Odblokuj swój przełom w biznesie

Odkryj swoje dźwignie skalowania biznesu, dzięki którym w 2024 roku zaczniesz zarabiać więcej, pracując mniej

Grupowa jednorazowa sesja coachingowa z Italianą

6.12 (Mikołajki) | 150 min. | tylko udział LIVE!

Obowiązuje limit maks. 16 osób (8 osób w jednej grupie) – sprawdź terminy i rezerwuj miejsce! 6/16 miejsc już zajęte

Przygotowując 12-miesięczny program szkoleniowo-coachingowy EKSPANSJA bardzo uważnie zastanawiałam się nad formatem.

Szukałam „idealnej formuły”, która najlepiej i najskuteczniej zapewni uczestniczkom przełomowe efekty, pomoże się skoncentrować na celach i łączyć strategię z mentalnością dla najlepszych efektów.

Wiedziałam z doświadczenia w pracy grupowej, co powoduje, ze moje klientki mają efekty.

Obecność zaangażowanej, współpracującej ze sobą, zamkniętej grupy – jest właśnie jednym z tych czynników.

Grupy, w której żadna uczestniczka nie jest anonimowa, a jej cele i ona sama nie znikają z radaru prowadzącej 😉

Dlatego format coachingu grupowego jest IDEALNY – bo łączy zalety zarówno pracy grupowej, jak i indywidualnej, jak i skoncentrowanie na konkretnych, wymiernych celach.

Coaching grupowy to przestrzeń koncentrująca się na indywidualnych celach każdej z uczestniczek, ale rozpatrywanych z perspektywy grupy – co poszerza możliwości i horyzonty rozwiązań.

Kiedy szkoliłam się, jak prowadzić coaching grupowy (i sama doświadczyłam jego mocy!), zrozumiałam, jak niesamowite możliwości oferuje sytuacja, kiedy zarówno wspierasz, jak i jesteś wspierana.

Kiedy nauczyłam się, jak prowadzić, facylitować i moderować sesje grupowe, aby nie było to tylko „gorące krzesełko” ze mną – zrozumiałam, że nie wyobrażam sobie NIE wykorzystywać tego formatu w pracy z klientami.

To właśnie grupowe sesje coachingowe są jednym z 2 głównych formatów pracy w 12-miesięcznym procesie szkoleniowo-coachingowym EKSPANSJA, do którego obecnie prowadzę nabory.

Ale jeśli tego nie doświadczyłaś – to nie wiesz, „z czym to się je” i nie jesteś w stanie zrozumieć zalet takiej sesji.

Możesz nie widzieć różnicy między tym formatem, a innymi sesjami np. mastermind, w których mogłaś już uczestniczyć.

Możesz też nie rozumieć, dlaczego moim zdaniem taki format ma w niektórych względach PRZEWAGĘ nad współpracą indywidualną.

Dlatego zapraszam Was do doświadczenia jednorazowej, zamkniętej, grupowej sesji coachingowej LIVE z moim prowadzeniem.

To mój ostatni prezent z okazji naborów do programu EKSPANSJA i jeśli nadal wahasz się, czy dołączyć, to po tej sesji lepiej ocenisz, czy to format dla Ciebie.

Ale oczywiście ta sesja będzie dla Ciebie przydatna również totalnie „jednorazowo”, bo określiłam temat przewodni sesji tak, abyś dokonała biznesowych rewolucji już na jednym spotkaniu:

 

Czym jest grupowa sesja coachingowa?

To format, w którym każda z uczestniczek określa swoje indywidualne cele i oczekiwania na sesję – ja pomogę je określić tak, abyś już po jednej sesji znacznie się do nich przybliżyła.

Następnie każda z uczestniczek przedstawia swoje cele na sesję na forum i wybiorę jedną-dwie osoby do głębszej pracy.

Uczestniczki wybiorę tak, aby te rozmowy wniosły wartość dla całej grupy.

Podczas pracy z wybranymi uczestniczkami na forum Ty również znajdziesz odpowiedzi dla siebie i będziesz angażowana we wsparcie i generowanie rozwiązań (które Tobie również oczywiście się przydadzą – abyś czerpała z synergii grupy).

