Jedno to wiedza… ale drugie to wdrażanie. Dlatego przygotowałam Laboratorium Skalowania Biznesu!

Zyskaj moje cotygodniowe wsparcie, aby odważnie i z pewnością siebie skalować przychody i zmieniać swój biznes na taki, który przynosi Ci więcej radości… i więcej pieniędzy.

Zacznij docierać szerzej, sprzedawać więcej ofert, i dawać tym samym ogromną wartość coraz większej liczbie klientów!

Właśnie to mogę Ci zaoferować w ramach Laboratorium Skalowania Biznesu.

Kiedy jesteś już na pewnym etapie rozwoju w swoim biznesie online, BARDZO szanujesz swój czas.

Nie chcesz po raz kolejny uczyć się o tych samych rzeczach – masz wrażenie, że już nic nowego nie wyciągasz z większości kursów czy webinarów.

Potrzebujesz świeżego spojrzenia na swój biznes oraz zindywidualizowanego podejścia:

9

Jak dostosować kampanię sprzedażową, aby działała jeszcze lepiej, niż do tej pory.

9

Jak wycenić, ulepszyć, czy lepiej komunikować swoje oferty.

9

Jak oszczędzać swój czas i lepiej wykorzystać zasoby, które już masz.

9

Jak zautomatyzować – przynajmniej częściowo – marketing i sprzedaż, aby już nigdy nie martwić się o klientów.

To właśnie są tematy, na jakie chciałabyś uzyskać odpowiedzi. Od zaufanej osoby, mentorki biznesu online, która już doszła tam, gdzie Ty chcesz być.

Odpowiadając właśnie na takie potrzeby moich klientek, opracowałam system wsparcia dla osób, które są gotowe, aby zarabiać więcej w swoim biznesie online… a przy tym pracować o wiele mniej, niż do tej pory.

Chcę Cię zaprosić do Laboratorium Skalowania Biznesu, gdzie zyskasz moje cotygodniowe wsparcie w rozwoju Twojego biznesu w oparciu o formułę SMS:

wsparcie strategiczne, aby zderzać ze mną swoje pomysły na nowe oferty czy usprawnienia, zyskując bezcenny feedback, jak możesz działać jeszcze lepiej,

wsparcie Twojego mindsetu, aby zachować właściwą energię działania niezależnie od sytuacji, a także kalibrować się do góry i osiągać jeszcze więcej, niż myślisz,

wsparcie sprzedażowe, aby coraz lepiej, naturalniej i swobodniej sprzedawać swoje świetne oferty, w o wiele większej liczbie, niż do tej pory.

Przygotowałam Laboratorium Skalowania Biznesu z myślą o osobach, które kochają biznes online i nie wyobrażają sobie wracać na etat…

…ale jednocześnie czują, że prowadzenie firmy przy rosnących kosztach i coraz bardziej nasyconym rynku jest trudniejsze, niż do tej pory.

To, co się sprawdzało, przestało działać – i wiedzą, że i one muszą coś zmienić, aby umocnić swoją pozycję i na nowo rozkochać w sobie klientów.

To miejsce dla ambitnych kobiet, które mają już dość stawania na rzęsach i pracowania długo i ciężko – są gotowe odważnie wyjść szerzej, ulepszyć swoje oferty i sprzedawać ich o wiele więcej, niż do tej pory; bo nie wyobrażają sobie rezygnować z działania online.

To przestrzeń dla właścicielek biznesu online, które chcą, aby zautomatyzować sobie – przynajmniej częściowo – marketing i sprzedaż, bo mają dość „ganiania” za klientem. Chcą, aby to klienci sami przychodzili do nich i wiedzą, że MOŻNA tak to poukładać, ale potrzebują przy tym wsparcia.

Właśnie te cele zaopiekuję w ramach Laboratorium Skalowania Biznesu – bieżącego systemu wsparcia NA ŻYWO w rozwoju Twojego biznesu online.

