Zaprojektuj swój biznes strategicznie i przygotuj się mentalnie tak, aby zarabiać więcej, pracując mniej… z moim osobistym wsparciem!

Indywidualny mentoring / coaching biznesowy

Jeśli już działasz w biznesie online od dłuższego czasu, ale CZUJESZ, że wykorzystujesz jedynie niewielką część swojego potencjału i możesz rozwinąć swój biznes zdecydowanie bardziej (oraz zarabiać o wiele więcej na swoich ofertach) – to indywidualny mentoring biznesowy połączony ze wsparciem coachingowym może być czymś dla Ciebie!

Masz już zgromadzoną wokół swojej marki społeczność, zbudowane oferty, posiadasz naprawdę ogromną wiedzę na temat biznesu online.

W teorii wiesz, jak to wszystko powinno funkcjonować, aby przynosiło rezultaty, tylko że…

…biznes online miał Ci dawać więcej wolności i niezależności, a Ty czujesz, że pracujesz bardzo dużo i bardzo ciężko. Za dużo i za ciężko.

A i tak wiesz, że efekty mogłyby być lepsze.

Utknęłaś na poziomie kilku tysięcy złotych zysku, mimo że słyszysz dookoła i widzisz, że można chcieć więcej.

Czujesz, że Twoje oferty mają niesamowity potencjał i chcesz, żeby dowiedziało się o nich więcej osób.

Po przemyśleniu wszystkiego rozumiesz, że Twój biznes wymaga zmian.

Głębokich zmian.

Ale masz dość domyślania się samodzielnie w jakim kierunku dalej pójść.

Szanujesz swój czas i potrzebujesz prawdziwie indywidualnego podejścia – od osoby z praktycznym doświadczeniem, która znalazła się tam, gdzie Ty chcesz dojść.

Jeśli to o Tobie – prawdopodobnie jesteś osobą, która najwięcej skorzysta na sesjach mentoringu / coachingu biznesowego razem ze mną.

Moje rzeczywiste wyniki rozwoju biznesu:

Jestem mentorką skalowania biznesu online, trenerką rozwoju biznesu, coachem i certyfikowanym praktykiem metodologii Energetic Breathrough Method, więc po pracy ze mną możesz się spodziewać połączenia twardych „konkretów” oraz pracy mentalnej – tak, aby pomóc Ci generować przełomowe wyniki w Twoim biznesie na szybciej, niż wydaje Ci się możliwe.

Nawet, jeśli wcześniejsze metody nie przynosiły Ci rezultatów.

Mały biznes wielkie efekty podcast Italiana Justyna

Wyniki moich klientek:

Czym jest indywidualny mentoring / coaching biznesowy?

To indywidualna seria spotkań ONLINE na zoom, skoncentrowana na tym, aby pomóc Ci osiągnąć (i ustabilizować) kolejny poziom w biznesie online – zarówno strategicznie, jak i mentalnie.

To współpraca prywatna, mój indywidualny czas, głębokie poznanie Twoich potrzeb. Taka współpraca, w trakcie której w centrum mojej uwagi jesteś wyłącznie Ty i Twój biznes.

Podczas współpracy zagłębiam się w Twoje oferty, kanały marketingowe, kampanie sprzedażowe, i wyłapuję „wąskie gardła” – obszary, które najbardziej blokują Twój rozwój i sprawiają, że nie zarabiasz tyle, ile mogłabyś… ale też pracujemy z Twoimi blokadami mentalnymi skalowania biznesu online, wykorzystując metodologię Energetic Breakthrough Method i narzędzia coachingowe.

W zależności od wybranego pakietu dostajesz albo propozycję zmian, albo też możesz te zmiany wdrażać pod moją opieką, aby maksymalnie usprawnić swój biznes.

To propozycja dla osób, które są gotowe tu i teraz, intensywnie zagłębić się w rozwój swojego biznesu i posiadają do tego niezbędne zasoby (czasowe, finansowe).

UWAGA: ze względu na indywidualny i mocno angażujący charakter takiej współpracy, liczba miejsc jest BARDZO ograniczona.

