WYPEŁNIJ TEST I SPRAWDŹ, NA CZYM się SKUPIĆ W SWOIM BIZNESIE ONLINE!

Sukces w biznesie online to wypadkowa 3 czynników:

Strategii

Zasobów

Nastawienia

Przekonaj się, jak u Ciebie stoi każdy z tych obszarów.

Wypełnij quiz i w kilka minut dokonaj autodiagnozy swojego biznesu!

Nie wiem, czy mnie dobrze znasz, ale jeśli nie…

…to zdradzę, że mam już te „parę” lat doświadczenia w rozwoju swojego biznesu online.

Przeszłam od zera, przez zarabianie „na waciki” i etap kilku tysięcy złotych miesięcznie, aż po obecne 30, 40, 50 tysięcy przychodu.

W tym czasie pomagałam również dziesiątkom moich klientek rozwijać ich firmy i tworzyć, komunikować, oraz sprzedawać ich oferty.

I na podstawie tych doświadczeń – swoich i przy wspieraniu klientek – mam hipotezę, że sukces w biznesie online to wypadkowa 3 czynników:

Strategii

Tak, to jest ważny etap, aby po prostu mieć PLAN do kogo chcesz dotrzeć, jakie oferty chcesz tworzyć, jak je sprzedawać, jak wygląda Twój model biznesowy… czyli po prostu mieć strategię finansową, marketingową, sprzedażową.

Mój biznes NATYCHMIAST zaczął na siebie zarabiać, jak tylko świadomie opracowałam te elementy.

Zasobów

Niestety jednak nawet najlepsza strategia nie wystarczy, jeśli nie masz pewnych elementów w swoim biznesie online już gotowych – czyli np. jeśli nie masz do kogo się komunikować i sprzedawać, brakuje Ci ofert, czy nie masz czasu na rozwój biznesu (albo nie współpracujesz
z Wirtualną Asystentką, która ma ten czas zamiast Ciebie).

Nastawienia

O roli przekonań w biznesie online mówi się dużo i nie bez powodu. To jest ten ostatni konieczny element układanki. Taki, który pozwala wziąć sprawy w swoje ręce, mieć wiarę w siebie, czy wypracować sobie spokojne podejście na wypadek nieuniknionych w drodze rozwoju biznesu „porażek” czy „wtop”. Tylko wtedy jesteś gotowa rozwijać swój biznes online niezależnie od okoliczności.

Nazywam się Justyna Stańska i pracowałam już z dziesiątkami klientów przy rozwoju ich biznesów online „od zera do bohatera” 🙂

Specjalizuję się w pomocy kobiecym markom osobistym, opartym o dzielenie się wiedzą i świadczenie usług, które nie mają ogromnych zasięgów w social media, ale chcą zbudować i rozwijać stabilny biznes.

Wśród moich klientek są dietetyczki, coachki, psycholożki, lektorki języków obcych, czy też artystyczne dusze, które chcą i potrzebują uwolnić swój czas – zacząć zarabiać więcej, pracując mniej.

Pomagam również osobom, które dopiero startują z biznesem i chcą jak najszybciej zarobić pierwsze pieniądze online.

    Wypełnij test i sprawdź, na czym w Twoim przypadku warto skupić się właśnie teraz w biznesie online!

    Zarejestruj się poniżej, aby odblokować dostęp do testu online.

    Jego wypełnienie zajmie Ci maksymalnie 5-10 minut, a wyniki otrzymasz na maila.