czego nie robić na rozmowie z potencjalnym klientem

  BONUS #3 Stwórz plan kampanii sprzedażowej w 2h (wartość: 497 zł)

  Na tych warsztatach stworzysz szybko plan swojej pierwszej (czy kolejnej!) kampanii promocyjnej, dzięki czemu bez poczucia przytłoczenia osiągniesz swoje cele sprzedażowe!

  Zaplanujesz sprzedaż swojej oferty online tak, aby ludzie rzeczywiście ją kupili (i aby się przy tym nie zajechać)

  BONUS #4 Stwórz ofertę nie do odrzucenia + Trening pisania przyciągających tekstów (wartość: 697 zł)

  Sprawdź, jak skonstruować (oraz komunikować) ofertę nie do odrzucenia, której rzeczywiście chcą Twoi klienci – i która praktycznie „sprzedaje się sama”.

  Zapisz się na kurs biznesowy „Stwórz ofertę nie do odrzucenia” i twórz oferty, którym Twoi odbiorcy nie mogą się oprzeć.

  BONUS #5 Audiokurs "Pokochaj Sprzedawać Online" (wartość: 597 zł)

  Kurs „Pokochaj sprzedawać online” pomoże Ci z lekkością promować swoje oferty i oswoić się z różnymi sposobami aktywnej sprzedaży online.

  Z jego pomocą już nigdy nie będziesz się martwić o pieniądze i klientów – będziesz mieć pewność, że w odpowiedzi na Twoje zaproszenie zawsze przyjdą!

  BONUS #6 Kurs: otwórz się na przełom finansowy (wartość: 597 zł)

  Możesz wykonać przeskok finansowy w krótszym czasie, niż myślisz.

  Otwórz siebie – i tym samym swój biznes online – na prawdziwy przełom, dzięki czemu to będzie Twój najlepszy finansowo rok!

   

  BONUS #7 Dziennik Manifestacji, czyli praktyczna pomoc w kreowaniu przełomów w biznesie (wartość: 697 zł)

  Codziennie przez 21 dni otrzymasz praktyczne wskazówki jak codziennie utrzymać w sobie właściwą energię działania.

  Zauważysz, jak znacznie szybciej osiągasz w biznesie wszystko to, co do tej pory wydawało Ci się niemożliwe!

   

  BONUS #8 Inkubator Genialnej Oferty Premium (wartość: 697 zł)

  W trakcie 3 sesji warsztatowych przejdziemy przez następujące tematy:

  część 1 Wybierz i przyciągnij właściwych klientów – dotrzyj do osób, które naprawdę potrzebują tego, co oferujesz… i są w stanie za to zapłacić

  część 2 Zaprojektuj genialną ofertę – dowiedz się, co sprawia, że klienci sami nie mogą się doczekać, aż od Ciebie zamówią

  część 3 Spersonalizuj doświadczenie i ofertę dla klienta – postaw kropkę nad „i”, dzięki czemu z łatwością domkniesz proces sprzedaży

  Dostaniesz też karty pracy, które przeprowadzą Cię przemyślanymi ćwiczeniami przez cały proces tworzenia oferty – wyjdziesz z konkretnym konceptem oferty, gotowym do przeniesienia na Twoje landingi i grafiki!

  BONUS #9 Baza Zyskownych Pomysłów na Treści (wartość: 197 zł)

  Baza to paczka 100 pomysłów (punktów zaczepienia) na treści dłużej i krócej żyjące.

  Możesz je wykorzystać np. do newslettera, karuzeli, stories, podcastu, artykułu na blogu, szkolenia wideo, webinaru, reklamy…

  Dla Twojego ułatwienia, pomysły są pogrupowane w 6 kategorii:

  CZĘŚĆ 1 – połącz się głęboko z potrzebami klienta

  CZĘŚĆ 2 – wygeneruj zasięgi i bądź bardziej widoczna online

  CZĘŚĆ 3 – pokaż nienachalnie swoją ofertę

  CZĘŚĆ 4 – sprzedawaj wprost i świadomie rozbrajaj obiekcje

  CZĘŚĆ 5 – buduj zaangażowanie i relacje

  CZĘŚĆ 6 – największe znaczenie ma to, co w głowie – inspiruj do zmian

  MENTORING: Wygeneruj rekordowe wyniki sprzedażowe!

  10-tygodniowy grupowy program mentoringowy, po którym odważnie, z lekkością i pewnością osiągniesz przełomowe wyniki sprzedażowe.
  I co najważniejsze: będziesz potrafiła ten wynik powtarzać już na zawsze.

