Czasy się zmieniły - teraz, aby ludzie kupowali Twoje oferty online, liczy się nie tylko świetna oferta, ale też DOŚWIADCZENIE, jakie dla nich przygotujesz.

Stwórz plan kampanii promocyjnej w 2h!

Jeśli chcesz skutecznie sprzedawać swoje oferty, NAWET jeśli dopiero zaczynasz i nie masz ogromnych zasięgów w social media, to po prostu musisz przygotować się do swojej kampanii lepiej niż reszta świata.

Zapisując się na te warsztaty stworzysz ze mną plan swojej pierwszej (i kolejnej!) kampanii promocyjnej w zaledwie 2h, dzięki czemu bez poczucia przytłoczenia będziesz wiedzieć, co kiedy zrobić i osiągniesz swoje cele sprzedażowe. 

Razem z warsztatami dostajesz excel do planowania kampanii promocyjnej krok po kroku oraz przykładowy harmonogram w asanie.Plany promocyjne omówię na przykładach sprzedaży produktów z różnych półek cenowych: od e-booków, po kursy online, aż po programy premium.

Nagranie warsztatów na żywo

Stwórz plan swojej kampanii promocyjnej w 2h

Po udziale w tej części i skorzystaniu z załączonego excela będziesz w stanie samodzielnie w 2h zaplanować model swojej kampanii promocyjnej i dostaniesz jasny plan działania oraz nakreślone terminy. Ale co ważniejsze, będziesz wiedzieć, co w tych terminach zrobić, jakie treści budować przed i w trakcie sprzedaży, aby ludzie wywołać zainteresowanie swoją ofertą i sprawić, aby zainteresowane osoby na pewno kupiły!

Będziesz też w stanie DOSTOSOWAĆ swój model i technikę sprzedaży w zależności od tego, z jakiej półki cenowej promujesz produkt czy jaką już masz społeczność.

Excel (arkusz Google) do samodzielnego planowania sprzedaży w biznesie online krok po kroku

10 kroków do udanej kampanii sprzedażowej

Dzięki skorzystaniu z tego excela, który pokażę Ci na szkoleniu, będziesz wiedzieć, jak zaplanować poszczególne elementy sprzedaży, jak modyfikować swój model sprzedaży i bonusy w zależności od ceny. 

Dostaniesz też oczywiście kalkulator sprzedaży, który pomoże Ci zaplanować realne, ale ambitne cele sprzedażowe i zarobić dokładnie tyle, ile chcesz.

Przykładowy harmonogram sprzedażowy w asanie

+ harmonogram "linijkowy" w arkuszu Google

Aby maksymalnie ułatwić Ci planowanie skutecznej kampanii, podzielę się z Tobą przykładowym hamonogramem sprzedaży, czyli sposobem, w jaki ja rozpisuję w programie do zarządzania projektami (asanie) kampanie promocyjne swoje i klientów.

Przygotowałam już kilkadziesiąt kampanii promocyjnych dla siebie i klientów i opracowałam proces, który maksymalnie ułatwi Ci zadanie, niezależnie od tego, czy zamierzasz zrealizować swoją sprzedaż zupełnie sama, czy masz też kogoś do pomocy.


Justyna Stańska  

Italiana

Żeby więcej zarabiać online, trzeba nauczyć się sprzedawać. Nie ma innej opcji.

Bo co z tego, że gromadzisz społeczność, jeśli nic jej nie proponujesz? Ludzie naprawdę nie błądzą w większości przypadków po Twojej stronie internetowej w poszukiwaniu czegoś, co mogą kupić. 

To TY musisz wyjść do nich z aktywną propozycją.

I zasada jest prosta: im więcej sprzedajesz, tym więcej zarabiasz. Proste, ale to zadziwiające, jak mało osób rzeczywiście to robi!

Zamiast aktywnie wychodzić z istniejącymi produktami czy eksperymentować z nowymi ofertami, siedzimy cicho na swoim podwórku i liczymy na to, że klienci w magiczny sposób sami do nas przyjdą.

Czas to zmienić. Czas nauczyć się sprzedawać i zacząć robić to częściej!

Zamów warsztaty "Stwórz plan kampanii promocyjnej w 2h" i pokażę Ci, jak zaplanować sprzedaż swojej oferty, niezależnie od tego, czym ona jest i ile osób obserwuje Cię w social media czy jest na Twoim newsletterze.

