Twój biznes online może dalej wzrastać – to w Twoich rękach!

Owszem, bez mocnej marki obecnie nie rozwiniesz biznesu online… ale całe szczęście już to rozumiesz i nie bez powodu czytasz tę stronę.

Czas zaktualizować plan rozwoju Twojego biznesu online, aby zbudować kryzysoodporny i ponadczasowy biznes. Biznes, który nie tylko przetrwa, ale nawet się umocni, niezależnie od okoliczności.

W ramach wydarzenia Zaprojektuj swoją nową biznesową rzeczywistość w dniach 17-21.10 zadbamy o dostosowanie fundamentów Twojego biznesu do obecnych warunków. Czas na odważną aktualizację Twojej strategii, kochana!

Wydarzenie rozpoczynamy za...

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Tak mówią uczestniczki moich szkoleń…

a teraz możesz bezpłatnie skorzystać z mojego wsparcia także  i Ty 🙂

Tylko teraz, z okazji otwarcia pierwszych naborów do 4. edycji programu rozwoju biznesu online AFP, zapraszam Cię z serca na to wydarzenie.

Ten kurs będzie stanowił świetny wstęp do dalszej pracy w programie, ale sam w sobie również będzie przełomowy – nawet kiedy będziesz wdrażać z niego wnioski samodzielnie. 

W trakcie sesji LIVE w dniach 17-26.10 przejdziemy przez następujące tematy:

=

Sesja 1: 17.10, poniedziałek, godz. 1o:00
Zaprojektuj ponadczasowy, kryzysoodporny biznes – odblokuj płynność finansową 

Podczas tej sesji zrozumiesz, jak budować biznes online oparty na Twoich mocnych stronach, aby rozwijać markę z lekkością i zabezpieczyć przychody nawet w obecnych czasach.

=

Sesja 2: 19.10, środa, godz. 10:00
Odblokuj przypływ obfitości pieniędzy, czasu i klientów

Podczas tej sesji przyjrzysz się przekonaniom, które obecnie hamują rozwój Twojego biznesu online, oraz strategicznym „wąskim gardłom” w Twoim biznesie. Zidentyfikujesz co najbardziej przeszkadza Ci zdobywać z łatwością klientów i zamiast „walczyć” w biznesie o przetrwanie, nastawisz się na lekkość i obfitość.

=

Sesja 3: 21.10, piątek, godz. 10:00
Sprzedaż i marketing płynące z serca, nie rozumu – odblokuj pełny potencjał swoich ofert

Podczas tej sesji zidentyfikujesz ofertę, która najlepiej i najpełniej spełni potrzeby Twoich klientów. Będziesz gotowa ją stworzyć od zera lub ulepszyć Twoje istniejące oferty – i wykonasz ćwiczenie, które pomoże Ci lepiej zakomunikować wartość oferty w oczach klientów. 

=

SESJA BONUSOWA

Sesja 4: 26.10, środa, godz. 12:00
Jak zostać kobietą, która elastycznie dostosowuje swój biznes i podnosi się mocniejsza po każdej „porażce”

Podczas tej sesji zrozumiesz, dlaczego porażki tak naprawdę nie są czymś złym… i jak z nich wyciągać wnioski, aby Twój biznes się wzmacniał nawet w czasach kryzysu.

Wydarzenie składa się z 4 potężnych sesji LIVE, aby dostosować 4 najważniejsze obszary, które decydują o Twoim sukcesie w biznesie online: strategię finansową, stabilność mentalną, strategię marketingową oraz sprzedażową. 

Razem ze mną bezpłatnie dostosuj swoje działania, aby Twój biznes online nawet w czasach kryzysu szedł do przodu.

Każda z nas – nawet tych „małych”, bez ogromnych zasięgów w social media – może zbudować mocną markę i zabezpieczyć przychody w swoim biznesie.

Jeśli już masz wokół siebie potencjalnych klientów, potrafisz tworzyć oferty i treści, aktywnie pokazywać się w sieci – masz już więcej zasobów, aby poradzić sobie w tych czasach, niż 95% społeczeństwa.

Teraz czas to wykorzystać i na nowo zaprojektować swój biznes.

Czasy budowania biznesu online „na ślepo” się skończyły.

Ale może to i lepiej, bo na rynku robi się miejsce dla kobiet takich jak Ty.

Pewnych swojej wartości.

Gotowych na budowanie mocnej marki i umacnianie więzi z klientami.

Osób rozumiejących, że tak naprawdę budowanie własnego biznesu online daje Ci w obecnych czasach większe szanse na dopływ gotówki, niż „pewna” wypłata, której połowę zjada inflacja.

Jeśli zmodyfikujesz swój biznes online teraz – Twoja firma nie tylko przetrwa, ale po kryzysie rozkwitnie.