  NABORY ZAKOŃCZONE

  Dzień(s)

  :

  Godzina(y)

  :

  Minut(y)

  :

  Sekund(y)

  Moje klientki po pracy ze mną doświadczają magii… i nie mogę się doczekać, aż będzie to możliwe również dla Ciebie:

  9

  tworzą swoje programy premium w kilka tygodni albo nawet dni, mimo że wcześniej zabierały się za to miesiącami

  9

  kreują i sprzedają oferty po kilka tysięcy złotych z lekkością, nawet bez strony sprzedażowej, przez wiadomości prywatne na instagramie

  9

  podwajają i potrajają swoje przychody, zwracając sobie koszt inwestycji w moich programach jeszcze w trakcie ich trwania (albo nawet przed, korzystając z bonusów)

  9

  zaczynają zarabiać powyżej kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie, chociaż wcześniej myślały, że to niemożliwe

  9

  zyskują pewność siebie, swoich ofert, i umiejętności sprzedaży bez poczucia wciskania, które zostają z nimi już na zawsze

  A jeszcze konkretniej:

  Ten mastermind powinien kosztować 10 tys zł 🙂 Udział w tym programie był dla mnie przełomowy. Tak jakby coś pstryknęło i zaczęło się idealnie układać. Myślę, że zadziałały przede wszystkim dwa czynniki: praca nad mentalnością i odwagą oraz dokładne nazwanie tej jednej najważniejszej rzeczy, którą obiecuję klientkom (i później konsekwencja, konsekwencja i konsekwencja). W trakcie programu przygotowałam też nowe oferty na wyższych półkach cenowych. Przygotowałam pierwszą kampanię programu grupowego i... sprzedałam 10 miejsc w 3 dni, realizując tym samym mój cel sprzedażowy. A jeszcze kilka miesięcy wcześniej zarabiałam w swoim biznesie niemalże 0, zaczynając wszystko od nowa. Wierzę, że nauczyciel pojawia się dokładnie wtedy, gdy uczeń jest gotowy i Ty Justyno pojawiłaś się w moim biznesowym życiu, gdy poczułam, że już dłużej nie będę odkładać swoich marzeń na półkę. Przez 5 lat działałam jako freelancerka i byłam tym coraz bardziej zmęczona - przede wszystkim tym, że nie mam kontroli nad tym, kiedy przychodzą do mnie klienci i kim oni są. Dzisiaj wiem, że jeśli będę potrzebowała wygenerować w mojej firmie kolejny zastrzyk gotówki, to dam sobie radę. Decyzja o udziale w tym mastermindzie i inwestycja w siebie zachęciły mnie do podejmowania odważniejszych decyzji, działania tu i teraz, bez odwlekania spraw w czasie. Zmieniły mnie zupełnie i choć smutno mi, że już nie będziemy się regularnie spotykać, to wiem, że nigdy nie wrócę już do miejsca, w którym byłam. Wskoczyłam na poziom wyżej. Sama być może też doszłabym do tego miejsca, ale nie tak pewnie i szybko.

  Marta Bulba

  Mentorka Marketingu i Sprzedaży dla marek osobistych

  https://martabulba.pl/

  W trakcie programu zmieniłam model biznesowy w mojej firmie. Powstała nowa oferta, dzięki której przestałam wymieniać czas na pieniądze. Zdefiniowałam na nowo swoich idealnych Klientów i praktycznie od razu zaczęli oni korzystać z nowych usług. Zbudowałam pierwszy lejek sprzedażowy. I choć zajmuję się tym na co dzień, to jednak praca nad własnymi koncepcjami bywa dużo trudniejsza niż wspieranie innych w podobnym obszarze. Dużo działo się u mnie na zapleczu min. podwyżka cen, a teraz szykuję się do sprzedaży swojego pierwszego produktu on-line. Próbowałam samodzielnie kilka razy przełamać barierę pracy za stawkę za godzinę, jednak w kluczowych momentach wracałam na starą ścieżkę. Bez Twojej pomocy, Justyna, pewnie znowu zawróciłabym i tkwiła w tym samym punkcie. Byłam blisko wypalenia zawodowego, a dzięki udziale w tym programie na nowo pokochałam to w jaki sposób pomagam moim Klientom. Dodatkowo nawiązałam wartościowe relacje oraz pracowałam z moimi przekonaniami i wiem na czym się dalej skupić. Z całego serca dziękuję Ci za ten wspólny czas.