Już w trakcie takiej współpracy możesz liczyć na to, że…

z pełną jasnością zrozumiesz, jak szybciej rozwijać swój biznes online, wykorzystując w pełni swoje mocne strony i posiadane zasoby

uświadomisz sobie, jak działać w biznesie online, aby robić to, co przychodzi ci najłatwiej… i jednocześnie osiągać o wiele lepsze wyniki, niż do tej pory

zaczniesz z pełną mocą, wyraziście pokazywać się w sieci, kreować lepsze oferty i z większą łatwością przyciągać swoich idealnych klientów

uwolnisz swój czas, z pełną jasnością wybierając swoje priorytety i odpuszczając to, co Ci nie służy i nie przynosi rezultatów. Odważysz się dokonać zmian!

zaprojektujesz taką strukturę ofert, komunikację i machinę sprzedażową, która pozwoli Ci uwolnić czas i maksymalnie wykorzystać zasoby, jakie już masz

zrozumiesz jakie wzorce zachowań NIE WSPIERAJĄ Cię przy rozwoju biznesu i zaczniesz je trwale zmieniać, odblokowując pełny potencjał tworzenia genialnych ofert, marketingu i sprzedaży

W środku dostaniesz moje osobiste wsparcie w formie transformujących sesji 1:1 z wybraną przez Ciebie częstotliwością, a także materiały pomocnicze z moich innych programów i szkoleń.

Dostaniesz swój indywidualny panel szkoleniowy na mojej platformie, aby nasze sesje były dla Ciebie dostępne w wygodny sposób i nie znikały na dysku.

Jak dokładnie będzie wyglądać nasza współpraca?

To zależy od pakietu, jaki wybierzesz:

Pakiet
„Biznesowe Olśnienia”

intensywny sprint – 3 sesje w ciągu 3 tygodni
1 wolne miejsce

6 027 zł brutto

(4900 zł netto)

ankieta na start, która pozwoli mi poznać lepiej kondycję Twojego biznesu, Twoje zasoby, i szybciej określić kierunki zmian

3 transformujące sesje live (60-90 minut), podczas których nakreślimy plan działania tak, abyś zaczęła zarabiać więcej, pracując mniej… i w zgodzie ze sobą

nagrania i notatki podsumowujące każdą sesję i Twoje kolejne kroki do wykonania

warsztaty „zaplanuj sukces w biznesie online”,
wersja 2023 (wartość 497 zł)

Pakiet
„Biznesowe Rewolucje”

spokojniejsze tempo – 6 sesji w ciągu 3 miesięcy (jedno spotkanie co 2 tygodnie)
1 wolne miejsce – polecany!

10 947 zł brutto

(8900 zł netto)

ankieta na start, która pozwoli mi poznać lepiej kondycję Twojego biznesu, Twoje zasoby, i szybciej określić kierunki zmian

6 transformujących sesji live (60-90 minut), podczas których nakreślimy plan działania tak, abyś zaczęła zarabiać więcej, pracując mniej… i w zgodzie ze sobą; a także moja opieka nad Twoimi celami

nagrania i notatki podsumowujące każdą sesję i Twoje kolejne kroki do wykonania

warsztaty „zaplanuj sukces w biznesie online”, wersja 2023 (wartość 497 zł)

indywidualny panel szkoleniowy – nagrania i notatki do sesji dostępne wygodnie online, bez gubienia się na mailach

pakiet wszystkich moich kursów na platformie szkolenia.italianamarketing.pl na czas trwania współpracy
(wartość: 14 041 zł)

Pakiet
„Biznesowe Trzęsienie Ziemi”

współpraca dla osób, które chcą całkowicie odmienić swój biznes
(12 spotkań w ciągu 6 miesięcy –
jedno spotkanie co 2 tygodnie)
1 wolne miejsce

22 140 zł brutto

(18 000 zł netto)

prywatny kontakt – możliwość zadawania „szybkich pytań” na mailu lub prywatnych wiadomości na instagramie, w każdym momencie naszej współpracy (poza weekendami; odpisuję w ciągu 24-48h)

ankieta na start, która pozwoli mi poznać lepiej kondycję Twojego biznesu, Twoje zasoby, i szybciej określić kierunki zmian

