EKSPANSJA

Twoja głęboka podróż do biznesu online, który daje wolność, radość i duże pieniądze

12-miesięczny proces szkoleniowo-coachingowy dla wizjonerek, które są gotowe budować skalowalne biznesy online. Tak, aby zmieniać na lepsze swój świat i świat setek swoich klientów. Obowiązuje limit 8 miejsc.

Jeśli rozważasz udział, zapoznaj się jak pracujemy w programie EKSPANSJA

Prowadzisz biznes online już od dłuższego czasu…

9

…ale widzisz, że realizujesz zaledwie ułamek swojego potencjału.

9

Obserwujesz bardziej widoczne marki w sieci i jesteś w pełni świadoma, że to, co Ty oferujesz swoim klientom, jest nie mniej wartościowe.

9

Wiesz, że masz w sobie niewykorzystane możliwości, aby docierać szerzej i osiągać więcej.

Jednak…

…po raz kolejny masz wrażenie, że “za dużo” tego wszystkiego, że jest wokół Ciebie “za dużo” obszarów, którymi “trzeba” się zająć, “za dużo” fragmentarycznej wiedzy, którą następnie samodzielnie musisz sobie poskładać i wdrożyć.

Już wiesz, że ze standardowych kursów online niczego nowego się nie dowiesz, a mentoring czy mastermind też mają wady: wiesz, co zrobić… ale potem w natłoku bieżących wyzwań tego nie robisz, wpadasz wciąż w te same schematy.

q

Czujesz presję, że firma potrzebuje zarabiać, więc gonisz od kampanii do kampanii. A Twoja firma wcale nie rozwija się szybko i dynamicznie – zasięgi stoją w miejscu, a znalezienie klientów i skalowanie biznesu jest coraz większym wyzwaniem.

Już rozumiesz, że ten sposób prowadzenia biznesu online nie sprawdzi się na dłuższą metę.

Bo już jesteś zmęczona wieczną walką o przetrwanie Twojego biznesu.

Jesteś już zmęczona prowadzeniem firmy, w której dajesz z siebie coraz więcej i więcej, a i tak ledwo pokrywasz swoje koszty.

Jesteś już zmęczona wiecznym rozczarowaniem, kiedy pokładasz wielkie nadzieje w jakiejś ofercie, ale wciąż nie osiągasz przełomowego wyniku.

Masz już dość zalepiania przypadkowo kolejnych dziur i gaszenia pożarów w swoim biznesie.

Jesteś gotowa na głęboką przebudowę siebie i swojej firmy, na trwałe efekty.

Jesteś gotowa na prawdziwą EKSPANSJĘ, rozwój skalowalnego biznesu online.

Jesteś gotowa na poukładanie swojego biznesu POD SIEBIE, zamiast schematów.

EKSPANSJA to podróż dla kobiet, które już nie zamierzają tolerować walki o przetrwanie.
I są gotowe mieć z biznesu WIĘCEJ.

9

mieć świadomość, czego tak naprawdę od biznesu i życia chcą, i precyzyjnie właśnie do tego dążyć.

9

mieć odwagę do zaglądania tam, gdzie jeszcze nie patrzyły, bo wiedzą, że to tam kryją się największe przełomy.

9

mieć poczucie wpływu na swój biznes, przewidywalnie go rozwijać, niezależnie od okoliczności, trendów czy „konkurencji”.

9

mieć więcej czasu dla siebie.

9

mieć więcej pewności siebie.

9

mieć większą moc swoich ofert (i co za tym często idzie, wyższe ceny).

9

mieć więcej klientów. O WIELE więcej, niż do tej pory.

9

mieć obfitość pieniędzy – zawsze mieć ich więcej, niż potrzebują.

9

mieć team, który je wspiera, aby pracowały w swojej strefie geniuszu.

9

mieć więcej radości na co dzień z prowadzenia i rozwoju biznesu, zamiast przytłoczenia.

To głęboka, roczna podróż dla wizjonerek biznesu online, które chcą świadomie i konsekwentnie,

miesiąc po miesiącu, budować biznes, który daje wolność, radość i pieniądze.

To podróż dla kobiet, które mogą WIĘCEJ. I teraz przyszedł moment, w którym podjęły decyzję, że po to WIĘCEJ świadomie idą. Nie chcą już kręcić się w kółko.

To podróż dla kobiet, które rozumieją, że nie ma drogi na skróty i nie wierzą już we fragmentaryczne nalepianie plasterków i “łatanie dziur” w biznesie. Bo te kobiety wiedzą już, że prawdziwe przełomy nie są kwestią przypadku, tylko dzieją się na styku stałej pracy mentalnej i pracy strategicznej NAD biznesem.

