Zostań Królową Swojego Biznesu!

Program głębokiej przemiany dla kobiet, które chcą wzmocnić swoją wewnętrzną energię i osiągać przełomowe efekty w swoim biznesie na zawołanie – szybciej, niż wydaje się to logicznie możliwe.

Widzę to po sobie, widzę to po swoich klientkach: nasza energia ma znaczenie.

Większe, niż strategia.

9

Miałam klientki, które sprzedawały swoje oferty za kilka tysięcy złotych, mimo że miały wokół siebie niewielu potencjalnych klientów.

9

Miałam też klientki, które miały wokół siebie ogromne zasoby, ale przychodząc do współpracy ze mną „walczyły” o klientów i nie miały stabilności finansowej w biznesie.

Te sytuacje wcale się wzajemnie nie wykluczają.

To, w jaki sposób tworzysz swoje nowe oferty, pokazujesz się w sieci, sprzedajesz, czy łączysz się ze swoimi klientami – wpływa niesamowicie na Twoje wyniki w biznesie.

Twoja wewnętrzna siła i energia to Twój najcenniejszy zasób w biznesie.

To właśnie poziom energii odróżnia „przeciętne” biznesy, które obecnie czują, że stoją w miejscu, od firm prowadzonych przez prawdziwe

Królowe Swojego Biznesu,

które wykorzystują wyzwania i „porażki” do kreowania kolejnych przełomów w biznesie.

Królowe Swojego Biznesu wiedzą, że mają w sobie zawsze zasoby, dzięki którym mogą szybko przyciągnąć dziesiątki nowych klientów i tysiące złotych na konto – z lekkością, bez ciężkiej pracy.

Królowe Swojego Biznesu potrafią zarządzać swoimi emocjami i myślami w biznesie, aby nie podcinać sobie skrzydeł i działać z pełną mocą, nawet jeśli zdarza im się „porażka”.

Królowe Swojego Biznesu potrafią „na zawołanie” osiągać stan flow w swoim biznesie i płynnie łączą swoją wewnętrzną energię z dopasowanym do niej działaniem, aby dokonywać przełomów i osiągać swoje intencje z lekkością.

Królowa Swojego Biznesu wie, że jej obecny biznes może dalej się rozwijać, i że ona sama jest przeznaczona do tego, aby wpływać na życie setek klientów.

Królowa Biznesu nie boi się zmian, tylko wita je z radością, bo wie, że jest to dla niej początek czegoś jeszcze lepszego.

Justyna Stańska Italiana

Królowa Swojego Biznesu tkwi w każdej z nas,

ale zdecydowanie niewiele kobiet postępuje zawsze w zgodzie z jej podpowiedziami.

Ignorujemy ją, bo to normalne i ludzkie – obawiamy się porażki, rozczarowania, nie wierzymy do końca, że to dla nas możliwe, skoro „do tej pory się nie udało”.

Bo jedno to sobie uświadomić, jak ogromny potencjał w nas tkwi… ale drugie to tę drogę rzeczywiście pokonać.

Dlatego zaproszenie do programu kieruję do osób, które rozumieją, że czasy, w których do rozwoju biznesu online wystarczała strategia i metody „kopiuj-wklej” są już za nami (i całe szczęście!).

Z przyjemnością Cię powitam w środku, jeśli zgadzasz się ze stwierdzeniem, że rozwój Twojego biznesu zależy głównie od Ciebie i jesteś gotowa na głęboką pracę wewnętrzną.

Jeśli rozumiesz, że sukces w biznesie online jest dostępny dla Ciebie szybciej, niż myślisz, ale że zadzieje się dopiero wtedy, kiedy połączysz energię z działaniem.

Królowa Swojego Biznesu zaczyna osiągać przełomowe wzrosty w swoim biznesie od DECYZJI.

Od decyzji, że czuje się GOTOWA.

R

Gotowa, aby podejmować z pewnością siebie zmiany i puszczać to, co nie działa, przepracowując swój lęk przed porażką.

R

Gotowa, aby nie tylko JEDNORAZOWO wzmocnić, ale i UTRZYMAĆ swoją wewnętrzną moc, i potraktować zarządzanie swoją energią jako biznesowy priorytet.

R

Gotowa, aby przejść szybciej przez „okres przejściowy” i osiągnąć swoje cele w biznesie online, podwajając i potrajając swoje dotychczasowe wyniki bez oporu i przytłoczenia.