Dlatego właśnie przygotowałam to wydarzenie – bo budowanie biznesu online, mimo że wymagające, daje ogrom satysfakcji.

To TY masz wpływ na to, żeby maksymalnie wykorzystać wszystkie zasoby, które już masz.

Siedzenie z założonymi rękami nie jest rozwiązaniem.

Czas poukładać swoją strategię na nowo, bo to TY MASZ WPŁYW.

Pamiętaj, że w biznesie online, nawet jeśli zmieniasz swoją grupę docelową i tworzysz nowe oferty, NIGDY nie zaczynasz od zera.

Masz już w sobie kompetencje, których nie ma 95% społeczeństwa.

Komu ma się udać, jak nie Tobie?

Wszystko, czego potrzebujesz, masz już w sobie.

Czas tylko dostosować swój biznes i…

…stworzyć swoją nową biznesową rzeczywistość!

Wydarzenie rozpoczynamy za...

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Twoją gospodynią w ramach wydarzenia będę ja – Justyna Stańska, w sieci znana jako Italiana

Zwykła kobieta, bez miliona followersów, mama dwójki małych dzieci, która od 2019 roku corocznie co najmniej podwaja swoje przychody w biznesie online.

Miałam zaszczyt być mentorką i przewodniczką dziesiątek wspaniałych kobiet w mastermindach czy programie rozwoju biznesu online AFP, który prowadzę od 2020 roku i właśnie teraz tym wydarzeniem rozpoczynam zapisy do 4. edycji programu.

Specjalizuję się we wsparciu kobiet, które nie chcą polegać na budowaniu ogromnych zasięgów w social media.

Kobiet, które chcą uwolnić swój czas, doszlifować swoje oferty, i są gotowe na sprzedaż ofert z wyższej półki cenowej – wykorzystując zasoby, które już mają, bo NIGDY nie zaczynasz od zera.

Kobiet, które chcą usprawnić swój biznes i zaprojektować go tak, aby przynosił im głęboką satysfakcję, świetne rezultaty dla klientów, i jednocześnie więcej pieniędzy przy mniejszym nakładzie czasu.

Osoby, z którymi mam zaszczyt pracować, to odważne kobiety podejmujące odważne decyzje:

Z

kobiety, które mają odwagę zmieniać swój biznes o 180 stopni, łącząc się NA NOWO ze swoją misją i kształtując swój prawdziwy wizerunek marki

Z

kobiety, które przestają być niewolnikami swojego biznesu i wymieniać czas na pieniądze, dopracowując dopasowany do siebie model biznesowy i odważnie podnosząc stawki

Z

kobiety gotowe na stworzenie ofert z głębi serca w kilka tygodni albo nawet dni, mimo że wcześniej były uczone, że zajmuje to miesiące

Z

kobiety coraz bardziej pewne siebie, które w pełni akceptują swoje mocne strony i kreują i sprzedają oferty po kilka tysięcy złotych z lekkością, nawet bez ogromnych zasięgów

Z

kobiety, które podwajają i potrajają swoje przychody, wielokrotnie zwracając sobie koszt inwestycji w moich programach

Z

kobiety, które mają dość mozolnego „budowania marki” i zaczynają w końcu utrzymywać się z biznesu online, chociaż wcześniej myślały, że to niemożliwe

Skoro to czytasz, to zapewne też jesteś taką kobietą, kochana.

Wystarczy to tylko sobie przypomnieć i na nowo aktywować oraz dostosować do obecnych okoliczności podczas wydarzenia „Zaprojektuj swoją nową biznesową rzeczywistość„.

Wydarzenie rozpoczynamy za...

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jeśli Ty też:

Rozumiesz, że budowanie własnej marki tak naprawdę jest ŁATWIEJSZE niż robienie tego, czego nie kochasz dla kogoś, wymaga tylko ODWAGI, bo kompetencje już prawdopodobnie masz,

Masz już wokół siebie społeczność, zasoby, oferty online, i wiesz, że wystarczy poukładać Twoje klocki, aby doznać przełomu, 

Chcesz zbudować biznes, który zarabia na siebie nawet w czasie kryzysu, a kiedy nadejdą lepsze czasy, z jeszcze większą mocą rozkwitnie, bo stawiasz na mocną markę w sieci i ponadczasowe kompetencje marketingowe i sprzedażowe…

..to dołącz do wydarzenia już teraz.
Zaczynamy 17. października!

Nigdy nie zaczynasz od zera. Wykorzystaj w pełni potencjał swoich zasobów w biznesie online i zaprojektuj swoją nową biznesową rzeczywistość z moim wsparciem.

Wydarzenie rozpoczynamy za...

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Polityka prywatności

Zdjęcia – Justyna Kocur-Czarny www.jkocurczarny.com