Nie musisz rozwijać swojego biznesu online w ślimaczym tempie. Nie musisz ciągle zarabiać tylko na pokrycie kosztów.

Możesz wykonać przeskok finansowy w krótszym czasie, niż myślisz.

Zapraszam na intensywny kurs, który pozwoli Ci błyskawicznie zacząć przyjmować o wiele więcej pieniędzy, niż do tej pory.

Otwórz się na przełom finansowy!

W 2021 roku moje przychody ze sklepu online wyniosły blisko 300 000 zł,

czyli prawie 3-krotnie więcej, niż rok temu.

Liczba zamówień wzrosła lawinowo, a ja sama pracowałam o wiele mniej, a zarobiłam więcej.

I owszem, stała za tym konkretna strategia ofert, cen, marketingu i sprzedaży… ale przede wszystkim do tego wyniku przyczyniło się to, że pracowałam o wiele bardziej ze swoim nastawieniem, z relacją z pieniędzmi.

Zrozumiałam, że to okej, chcieć zarabiać więcej pieniędzy.

I postanowiłam, że moją nową normą jest co najmniej kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie.

Tym, co mi pomogło dokonać takiego przeskoku, chciałabym się podzielić dalej z moimi klientkami, w formie przyspieszonego, 3-częściowego kursu.

Specjalnie dla Ciebie wybrałam esencję, która pozwoli Ci błyskawicznie odmienić swoje podejście do zarabiania pieniędzy i „ustawić” się na przekraczanie własnych granic finansowych.

Otworzysz siebie – i tym samym swój biznes online – na prawdziwy przełom, dzięki czemu to będzie Twój najlepszy finansowo rok.

Sprawdź dokładny rozkład kursu:

9

Część 1.

Usuń swoje blokady finansowe i przestań godzić się na dotychczasowe standardy

W tej części zrozumiesz, co tak naprawdę powstrzymuje Cię przed zarabianiem wysokich sum w biznesie online. Dokopiesz się do przyczyn, które powodują, że Twoja firma zaledwie pokrywa swoje koszty, a także poznasz metodę błyskawicznej zmiany swojego podejścia.

9

Część 2.

Opracuj cele i plan spójny z działaniami kobiety, którą chcesz być

Odkryjesz, że możesz więcej, niż myślisz… i zmienisz się w kobietę, która z łatwością zarabia o wiele więcej, niż do tej pory. Poznasz jej sposób myślenia i metody działania, a finalnie opracujesz cele i plan, jak tam dojść – innymi metodami, niż do tej pory.

9

Część 3.

Utrzymaj energię działania nawet wtedy, kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli

Dwa pierwsze kroki w większości przypadków nie wystarczą, aby zadziała się prawdziwa zmiana. Prawdziwa sztuka i przełom osiągniesz wtedy, kiedy będziesz wiedziała, jak działać, nawet jeśli – na pozór – nie wszystko idzie po Twojej myśli.
W tej części odkryjesz, jakie działania i myśli wtedy Ci pomogą wrócić na właściwy tor.

9

BONUS!

sesja Q&A

W panelu kursu znajdziesz również nagranie z sesji Q&A, która odbyła się na żywo 21.01. Taka sesja to wartościowa, praktyczna wiedza – na bazie pytań zadawanych przez uczestniczki dowiesz się, jak przełożyć wiedzę z kursu na konkretne efekty i poradzić sobie z najczęstszymi obawami. 

Przygotowałam ten kurs dla osób, które widzą, jak działanie w internecie się zmienia.

Sama strategia już nie wystarcza, aby osiągnąć zadowalające Cię wyniki.
Coraz bardziej liczy się to, co masz w głowie.

Bo jeśli podświadomie nie wierzysz, że możesz zarabiać więcej, niż do tej pory, albo masz niskie finansowe oczekiwania – to nawet najbardziej modna i błyskotliwa taktyka marketingowa nie wystarczy, aby osiągnąć przełom.

Zamiast gonić za kolejnym modnym hitem lub uparcie powtarzać to, co nie działa – zapraszam Cię do głębszej pracy w tym kursie.

Dzięki przejściu mojego nowego programu

„Otwórz się na przełom finansowy”:

Zrozumiesz, jakie są Twoje osobiste blokady finansowe, które sprawiają, że tkwisz w miejscu i nie zarabiasz tyle, ile mogłabyś

Odkryjesz, jak możesz błyskawicznie podnieść swoje dotychczasowe standardy finansowe i zrozumiesz, dlaczego większość ludzi tego nie robi

Będziesz wiedzieć, jak zamknąć lukę między tym, co chcesz osiągnąć, a tym, co teraz

Będziesz potrafiła tę wiedzę strategicznie zaplanować i przełożyć na cele oraz działania

Poznasz sprawdzone sposoby, które pomogą Ci utrzymać właściwą energię działania nawet wtedy, kiedy na pozór nie wszystko idzie zgodnie z planem

Zobacz, co piszą o mnie moje klientki…

Otwórz się na przełom finansowy!

Najczęściej zadawane pytania:

Dla kogo jest ten kurs?

To program dla każdej osoby, która już działa w biznesie online, ale wciąż nie osiąga satysfakcjonujących jej przychodów.

To proces, który pomoże Ci podwoić czy potroić Twoje przychody w trakcie roku, niezależnie od tego, z jakiego poziomu zaczynasz… ale dla najlepszego efektu polecam, żeby kursu NIE ZAMAWIAŁY osoby, które jeszcze nie zarobiły pierwszych pieniędzy online.

Najwięcej skorzystają osoby, które już prowadzą biznes, ale mają wrażenie, że utknęły na pewnym poziomie przychodów, lub że ten biznes, biorąc pod uwagę ich nakład pracy, niekoniecznie się opłaca.

 

Oczywiście w przypadku wątpliwości – możesz też odezwać się do mnie na instagramie (italianajustyna) czy napisać maila: kontakt@italianamarketing.pl

Czy mam dostęp do tego kursu, jeśli jestem w programie rozwoju biznesu online AFP lub Twoim mastermindzie?

Program udostępniam w gratisie dla uczestniczek AFP oraz mastermindu 6-miesięcznego „Odblokuj wyższy poziom w swoim biznesie online”.

Potrzebujesz zorientować się, kim w ogóle jestem?

Rozumiem, to normalne, zanim się zainwestuje w program online.

Dlatego absolutnie rozumiem Twoje obawy i to logiczne, że chcesz mnie lepiej poznać.

Dlatego, jeśli się nie znamy – cześć, nazywam się Justyna Stańska i pomagam rozwijać biznes online z pełną mocą i skalować przychody, nawet jeśli jesteś zwyczajną kobietą bez miliona followersów.

Moje klientki z lekkością uzyskują rekordowe wyniki w swoich biznesach, łącząc strategię z mentalnością, ulepszając swoje oferty, i swobodnie je sprzedając.

Wierzę w to, że każda właścicielka biznesu online może zarabiać więcej, pracując mniej – osiągając to, co wcześniej wydawało jej się niemożliwe.

    Dołącz do intensywnego kursu

    Otwórz siebie – i tym samym swój biznes online – na prawdziwy przełom, dzięki czemu to będzie Twój najlepszy finansowo rok!

    mockup otworz sie na przelom finansowy

    Polityka prywatności | Zdjęcia – Justyna Kocur-Czarny www.jkocurczarny.com