  Agnieszka Łukoszek

  specjalistka w obszarach

  Quiz | Newsletter | Ścieżki klienta | Automatyzacje ?

  https://agnieszkalukoszek.pl/

  Gdy dołączyłam do mastermid czułam, że stoję w miejscu. Mimo 5 krotnego wzrostu audiencji, listy e-mail i zasięgów w SM, w pierwszym kwartale 2022 zanotowałam 10% spadek przychodów w stosunku do roku poprzedniego. Miałam wrażenie, że kręcę się w kółko. Byłam zmęczona ciągłym wymyślaniem sposobów na zrealizowanie planów sprzedażowych. To wszystko sprawiło, że zaczęłam tracić wiarę w swoje umiejętności. Wiedziałam, że to czas na znalezienie mentora. Trafiłam na Justynę i postanowiłam zaryzykować. Nie zawiodłam się. Jeszcze przed startem programu skorzystałam z bonusowych kursów i stworzyłam dodatkową ofertę. W trakcie Mastermind z totalnego chaosu wreszcie wyłonił się obraz biznesu, który wspiera mnie ale też daje ogromną wartość moim klientkom. Stworzyłam przemyślaną ścieżkę klienta, sensowny model biznesowy, pożegnałam się z ofertami, które nie realizowały moich celów. Stworzenie ścieżki klienta pomogło mi zrozumieć jakie oferty powinnam tworzyć i czego moje klientki potrzebują. Dzięki temu kwiecień zamknęłam realizując 178% do roku poprzedniego. W maju dzięki temu stworzyłam ofertę, która wygenerowałam 41 tysięcy przychodu. Takiego wyniku dotychczas nie udało mi się nigdy zrealizować. Maj zamknęłam 339% do roku poprzedniego. Inwestycja w Mastermind zwróciła mi się błyskawicznie. W tym momencie dokładnie wiem jakie będą moje kolejne kroki. Mam jasność jakie oferty będą najlepszą odpowiedzią na potrzeby moich klientów i w którą stronę rozwijać dalej mój biznes. Co najważniejsze wiem też, jak bez stresu zrealizować zaplanowany przychód na kolejne miesiące, a z taki celem dołączałam do mastermind. Na pewno to nie koniec mojej współpracy z Justyną.

  Beata Singh

  Trenerka oszczędnego stylu życia

  https://mojenawierzchu.pl/ 

  Właśnie skończyłam przedsprzedaż mojego programu Prosty Proces w wersji beta. Chciałam poukładać sobie swój biznes, stworzyć automatyczną ścieżkę klienta, podnieść ceny i zwiększyć procent przychodu z produktów elektronicznych. Dzięki programowi stworzyłam strukturę ofert na każdym z poziomów cenowych, przygotowałam automatyczną ścieżkę klienta wraz z wstępnym kursem, przeprowadziłam wyzwanie "Działaj jak CEO" w którym wzięło udział ponad 500 osób, sprzedałam II edycję programu Prosty Proces, a także zrobiłam plan na program specjalizacji dla wirtualnych asystentek!

  Katarzyna Borkowska

  ekspertka w usprawnianiu usługowych biznesów online

  https://kasiaborkow.pl/ 

  Nadal zastanawiasz się, czy to właśnie ze mną chcesz pracować?

  wiem, że to nie jest oferta dla wszystkich. ale jest dla ciebie, jeśli chcesz bezpośredniej opieki w całym  swoim procesie projektowania sprzedaży. 

  Jeśli chcesz wzmocnić nie tylko strategię sprzedaży, ale i swoją mentalność.

  Pokażę Ci jak projektować SPERSONALIZOWANE doświadczenie zakupowe. Pokażę i pomogę Ci uwierzyć, że nie musisz mieć 10 tysięcy na instagramie czy listy e-mail z 5 tysiącami czytelników, aby skutecznie sprzedawać online i generować rekordowe wyniki przychodowe na swoich akcjach.

  Sama przygotowuję kampanie sprzedażowe dla siebie i klientów już od wielu lat.

  W tym czasie przeprowadziłam dziesiątki akcji sprzedażowych, mniej lub bardziej zaawansowanych, z których najlepsze wygenerowały po kilkadziesiąt tysięcy złotych przychodu.

  Co więcej, robię to nie tylko ja… ale moje klientki generują nawet lepsze wyniki, niż ja sama.

  Moje klientki, uczestniczki programu AFP czy mastermindu pokazują, że POTRAFIĄ skutecznie sprzedawać online – z pewnością i lekkością oferują swoje oferty premium.

  Pokażę Ci, że możesz skutecznie sprzedawać „po swojemu”, wykorzystując to, co wychodzi Ci najlepiej.

  PS. Im większe masz już zasoby i większą społeczność, tym więcej oczywiście skorzystasz na udziale w tym programie i możesz ustawić sobie bardziej ambitne cele sprzedażowe!

  Wygenerujmy Twoje rekordowe wyniki sprzedażowe!

  NABORY ZAKOŃCZONE

  Dzień(s)

  :

  Godzina(y)

  :

  Minut(y)

  :

  Sekund(y)

  PS. Nie aplikuj do programu, jeśli nie zamierzasz przynajmniej 2x lub 3x zwrócić sobie swojej inwestycji. Chociaż moim celem jest to, abyś zwróciła ją sobie 10krotnie, i do tego będziemy dążyć w programie.

