3 mini treningi online | 3-5.10. (wtorek-czwartek)

Next-level, czyli biznesowy powrót do przyszłości!

Określ w 3 dni nowy poziom swojego biznesu i podejmij decyzje, które pomogą Ci osiągnąć przełomowe wyniki.

Szybciej niż myślisz przenieś się do przyszłości, w której te wyniki są Twoją normą.

UWAGA: ten intensywny trening będzie dostępny tylko do 09.10 – zapisz się, aby skorzystać tu i teraz i mieć notatki w PDF na zawsze.

N

mini trening #1 LIVE – wtorek 3.10, godz 9:00 na IG:

Nowa wersja Ciebie – jak błyskawicznie odkryć swój potencjał w biznesie i w niego uwierzyć?

N

mini trening #2 LIVE – środa 4.10, godz 9:00 na IG:

Nowe decyzje – jak odkryć co najszybciej przyczyni się do Twojego przełomu? Jak podjąć POTĘŻNĄ decyzję i puścić w ruch machinę zmian?

N

mini trening #3 LIVE – czwartek 5.10, godz 9:00 na IG:

Nowe działania – jak zaplanować i umocnić działania, które najszybciej przeniosą Cię w przyszłość, gdzie masz już wszystko, czego chcesz?

Całkiem możliwe, że do tej pory nie osiągnęłaś tego, czego chcesz, z 2 prostych powodów…

#1 nie wiesz dokładnie, czego chcesz. Nie określiłaś sobie, co Ci to da. Jaką kobietą się wtedy staniesz. Co się dokładnie zmieni w Twoim życiu.

#2 nie podjęłaś mocnej decyzji o GŁĘBOKICH zmianach. Aby zacząć działać, myśleć, czuć się w biznesie zupełnie inaczej, niż do tej pory. Nie puściłaś w ruch machiny zmian.

Właśnie w tym, abyś uświadomiła sobie, czego chcesz, a następnie podjęła decyzje, które natychmiast ustawią Cię na torze zmian, pomoże Ci ta seria mini treningów LIVE w dniach 3-5.10.

To eksperyment, nigdy jeszcze nie prowadziłam wydarzenia w ten sposób. 

Ale czuję, że te 3 dni mogą być dla Ciebie początkiem przełomu, wejścia na drogę, z której zaczniesz osiągać zupełnie inne wyniki, niż do tej pory.

To intensywny sprint mentalny, który otworzy Ci oczy i pogłębi świadomość.

PS. Jako że robię taki sprint mentalny po raz pierwszy, to na ten moment jest to wydarzenie bezpłatne i otwarte. Możesz oglądać LIVE na IG bez zapisu na maila, ale wtedy nie dostaniesz na koniec notatki PDF z podsumowaniem. I pamiętaj, że nagrania LIVE znikną z mojego profilu na IG @italianajustyna w dniu 10.10

Wiem, że nie masz czasu, dlatego każdy LIVE potrwa 15-25 min. Dołącz teraz do mentalnego sprintu i przenieś się ze mną do przyszłości, w której masz już wszystko, czego chcesz.

Justyna Stańska – Italiana. Polityka prywatności