Masz dość działania na pół gwizdka?
Chcesz mieć pewność, że w ciągu pół roku naprawdę rozwiniesz swój biznes online?

Aplikuj do programu grupowego (mastermind) z moim bezpośrednim, cotygodniowym wsparciem i rozwiń swój biznes przez 6 miesięcy bardziej, niż inni przez cały rok! 

Naucz się skutecznie promować swoje oferty i zacznij zarabiać tyle, ile chcesz.

Wypełnij ankietę rekrutacyjną - dam Ci znać, kiedy ruszę z kolejną edycją mastermindu.

Prowadzić biznes online nie jest łatwo. Wiem po sobie. Zwłaszcza, jeśli dopiero zaczynasz.

Jesteś zazwyczaj sama, nie masz z kim porozmawiać, bo dla znajomych pracujących na etacie czy prowadzących "zwykłe" firmy to jakiś kosmos, i nie masz wsparcia nawet w najbliższych, bo po prostu nie rozumieją, że "z tego mogą być pieniądze".


Możesz oczywiście dyskutować na grupach na facebooku, ale kiedy przychodzi co do czego, to w końcu ciągle masz wątpliwości, jak sensownie poukładać działania.


Możesz też próbować tworzyć grupy mastermind ogłaszając się na facebooku, ale jaką masz gwarancję, że znajdziesz tam odpowiednio dobrane osoby i czy w ogóle nie będzie to tylko pusta wymiana pomysłów, bez przejścia do działania? Czy takie spotkania nie będą stratą czasu i co, jeśli ktoś się wykruszy?


Czujesz, że możesz osiągnąć zdecydowanie więcej i mieć ze swojego biznesu online w końcu sensowne przychody.


Jest to w Twoim zasięgu. Tylko okazuje się, że budowanie biznesu trwa o wiele dłużej, niż myślałaś. I wcale nie jest takie proste, aby przejść do zarabiania (nawet mając już społeczność!) czy też mieć z tego regularne przychody.


Odsłuchaj mojej rozmowy z Kasią Jurczak-Wrona z mamydesign.pl kursantką mojego programu "Skuteczna Sprzedaż Online" i później uczestniczką spotkań mastermind.

Kasia opowiada, dlaczego zdecydowała się na uczestnictwo w takim programie, co było dla niej najbardziej wartościowe, i jakie osiągnęła postępy w trakcie naszych spotkań.


Odsłuchaj mojej rozmowy z Weroniką Ornacką-Draba z poradni Zdrowe Kalorie, uczestniczką mojego programu rozwoju biznesu online AFP i później mastermindu.

Weronika opowiada o swoich rezultatach pracy ze mną - tych namacalnych i tych związanych z większą pewnością siebie w biznesie.


Jestem pewna, że skoro tu jesteś i w ogóle czytasz tę stronę, to masz potencjał, aby mieć taki biznes online, jaki sobie wymarzyłaś. 

Wiesz, że robisz DOBRE rzeczy dla swoich klientów. Dlaczego w takim razie dlaczego ciągle nie masz z tego DOBRYCH pieniędzy?


Moim zdaniem dlatego, że to po prostu trudne i przyczyn takiego stanu rzeczy może być naprawdę wiele. Czy dobrze określiłaś strategię i sylwetkę idealnego klienta?

Czy stawiasz na właściwe kanały komunikacji?

Czy Twoje oferty odpowiadają na potrzeby ludzi i są dobrze komunikowane?

Czy odpowiednio się promujesz?


To tylko niektóre z pytań, na jakie odpowiedź uzyskasz w trakcie programu i nad jakimi popracujemy.

To normalne, że tworząc biznes, ciągle lawirujemy między milionem ról. Niby fajnie, że same jesteśmy sobie sterem, żeglarzem i okrętem, ale przejście od sprzedaży, poprzez tworzenie treści, aż po kontakt z klientem czy budowanie społeczności to często wyzwanie i nie wiadomo, na czym się skupić i w jakiej kolejności.


Jest problem z wyborem priorytetów.
Program mastermind wskaże Ci jasną ścieżkę postępowania.

