Czy Twój biznes jest gotowy na ofertę premium?

W oparciu o doświadczenie w pracy z dziesiątkami klientek sprzedających oferty premium w usługowych biznesach online (kursy online ze wsparciem), przygotowałam dla Ciebie narzędzie online, które przeprowadzi analizę Twojej obecnej sytuacji biznesowej i przygotuje Ci OD RAZU ocenę Twojego potencjału sprzedaży ofert premium w 3 najważniejszych obszarach: marka specjalisty, jakość Twojej oferty oraz umiejętność docierania do segmentu premium i kwalifikacji klientów.

Zarejestruj się poniżej po dostęp:

Sprzedaż ofert premium to zupełnie inna para kaloszy, niż sprzedaż e-booka czy kursu z niższej półki cenowej.

Tutaj bardziej niż kiedykolwiek liczą się 4 elementy:

? właściwe pozycjonowanie Twojej marki i oferty,

? komunikacja wartości tej oferty, tak, aby ludzie przestali mówić „a czemu tak drogo”, a Ty żebyś przestała konkurować ceną,

? umiejętne i pewne przyciąganie dokładnie tych odbiorców, którzy z radością będą z Tobą współpracować i zapłacą Ci każde pieniądze (proces kwalifikacji klienta),

? oraz personalizacja oferty tak, aby zapewnić doświadczenie, któremu nie można się oprzeć.

 

Jeśli nie jesteś pewna, czy Twoja marka jest na to gotowa – wypełnij wideo quiz i uzyskaj natychmiast odpowiedź.

 

Cześć,

Pomogę Ci rozwijać biznes online z pełną mocą i skalować przychody, nawet jeśli jesteś zwyczajną kobietą bez miliona followersów.

Moje klientki rozwijają biznes w zgodzie ze sobą, nie przesiadując godzinami w social mediach. A jednocześnie generują przełomowe wyniki w swoim biznesie, nie tylko finansowe – tworząc przemyślaną ścieżkę klienta i oferty, które kochają… i sprzedają z lekkością.

Wierzę w to, że każda właścicielka biznesu online może zarabiać więcej, pracując mniej – osiągając to, co wcześniej wydawało jej się niemożliwe.

Podczas pracy ze mną moje klientki porządkują swój biznes, łącząc strategię z mentalnością, aby osiągać rekordowe wyniki.

Mogę w tym pomóc również i Tobie.

Zobacz, co mówią moje klientki:

WYKONAJ DIAGNOZĘ ONLINE

Natychmiast uzyskaj ocenę Twojego potencjału sprzedaży ofert premium w 3 najważniejszych obszarach: marka specjalisty, jakość Twojej oferty oraz umiejętność docierania do segmentu premium i kwalifikacji klientów.

Polityka prywatności

Zdjęcia – Justyna Kocur-Czarny www.jkocurczarny.com