Przestań słyszeć „nie mogę sobie na to pozwolić” i zacznij pracować tylko z klientami, którzy z radością sami do ciebie przychodzą.

Jak przyciągać idealnych klientów, którzy chętnie kupują Twoje oferty – niezależnie od ich ceny?

Ten temat poruszę na masterclass już 18.04 o godz. 10:00 – zapraszam!

Cena udziału w masterclass LIVE + nagranie na 7 dni + dostęp do kart pracy i prezentacji: jedyne 197 zł

TEJ OFERTY JUŻ NIE MA W SPRZEDAŻY

sprzedaż może dziać się z lekkością… ale podstawowy warunek, aby tak się działo jest taki, żeby kierować swoje komunikaty do odpowiednich ludzi.

Do idealnych klientów, którzy są na to w 100% gotowi – ba, wręcz nie mogą się doczekać – aż skorzystają właśnie z Twoich ofert.

Współpraca z nimi przynosi Ci prawdziwą radość i napawa Cię pozytywną energią, oni sami mają genialne efekty, i chętnie polecają Cię dalej.

Brzmi zbyt pięknie, aby było prawdziwe?

Uwierz, że wokół Ciebie – albo na wyciągnięcie ręki – jest mnóstwo takich osób. O wiele więcej, niż potrzebujesz…

Całe wyzwanie polega jednak na tym: jak do nich dotrzeć? Od czego zacząć, aby przyciągać właśnie tych idealnych klientów?

W tym właśnie pomoże Ci ten masterclass.

Wyobraź sobie, że:

Sprzedaż zaczyna przychodzić Ci o wiele łatwiej – bo po prostu wiesz, do kogo mówisz i jakich słów używać, aby pokazać wartość swoich ofert

Coraz rzadziej (a nawet prawie nigdy!) nie słyszysz, że „nie mogę sobie na to pozwolić” albo „to nie jest dla mnie odpowiedni moment”, bo wiesz, jak odsiewać osoby niegotowe do skorzystania z Twoich ofert, a przyciągać te właściwe

Masz w sobie zawsze dziesiątki pomysłów, jak przyciągnąć idealnych klientów na Twoje oferty – nigdy nie brakuje Ci inspiracji, bo wystarczy że zajrzysz do profilu idealnego klienta i już wiesz, co komunikować

Coraz więcej i więcej osób dopytuje się o Twoje oferty i to, jak można z Tobą pracować – i wśród nich są klienci, którzy w stanie zapłacić za Twoje oferty (prawie) każde pieniądze. Już  nigdy nie konkurujesz ceną!

Tak, to jest możliwe, nawet jeśli dziś:

Z

masz wrażenie, że „walczysz” o każdego klienta

Z

masz mnóstwo obserwujących, ale niestety niewiele osób decyduje się na skorzystanie z Twoich płatnych ofert

Z

Twoje oferty nie sprzedają się tak, jak powinny – i często czujesz się zmuszona do dawania rabatów, aby sprzedać cokolwiek

Łatwa sprzedaż zaczyna się od świetnej oferty… ale z kolei świetna oferta zaczyna się od głębokiego poznania idealnego klienta.

Dlatego, zanim zaczniesz zastanawiać się „co by tu znowu sprzedać” albo planować swoje kolejne akcje promocyjne – wróć do tego, aby skutecznie zdefiniować, z kim chcesz pracować.

A następnie dokonaj takich zmian w komunikacji swojej marki, aby przyciągnąć tylko tych klientów, którzy z radością będą korzystać właśnie z Twoich ofert – niezależnie od ich ceny.

I w tym właśnie pomoże Ci ten masterclass – abyś nie tylko posłuchała, ale i dokonała zmian, dołączam karty pracy.

Dodatkowo, aby bardziej zmotywować Cię do działania, dostęp do nagrania będzie na 7 dni – ale za to i cena jest wyjątkowa niska 😉

przyciągnij takiego klienta, jakiego chcesz mieć.

Tak, aby o wiele skuteczniej tworzyć i sprzedawać swoje oferty online!

Tak, jak to robią moje klientki:

Tylko teraz dostęp do tego masterclass zyskasz za jedyne 27 zł.

UWAGA: Masz dostęp na limitowany czas – tak, abyś od razu przeszła do działania
(7 dni po sesji na żywo, czyli 18.04 jest masterclass, a od tej daty jeszcze 7 dni dostępu)

Polityka prywatności | Zdjęcia – Justyna Kocur-Czarny www.jkocurczarny.com

Dokładamy wszelkich starań, by opinie widoczne na tej stronie pochodziły od klientów, którzy używali moich produktów / korzystali z moich usług. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem opinii.