EKSPANSJA to podróż dla kobiet, które chcą mieć w tej decyzji
o skalowaniu biznesu stałe, 12-miesięczne, głębokie wsparcie –
w kameralnej grupie 8 kobiet, pod czujnym (i czułym jednocześnie) okiem jednej osoby, przy przemyślanym prowadzeniu skoncentrowanym na TWOICH celach.

W procesie wykorzystam narzędzia coachingowe, szkoleniowe, i swoje 4-letnie doświadczenie w mentoringu skalowania biznesu online.

Tak, aby nie tylko aktywować, ale i utrwalić zmianę. I aby mieć pewność, że pilnujesz swoich celów i świadomie się do nich przybliżasz.

Czym tak naprawdę jest EKSPANSJA?

9

To pierwszy program tego typu, w którym możesz liczyć tak głębokie – zarówno strategiczne, jak i coachingowe wsparcie, w jednej osobie. W programie pracujesz bezpośrednio ze mną, nie ma dodatkowych ekspertów, w kameralnych grupach po maksymalnie 8 starannie dobranych w procesie aplikacji uczestniczek.

9

To 12-miesięczna podróż do odkrywania czego tak naprawdę od skalowania biznesu chcesz (i jak chcesz), otwierania się na więcej, budowania zasobów strategicznych, eksperymentowania i wyciągania wniosków, ale przede wszystkim: trwałej zmiany myślenia. O sobie jako Królowej Biznesu, o klientach, o sprzedaży, o procesach. O twardej  i miękkiej stronie skalowalnego biznesu online. Takiego biznesu, który ma potencjał generować setki tysięcy złotych MIESIĘCZNIE.

9

To jedyna forma współpracy ze mną, gdzie doświadczysz głębokich transformacji na sesjach strategicznych z wykorzystaniem narzędzi coachingowych i sesjach coachingu grupowego, przez aż 12 miesięcy z rzędu.

W przeciwieństwie do mentoringu i mastermindów, które być może już u mnie miałaś – nie usłyszysz wyłącznie moich rozwiązań, ale sama do tego dojdziesz, czego chcesz, i DODATKOWO będę strażniczką Twoich celów z miesiąca na miesiąc.

9

Program działa w pełni online, możesz dołączyć z każdego miejsca na świecie. Wykorzystuję połączenie mentoringu, szkoleń i coachingu – zarówno tradycyjnego, jak i metodologii Energetic Breakthrough Method, której jestem certyfikowanym praktykiem. Dlatego to NAJLEPSZY sposób, abyś odkryła SWÓJ sposób na EKSPANSJĘ i w końcu przestała kopiować systemy i schematy innych.

Możesz uczestniczyć w tej podróży w wersji standardowej, lub elastycznej, dopasowanej do Twoich potrzeb, w której to Ty wybierasz etapy podróży, jakie chcesz przejść razem ze mną.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I TERMINY SESJI PROGRAMU EKSPANSJI (pobierz PDF)

Twoją przewodniczką w programie będę ja, Justyna Stańska (Italiana)

Pomagam osiągać przełomy w biznesie online i budować firmy dające radość, wolność i pieniądze, nawet jeśli jesteś zwyczajną kobietą bez miliona followersów.

Moje klientki z lekkością uzyskują rekordowe wyniki w swoich biznesach, łącząc strategię z mentalnością, ulepszając swoje oferty i swobodnie je sprzedając.

Jestem mentorką skalowania biznesu online, trenerką rozwoju biznesu, certyfikowanym coachem i certyfikowanym praktykiem metodologii Energetic Breathrough Method, więc po pracy ze mną możesz się spodziewać połączenia twardych „konkretów” oraz pracy mentalnej – tak, aby pomóc Ci generować przełomowe wyniki w Twoim biznesie na szybciej, niż wydaje Ci się możliwe.

Nawet, jeśli wcześniejsze metody nie przynosiły Ci rezultatów.