Nie twierdzę, że proces, przez który Cię przeprowadzę, pójdzie Ci szybko.

Być może zajmie Ci dłużej, dlatego dostęp do programu otrzymujesz na cały rok.

Ale mogę zagwarantować, że jeśli rzeczywiście w pełni z niego skorzystasz, to już za kilka tygodni możesz doświadczyć:

=

znacznego wzmocnienia Twojej wewnętrznej energii – Twojego najcenniejszego zasobu w biznesie, co spowoduje, że będziesz z większą łatwością tworzyć oferty, komunikację, i promocję, przyciągając do siebie z lekkością nowych klientów

=

większego poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie w swoim biznesie – nawet w sytuacjach, które do tej pory wywoływały w Tobie lęk przed krytyką, rozczarowanie, poczucie winy, strach przed niezadowoleniem klientów

=

pełnego zrozumienia i akceptacji co do swoich trudnych emocji i myśli, aby skutecznie i szybko sobie z nimi radzić, nie pozwalając się blokować

=

poczucia lekkości w kreowaniu przełomów w swoim biznesie: rekordowych kampanii, rekordowych przychodów, dziesiątek nowych klientów – i to bez poświęcania na to większej liczby godzin „pracy”

=

poczucia, że jesteś w stanie „flow” w swoim biznesie niejako na zawołanie, i z łatwością łączysz swoją energię z działaniem, aby osiągać swoje cele bez wysiłku i z radością.

Dokonajmy tego wspólnie,

w zaopiekowanym procesie w grupie kobiet, które – podobnie jak Ty – są gotowe zostać Królowymi Swoich Biznesów.

Jak tego dokonamy?

Ten program głębokiej transformacji Ciebie i Twojego biznesu zaprojektowałam w ten sposób, abyś korzystała z logicznej „bazy” i procesów, ale następnie natychmiast przenosiła je do swojego życia i biznesu.

Dlatego składa się on z 2 części:

A) Edukacja i wzmocnienie Twojej wewnętrznej energii

w tej części czeka na Ciebie:

 • 8 transformujących sesji szkoleniowych, które pozwolą Ci poznać strukturę i procesy potrzebne do świadomego poszerzenia i wzmocnienia Twojej energii (tematy sesji poniżej)

B) Utrzymanie i wdrożenie energetycznych zmian do Twojego biznesu

w tej części czekają na Ciebie:

 • karty pracy (8 części, po jednej do każdego szkolenia), które pozwolą Ci zacząć zmiany w swoim biznesie o wiele szybciej, niż myślisz, i przenieść strukturę i procesy na Twoje życie i Twój biznes
 • dodatkowe 8 podróży w głąb świadomości – medytacje prowadzone, abyś dokonała prawdziwej integracji zmian w swoim biznesie.

Jakie są tematy sesji w ramach programu?

Sesja 2
Co Ci przeszkadza sięgać z pewnością po swoje? Spotkaj i oswój swoje cienie.
+ karty pracy
+ podróż w głąb świadomości w wersji mp3

Sesja 1  
Przywołaj i utrzymaj swój pełny potencjał – stań się kobietą, która może o wiele więcej, niż myślisz.
+ karty pracy
+ podróż w głąb świadomości w wersji mp3

Sesja 3 
Jak przestać podcinać swoje własne skrzydła? Zaprzyjaźnij się ze swoim ego.
+ karty pracy
+ podróż w głąb świadomości w wersji mp3

Sesja 4 
Jak wykorzystać swoją wewnętrzną energię do natychmiastowego kreowania przełomów w biznesie?
+ karty pracy
+ podróż w głąb świadomości w wersji mp3

Sesja 6
Przenieś swoją energię na grunt marketingu i sprzedaży, aby z łatwością kreować przełomowe wyniki w biznesie.
+ karty pracy
+ podróż w głąb świadomości w wersji mp3

Sesja 5
Połącz energię z działaniem – zyskaj równowagę i osiągaj swoje intencje z lekkością.
+ karty pracy
+ podróż w głąb świadomości w wersji mp3

Sesja 8

Energia i mentalność rekordowych automatycznych lejków sprzedażowych – czyli jak wykorzystać energię do skalowania biznesu?
+ karty pracy
+ podróż w głąb świadomości w wersji mp3

Sesja 7 

Dokonaj trwałej zmiany i odblokuj rekordowe wyniki w biznesie, pracując ze swoim wewnętrznym dzieckiem.
+ karty pracy
+ podróż w głąb świadomości w wersji mp3

BONUSY!