Biznesowy program mastermind to świetna metoda, aby przyspieszyć z rozwojem swojego biznesu i uniknąć po drodze błędów.

Wystarczy, że posiadasz grupę zaufanych osób i mentora, które Cię wesprą i podpowiedzą w tym, co jest dla Ciebie trudniejsze, bo np. już to przeszły. Z którymi możesz podyskutować o Twoich pomysłach, i które rzeczywiście znają Twój biznes.


Wyobraź sobie, że w końcu możesz porozmawiać i poradzić się kogoś, kto rzeczywiście rozumie Twoje wyzwania, bo jest na podobnym etapie albo już to przeżył. Co więcej, te osoby mogą zwrócić uwagę na to, co Ci umyka, spojrzeć na Twój biznes z boku, z perspektywy klienta.


Wyobraź sobie, że masz regularne, niezawodne wsparcie - z tygodnia na tydzień: jak uruchomić reklamę na facebooku, jak stworzyć produkt online, jak technicznie podpiąć płatności, czy jak napisać maila sprzedażowego. 

I to od osób, które rzeczywiście czują i rozumieją Twój biznes. 

Czy to nie byłoby fajne?

Jestem zdania, że bez odpowiedniego wsparcia Twój biznes rozwija się po prostu wolniej.

Dlatego startuję już z kolejną edycją programu mastermind, tym razem na 6 miesięcy (24 spotkania cotygodniowe).

To jest czas, w jakim możesz na przykład wypuścić nowe oferty, wypromować je i w ogóle zacząć zarabiać online, albo uporządkować swój plan biznesowy na co najmniej rok do przodu, dopracować nowe oferty, ceny, nauczyć się skutecznej sprzedaży i podwoić swoje przychody.

Warunek?

Musisz się na tym skupić i czuć odpowiedzialność za swoje zadania, aby ich nie przekładać na "wieczne potem". Musisz wiedzieć (zwłaszcza, jeśli masz ograniczony czas na pracę!) na czym się skupić, a co odpuścić.

Czy gonisz za polnymi myszami, czy antylopami?

Bo wiesz, lew na sawannie i jednym i drugim się naje, tylko ile poświęci czasu, wysiłku i niepotrzebnego biegania na myszy? A przecież można osiągnąć ten sam efekt polując na jedną antylopę.

Lew jest mądry - i lew zazwyczaj wybiera antylopę

A Ty w swoim biznesie co wybierasz?

Ciągłe rozdrabnianie się na milion bieżących, drobnych spraw, czy w końcu rozpoczęcie kluczowych dla rozwoju projektów, które przełożą się na przychody?

Jeśli już rozumiesz, że musisz skupić się na kluczowych projektach, to teraz pytanie - czy wolisz to robić sama, czy z cotygodniowym wsparciem?

Jeśli jesteś super zmotywowana, masz nienaganną organizację pracy, "zawsze Ci się chce", nie masz po drodze żadnych obaw, i zawsze wszystko realizujesz, to śmiało - planuj dalej i realizuj samodzielnie!

Jeśli jednak już dłużej próbujesz rozkręcić biznes online, a nie widzisz efektów, to wiesz, jak łatwo jest zniechęcić się i potknąć przy kolejnych przeszkodach, np. technicznych. Jak w przypadku trudniejszego dnia siada motywacja, bo nie masz wokół siebie jeszcze żadnej społeczności.

Wobec tego wszystko idzie Ci zdecydowanie wolniej... i wolniej zaczniesz na tym zarabiać!

Kolejne ryzyko, jeśli robisz wszystko sama?

Możesz też "rozwlekać" swoje działania, bo w końcu teraz taka ładna pogoda, potem znowu coś.. Zajmiesz się swoim biznesem online, ale jeszcze nie teraz, bo dziecko, bo klienci... Znasz to szukanie wymówek?

Masz problemy z regularnym działaniem? Skaczesz z kwiatka na kwiatek?

Kiedy przez tydzień sobie "odpuścisz", to już nie potrafisz się z powrotem zmobilizować?

Jeśli tak, to ten program może być czymś idealnym dla Ciebie.