 

wyniki sprzedażowe moja historia biznesu

W trakcie 12-miesięcznej podróży w ramach pełnego procesu EKSPANSJI:

zrozumiesz, czego tak naprawdę od biznesu CHCESZ i przestaniesz porównywać się z innymi czy kopiować czyjeś schematy. Odkryjesz własną drogę skalowania biznesu, w zgodzie z Twoimi mocnymi stronami i predyspozycjami. Zostaniesz wizjonerką i innowatorką w swojej branży, zamiast bardzo dobrą naśladowczynią czyichś rozwiązań.

zasypiesz lukę (zasobów, kompetencji, przekonań), między tym kim jesteś, a kim chcesz być. Przypomnisz sobie swój pełny potencjał, określisz świadomie cele i pomogę Ci o nich pamiętać i się świadomie do nich przybliżać przez całe 12 miesięcy trwania programu.

zadbasz o kolejne elementy EKSPANSJI swojej marki w świecie online w przemyślanej przeze mnie, sprawdzonej kolejności, która najszybciej pozwoli Ci doświadczyć przełomowych wyników, już w trakcie trwania procesu EKSPANSJI.

zaczniesz spędzać większość czasu w stanie większej radości i satysfakcji z prowadzenia biznesu, zamiast frustracji. Przestaniesz czekać na wieczne później, aby poczuć WOLNOŚĆ w swoim biznesie online.

zaczniesz zarabiać więcej, ale bez poświęcania na to większej ilości Twojego czasu – bo będziesz budować skalowalny biznes, w którym nie musisz wszystkiego kontrolować i być w nim osobiście obecną, aby doświadczać napływu klientów.

wyjdziesz z 3 największych pułapek w biznesie online: pułapki braku czasu, braku pieniędzy, oraz pułapki porównywania się. I utrwalisz tę zmianę na poziomie przekonań oraz działań.

EKSPANSJA to nowy format współpracy ze mną

Ale możesz sprawdzić opinie kobiet, które już ze mną blisko pracowały w innych formatach:

EKSPANSJA składa się z 4 przemyślanych etapów podróży, łączących się w 12 miesięcy programu
(grudzień 2023-grudzień 2024)

ETAP 1 (grudzień 2023): Przypomnij sobie swój potencjał i uwierz, że możesz więcej niż myślisz.

Nie bez powodu program zaczyna się od głębokiej pracy coachingowej nad zrozumieniem Ciebie, Twoich wartości, Twoich oczekiwań. Na 3 sesjach szkoleniowych z wykorzystaniem coachingu grupowego dokładnie poznasz siebie, swoje oczekiwania, co jest naprawdę “Twoje”. Zrozumiesz swoją wizję… i swoje blokady, które być może powstrzymywały Cię do tej pory przed osiągnięciem tej wizji.

ETAP 2 (styczeń 2024): Strategiczna analiza biznesu. Określ swoje cele i mierniki realizacji.

Połączenie się z potencjałem nie wystarczy, jeśli nie przełożysz tego na działanie.
W styczniu na cyklu 3 warsztatów strategicznych przeanalizujesz z moim wsparciem swój biznes i określisz najważniejsze cele na cały 2023 rok i swoje priorytety w programie EKSPANSJA, nad którymi będziesz pracować pod moim okiem przez kolejne miesiące programu. Tak, aby świadomie się przybliżać w każdym module do swoich celów i mieć jak najszybciej mierzalne efekty.

Co ważne: określisz też od razu metody i mierniki realizacji swoich celów, sprawdzoną u światowych gigantów (np. Google) metodą OKR.

ETAP 3 (luty-listopad 2024): EKSPANSJA. Zoptymalizuj w swojej firmie 10 kluczowych obszarów, które mają największe przełożenie na przełomowe wyniki.

W tym etapie łączysz pracę na warsztatach szkoleniowych z wykorzystaniem narzędzi coachingowych z klasycznymi sesjami coachingu grupowego, aby od razu pozbywać się blokad, które mogą zagrozić Twoim zmianom i sabotować Twoje decyzje.

Celem będzie nie tylko określić indywidualnie dopasowane do Ciebie strategie, ale od razu zaplanujesz na sesjach ich skuteczne WDRAŻANIE do Twojego biznesu.

Ja z miesiąca na miesiąc będę strażniczką Twoich celów i całego procesu skalowania firmy.

Dzięki mojemu prowadzeniu określisz cele realne, ale ważne i rozwojowe, co pozwoli Ci doświadczać przełomowych wyników od razu w trakcie programu, a nie dopiero po 12 miesiącach.

W międzyczasie w połowie roku z moim wsparciem przeanalizujesz i ewentualnie zmodyfikujesz swoje metody realizacji celów na dodatkowych warsztatach Mid Year Review (czerwiec 2024).

UWAGA: w wersji z elastycznym dopasowaniem programu do Twoich potrzeb, możesz wybrać min. 5 z 10 obszarów poruszanych w programie, jeśli uważasz, że nad pozostałymi nie potrzebujesz pracować.

TUTAJ w PDF rozpiska wszystkich modułów.

ETAP 4 (grudzień 2024): Celebracja i podsumowanie. Zaobserwuj, jak się zmienił swój biznes, jak zmieniłaś się TY, i określ swoje dalsze cele.