Moim zdaniem czasy, kiedy kampanie promocyjne przygotowywało się miesiącami, a Ty robiłaś je raz na rok, powoli odchodzą do lamusa. 

Teraz liczy się dynamiczne działanie, reagowanie na potrzeby klientów.

I dlatego sposób przygotowywania kampanii promocyjnych również trzeba do tego dostosować.

Bo e-booka sprzedaje się inaczej, niż duży kurs online.

Duży kurs online z kolei sprzedaje się inaczej niż ofertę premium czy model abonamentowy...

Gubisz się w tym wszystkim?

A może już próbowałaś kampanii promocyjnych, ale za pierwszym razem zajęło Ci to mnóstwo czasu, a rezultaty były takie sobie... i nawet nie masz ochoty tego powtarzać?

Jeśli tak, to warsztaty z excelem do planowania kampanii rozwiążą Twój problem raz na zawsze.

Zapraszam na nie właścicieli usługowych biznesowych online sprzedających swoje kursy, szkolenia, e-booki, czy też usługi premium typu mastermind czy coaching.

Stwórz plan kampanii promocyjnej w 2h

Zaplanuj sprzedaż swojej oferty online tak, aby ludzie rzeczywiście ją kupili (i aby się przy tym nie zajechać)

Po przejściu tych warsztatów:

będziesz wiedzieć, od jakich produktów zacząć sprzedawać online, jeśli dopiero zaczynasz

zaplanujesz swój produktowy "ekosystem", czyli zrozumiesz o co chodzi w tzw. stackowaniu ofert, aby budować skuteczną ścieżkę klienta

dostosujesz plan kampanii promocyjnej do posiadanych przez Ciebie zasobów, mocnych stron, grupy docelowej, i specyfiki samego produktu

zrozumiesz, jak zaplanować i realizować swoje cele sprzedażowe i od czego zależy sukces kampanii

w końcu zrozumiesz też, jakiego typu treści tworzyć przed, po i w trakcie sprzedaży

poznasz inspiracje i konkretne sposoby, jak zaprojektować DOŚWIADCZENIE dla potencjalnych klientów, aby nie mogli się doczekać, aż kupią Twój produkt (jeszcze przed jego premierą)

zaplanujesz technikę sprzedaży, ceny i bonusy, aby miało to sens i aby wygenerować maksymalne możliwe rezultaty

zrozumiesz jak wykorzystać dodatkowe techniki w trakcie sprzedaży, o których niewiele osób mówi (np. jak uratować w trakcie "nieudaną" sprzedaż, czy jak możesz podnieść przychody z kampanii)

nauczysz się tworzyć skuteczne kampanie promocyjne raz na zawsze i przede wszystkim dostosowywać je do swoich potrzeb!

SEKCJA UKRYTA (może się przyda, a jak nie to do usunięcia)

Na warsztatach dowiesz się krok po kroku, jak stworzyć plan rozwoju Twojego biznesu online na najbliższe 12 miesięcy, z uwzględnieniem Twojego celu finansowego (ile chcesz zarobić przez cały rok). Nie musisz zaczynać od stycznia, czy od nowego miesiąca!

Nie musisz już oglądać wielu szkoleń online czy czyhać na darmowe wyzwania.

Korzystając z tego systemu, w 2019 roku przekroczyłam 2x swoje cele finansowe i z kwartału na kwartał zwiększam swoje przychody w biznesie online!

Warsztaty pomogą Ci osiągać swoje cele finansowe i na liczbach policzyć opłacalność biznesu. Nauczą Cię planowania 12-tygodniowego dostosowanego do specyfiki biznesu online.

Twoja inwestycja jest jednorazowa, a z tego systemu i arkusza kalkulacyjnego możesz korzystać wielokrotnie, za każdym razem zwiększając swoje przychody i dodając nowe oferty, modyfikując swój model biznesowy w miarę rozwoju Twojej firmy!

CO W ŚRODKU:

To na maksa praktyczne warsztaty, dlatego składają się z excela, szkolenia na żywo + ćwiczeń PDF oraz przykładowych harmonogramów, które ułatwią Ci pracę.

Wideo szkolenie online

Ćwiczenia pdf

Excel do planowania

Sprawdź opinie:

Dlaczego ja?

Dlaczego w ogóle wymądrzam się w temacie skutecznych kampanii promocyjnych?