Mastermind "Stawiam na efekty" to półroczny (24 spotkania co tydzień) biznesowy program wsparcia, skupiony na celu: chcę pomóc Ci zarabiać online - satysfakcjonujące Cię kwoty.

Nie będziemy dyskutować non stop bez dochodzenia do konstruktywnych wniosków, tylko będę Ci mówić, które z Twoich pomysłów mają sens, a które można zrobić lepiej. Będę pilnować, abyś nie goniła za polnymi myszami, tylko skupiła się na antylopach.

Będę Cię nadzorować, abyś kończyła swoje projekty, a nie wiecznie rozpoczynała "nowe pomysły" i podpowiem, jak je najlepiej wykorzystać biznesowo, aby przełożyły się na przychody.

Serce i siła mastermindu to  cotygodniowe spotkania w zamkniętej grupie maksymalnie 6 osób + mnie jako mentora, podczas których dostajesz niezbędne w Twoim biznesie wsparcie, jasne instrukcje i dodatkowe narzędzia (w tym stały dostęp do materiałów, spotkań i szkoleń w ramach programu rozwoju biznesu online AFP o wartości 1997 zł oraz kurs Skuteczna Sprzedaż Online o wartości 777 zł)

Wszystko po to, abyś na koniec półrocznej współpracy osiągnęła jeden z zamierzonych celów:
(w zależności od poziomu) albo zarobienie pierwszych pieniędzy online, albo podwojenie lub nawet potrojenie przychodów w Twoim biznesie - a przede wszystkim ich ustabilizowanie.

Ramowy program 24 spotkań (półroczny program)  

(jest to program przykładowy, bo oczywiście konkretne rozmowy zależą od potrzeb uczestniczek)  


Strategia obecności w sieci, kanały komunikacji, Twoje cele finansowe i jak zarządzać projektami w biznesie, aby je realizować?

Praca nad Twoją ofertą (ofertami) - formaty, nazwy, ceny, techniczne kwestie
Strategia Twojej promocji w biznesie online i komunikacja marketingowa
Bieżąca optymalizacja kampanii promocyjnej, reklama płatna, zbieranie listy e-mail

Wdrożenie sprzedaży, analiza skuteczności działań, wnioski na przyszłość

Reklamy na facebooku - wdrażanie, optymalizacja (wsparcie i prowadzenie za rękę przy klikaniu kampanii)

Jak to będzie działać?

W uruchomionej przeze mnie grupie znajdzie się maksymalnie 6 osób. Oraz ja oczywiście, jako mentor i moderator.

Dlaczego właśnie tyle? Według moich doświadczeń (a prowadzę takie grupy od maja 2019) jest to maksymalna liczba, która zapewnia jednocześnie dobre funkcjonowanie grupy i pozwoli nam zarówno się świetnie poznać, jak i skupić na indywidualnych szczegółach Twojego biznesu i Twoich wyzwaniach.

Każde spotkanie potrwa między 2 a 3 h i w trakcie będziesz miała ok. 15-20 minut do przedstawienia Twoich obecnych działań i wyzwań.

Następnie otrzymasz od reszty grupy uwagi odnośnie swoich działań, podyskutujesz o opcjach, jakich nie wzięłaś pod uwagę, a ode mnie otrzymasz szybką analizę Twoich działań i podpowiedzi, co możesz zrobić lepiej, aby osiągnąć lepsze efekty finansowe.

Na spotkaniach realizuję też wsparcie techniczne - konfiguracja wtyczek, sklepów, płatności, reklam na facebooku, automatyzacji mailowych... oraz to dotyczące copywritingu (nazwy i korzyści Twoich ofert).

