Czasy się zmieniły – teraz, aby ludzie kupowali Twoje oferty online, liczy się nie tylko świetna oferta, ale też DOŚWIADCZENIE, jakie dla nich przygotujesz.

Stwórz plan kampanii promocyjnej w 2h!

Jeśli chcesz skutecznie sprzedawać swoje oferty, NAWET jeśli dopiero zaczynasz i nie masz ogromnych zasięgów w social media, to po prostu musisz przygotować się do swojej kampanii lepiej niż reszta świata.

Zapisując się na te warsztaty stworzysz ze mną plan swojej pierwszej (i kolejnej!) kampanii promocyjnej w zaledwie 2h, dzięki czemu bez poczucia przytłoczenia będziesz wiedzieć, co kiedy zrobić i osiągniesz swoje cele sprzedażowe.

TEJ OFERTY JUŻ NIE MA W SPRZEDAŻY

Sprawdź wideo, w którym opowiadam więcej, dla kogo jest warsztat „Stwórz plan kampanii promocyjnej w 2h

Żeby więcej zarabiać online, trzeba nauczyć się sprzedawać. Nie ma innej opcji.

Bo co z tego, że gromadzisz społeczność, jeśli nic jej nie proponujesz? Ludzie naprawdę nie błądzą w większości przypadków po Twojej stronie internetowej w poszukiwaniu czegoś, co mogą kupić.

To TY musisz wyjść do nich z aktywną propozycją.

I zasada jest prosta: im więcej sprzedajesz, tym więcej zarabiasz. Proste, ale to zadziwiające, jak mało osób rzeczywiście to robi!

Zamiast aktywnie wychodzić z istniejącymi produktami czy eksperymentować z nowymi ofertami, siedzimy cicho na swoim podwórku i liczymy na to, że klienci w magiczny sposób sami do nas przyjdą.

Czas to zmienić. Czas nauczyć się sprzedawać i zacząć robić to częściej!

Zamów warsztaty „Stwórz plan kampanii promocyjnej w 2h” i pokażę Ci, jak zaplanować sprzedaż swojej oferty, niezależnie od tego, czym ona jest i ile osób obserwuje Cię w social media czy jest na Twoim newsletterze.

Moim zdaniem czasy, kiedy kampanie promocyjne przygotowywało się miesiącami, a Ty robiłaś je raz na rok, powoli odchodzą do lamusa.

Teraz liczy się dynamiczne działanie, reagowanie na potrzeby klientów.

I dlatego sposób przygotowywania kampanii promocyjnych również trzeba do tego dostosować.

Bo e-booka sprzedaje się inaczej, niż duży kurs online.

Duży kurs online z kolei sprzedaje się inaczej niż ofertę premium czy model abonamentowy…

Gubisz się w tym wszystkim?

A może już próbowałaś kampanii promocyjnych, ale za pierwszym razem zajęło Ci to mnóstwo czasu, a rezultaty były takie sobie… i nawet nie masz ochoty tego powtarzać?

Jeśli tak, to warsztaty z excelem do planowania kampanii rozwiążą Twój problem raz na zawsze.

Zapraszam na nie właścicieli usługowych biznesowych online sprzedających swoje kursy, szkolenia, e-booki, czy też usługi premium typu mastermind czy coaching.

Stwórz plan kampanii promocyjnej w 2h!

Zaplanuj sprzedaż swojej oferty online tak, aby ludzie rzeczywiście ją kupili (i aby się przy tym nie zajechać)

Po przejściu tych warsztatów:

Z

będziesz wiedzieć, od jakich produktów zacząć sprzedawać online, jeśli dopiero zaczynasz

Z

zaplanujesz swój produktowy „ekosystem”, czyli zrozumiesz o co chodzi w tzw. stackowaniu ofert, aby budować skuteczną ścieżkę klienta

Z

dostosujesz plan kampanii promocyjnej do posiadanych przez Ciebie zasobów, mocnych stron, grupy docelowej, i specyfiki samego produktu

Z

zrozumiesz, jak zaplanować i realizować swoje cele sprzedażowe i od czego zależy sukces kampanii

Z

w końcu zrozumiesz też, jakiego typu treści tworzyć przed, po i w trakcie sprzedaży

Z

poznasz inspiracje i konkretne sposoby, jak zaprojektować DOŚWIADCZENIE dla potencjalnych klientów, aby nie mogli się doczekać, aż kupią Twój produkt (jeszcze przed jego premierą)

Z

zaplanujesz technikę sprzedaży, ceny i bonusy, aby miało to sens i aby wygenerować maksymalne możliwe rezultaty

Z

zrozumiesz jak wykorzystać dodatkowe techniki w trakcie sprzedaży, o których niewiele osób mówi (np. jak uratować w trakcie „nieudaną” sprzedaż, czy jak możesz podnieść przychody z kampanii)

Z

nauczysz się tworzyć skuteczne kampanie promocyjne raz na zawsze i przede wszystkim dostosowywać je do swoich potrzeb!

CO W ŚRODKU:

To na maksa praktyczne warsztaty, dlatego składają się z excela, szkolenia na żywo + ćwiczeń PDF oraz przykładowych harmonogramów, które ułatwią Ci pracę.