Na tym etapie podsumujesz, jak się zmienił Twój biznes przez cały rok podczas podróży w ramach EKSPANSJI. Doświadczysz tego, jak inaczej myślisz, jak inaczej się zachowujesz. 

Wrócisz do zakontraktowanych w styczniu i czerwcu celów i świadomie docenisz swoje postępy.

Będziesz świętować ze mną swoje przełomy – bo masz świadomie prowadzony biznes, gotowy do skalowania jeszcze szerzej, zarówno pod kątem pieniędzy, jak i wpływu na świat.

A Ty sama już teraz jesteś właścicielką biznesu online, która kocha swój biznes i ma coraz więcej pieniędzy i klientów, bez poświęcania na pracę większej liczby godzin.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I TERMINY SESJI PROGRAMU EKSPANSJI (pobierz PDF)

Na czym polega elastyczne dopasowanie EKSPANSJI do Twoich potrzeb?

Jeśli byłaś już moją klientką w innych długofalowych programach lub korzystałaś z mentoringu / coachingu i innych osób, być może czujesz, że nie wszystkie obszary w ramach zaplanowanego programu EKSPANSJI są Ci niezbędne.

Być może pewne elementy skalowalnego biznesu online masz już bardzo dobrze opracowane, a pewne blokady trwale usunięte.

Jeśli tak czujesz, możesz dopasować program EKSPANSJA do Twoich potrzeb, korzystając tylko z wybranych etapów tej podróży i wybierając min. 5 modułów z 10 w trakcie głównej części programu.

UWAGA: nie polecam tego rozwiązania, jeśli jeszcze nie byłaś moją klientką w długofalowych programach.

jak dopasować program do Twoich potrzeb!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I TERMINY SESJI PROGRAMU EKSPANSJI (pobierz PDF)

Podsumujmy, co otrzymujesz jako uczestniczka EKSPANSJI:

W programie pracujemy w kameralnych grupach po maksimum 8 osób. Obecność każdej z uczestniczek procesu na sesjach jest WYMAGANA dla pełnej skuteczności działania całej grupy, dlatego proszę o przemyślane aplikacje i pewność, że to dla Ciebie odpowiedni moment na tak głęboki proces.

Zapewniam odpowiednie narzędzia i przeszkolenie dla jak najskuteczniejszej współpracy.

Dokładne terminy sesji znajdziesz w pliku PDF, TUTAJ.

etap 1 (grudzień): Przypomnij sobie swój potencjał i uwierz, że możesz więcej niż myślisz.
3 sesje grupowe po ok. 4h – szkolenia z elementami wsparcia coachingowego. Twoja wizja, Twoje wartości, Twoje mocne strony. (wartość: min. 3 900 zł)

etap 2 (styczeń): Strategiczna analiza biznesu. Określ swoje cele i mierniki realizacji.
3 sesje grupowe po ok. 4h – szkolenia z elementami wsparcia coachingowego. Analiza kluczowych obszarów Twojego biznesu, narzędzia do ustalania celów , indywidualne mierniki realizacji (wartość: min. 5 900 zł)

etap 3 – EKSPANSJA. Zoptymalizuj w swojej firmie 10 kluczowych obszarów, które mają największe przełożenie na przełomowe wyniki (luty-listopad):
10 przemyślanych modułów przez 10 miesięcy, każdego miesiąca:
1 sesja grupowa po ok. 4h szkoleniowa z elementami wsparcia coachingowego.
1 sesja coachingu grupowego po ok. 3h
łącznie ok. 70 godzin / 7h miesięcznie / 20 sesji
(wartość: min. 24 900 zł

etap 4 – Celebracja i podsumowanie. Zaobserwuj, jak się zmienił swój biznes, jak zmieniłaś się TY, i określ swoje dalsze cele (2 sesje w grudniu + Warsztaty Mid Year Review czerwiec 2024)
3 sesje grupowe po ok. 4h – szkolenia z elementami wparcia coachingowego. (wartość: min. 5 900 zł)

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I TERMINY SESJI PROGRAMU EKSPANSJI (pobierz PDF)

DODATEK #1 dostęp przez cały rok do aplikacji mobilnej z sekcją dyskusje, gdzie możesz współpracować z uczestniczkami programu w kameralnej grupie max 8h bez rozpraszania się w social media i zadawać pytania do mnie między sesjami (odpowiadam na sesjach) (wartość: 1 497 zł)

DODATEK #2 nieograniczony dostęp do 23 kursów do samodzielnej pracy na platformie szkolenia.italianamarketing.pl (wartość: 14 041 zł)