Twoja inwestycja: 3497 / 24 spotkania (płatność z góry)
LUB
647 x 6 przy płatności comiesięcznej

W cenie:

* 24 cotygodniowe spotkania online – wideokonferencje przez zoom, gdzie uzyskasz indywidualnie dopasowane wskazówki odnośnie swoich ofert, promocji, cen, reklam i działań w sieci (konsultacje strategiczne, pokazujemy ustawienie konkretnych technicznych kwestii na własnym ekranie) – wartość: 2400 zł

* dostęp do programu rozwoju biznesu online AFP na 6 miesięcy – o wartości 1997 zł

* dostęp do nagrania warsztatów “zaplanuj sukces w biznesie online” o wartości 297 zł

* dostęp do kursu "Skuteczna Sprzedaż Online" wraz z licencją DIVI o wartości 777 zł

* TYLKO TERAZ limitowane bonusy: pakiet "Zaczaruj Swoim Newsletterem" oraz kurs o technice One Time Offer, czyli automatycznych lejkach sprzedażowych - wartość: 694 zł

ŁĄCZNA WARTOŚĆ PAKIETU: 6165 zł


Twoja inwestycja: 3497 zł (płatność z góry) lub 3882 zł (6 płatności po 647) zł!

Taka współpraca jest dla Ciebie, jeśli...

myślisz o rozpoczęciu biznesu online lub nawet już masz sklep internetowy i jakiś produkt online... ale na nim nie zarabiasz lub zarabiasz niewiele

masz już stronę www/bloga (idealnie by było, jakby strona była oparta o wordpress.org)

jesteś wieczne zmęczona, nie wyrabiasz się z działaniami w sieci

potrzebujesz, aby ktoś doradził / pokierował w zrealizowaniu Twoich pomysłów na oferty online (otrzymujesz wsparcie mnie i innych uczestników!)

masz plan, ale problemy z jego realizacją: nie wiesz, jak rozwijać, skalować swój biznes

nie potrafisz samodzielnie skutecznie realizować złożonych projektów albo chcesz, żeby "za pierwszym razem" nauczyć się skutecznych kampanii promocyjnych razem ze mną, a potem już poznasz ten proces i będziesz radzić sobie samodzielnie

potrzebujesz indywidualnego wsparcia np. przy tworzeniu reklam na facebooku, kwestiach technicznych

chcesz mieć zespół zaufanych osób, które zawsze wystawią Ci szczerą opinię na temat tworzonych materiałów i podejmowanych działań 

brakuje Ci np. wsparcia otoczenia i wiary najbliższych w Twój biznes online

Taka współpraca nie jest dla Ciebie, jeśli...

świetnie radzisz sobie samodzielnie i nie masz problemów z organizacją czasu, pracy, czy technicznym ogarnięciem sprzedaży online

masz już kogoś doświadczonego, kogo możesz się zapytać o zdanie odnośnie swojego biznesu online, lub własną, zgraną i spełniającą Twoje oczekiwania grupę mastermind

sądząc po moich szkoleniach nie przekonuję Cię osobiście jako osoba (hej, w końcu będziemy się spotykać co tydzień przez pół roku ;))

nie masz czasu w ciągu najbliższego pół roku, żeby skupić się na rozwoju biznesu (planujesz długie wakacje, urlopy - w ramach spotkań masz 2 tygodnie wolnego + wolny też jest okres świąt, a oprócz tego spotykamy się co tydzień)

Nie jesteś pewna, czy to coś dla Ciebie i jak to ma działać?

Po to właśnie jest proces aplikacji. Aplikujesz zupełnie bezpłatnie i dopiero po upewnieniu się, że pasujesz do reszty grupy oraz że jestem w stanie pomóc Ci osiągnąć Twoje cele, następuje płatność (o kosztach inwestycji poniżej).

PS. Proszę jednak o aplikację tylko osoby zdecydowane, że w razie wyboru biorą udział w spotkaniach i opłacają udział w programie.

Następna grupa mastermind ruszy w momencie, kiedy będzie co najmniej 5 chętnych. Dokładny termin ustalimy wspólnie po upewnieniu się co do składu całej grupy.

Aplikacja ma również na celu upewnienie się, że w grupie nie znajdą się osoby z konkurencyjnych "branż".

Najlepiej dostać w końcu wsparcie przyjaznych osób, uzupełniających się wzajemnie, poruszających się również w świecie biznesu online, ale jednak nie stanowiących dla Ciebie żadnego bezpośredniego "zagrożenia"

Po zaakceptowaniu aplikacji otrzymasz ode mnie maila i ustalimy sprawy związane z płatnością.