Od razu po zamówieniu otrzymujesz roczny dostęp do kursów:

Wartość bonusów: 2635 zł 

9

kurs „Strategic Business Upgrade” (wartość 597 zł)

W ramach 8-częściowego kursu „Strategic Business Upgrade” krok po kroku poprawisz sposób działania Twojego biznesu i podkręcisz w nim wyniki już w ciągu 6 miesięcy. To baza „strategiczna” do kursu.

9

kurs „Pokochaj sprzedawać online” (wartość 597 zł)

Bez aktywnej sprzedaży o Twojej starannie przygotowanej ofercie nikt się nie dowie!

Z tym kursem:

 • Oswoisz, polubisz, a nawet (pokochasz!) sprzedaż i zrozumiesz, o co tak naprawdę w niej chodzi
 • Zaczniesz swobodnie sprzedawać – etycznie, bez poczucia wciskania, z radością i lekkością
 • Odmienisz swój biznes – bo kiedy raz nauczysz się sprzedaży, już nigdy nie będziesz martwić się o pieniądze i klientów
9

kurs „Otwórz się na przełom finansowy” (wartość 597 zł)

Po jego przejściu:

 • Zrozumiesz, jakie są Twoje osobiste blokady finansowe, które sprawiają, że tkwisz w miejscu i nie zarabiasz tyle, ile mogłabyś
 • Odkryjesz, jak możesz błyskawicznie podnieść swoje dotychczasowe standardy finansowe i zrozumiesz, dlaczego większość ludzi tego nie robi
 • Będziesz wiedzieć, jak zamknąć lukę między tym, co chcesz osiągnąć, a tym, co teraz
 • Poznasz sprawdzone sposoby, które pomogą Ci utrzymać właściwą energię działania nawet wtedy, kiedy na pozór nie wszystko idzie zgodnie z planem
  9

  warsztaty „Aktywuj w pełni swój biznesowy potencjał” (roczny dostęp – wartość 147 zł)

  W ramach 3-częściowych warsztatów „Aktywuj w pełni swój biznesowy potencjał” odkryjesz, co obecnie najbardziej blokuje rozwój Twojego biznesu i zrozumiesz, jak to zmienić – aby z większą łatwością skalować swoje przychody i zarabiać więcej, pracując mniej!

  9

  Dziennik Manifestacji – praktyczna pomoc w kreowaniu przełomów w biznesie (wartość 697 zł)

  W ramach dziennika przekażę Ci mój proces codziennego utrzymywania w sobie właściwej energii. Otrzymasz przez 21 dni konkretne pytania do refleksji, które pomogą Ci jeszcze szybciej zacząć myśleć, zachowywać się i czuć jak kobieta, którą chcesz być. Otrzymasz też dodatkowe wskazówki, które pomogą Ci ukształtować w sobie nawyk stawiania priorytetu na pracę wewnętrzną ♥ i pozwolą Ci uwierzyć w pełni w zrealizowanie nawet niewyobrażalnych dla Ciebie na ten moment intencji.

  Cześć, jestem Justyna Stańska

  Twoją przewodniczką w programie będę ja, Justyna Stańska – kobieta, która od 2019 roku corocznie co najmniej podwaja swoje przychody w biznesie online.

  Miałam zaszczyt być mentorką wspaniałych kobiet już w kilkunastu programach grupowych (prowadzę je od 2018 roku).

  Od 2 lat odkrywam w swoim biznesie, jak niesamowicie ważne jest zarządzanie swoją wewnętrzną energią. Gdyby nie to, że otworzyłam swoją głowę, odkleiłam się od strategii i nauczyłam się myśleć, jak rozwijać swój biznes z poziomu Królowej, nie dotarłabym do miejsca, w którym jestem teraz – że 5-cyfrowe przychody w biznesie online to moja norma i z lekkością generuję pieniądze „na zawołanie”.

  W programie wewnętrznej przemiany, do którego Cię zapraszam, wykorzystam sprawdzone metody i procesy z metodologii Energetic Breakthrough Method.

  Sprawdź opinie na temat moich programów i pracy bezpośredniej ze mną:

  Wzmocnij swoją wewnętrzną siłę i energię, aby osiągać przełomowe efekty w Twoim biznesie szybciej, niż myślisz!