Tutaj lista wszystkich kursów, do których otrzymujesz dostęp w ramach EKSPANSJI:
 1. Nagranie audio „Z łatwością sprzedaję swoje oferty premium” (wartość: 97 zł)
 2. Jak z lekkością sprzedawać oferty i usługi na rozmowach bezpośrednich (wartość 297 zł)
 3. Stwórz plan kampanii sprzedażowej w 2h (wartość: 497 zł)
 4. Stwórz ofertę nie do odrzucenia + Trening pisania przyciągających tekstów (wartość: 697 zł)
 5. Pokochaj Sprzedawać Online (wartość: 597 zł)
 6. Otwórz się na przełom finansowy (wartość: 597 zł)
 7. Dziennik Manifestacji, czyli praktyczna pomoc w kreowaniu przełomów w biznesie (wartość: 697 zł)
 8. Inkubator Genialnej Oferty Premium (wartość: 697 zł)
 9. Baza Zyskownych Pomysłów na Treści (wartość: 197 zł)
 10. Zaczaruj swoim newsletterem (wartość: 697 zł)
 11. Strategic Business Upgrade (wartość: 597 zł)
 12. Trening widoczności w sieci (wartość: 697 zł)
 13. Zarabiaj na Autopilocie (wartość: 497 zł)
 14. Sprzedaj raz, zarabiaj co miesiąc – model abonamentowy w praktyce (wartość: 597 zł)
 15. Aktywuj w pełni swój biznesowy potencjał (wartość: 197 zł)
 16. Jak mieć więcej klientów z rozmów sprzedażowych? (wartość: 297 zł)
 17. Jak poradzić sobie z rozczarowaniem, krytyką, czy niezadowolonym klientem (wartość: 127 zł)
 18. Manifestacja to nie magia! (wartość: 197 zł)
 19. Jak stać się pierwszym wyborem dla swoich klientów? (wartość: 197 zł)
 20. Masterclass: jak wykorzystać chat GPT w małym biznesie online? (wartość: 197 zł)
 21. Masterclass: Co jest ważne, aby sprzedawać z łatwością swoje oferty online? (wartość: 397 zł)
 22. Masterclass: Jak przyciągać klientów, którzy zamawiają Twoje oferty online niezależnie od ich ceny? (wartość: 197 zł)
 23. Zostań Królową Swojego Biznesu (wartość: 4777 zł)

WARTOŚĆ MATERIAŁÓW, NARZĘDZI, WSPARCIA RAZEM:
56 138 zł

TERAZ: od 20 541 zł brutto

Ostatnia szansa na dołączenie – nabory do tej edycji zamykam 6 grudnia.

W procesie EKSPANSJI jestem z Tobą przez 12 miesięcy w procesie skalowania biznesu online pod kątem szkoleniowym i coachingowym, z wykorzystaniem elementów mentoringu.

W kameralnej grupie maksymalnie 8 starannie dobranych uczestniczek – obowiązuje proces aplikacji.

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I TERMINY SESJI PROGRAMU EKSPANSJI (pobierz PDF)

Twoja inwestycja:

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I TERMINY SESJI PROGRAMU EKSPANSJI (pobierz PDF)

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY I TERMINY SESJI PROGRAMU EKSPANSJI (pobierz PDF)

Sprawdź co możesz osiągnąć pracując ze mną:

Wiem, że chcesz podjąć przemyślaną i najlepszą decyzję. Ta sekcja może pomóc:

Jak pracujemy w programie? Nadal nie do końca rozumiem...

Zdaję sobie sprawę, że to nowa formuła programu, dlatego już wszystko tłumaczę.

EKSPANSJA to program, w którym pracujesz bezpośrednio na sesjach grupowych pod moim przewodnictwem z grupą maksymalnie 7 innych kobiet.

Wymagana jest obecność na żywo na sesjach, dla maksymalnej skuteczności procesu.

Podczas sesji pracujemy różnymi metodami:

– szkolenia z elementami coachingu grupowego

– grupowe sesje coachingowe

– będę też wykorzystywać elementy mentoringu 

 

Dokładną rozpiskę sesji, terminy znajdziesz w PDF TUTAJ.

 

Celem tego rodzaju formuły jest maksymalna SKUTECZNOŚĆ procesu dla Twoich TRWAŁYCH rezultatów, utrzymanie skoncentrowania na celach przez cały proces, a także otaczanie Cię tym, co Cię wspiera, ciągłe szukanie rozwiązań.

 

Poprzez wprowadzenie coachingu i pracę „na żywo” w kameralnych grupach zwiększam Twoją szansę na sukces, bo będę strażniczką Twoich celów z miesiąca na miesiąc.