Jeśli masz problem z wygospodarowaniem pełnej kwoty na 1 raz,  to pamiętaj, że zawsze istnieje opcja cyklicznej płatności miesięcznej.


Jak najbardziej możesz też wrzucić taką inwestycję w koszty prowadzenia działalności - wystawiam faktury VAT.

Następnie ręcznie przydzielę Ci też dostęp do bonusu (jeśli jeszcze go nie masz): nagrania dwugodzinnych warsztatów "zaplanuj sukces w biznesie online", gdzie znajdziesz proces przygotowania się do ustalenia celów finansowych i sprzedażowych na najbliższe 12 tygodni, oraz kursu Skuteczna Sprzedaż Online.

W ramach programu rozwoju biznesu online AFP, otrzymasz też ode mnie gwarancję materiałów i dodatkowego wsparcia w formie grupowej na czas trwania programu, a także nielimitowany dostęp do wszystkich moich pomocniczych szkoleń zawartych w programie, bez dodatkowej opłaty.

Współpracuję z Justyną od pierwszej edycji spotkań mastermindowych i nie zamieniłabym tego na nic innego. Zaczynałam ze świeżo zakupioną stroną internetową, ogromną motywacją do rozwijania własnego, wymarzonego biznesu i... wielkim chaosem w głowie.

Nie miałam własnej społeczności, listy mailingowej ani planu. Zaczynałam od zera.

Justyna pomogła mi uporządkować moje 1001 pomysłów w spójną, logiczną całość, ustalić strategię i plan regularnych działań, rozbitych na małe, nieprzytłaczające zadania, dostosowane do mojego zabieganego życia i moich wartości. Ufam Jej wiedzy, cennym radom i ogromnemu doświadczeniu. Kiedy trzeba, studzi moje zapędy, bo wszystkie pomysły najchętniej realizowałabym jednocześnie. Innym razem, mobilizuje do intensywniejszego działania lub zmiany jego kierunku.

Ogromnie lubię tę formę współpracy, bo oprócz cennych rad szytych na miarę dla Twojego biznesu, daje Ci także możliwość przetestowania nowych pomysłów, przegadania ich z pozostałymi uczestniczkami i zdobycia konstruktywnej krytyki w zaufanym gronie. Dodatkowo uczysz się także dzięki wskazówkom udzielanym przez Justynę pozostałym osobom, możesz dostosować je do swoich potrzeb albo dzięki nim nie popełnić pewnych błędów.

Cotygodniowe spotkania weryfikują skuteczność naszych działań i popychają nasze biznesy mocno do przodu. W 12 tygodni na mastermindach zrobiłam więcej niż sama w rok!

A każde 12 tygodni przenosi mój biznes o stopień wyżej. Krok po kroku, tydzień po tygodniu. Mam czterocyfrową społeczność oraz listę mailingową i apetyt na dużo, dużo więcej. Dlatego polecam Ci gorąco współpracę z Justyną. Mam nadzieję, że do nas dołączysz!  

- Dora Brzoskwinia, uczestniczka mastermindu od maja 2019 do czerwca 2020 , Zmotywowana

Cześć, jestem Justyna Stańska (kiedyś Włoch, stąd ksywka italiana ;))

Dlaczego warto wziąć udział?

To biznesowy program mentoringowy, który ma na celu pomóc Ci stabilnie zarabiać satysfakcjonujące Cię kwoty w biznesie online, zaplanować rozwój biznesu na cały rok i podczas którego dostaniesz skrojone pod Twoją sytuację, pod Twój biznes porady oraz wsparcie techniczne, jeśli będziesz go potrzebowała.

Wsparcie STAŁE - z tygodnia na tydzień + kontrolę Twoich efektów.

Sama sprzedaję online od 2015 roku i sporo już na ten temat wiem - wiem też, jakie błędy popełniłam, i ile czasu na tym straciłam, aby doszukać się samodzielnie wszystkich kwestii technicznych.

Wiem, jak skalować swoje produkty online, aby coraz więcej zarabiać.

