Nowy masterclass:

12 kroków do biznesu online, który daje wolność, radość i duże pieniądze

Poznaj przemyślany system na dopasowany DO CIEBIE rozwój skalowalnej firmy, aby osiągać szybciej przełomowe wyniki bez poświęcania większej ilości czasu na pracę.

Zapisz się po nagranie – dostępne do 13.11

Zanim będziesz skalować biznes – Ty i Twój biznes – musicie być gotowi na skalowanie i intensywny rozwój.

Prawdziwą EKSPANSJĘ.

Nie wierzę w rozwój biznesu metodą chybił-trafił i przypadkowe, chaotyczne, często desperackie łatanie dziur w Twojej firmie.

Ja nie chcę zastanawiać się co miesiąc, czy w tym miesiącu będą klienci i pokryję swoje koszty, czy nie.

I zakładam, że Ty też masz dość gonienia od kampanii do kampanii.

Jeśli chcesz zarabiać w swoim biznesie online naprawdę duże pieniądze, uniezależnić wyniki od swojej obecności np. w social media i jednocześnie robić to, co kochasz – Twoje działania muszą być naprawdę przemyślane i nieprzypadkowe.

Aby osiągać przełomowe wyniki, trzeba zajmować się tym, co naprawdę ma największy wpływ na Twoje efekty.

Zarówno strategicznie, jak i mentalnie.

W przemyślanej, sensownej kolejności.

I o tym, czym się zajmować i w jakiej kolejności, jest ten zupełnie nowy masterclass, który przeprowadzę na żywo w dniu 8.11.

ZAPISY ZAKOŃCZONE
9

Bardzo często mówię, że SUKCES w biznesie online da się zaplanować. To nie przypadek, że ja oraz moje klientki stopniowo dokonujemy kolejnych przełomów i skalujemy biznes online.

wyniki sprzedażowe moja historia biznesu
9

Na tym masterclass poznasz system 12 uniwersalnych kroków, który możesz dostosować do SWOICH indywidualnych potrzeb, aby mieć plan, jak zbudować firmę, która daje Ci JEDNOCZEŚNIE wolność, radość i duże pieniądze.

To praktyczna wiedza, którą układałam przez 4 lata skalowania biznesu i pomagania moim klientkom. Tylko teraz dzielę się nią bezpłatnie na tym nowym masterclass.

Podczas masterclass:

Poznasz moją formułę EKSPANSJI – 12 etapów budowania skalowalnej firmy, uniezależnionej od Twojego czasu i dającej Ci coraz więcej pieniędzy, radości i wpływu na świat

Zrozumiesz dlaczego kolejność tych etapów MA ZNACZENIE i czemu tak niewiele właścicielek biznesu online patrzy na biznes całościowo, przez co nie osiągają prawdziwych przełomów w biznesie

Poznasz moją metodę na łączenie strategii i mentalności dla najlepszych efektów w jak najkrótszym czasie

Przedstawię Ci mój najnowszy program EKSPANSJA i otrzymasz najlepsze warunki na dołączenie

BONUS #1: dla osób na żywo specjalny konkurs z nagrodami

BONUS #2: wszystkie osoby na żywo dostają prezentację z masterclass na zawsze

Najwięcej skorzystasz na udziale, jeśli:

9

prowadzisz biznes online min. 2-3 lata – masz kanały komunikacji, oferty online, formalności za sobą

9

jesteś ambitną właścicielką biznesu online, która chce mieć ponadprzeciętne wyniki w biznesie i nie zadowala Cię wyłącznie pokrywanie swoich kosztów – masz dość gonienia co miesiąc i obaw o pieniądze

9

masz dość nieprzewidywalności w biznesie, nie masz zaplanowanych metod pozyskiwania klientów, sprawdzonych metod sprzedaży i chcesz to zmienić

9

Twoje zasięgi stoją w miejscu i wiesz, że czas się zabrać za rozwój biznesu całościowo, zamiast naklejać poszczególne „plasterki” i łatać dziury na chybił-trafił

9

masz wrażenie, że non stop musisz naparzać postami w social media (a chcesz wyjść z błędnego koła tworzenia treści)

9

już rozumiesz, że potrzebujesz stworzyć własne indywidualne systemy: zarządzania finansami, pozyskiwania klientów, ale ciągle jest „coś ważniejszego” i wydaje Ci się to bardzo skomplikowane

Co osiągają moje klientki 

Cześć, jestem Justyna (Italiana)

Pomagam osiągać przełomy w biznesie online i budować firmy dające radość, wolność i pieniądze, nawet jeśli jesteś zwyczajną kobietą bez miliona followersów.

Moje klientki z lekkością uzyskują rekordowe wyniki w swoich biznesach, łącząc strategię z mentalnością, ulepszając swoje oferty i swobodnie je sprzedając.

Wierzę w to, że każda właścicielka biznesu online może I POWINNA skalować biznes. Nie tylko po to, aby zarabiać więcej, pracując mniej… ale także po to, aby dawać coraz większej liczbie klientów to, co w NIEJ najlepsze i w pełni wykorzystać swój potencjał.

Sprawdź, czy mogę pomóc również Tobie osiągać to, co teraz wydaje Ci się niemożliwe – skorzystaj bezpłatnie z MASTERCLASS już 8.11!

 

Poznaj mój przemyślany 12-etapowy system rozwoju skalowalnego biznesu online, 

który pozwoli Ci osiągać przełomowe rezultaty szybciej, pracując mniej i czerpiąc większość radość ze swojego biznesu.

Masterclass już się odbył, możesz zapisać się po nagranie…

Polityka prywatności

Zdjęcia – Magdalena Włodek www.wloskiehistorie.pl