12 transformujących sesji live (60-90 minut), podczas których nakreślimy plan działania tak, abyś zaczęła zarabiać więcej, pracując mniej… i w zgodzie ze sobą; a także moja opieka i doradztwo w trakcie wdrożenia zmian

nagrania i notatki podsumowujące każdą sesję i Twoje kolejne kroki do wykonania

indywidualny panel szkoleniowy – nagrania i notatki do sesji dostępne wygodnie online, bez gubienia się na mailach

pakiet wszystkich moich kursów na platformie szkolenia.italianamarketing.pl na czas trwania współpracy
(wartość: 14 041 zł)

Najczęściej zadawane pytania:

Czy taka współpraca jest dla mnie, jeśli dopiero zaczynam z biznesem online?

Zdecydowanie NIE. Najwięcej skorzystasz na takiej współpracy, jeśli na start będziesz posiadać pewne zasoby niezbędne do działania w biznesie: stworzone oferty, kanały komunikacji w sieci, a przede wszystkim – co najmniej kilkuset potencjalnych klientów (np. na bazie e-mail, w kanale social media).

Jeśli dopiero zaczynasz, polecam skorzystać z programu mojego wsparcia Królowe Swojego Biznesu, gdzie masz dostęp do grupowych sesji ze mną 2 x mc i grupowego coachingu, LUB

Do Klubu10K, gdzie jest mniejszy zakres mojego wsparcia, ale i niższa inwestycja finansowa.

Jak dokładnie wyglądają sesje na żywo?

Spotkania odbywają się przez zoom – po rozpoczęciu współpracy dostaniesz indywidualnie wygenerowany link, który będzie obowiązywał przez wszystkie spotkania.

Spotykamy się zawsze o tej samej porze (wtorek, środa lub czwartek, godziny między 12 a 14). Jeśli nie pasują Ci te terminy – nie aplikuj, bo nie mam niestety możliwości spotykać się w innych porach. 

Jedna sesja trwa między 60 a 90 minut.

Podczas sesji prowadzę Cię przez kolejne obszary usprawnień w Twoim biznesie online. Przyglądamy się Twojej komunikacji i Twojemu biznesowi „od środka”, a po zakończeniu spotkania dostaniesz podsumowanie sugerowanych zmian w formie notatki mailowej.

Często przeprowadzamy też indywidualne sesje coachingowe, łączę te metody, jeśli uznam za słuszne – poszerzamy Twoją świadomość, odblokowujemy to, co przeszkadza Ci generować rekordowe wyniki w Twoim biznesie.

Zdarza się, że dostajesz „pracę domową” – pytania do Dziennika lub konkretne zadania do wykonania na następne spotkanie.

 

Jakie tematy zazwyczaj są poruszane w trakcie sesji?

Tematy sesji zawsze indywidualnie dopasowuję do tego, czego najbardziej potrzebuje Twój biznes w danym momencie.

Zaczynamy od Twoich celów, czyli tego, co konkretnie chcesz osiągnąć w swoim biznesie w ciągu naszej współpracy – i wybieramy główne priorytety, które Cię do tego celu doprowadzą.

„Stałym” elementem takich spotkań jest ustawienie Twojego nowego modelu biznesowego tak, abyś zarabiała więcej, pracując mniej (ułożenie struktury ofert i ścieżek klienta – strategii skalowalnego biznesu online).

Kolejnym często poruszanym tematem jest komunikacja Twojej głównej oferty („wyszlifowanie” jej tak, aby przyciągnęła więcej idealnych odbiorców), tworzenie planów kampanii i sprzedaży Twoich ofert, delegowanie zadań i uwalnianie Twojego czasu w biznesie, tworzenie automatycznych lejków sprzedażowych, mądre zarządzanie treściami – tak, aby wspierały sprzedaż.

Finalnie – sprzedaż z „pełną mocą”, zyskujesz moje wsparcie w tworzeniu kampanii, reklam oraz planu promocji.