Dzięki aktywnemu korzystaniu z Laboratorium będziesz:

Odważniej dokonywać przełomowych zmian w Twoim biznesie, zamiast stać w miejscu czy martwić się rosnącymi kosztami

Transformować swoje oferty na jeszcze lepsze, na których zarabiasz więcej i które jednocześnie przynoszą jeszcze lepsze efekty Twoim klientom

Świetnie wykorzystywać już raz stworzone treści, aby zautomatyzować sobie ścieżki klienta i tworzyć dopracowane lejki marketingowe

Lepiej komunikować i sprzedawać swoje oferty online – docierając do właściwych osób, które z radością dają Ci pieniądze, bo wiedzą, że w zamian uzyskają jeszcze więcej wartości

A przede wszystkim:
zyskasz jasność i pewność działania na co dzień, jak krok po kroku zarabiać więcej, pracując mniej.

Sprawdź opinie na temat moich programów i pracy bezpośredniej ze mną:

Zyskaj moje cotygodniowe wsparcie w ramach laboratorium skalowania biznesu!

Uwaga:

Jak to działa, czyli jak konkretnie zaprojektowałam Laboratorium Skalowania Biznesu?

 • To program grupowy, z cotygodniową dawką mojego bezpośredniego wsparcia. 
 • W każdym miesiącu masz dostęp do 3 grupowych sesji Q&A w formie „Zadaj pytanie w komentarzu”, gdzie możesz pytać o co chcesz.
 • Raz w miesiącu dodatkowo przeprowadzam grupową sesję mastermindową, gdzie maksymalnie 5 chętnych osób może wskoczyć na „gorące krzesełko” i zyskać bezpośredni mentoring.”
 • W Laboratorium zostajesz tak długo, jak tego potrzebujesz.

grupowy program skalowania biznesu online z moim cotygodniowym wsparciem NA ŻYWO – pomagam Ci tworzyć oferty i je sprzedawać

sesja Q&A „zadaj dowolne pytanie w komentarzu” 3x w miesiącu

grupowa sesja mastermind 1x miesiącu (gorące krzesełko dla 5 wybranych osób)

w

na żądanie 30 min. 1:1 z Justyną „pick my brain” w promocyjnej cenie 150 zł brutto (to jedyna opcja na konsultacje indywidualne ze mną w tej cenie!!!)

Najczęściej zadawane pytania:

Dla kogo jest przeznaczone Laboratorium Skalowania Biznesu?

Ten program powstał głównie z myślą o osobach, które są już na bardziej zaawansowanym poziomie w biznesie online. Osobach, które już utrzymują się z biznesu online i nie wyobrażają sobie dla siebie innej zawodowej drogi, ale czują, że w obecnych czasach to prowadzenie biznesu coraz mniej im się opłaca.

Zapraszam do niego osoby, które mają już bogatą wiedze teoretyczną i w głowie wiele strategii rozwoju biznesu, ale chcą je skonfrontować indywidualnie z kimś bardziej zaawansowanym w biznesie online – co będzie w tym konkretnym przypadku najlepszym rozwiązaniem.

A zwłaszcza zapraszam kobiety, które lubią kalibrować się do góry, nie chcą spoczywać na laurach i mieć „tylko na przeżycie” w swoim biznesie online, tylko chcą w pełni wykorzystać potencjał swojego biznesu i swoich ofert.

Na pewno docenią ten program osoby, które cenią konkretne, spersonalizowane wskazówki i nie lubią marnować swojego czasu.

PS. Nie ukrywam, że uważam, że jest to idealne miejsce na „podtrzymanie efektów” po moich programach grupowych oraz wdrożenia moich kursów do samodzielnej pracy w życie!

Jak będzie w praktyce wyglądać cotygodniowe wsparcie w ramach Laboratorium?

W LSB mamy 2 formaty wsparcia (i jeden dla chętnych).

Są to kolejno: sesje Q&A „zadaj pytanie w komentarzu” (3 x mc), grupowa sesja mastermindowa (1 x mc) oraz „na żądanie” 30-minutowe konsultacje indywidualne „PICK MY BRAIN” dodatkowo płatne (promocyjna cena: 150 zł brutto).

  Jak wyglądają sesje Q&A?