Nieocenioną pomocą będzie wsparcie grupy – na sesjach coachingu grupowego doświadczysz, jaką moc ma sytuacja, w której zarówno pomagasz, jak i jesteś wspierana.

Jako uczestniczka programu zostaniesz przeze mnie przeszkolona z techniki zadawania pytań coachingowych, udzielania feedbacku i określimy sobie kontrakt na cały proces współpracy.

 

Będę trzymać się sprawdzonych formuł i narzędzi coachingowych, dobierając je tak, abyś Ty indywidualnie (jak i cała grupa) najlepiej skorzystała w każdym momencie procesu.

W jakich przypadkach jest sens inwestować w ten program, a w jakich nie?

Na programie EKSPANSJI najlepiej skorzystają kobiety, które prowadzą biznes online od co najmniej 2-3 lat, ale wciąż bez przełomowych wyników.

Jego celem jest zbudowanie SKALOWALNEGO biznesu online już w trakcie programu: biznesu, w którym zarabiasz więcej, pracując mniej.

Nie jest to więc program dla freelancerek, które chcą mieć więcej klientek na usługi lub coachek, które chcą zapełnić kalendarz sesjami 1:1.

Ale nie tylko o skalowanie pieniędzy tu chodzi – będę Cię wspierać i prowadzić, abyś czuła radość w trakcie procesu rozwoju firmy, a także doświadczała coraz więcej wolności na co dzień.

Abyś chciała pomnażać swój wpływ i dlatego wybierasz docieranie szeroko, skalowanie swojej widoczności, zasięgów, automatyzację procesów sprzedaży.

To program dla wizjonerek i innowatorek skalowalnego biznesu online, których celem jest stworzenie biznesu, w którym nie muszą one wszystkiego osobiście pilnować, aby mieć efekty.

To program idealny dla kobiet, które jeszcze NIE MAJĄ przemyślanego systemu pozyskiwania klientów i sprzedaży.

Natomiast polecam go najbardziej dla kobiet, które już mają pewne zasoby, mogą być nieuporządkowane, ale istnieją.

Do korzystania z programu potrzebne Ci:

dyspozycyjność czasowa, w wymiarze ok. 12h / mc w etapie 1 i 2 (3 sesje miesięcznie w etapie 1 i 2 grudzień 2023, styczeń 2024), w wymiarze ok. 7h / miesięcznie przez 10 modułów etapu 3 (luty-listopad 2024), dodatkowo w czerwcu 2024 warsztaty Mid Year Review ok 4h, w etapie 4 ok. 8h (grudzień 2024), na zakończenie 2 sesje w grudniu 2024 (ok. 8h) – pamiętaj że z harmonogramem w PDF zapoznasz się TUTAJ

zasoby mentalne – zapraszam osoby, które obecnie nie zmagają się z depresją, nie są w trakcie osobistych, dużych zmian w życiu (np. rozwód, strata bliskiej osoby), nie są na początkowych etapach terapii, nie są w innych długofalowych procesach coachingowych

zasoby finansowe – proszę o przemyślane decyzje, zwłaszcza w przypadku płatności na raty. Do programu zapraszam osoby, których biznes już generuje pewną stałą kwotę w skali miesiąca i dla których biznes online jest domyślną drogą zarobkową, nie działają na „pół gwizdka”

kanały marketingowe – do programu jest wymagana aktywna obecność w min. 1 kanale social media i posiadanie strony www z wdrożoną funkcją sklepu online, zalecane jest też posiadanie skonfigurowanego newslettera

dobrze by było, jakbyś miała już w sklepie oferty online sprawdzone na potrzebach klienta, nawet jeśli nie sprzedają się obecnie zgodnie z oczekiwaniami (mogą być do usprawnienia w trakcie programu).

Przy spełnieniu tych warunków najlepiej skorzystasz z pracy w programie.

Jeśli nie jesteś pewna, czy jesteś na etapie gotowości do prawdziwej EKSPANSJI skalowalnego biznesu online, UMÓW SIĘ TUTAJ na rozmowę wstępną (to do niczego Cię nie zobowiązuje).

UWAGA: program na pewno nie jest dla Ciebie,  jeśli Twój biznes online jest na etapie koncepcji, myślenia i próbujesz „na pół gwizdka”.

Nie jest też dla Ciebie, jeśli czujesz się na ten moment tak uwiązana do swojego biznesu / masz małe dziecko / pracujesz równolegle na etacie, że nie jesteś w stanie przeznaczyć 2-3 dni w miesiącu na 3-4-godzinne sesje online, bo jest wymagana obecność na żywo dla najlepszej efektywności całego procesu i wspierania się grupy.

