Rozwijasz biznes online, ale chcesz szybciej przejść do konkretnych rezultatów?

Odblokuj wyższy poziom w swoim biznesie online! 
Dopracuj plan na 3 najważniejsze obszary działań (finanse, marketing i sprzedaż) i zacznij zarabiać tyle, ile chcesz.

Część 1

model biznesowy i konkretne źródła przychodu w biznesie online, czyli jak zacząć zarabiać tyle, ile chcesz

Część 2

Twój indywidualny marketingowy plan gry - poznaj zasady marketingu, które magnetycznie przyciągną do Ciebie odpowiednich potencjalnych klientów

Część 3

jak polubić sprzedaż i odważnie, z lekkością, promować swoje oferty online - odkryj jakie zasady pomogą Ci polubić sprzedaż i stać się w niej jeszcze lepszą

Wierzę, że każda z nas - nawet tych "małych", bez ogromnych zasięgów w social media - może stworzyć i rozwinąć biznes, który jest sensownym źródłem utrzymania, i to bez pracowania po 12 godzin dziennie.


Jeśli to czytasz, to zapewne czujesz, że nie wyrabiasz na zakrętach i naprawdę wiele robisz w swoim biznesie online, ale wciąż nie masz efektów. Zaczyna Cię to frustrować, być może tracisz wiarę, że właśnie Tobie się uda. 

Zwolnij. Czas uporządkować to, co już wiesz.

I to właśnie zrobimy na tych 3-częściowych warsztatach.

Bo prawdziwy problem nie polega na tym, że "za mało robisz". Nie jest to też wina konkurencji. Owszem, na rynku jest ciaśniej, ale wciąż jest na nim miejsce dla osób, które wykonują swoją działalność z misją i chcą zapewnić rezultaty dla klientów. 

Prawdopodobnie robisz dla rozwoju swojego biznesu online całkiem sporo, ale pytanie, czy skupiasz się na właściwych rzeczach?

Czy masz dopracowany swój model biznesowy? Masz prosty biznesplan?

Czy wiesz, co jest Twoim wyróżnikiem i jak podejść do działań marketingowych, aby nie kopiować na ślepo konkurencji i nie musieć być wszędzie czy robić wszystko?

I, czy na końcu - czy rzeczywiście w swoim biznesie online sprzedajesz, czy tylko wydaje Ci się, że to robisz?

To są pytania, jakie powinnaś sobie zadawać, a nie "jak zwiększyć liczbę obserwujących na instagramie" czy "jak założyć newsletter".

Na każdym kroku jesteśmy atakowani magicznymi trickami i sprytnymi metodami, podczas gdy to, czego naprawdę potrzebujemy, to zatrzymać się i uporządkować 3 filary biznesu online: finanse, marketing i sprzedaż.

Dopiero, kiedy zadbasz o każdy z tych obszarów, Twój biznes online zaczyna na siebie zarabiać - stabilnie i przewidywalnie.

Nie chcę marnować Twojego czasu. 

Ty najważniejsze taktyki biznesu online już zapewne znasz. Pytanie, czy poukładałaś je w sensowny system, strategię prowadzącą do sensownych przychodów.

Bo jeśli nie, to przedstawiam Ci wyjątkowy kurs: "Odblokuj wyższy poziom w swoim biznesie online", na którym krok po kroku uporządkujesz swoje fundamenty biznesu.

krok 1: uporządkuj model biznesowy

W pierwszej części poznasz definicję modelu biznesowego, zrozumiesz główne modele zarabiania w biznesie online i opowiem Ci o 3 praktykach do regularnego wdrożenia, które pomogą Ci poukładać finanse w Twoim biznesie i zadbać o to, aby zarabiać większe kwoty - stabilnie i przewidywalnie.

krok 2: dopracuj indywidualny marketingowy plan gry

W drugiej części poznasz 4 najważniejsze zasady marketingu online - które są uniwersalne, niezależnie od kanału i które pomogą Ci z łatwością przyciągać odpowiednich potencjalnych klientów, niezależnie od tego, co promujesz. 

krok 3: zacznij sprzedawać bez obaw

W ostatniej części odkryjesz, jak zacząć sprzedawać bez obaw. Opowiemy sobie o tym, dlaczego ludzie tak naprawdę kupują, co jest jednym niezbędnym elementem sukcesu w sprzedaży online, jakie 5 barier musisz pokonać, aby z pewnością siebie mówić o tym, co robisz, oraz jak dostosować model sprzedaży online do swojej osobowości. 