   

  Program głębokiej przemiany Ciebie i biznesu - roczny dostęp 

  Zostań królową swojego biznesu!

  8 x sesje szkoleniowe, które pozwolą Ci poznać strukturę i procesy potrzebne do świadomego poszerzenia i wzmocnienia Twojej energii

  8 x karty pracy, które pozwolą Ci zacząć zmiany w swoim biznesie o wiele szybciej, niż myślisz, i przenieść strukturę i procesy na Twoje życie i Twój biznes

   

   

  BONUSY – Dostęp do kursów o wartości 2635 zł:

  • Pokochaj Sprzedawać Online
  • Aktywuj w pełni swój biznesowy potencjał
  • Strategic Business Upgrade
  • Otwórz się na przełom finansowy
  • Dziennik Manifestacji - praktyczne wsparcie w kreowaniu przełomów w biznesie

  Płatność jednorazowa

  4777 zł

   Płatność w 3 ratach

   3 x 1597 zł

    Płatność w 6 ratach

    6 x 800 zł

     Najczęściej zadawane pytania:

     Prowadzę biznes dopiero od niedawna, czy jest to program dla mnie?

     Program polecam zwłaszcza dla kobiet, które już działają od 2-3 lat w biznesie online, posiadają własne oferty, ale czują, że chcą rozwinąć swój biznes jeszcze bardziej.

     To WY posiadacie niezbędne zasoby strategiczne i marketingowe, aby skorzystać maksymalnie z programu i rzeczywiście z lekkością wykreować przełom w swoim biznesie.

     Byłoby idealnie, jakbyś miała też wokół siebie osoby, które wspierają Cię „od dołu” w prowadzenie Twojego biznesu online (np. wirtualną asystentkę czy cały zespół).

     Oczywiście w przypadku wątpliwości – możesz też odezwać się do mnie na Instagramie (italianajustyna) czy napisać maila: kontakt@italianamarketing.pl

     Ile zajmie mi przerobienie całości programu?

     Jak w przypadku wszystkich moich programów, dostęp uzyskasz na cały rok, więc możesz przerobić program w swoim tempie.

     Ważne jest jednak, aby iść zgodnie z kolejnością, nie przeskakiwać od modułu do modułu (naprawdę, mimo że możecie mieć ochotę np. od razu wskoczyć do sesji 6 o tym jak przenieść swoją energię na grunt marketingu i sprzedaży :))

     Tematy, jakie poruszamy w ramach programu, to będą często tematy, przy których warto się zatrzymać na dłużej, dlatego daj sobie tyle czasu, ile uważasz za słuszne dla Ciebie.

     Jednak – prawdopodobnie przerobienie programu zajmie Ci około pół roku, a nawet więcej (dlatego dostęp uzyskujesz na rok).

     Czy jeśli jestem już w trakcie terapii lub coachingu, to mogę wziąć udział w tym programie?

     Procesy, jakie będziemy poruszać w programie, to procesy coachingowe, oparte o unikatową metodologię Energetic Breakthrough Method autorstwa Lenki Lutonskiej oraz Sary Negus.

     WAŻNE: nie jest to jednak metodologia „naukowa” czy w 100% zbieżna z z najnowszymi nurtami w psychologii. Metodologia EBM czerpie z doświadczeń psychologii, ale jest unikatowym połączeniem wybranych elementów psychologii, coachingu ORAZ duchowości i pracy z wewnętrzną energią.

     Jeśli jesteś na to otwarta, to według moich doświadczeń te tematy dobrze uzupełniają się np. z terapią skoncentrowaną na rozwiązaniach oraz tradycyjnym coachingiem, dlatego w takich sytuacjach zapraszam do programu.

     Jeśli natomiast masz zdiagnozowaną np. depresję – wówczas najpierw zajmij się swoim zdrowiem, w tym momencie dla Ciebie priorytet.

     Zostań Królową Swojego Biznesu

     Dołącz do programu i zadbaj o swoją wewnętrzną energię, by osiągnąć przełomowe efekty w biznesie szybciej, niż wydaje Ci się to możliwe.

     Polityka prywatności

     Zdjęcia – Justyna Kocur-Czarny www.jkocurczarny.com   | Zdjęcia – Magdalena Włoch www.wloskiehistorie.pl