Czy naprawdę nie da się szybciej niż w 12 miesięcy?

Wiem, że kuszące jest szukanie drogi „na skróty” w rozwoju biznesu.

Ale wiem też, że jeśli chcesz budować biznes online NA DŁUŻEJ, zamiast mieć jednorazowy strzał i potem znowu zastanawiać się, co dalej, to to zajmuje czas.

Możesz dalej szukać „łatek” na poszczególne obszary rozwoju biznesu i osobno pomocy coachingowej w przypadku trudności, a możesz też wybrać kompleksowe rozwiązanie, jakim jest ten program.

Ten program to NAJLEPSZA opcja długofalowej współpracy ze mną, łącząca strategię i mentalność dla najlepszych TRWAŁYCH rezultatów.

To jedyny program do tej pory, w której z wykorzystaniem metod coachingowych będę strażniczką Twoich celów na cały 2024 rok (oczywiście najpierw w etapie 2 pomogę Ci je określić).

Skąd ten proces aplikacji? Na czym on polega?

W przypadku programu, w którym wiążemy się na 12 miesięcy bardzo bliskiej współpracy z wykorzystaniem coachingu grupowego, TYM BARDZIEJ ważny jest dla mnie odpowiedni dobór uczestniczek maksymalnie 8-osobowej grupy.

Wiem, że popełniłabym błąd, akceptując do współpracy niegotowe na nią osoby.

Aplikacja więc służy zarówno mi – abym dobrze dobrała uczestniczki procesu i upewniła się, że maksymalnie skorzystacie na programie – jak i Tobie, abyś mogła zadać interesujące Cię pytania lub dopasować program (moduły w wersji ELASTYCZNEJ) do swoich potrzeb.

Kliknij TUTAJ, aby wypełnić formularz aplikacyjny i umówić się na 15-minutowe spotkanie wstępne.

Natychmiast po wypełnieniu formularza aplikacyjnego dostaniesz automatycznie link do mojego kalendarza.

Po rozmowie poproszę Cię o podjęcie decyzji na TAK lub NIE w terminie do 2 dni roboczych.

Nie do końca rozumiem wersję elastyczną programu...

Jak możesz elastycznie dopasować udział w EKSPANSJI do swoich potrzeb?

Masz na to 2 sposoby:

 • Możesz skorzystać tylko z etapu 1 i 2. To dobre rozwiązanie, jeśli chcesz mieć jasność, do czego w 2024 zmierzasz, ale możesz tam zmierzać samodzielnie, i nie potrzebujesz długofalowego wsparcia w realizacji tak ustalonych celów.
 • Możesz skorzystać z etapu 1, 2, 4, a także min. z 5 wybranych modułów w głównej, 3. części programu. To dobre rozwiązanie dla niektórych klientek, z którymi współpracowałam już kompleksowo nad pewnymi obszarami w biznesie online (chociaż tutaj czuję się  w obowiązku zaznaczyć, że w takiej formule to jeszcze nikt nigdy ze mną nie pracował ;))

TUTAJ znajdziesz rozpiskę programu w PDF ze szczegółami i terminami.

Jeśli potrzebujesz porozmawiać o swoich opcjach zanim podejmiesz świadomą decyzję, umów termin 15-minutowej konsultacji wstępnej ze mną TUTAJ – po wypełnieniu formularza aplikacji automatycznie dostajesz link do mojego kalendarza.

To dla mnie duże zobowiązanie. Z jakiego powodu mam Ci zaufać?

To bardzo dobre pytanie. Po pierwsze, nie musisz. To program tylko dla wybranych kobiet, które już mi ufają, widzą efekty moich klientek, widzą jak ja rozwijam swój biznes i czują, że nadszedł odpowiedni moment, aby one również dokonały EKSPANSJI swojego biznesu na bardziej skalowalny poziom. Poziom, który przynosi im WIĘCEJ wolności, radości, niezależności.

Zakładam że skoro jesteś na tej stronie, to myślę, że już trochę znasz mnie i mój sposób prowadzenia klientów, a także znasz opinie i efekty moich klientów. Zresztą wybrane opinie znajdziesz nawet na tej stronie.

To, co mnie wyróżnia, to pełna akceptacja Twoich indywidualnych potrzeb i zasobów. Moje talenty Gallupa w TOP10 to m. in. strateg, rozwijanie innych, empatia, indywidualizacja, focus, intelekt, dzięki czemu pomogę Ci odkryć TWÓJ SPOSÓB na ekspansję.