  Sprawdź najczęściej zadawane pytania:

  Czy jeśli jeszcze nie mam doświadczenia w sprzedaży mniejszych ofert, to jest sens inwestować w ten program?

  Program jest dla osób, które mają już płatne oferty online i co najmniej kilka kampanii za sobą. Jest dla osob, które są gotowe TERAZ, aby w najbliższej przyszłości skupić się nad rozwojem swojego biznesu online i planują ruszyć z aktywną promocją i sprzedażą ofert premium.

  Jeśli nie jesteś pewna, czy to dla Ciebie, po prostu wyślij mi pytanie na kontakt@italianamarketing.pl – otrzymasz ode mnie szczerą odpowiedź, jak przeanalizuję Twoje zasoby i kanały.

  Jednak jeśli Twój biznes jest na etapie koncepcji, myślenia i próbujesz „na pół gwizdka”, to nie jest to program dla Ciebie. Zapraszam, jak będziesz gotowa.

   

  Czy na pewno poradzę sobie i rozwinę biznes z Twoim wsparciem?

  Na program daję gwarancję satysfakcji: jeśli spełniasz warunki dołączenia do programu, aktywnie weźmiesz w nim udział (będziesz wypełniać w terminie karty pracy, pojawiać się na sesjach), a do dnia 01.06.2024 nie pokryjesz sobie przynajmniej kosztów tego programu – zwracam Ci pieniądze.

  Liczę jednak oczywiście na to, że nie tylko pokryjesz sobie koszty, ale co najmniej kilkukrotnie zwrócisz swoją inwestycję 🙂

  Pamiętaj jednak, że ostateczne rezultaty są uzależnione od Twojego punktu wyjścia (jakie już masz relacje ze swoją społecznością, ile w ogóle osób jest w tej społeczności) oraz od tego, ile czasu jesteś w stanie poświęcić na pracę, czy możesz delegować komuś zadania, czy jaki masz budżet i CZAS na promocję.

  To dla mnie duże zobowiązanie. Dlaczego mam Ci zaufać?

  To bardzo dobre pytanie. Po pierwsze, nie musisz 🙂 To program tylko dla wybranych kobiet, które już mi ufają, widzą efekty moich klientek i czują, że nadszedł odpowiedni moment, aby one również odblokowały wyższy poziom w swoim biznesie.

  Ale skoro jesteś na tej stronie, to myślę, że już trochę znasz mnie i mój sposób przekazywania wiedzy, więc w jakiś sposób Cię przekonuję.

  Podobno moją największą zaletą jest przekazywanie nawet trudnych kwestii w prosty sposób. Łączę też świetnie strategiczne podejście z mentalnością i energią, jako certyfikowany praktyk Energetic Breakthrough Method. Potrafię wskazać w kilka chwil najlepszą ścieżkę postępowania i naprawdę wgryzam się w biznesy moich klientów, traktując ich kampanie i wyniki trochę jak swoje własne.

  Przeprowadziłam już dziesiątki kampanii promocyjnych dla siebie i klientów, z których najlepsze wygenerowały kilkadziesiąt tysięcy złotych przychodu.

  Wiem jednak doskonale, że do efektów jest potrzebne także Twoje zaangażowanie.

  Dlatego ten program trochę kosztuje – aby rzeczywiście zobaczyć efekty, musisz w nim pracować, a nie kupić i odłożyć na później.

  Czy wystawiasz faktury VAT?

  Jasne, w końcu warto sobie wrzucić podobne programy w koszty.  Zaznacz tylko przy zamówieniu odpowiedni checkbox i podaj NIP, a faktura wystawi się automatycznie. Zadzieje się to także w przypadku płatności w 3 ratach (wówczas otrzymasz 3 faktury co miesiąc). Oczywiście w przypadku problemów / zmian w opisie faktury napisz: kontakt@italianamarketing.pl

  PS. Najszybciej zapytasz się mnie o coś na instagramie lub na maila, jeśli tutaj nie widzisz odpowiedzi na swoje wątpliwości. Mój nick to: @italianajustyna, a e-mail: kontakt@italianamarketing.pl

  Pamiętaj, że możemy też po prostu bezpośrednio porozmawiać.

  Nadszedł czas, aby wygenerować rekordowe wyniki sprzedażowe w Twoim biznesie, kochana.

  Polityka prywatności | Zdjęcia – Justyna Kocur-Czarny www.jkocurczarny.com

  Dokładamy wszelkich starań, by opinie widoczne na tej stronie pochodziły od klientów, którzy używali moich produktów / korzystali z moich usług. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem opinii.