Chcesz wiedzieć, co mówią o kursie? Poznaj opinie!

Cześć, jestem Justyna Stańska - w sieci znana jako Italiana 🙂

Potrzebujesz zorientować się, kim w ogóle jestem?

Rozumiem - w końcu teraz sporo jest fejkowych coachów majków i osób, które chcą Ci wcisnąć nie powiem co opakowane w ładne sreberko.

Dlatego absolutnie rozumiem Twoje obawy i to logiczne, że chcesz mnie lepiej poznać.

Dlatego, jeśli się nie znamy - cześć, jestem Justyna i moją misją jest pokazanie, że można skutecznie zarabiać online, nawet bez ogromnych zasięgów social media (między innymi wykorzystując e-mail marketing, czyli newsletter).

W tym kursie pokażę Ci wszystko, czego potrzebujesz, abyś Ty również uporządkowała fundamenty biznesu i zaczęła stabilnie osiągać przychody w biznesie online!

Jeszcze pamiętam, kiedy działałam i tworzyłam produkty, których nikt nie kupował... a także cieszyłam się, kiedy zarobiłam więcej niż 500 zł miesięcznie, bo nie zdarzało się to często.


Powodowało to we mnie ogromną frustrację, bo wiedziałam, że moje produkty są wartościowe i naprawdę pomogą klientom! Nie potrafiłam jednak umiejętnie przekazać tej wartości i jej pokazać.

Na początku 2019 roku powiedziałam sobie "dość" i w końcu podeszłam na poważnie do planu finansowego, strategii i promocji. 

Teraz mój biznes jest głównym źródłem utrzymania - nie tylko moim, ale całej mojej 4-osobowej rodziny. 

Moje przychody są regularne i stabilne. W 2020 podwoiłam swoje przychody z ubiegłego roku, osiągając blisko 200 000 przychodu online.

Według systemu, jaki przekażę Ci w kursie "Odblokuj wyższy poziom w biznesie online", pomagam rozkręcić biznes online moim klientkom indywidualnym i uczestniczkom programu AFP- stawiam na efekty w swoim biznesie online. 

A tak naprawdę opiera się on na 3 prostych filarach.

PS. Nie twierdzę, że te filary są mega szybkie do wdrożenia, niestety nie ma drogi na skróty. Ale te obszary są właśnie najistotniejsze i warto je sobie poukładać raz, a dobrze. 

Opinie moich klientów i uczestników szkoleń

"Justyna pokazuje trudne rzeczy w prosty sposób" - Mariola, rysunkowomi.pl

Bardzo polecam korzystać z materiałów płatnych i bezpłatnych Justyny. Trafiłam na nią niedawno, a już tyle się od niej dowiedziałam.

Właśnie zakończyłam swoją pierwszą przedsprzedaż skalowalnego produktu (gotowych rysunków) i gdyby nieJustyna Stańska to bym nie osiągnęła tak dobrego wyniku przy niewielkiej społeczności.

Justyna pokazuje trudne rzeczy w prosty sposób. Ona jako pierwsza wytłumaczyła mi (na bezpłatnym wyzwaniu) czym dokładnie jest lejek sprzedażowy, a czym ścieżka klienta. Także od niej nauczyłam się segmentować subskrybentów.

Dopiero od kilku miesięcy mam newsletter i na początku nie miałam na niego pomysłu, nie wiedziałam jak go pisać. Po wdrożeniu jednej ze wskazówek Justyny, moje maile zaczęły być chętniej czytane i zaczęłam dostawać o wiele więcej wiadomości zwrotnych.

Zamów poniżej! Ty też możesz odblokować wyższy poziom w swoim biznesie online!

Podczas kursu dopracujesz plan na 3 najważniejsze obszary działań (finanse, marketing i sprzedaż) i zaczniesz zarabiać tyle, ile chcesz.

© 2020 Justyna Stańska - Italiana. Polityka prywatności

Prawie gotowe...

Super, jeszcze tylko jeden krok!

Podaj mi imię i adres e-mail, abym mogła być z Tobą w kontakcie oraz dać Ci link do dedykowanej grupy szkoleniowej.

Close
Send this to a friend