Wideo szkolenie online

Excel do planowania

Ćwiczenia pdf

Nagranie warsztatów na żywo

Stwórz plan swojej kampanii promocyjnej w 2h
Po udziale w tej części i skorzystaniu z załączonego excela będziesz w stanie samodzielnie w 2h zaplanować model swojej kampanii promocyjnej i dostaniesz jasny plan działania oraz nakreślone terminy. Ale co ważniejsze, będziesz wiedzieć, co w tych terminach zrobić, jakie treści budować przed i w trakcie sprzedaży, aby ludzie wywołać zainteresowanie swoją ofertą i sprawić, aby zainteresowane osoby na pewno kupiły!

Excel do samodzielnego planowania sprzedaży

10 kroków do udanej kampanii sprzedażowej
Dzięki skorzystaniu z tego excela, który pokażę Ci na szkoleniu, będziesz wiedzieć, jak zaplanować poszczególne elementy sprzedaży, jak modyfikować swój model sprzedaży i bonusy w zależności od ceny. Dostaniesz też oczywiście kalkulator sprzedaży, który pomoże Ci zaplanować realne, ale ambitne cele sprzedażowe i zarobić dokładnie tyle, ile chcesz.

Przykładowy harmonogram sprzedażowy w asanie

+ harmonogram „linijkowy” w arkuszu Google
Aby maksymalnie ułatwić Ci planowanie skutecznej kampanii, podzielę się z Tobą przykładowym harmonogramem sprzedaży, czyli sposobem, w jaki ja rozpisuję w programie do zarządzania projektami (asanie) kampanie promocyjne swoje i klientów.

Przygotowałam już kilkadziesiąt kampanii promocyjnych dla siebie i klientów i opracowałam proces, który maksymalnie ułatwi Ci zadanie, niezależnie od tego, czy zamierzasz zrealizować swoją sprzedaż zupełnie sama, czy masz też kogoś do pomocy.

Dlaczego ja?

Dlaczego w ogóle wymądrzam się w temacie skutecznych kampanii promocyjnych?

Pewnie dlatego, że sama je przygotowuję dla siebie i klientów już od ponad 2 lat. W tym czasie przeprowadziłam dziesiątki akcji sprzedażowych, mniej lub bardziej zaawansowanych, z których najlepsze wygenerowały po kilkadziesiąt tysięcy złotych przychodu.

Co więcej, moi klienci samodzielnie pokazują, że coraz lepiej sprzedają online, właśnie przy użyciu tych praktycznych wskazówek, jakie zdradzam na warsztatach.

Moje klientki, uczestniczki programu AFP czy mastermindu również pokazują, że POTRAFIĄ skutecznie sprzedawać online, nawet wtedy, kiedy w social media nie obserwuje ich nawet 500 osób.

Dlatego doskoanle rozumiem wyzwania osób, które jeszcze nie mają ogromnej popularności i wielotysięcznych zasięgów w social media.

Pokażę Ci na tych warsztatach, że mimo to możesz skutecznie sprzedawać!

PS. A im większe masz już zasoby i większą społeczność, tym więcej oczywiście skorzystasz na tych warsztatach i możesz ustawić sobie bardziej ambitne cele sprzedażowe!

Nie jesteś pewna? Sprawdź, co mówią moje klientki:

NAUCZ SIĘ SPRZEDAWAĆ ONLINE

Stwórz ze mną plan swojej pierwszej (czy kolejnej!) kampanii promocyjnej, dzięki czemu bez poczucia przytłoczenia osiągniesz swoje cele sprzedażowe!

Zaplanuj sprzedaż swojej oferty online tak, aby ludzie rzeczywiście ją kupili (i aby się przy tym nie zajechać)

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo przeznaczone są warsztaty?

Warsztaty przeznaczone są dla właścicielek i właścicieli usługowych biznesów online, które tworzą e-booki, kursy online czy oferty premium i chcą nauczyć się technik skutecznej sprzedaży online.

Po udziale w warsztatach zrozumiesz, jak krok po kroku zaplanować kampanię promocyjną swojego produktu online, jak dostosować podane schematy do swoich mocnych stron i posiadanych zasobów, a także jak z wyprzedzeniem zaplanować sobie pracę, aby bez poczucia przytłoczenia zrealizować swoje cele sprzedażowe.

UWAGA: warsztatów NIE POLECAM osobom, które jeszcze nie stworzyły żadnej oferty online, którą mogłyby wypromować w kampanii.

Czy rzeczywiście da się zaplanować kampanię w 2 h?

Oczywiście nie da się ZREALIZOWAĆ przygotowania kampanii w 2h, bo to bardzo dużo pracy. Jednak da się ją szkicowo zaplanować (oczywiście bez tworzenia konkretnych treści na poszczególnych etapach sprzedaży) i to właśnie krok po kroku zrobisz na warsztatach.

Dzięki temu, że do warsztatów jest dołączony excel z zakładkami „10 kroków do udanej kampanii sprzedażowej” po prostu będziesz wypełniać z listy rozwijanej pola czy liczby dotyczące Twoich celów sprzedażowych, więc wiele kwestii „ustali” się same!

Właśnie dlatego największą wartością warsztatów jest excel, który w zamierzeniu Ci wszystko ułatwi.

Czas nauczyć się skutecznie sprzedawać i promować swoje oferty online!

Dołącz do warsztatów i zaplanuj sprzedaż swojej oferty online tak, aby ludzie rzeczywiście ją kupili… i oczywiście żeby się przy tym nie zajechać! ?

Polityka prywatności

Zdjęcia – Justyna Kocur-Czarny www.jkocurczarny.com