Zapisując się na ten program, nie będziesz musiała marnować czasu, tylko skorzystasz z moich doświadczeń i skupisz się od razu na drodze do celu i na tych działaniach, które rzeczywiście przynoszą efekty.

Jeśli chcesz osiągnąć szybkie efekty w swoim biznesie online i przestać marnować czas na działania, z których nic nie wynika - dobrze trafiłaś.

Wypełnij ankietę aplikacyjną

Jest ona dostępna na dole strony, TUTAJ. Dzięki niej będę wiedzieć, czy pasujesz do dotychczasowych uczestników (np. nie przyjmuję jednocześnie kilku osób z konkurencyjnych branż), a także ocenię, czy jestem w stanie Ci optymalnie pomóc.

 Samo wypełnienie ankiety jest bezpłatne, dopiero po potwierdzeniu udziału dokonujesz płatności za udział + dostajesz przydzielony bonusy.

Poczekaj na potwierdzenie udziału...
i zaczynamy!

Po przejrzeniu zgłoszeń zaplanuję optymalny skład naszej grupy. Potem odezwę się do Ciebie na podany w ankiecie adres e-mail, aby potwierdzić Twój udział. Wtedy też dokonujesz opłaty i dostajesz bonusowe kursy i produkty, jeśli jeszcze ich nie masz.

Ustalimy też wtedy termin spotkań, który wszystkim będzie pasował… i zaczniemy działać!

Jesteś zainteresowana? Chcesz się stać częścią zgranej, biznesowej grupy skupionej na przychodach i rozwoju biznesu online? Dołącz do programu i postaw na efekty!

Wypełnij krótką aplikację poniżej. Jeśli nie chcesz lub nie możesz opłacić udziału z góry z góry, istnieje opcja cyklicznej płatności miesięcznej. Wystawiam oczywiście faktury VAT.

Odezwę się mailowo w sprawie potwierdzenia udziału, kiedy będę już miała komplet zgłoszeń i zamknięty skład grupy. Dokonasz wtedy płatności i zapoznasz się z pozostałymi uczestniczkami, a następnie przydzielę Ci bonusy i ustalimy wspólny, pasujący wszystkim termin spotkań. Będziemy się spotykać na platformie zoom, dostaniesz ode mnie szczegółowe instrukcje.

Łącznie czekają na nas 24 spotkania przez pół roku. 

Przez ten czas masz 2 wolne tygodnie do wykorzystania na urlop.  Ale oczywiście możesz się z nami łączyć z dowolnego miejsca na ziemi! 

Obecnie aplikujesz na listę zainteresowanych. 

Spotkania ruszą w momencie, gdy zgłosi się co najmniej 5 chętnych, odpowiednich osób.

Prawie gotowe...

Super, jeszcze tylko jeden krok!

Podaj mi imię i adres e-mail, abym mogła być z Tobą w kontakcie i wysłać Ci dodatkowe materiały ćwiczeniowe.

Close

Wypełnij ankietę rekrutacyjną!

Informację zwrotną na temat udziału prześlę Ci po zakończeniu rekrutacji do programu.

Dziękuję za zainteresowanie programem!

Aby się upewnić, że zbierzemy najlepszy możliwy skład grupy i maksymalnie na niej skorzystasz, proszę wypełnij tę krótką ankietę.

Kiedy ruszę z kolejną grupą mastermind, odezwę się do Ciebie na podany adres z informacją na temat dalszych kroków.

PS. Dokonasz opłaty dopiero kiedy wyślę Ci maila z potwierdzeniem udziału.

Czy posiadasz już własną stronę www opartą o wordpress?
Zaznacz, jakie zasoby już posiadasz w swoim biznesie online:
Podaj linki do swojej strony www i kanałów social media:
Czy już zarabiasz pierwsze pieniądze online?
Co najbardziej chciałabyś osiągnąć w ciągu następnego pół roku? Czego się nauczyć? Czy masz już jakieś pomysły na działania?
(opcjonalnie) Jeśli robiłaś test Strengths Finder (Gallupa), wypisz poniżej swoje TOP5.
Podaj e-mail


Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu rekrutacji do programu. Tych danych nie będę wykorzystywać w żaden inny sposób.

Close
Send this to a friend