Łączę strategiczne podejście do rozwoju biznesu z mentalnością i energią, jako certyfikowany praktyk Energetic Breakthrough Method i certyfikowany coach. Jestem też dyplomowanym coachem grupowym i doświadczoną mentorką skalowania biznesu. Potrafię wskazać w kilka chwil najlepszą ścieżkę postępowania, nawet jeśli Ty jej nie widzisz.

Ale potrafię też sprawić, że Ty znajdziesz SAMA najlepsze dla siebie rozwiązania i zmienisz perspektywę.

Wiem jednak doskonale, że do efektów jest potrzebne także Twoje zaangażowanie.

Dlatego ten program trochę kosztuje – aby rzeczywiście zobaczyć efekty, konieczne jest Twoje zaangażowanie, stąd formuła to sesje, na których jest wymagana obecność na żywo wszystkich uczestniczek procesu.

Wiem, że być może po raz pierwszy zdecydujesz się pracować na tak głębokim poziomie, ale po współpracy z klientami w innych formatach jestem przekonana, że ten program to najlepsze rozwiązanie dla Twoich trwałych efektów. O wiele lepsze, niż zapewnić Ci szkolenie i potem liczyć na to, że samodzielnie wygospodarujesz czas na wyciągnięcie wniosków, zaplanowanie celów, wdrożenie. Celuję w 100% zachwyconych uczestniczek programu, które rzeczywiście osiągnęły cele ustalone na ten program.

Czy na pewno poradzę sobie i rozwinę biznes z Twoim wsparciem?

Program nie bez powodu tyle kosztuje – wiem, że dołączając do niego będziesz w pełni zaangażowaną uczestniczką procesu i już samym zamówieniem potwierdzisz swoją gotowość na prawdziwą EKSPANSJĘ skalowalnego biznesu online.

Będę Cię prowadzić w tej drodze w przemyślany sposób, abyś pamiętała o swoim potencjale i strategicznie wykorzystywała swoje zasoby i mocne strony, wykorzystując narzędzia coachingowe, szkoleniowe, i swoje praktyczne doświadczenie z 4 lat skalowania biznesu online (swojego i klientek).

Będę strażniczką Twoich celów z sesji na sesję i będę pomagać Ci określać cele tak, aby Cię wspierały w całym procesie zmian.

Zadbam o odpowiednie dobranie grupy uczestniczek (stąd proces aplikacji), a także o odpowiednie moderowanie i facylitowanie pracy grupy, wykorzystując metody coachingu grupowego.

Natomiast finalnie rezultaty ZALEŻĄ OD CIEBIE, od Twojej otwartości na zmiany, od Twojej gotowości do burzenia tego, co nie działa, od Twojej odwagi, od zaufania sobie.

Ja mogę zapewnić Ci w tym programie najlepsze środowisko i uczestnictwo podobnych do Ciebie kobiet do trwałego wzrostu, ale to Ty potrzebujesz z tego środowiska korzystać.

PS. Ze swojej strony zapewniam też feedback w procesie aplikacji, jeśli zauważę że tak naprawdę nie jesteś gotowa na tak głęboki proces, dam Ci szczerze znać (i jeśli będziesz chciała, zaproponuję coś mniej angażującego w zamian).

Jak wyglądają formalności? Czy wystawiasz faktury VAT?

Oczywiście, w końcu warto sobie wrzucić program w koszty. Zaznacz tylko przy zamówieniu odpowiedni checkbox i podaj NIP, a faktura wystawi się automatycznie. Zadzieje się to także w przypadku płatności w  ratach (wówczas otrzymasz faktury co miesiąc). Oczywiście w przypadku problemów / zmian w opisie faktury napisz: kontakt@italianamarketing.pl

PS2. Możesz też zapoznać się z INFORMATION CALL, jaki przeprowadzałam na temat procesu EKSPANSJA na swoim instagramie.

Dołącz do wyjątkowej podróży w stronę ekspansji skalowania swojej marki w świecie online.

Zbuduj skalowalny biznes pełny radości, wolności i pieniędzy – z moim wsparciem łącząc skutecznie strategię i mentalność w przemyślanym, 12-miesięcznym procesie.

We wspierającej grupie maks. 8 kobiet i w kolejności, która najszybciej pozwoli Ci doświadczyć przełomowych wyników, bez chaotycznego łatania dziur.

Polityka prywatności | Zdjęcia – Magdalena Włoch www.wloskiehistorie.pl i Justyna Kocur-Czarny www.jkocurczarny.com

Dokładamy wszelkich starań, by opinie widoczne na tej stronie pochodziły od klientów, którzy używali moich produktów / korzystali z moich usług. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem opinii.