 

Jak dokładnie wygląda zakres Twojego wsparcia?

Zakres mojego wsparcia różni się w zależności od pakietu.

W pakiecie pierwszym („biznesowe olśnienia”) oraz drugim („biznesowe rewolucje”) spotykamy się wyłącznie w trakcie sesji i nie ma możliwości dodatkowego wsparcia między spotkaniami.

Jednak dostajesz dodatkowe materiały do samodzielnej pracy, które pogłębią zakres naszej współpracy (dzięki nim doszlifujesz elementy, o których mówimy na sesjach). 

O wiele większy zakres współpracy i najbliższy kontakt ze mną uzyskujesz w pakiecie „biznesowe trzęsienie ziemi”, gdzie masz dostęp do „szybkich pytań” przez maila, wiadomości na IG czy messengera.. 

 

Czy podane kwoty to kwoty netto czy brutto?

Podane kwoty to kwoty brutto – już zawierają 23% podatek VAT. Jest też podana obok kwota netto. Jeśli jesteś płatnikiem VAT to pamiętaj, że VAT odliczysz sobie z łatwością od swoich przychodów i ten podatek jest dla Ciebie „neutralny”.

Czy istnieje możliwość rozbicia sobie płatności na raty?

W przypadku pierwszego pakietu, „biznesowe olśnienia”, nie.

W przypadku wyższych pakietów (na 3 i 6 miesięcy) istnieje możliwość opłaty w miesięcznych ratach. 

Pamiętaj jednak, że rozpoczynając współpracę zobowiązujesz się do opłaty wszystkich rat.

 

Jak ustalamy termin spotkań? Czy istnieje możliwość przesunięcia terminu w razie potrzeby lub rzadszych spotkań niż raz na 2 tygodnie?

Termin spotkań ustalamy wspólnie, najlepiej żeby to była stała data z sesji na sesję. 

Spotykamy się zawsze o tej samej porze, pod tym samym linkiem.

Jeśli wypadnie coś nieprzewidzianego – wówczas możemy przesunąć spotkanie, ale to w ramach wyjątku.

Nie ma niestety możliwości, aby spotykać się rzadziej lub wydłużyć zakres mojego wsparcia. Jeśli nie jesteś pewna, czy jesteś gotowa na 6-miesięczną deklarację o współpracy, polecam skorzystać z krótszych pakietów.

PS. Najszybciej zapytasz się mnie o coś na instagramie, jeśli tutaj nie widzisz odpowiedzi na swoje wątpliwości. Mój nick to: @italianajustyna

Sprawdź opinie osób, które już rozwijają biznes razem ze mną:

Wiele lat temu obejrzałam pierwszy webinar z jakąś Italianą…
Nie wiedziałam kim jest, skąd się wzięła, ale intuicja mi mówiła,
że mam wysłuchać jej do końca. Już przed zakończeniem webinaru
wiedziałam, że właśnie tak myślącej osoby potrzebuję i to nie tylko by posłuchać…
Chciałam z nią pracować indywidualnie i co poczułam – wdrożyłam!
Zgłosiłam się na konsultację i przyznam, że z nikim innym nie
pracowało mi się tak dobrze. Jej myślenie, ale i to, jakim człowiekiem jest…
Wszystko razem było ofertą nawet nie Premium, ale Vip.
Z czystym sercem mogę polecić współpracę indywidualną z Justyną, jako najlepszą inwestycję, kiedy myślisz o biznesie online na poważnie!

Justyna Honorata Kiełpińska

https://kielpinska.com/

Zaprojektuj swój biznes tak, aby zarabiać więcej, pracując mniej – z moim osobistym wsparciem!

Umów się na bezpośrednią, 20-minutową rozmowę, podczas której upewnisz się, czy indywidualny mentoring biznesowy jest czymś dla Ciebie i dobierzemy dla Ciebie idealny pakiet.

Wypełnij ankietę aplikacyjną, aby umówić się na bezpłatne spotkanie wstępne:

Polityka prywatności | Zdjęcia – Justyna Kocur-Czarny www.jkocurczarny.com