  Co tydzień w środę, przez 3 środy każdego miesiąca, spotkam się z Wami w ramach grupy na facebooku, gdzie będę odpisywać na pytania zamieszczone we wcześniej opublikowanym wydarzeniu. WAŻNE: aby uzyskać odpowiedź na środowym Q&A, będziesz musiała zostawić pytanie maksymalnie do wtorku do północy. Natomiast możesz zadawać DOWOLNĄ liczbę pytań 🙂

  Tematy pytań mogą dotyczyć na przykład:
  ? jak ustawić swoje priorytety biznesowe na ten moment,
  ? jak ustalić plany i strategie biznesowe na najbliższy czas,
  ? doprecyzowania idealnego klienta,
  ? wyszlifowania oferty,
  ? zaplanowania konceptu oferty czy wyceny tej oferty,
  ? zaplanowania kampanii sprzedażowej,
  ? wsparcia podczas kampanii, bo np. masz wrażenie, że nie wszystko idzie po Twojej myśli.

   

  Wtedy w środę o 9:00 wskakuję do grupy na live, w którym poruszam odpowiedzi na poruszone przez Was pisemnie kwestie – do momentu, aż odpowiem na wszystkie pytania.

  Nagrania zostaną później umieszczone na platformie z „minutnikiem”, czyli dodatkowo zaznaczymy Ci pisemnie, w której konkretnie minucie możesz się spodziewać odpowiedzi na Twoje pytanie (tak, aby maksymalnie oszczędzać swój czas).

  Jak wygląda sesja gorących krzesełek?

  Ostatniej środy każdego miesiąca zamiast sesji Q&A mamy grupowe spotkanie – sesję „gorących krzesełek”.

  Działa to tak, że zostawiasz chęć uczestnictwa w rozmowie w wydarzeniu na fb z krótkim określeniem, o czym chcesz pogadać.

  Po tym, jak zostawicie zgłoszenia, wybiorę maksymalnie 5 osób, z którymi porozmawiam osobiście – 1:1, ale rozmowa będzie streamowana na grupę uczestniczek.

  Czy w programie oferujesz indywidualne wsparcie?

  Jak widać, w wersji podstawowej NIE. Zapraszam do Laboratorium Skalowania Biznesu osoby, które czują się komfortowo z poruszaniem swoich biznesowych wyzwań przed większą grupą osób.

  Zapraszam osoby, które mają już przepracowane tematy ewentualnej „konkurencji”, bo może się zdarzyć, że w grupie będą osoby z podobnych branż.

  Dodatkową formą indywidualnego wsparcia jest natomiast możliwość „na żądanie” zamówienia 30-minutowej dodatkowej konsultacji w cenie 150 zł brutto, gdyby jakiś temat wymagał Twoim zdaniem prawdziwie indywidualnego podejścia. 

  Takich konsultacji nie przeprowadzam nigdzie indziej w takiej cenie.

   

  Czy istnieje możliwość uzyskania Twojego wsparcia poza środowymi sesjami?

  Nie – program jest zaprojektowany tak, aby była ze mną możliwość co środowego kontaktu LIVE. Nie będę odpowiadać na wątki w grupie FB poruszane poza pytaniami na Q&A. Grupa oczywiście jest do Waszej dyspozycji, aby wymieniać się wiedzą, ale moje wsparcie działa tylko w środy na sesjach (wyjątek: jeśli zamówisz sobie dodatkową sesję „na żądanie”, oczywiście możemy spotkać się w inny dzień, niż środa).

  Czy rzeczywiście można zrezygnować w każdej chwili?

  TAK! W programie LABu zrezygnowanie z subskrypcji jest bardzo łatwe – zrobisz to przez sekcję „Moje konto„.

  Stracisz jednak możliwość dołączenia do LABu ponownie na tych samych warunkach.

  Zacznij docierać szerzej, sprzedawać więcej ofert, i dawać tym samym ogromną wartość coraz większej liczbie klientów!

  Polityka prywatności

  Zdjęcia – Justyna Kocur-Czarny www.jkocurczarny.com   | Zdjęcia – Magdalena Włoch www.wloskiehistorie.pl