Pewnie dlatego, że sama je przygotowuję dla siebie i klientów już od ponad 2 lat. W tym czasie przeprowadziłam dziesiątki akcji sprzedażowych, mniej lub bardziej zaawansowanych, z których najlepsze wygenerowały po kilkadziesiąt tysięcy złotych przychodu.

Co więcej, moi klienci samodzielnie pokazują, że coraz lepiej sprzedają online, właśnie przy użyciu tych praktycznych wskazówek, jakie zdradzam na warsztatach.

Moje klientki, uczestniczki programu AFP czy mastermindu również pokazują, że POTRAFIĄ skutecznie sprzedawać online, nawet wtedy, kiedy w social media nie obserwuje ich nawet 500 osób.

Dlatego doskoanle rozumiem wyzwania osób, które jeszcze nie mają ogromnej popularności i wielotysięcznych zasięgów w social media.

Pokażę Ci na tych warsztatach, że mimo to możesz skutecznie sprzedawać!


PS. A im większe masz już zasoby i większą społeczność, tym więcej oczywiście skorzystasz na tych warsztatach i możesz ustawić sobie bardziej ambitne cele sprzedażowe!

NAUCZ SIĘ SPRZEDAWAĆ ONLINE

Stwórz ze mną plan swojej pierwszej (czy kolejnej!) kampanii promocyjnej, dzięki czemu bez poczucia przytłoczenia osiągniesz swoje cele sprzedażowe!

Warsztaty
Stwórz plan kampanii promocyjnej w 2h
Zaplanuj sprzedaż swojej oferty online tak, aby ludzie rzeczywiście ją kupili (i aby się przy tym nie zajechać)

PLN

297

dostęp na zawsze

nagranie warsztatów na żywo z ogromą dawką wiedzy na temat skutecznego planowania kampanii sprzedażowej 

(dożywotni dostęp do nagrania!)


Excel do planowania

Dowiesz się, jakie decyzje podjąć odnośnie oferty i techniki sprzedaży, co i w jakich terminach zrobić, a także jakie treści budować przed i w trakcie sprzedaży, aby zainteresowane osoby na pewno kupiły!


Przykładowy harmonogram sprzedaży - w asanie i "linijkowo"

Praktyczna ściągawka / szablony, jak ja rozpisuję kampanie promocyjne swoje i klientów, z którego możesz skorzystać i dostosować do swoich potrzeb

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo przeznaczone są warsztaty?

Warsztaty przeznaczone są dla właścicielek i właścicieli usługowych biznesów online, które tworzą e-booki, kursy online czy oferty premium i chcą nauczyć się technik skutecznej sprzedaży online.

Po udziale w warsztatach zrozumiesz, jak krok po kroku zaplanować kampanię promocyjną swojego produktu online, jak dostosować podane schematy do swoich mocnych stron i posiadanych zasobów, a także jak z wyprzedzeniem zaplanować sobie pracę, aby bez poczucia przytłoczenia zrealizować swoje cele sprzedażowe. 

UWAGA: warsztatów NIE POLECAM osobom, które jeszcze nie stworzyły żadnej oferty online, którą mogłyby wypromować w kampanii.

Czy rzeczywiście da się zaplanować kampanię w 2 h?

Oczywiście nie da się ZREALIZOWAĆ przygotowania kampanii w 2h, bo to bardzo dużo pracy. Jednak da się ją szkicowo zaplanować (oczywiście bez tworzenia konkretnych treści na poszczególnych etapach sprzedaży) i to właśnie krok po kroku zrobisz na warsztatach.

Dzięki temu, że do warsztatów jest dołączony excel z zakładkami "10 kroków do udanej kampanii sprzedażowej" po prostu będziesz wypełniać z listy rozwijanej pola czy liczby dotyczące Twoich celów sprzedażowych, więc wiele kwestii "ustali" się same!

Właśnie dlatego największą wartością warsztatów jest excel, który w zamierzeniu Ci wszystko ułatwi.

Czas nauczyć się skutecznie sprzedawać i promować swoje oferty online!

Dołącz do warsztatów i zaplanuj sprzedaż swojej oferty online tak, aby ludzie rzeczywiście ją kupili... i oczywiście żeby się przy tym nie zajechać! 🙂

Prawie gotowe...

Super, jeszcze tylko jeden krok!

Podaj mi imię i adres e-mail, abym mogła być z Tobą w kontakcie i wysłać Ci dodatkowe materiały ćwiczeniowe.

Close
Send this to a friend