Sesję przeprowadzę w taki sposób, abyś na koniec zrozumiała, jak przybliżyłaś się (nawet jeśli nie byłaś uczestniczką „główną”) do osiągnięcia swoich celów i co z tym możesz zrobić dalej, po sesji.

Zapewniam prowadzenie w zgodzie z najlepszymi praktykami coachingu grupowego, przy wykorzystaniu dopasowanych do potrzeb uczestniczek narzędzi, które przyspieszą Twoje odkrycia i wygenerują „biznesowe rewolucje” w Twojej głowie.

Przewiduję maksymalnie 16 osób na 2 terminach, w Mikołajki, 6.12.

Grupa pierwsza startuje o godz. 9 i kończy o 11:30 (maks. 8 miejsc) 

Grupa druga startuje o godz. 13:30 i kończy o 16:00 (również maks. 8 miejsc)

UWAGA: Obecność na całej sesji jest WYMAGANA dla pełnej skuteczności sesji – z włączoną kamerką i mikrofonem.

Dlatego jest wymagana Twoja otwartość na pracę grupową.

Przed sesją dostaniesz jeszcze automatyczne powiadomienie mailowe z linkiem do sesji.

Co jeszcze warto wiedzieć?

minimalna liczba potwierdzonych uczestniczek sesji do przeprowadzenia procesu to 4 osoby w każdej z grup – jeśli tyle osób nie potwierdzi, sesję odwołuję, a Tobie zwracam pieniądze (raczej nie przewiduję takiej sytuacji, ale wolę to napisać dla jasności)

cena jest przystępna, to mój prezent dla Was z okazji naborów do programu EKSPANSJA – ale szanuj ustalone przeze mnie zasady i zamawiaj tylko, jeśli możesz uczestniczyć z włączoną kamerką w całej sesji. Proszę o szacunek do mojego czasu i innych uczestniczek. To jest coś EXTRA dla Was 😉

sesja nie będzie nagrywana ani udostępniana – pracujemy prywatnie w zamkniętej grupie, wyłącznie LIVE

do udziału w sesji przyda się zeszyt do robienia notatek, zapewnijcie sobie komfort pracy, nie łączcie się z hałaśliwego miejsca np. kawiarnia

na początku zakontraktujemy sobie sesję, będę ją prowadzić tak, abyś w każdym momencie wiedziała, co Cię czeka, oczywiście poznasz też na wstępie inne uczestniczki sesji.

Twoją gospodynią w ramach wydarzenia będę ja – Justyna Stańska (Italiana)

Pomagam osiągać przełomy w biznesie online i budować firmy dające radość, wolność i pieniądze, nawet jeśli jesteś zwyczajną kobietą bez miliona followersów.

Moje klientki z lekkością uzyskują rekordowe wyniki w swoich biznesach, łącząc strategię z mentalnością, ulepszając swoje oferty i swobodnie je sprzedając.

Jestem mentorką skalowania biznesu online, trenerką rozwoju biznesu, certyfikowanym coachem i certyfikowanym praktykiem metodologii Energetic Breathrough Method, więc po pracy ze mną możesz się spodziewać połączenia twardych „konkretów” oraz pracy mentalnej – tak, aby pomóc Ci generować przełomowe wyniki w Twoim biznesie szybciej, niż wydaje Ci się możliwe.

Nawet, jeśli wcześniejsze metody nie przynosiły Ci rezultatów.

 

wyniki sprzedażowe moja historia biznesu

Odkryj swoje dźwignie skalowania biznesu, dzięki którym w 2024 roku zaczniesz zarabiać więcej, pracując mniej

Dołącz do grupowej sesji coachingowej z Italianą! Widzimy się już 6 grudnia!

Polityka prywatności | Zdjęcia – Magdalena Włoch www.wloskiehistorie.pl i Justyna Kocur-Czarny www.jkocurczarny.com

Dokładamy wszelkich starań, by opinie widoczne na tej stronie pochodziły od klientów, którzy używali moich produktów / korzystali z moich usług. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem opinii.