Wypełnij ankietę aplikacyjną,

aby umówić się na bezpłatne 15-minutowe spotkanie wstępne – obie sprawdzimy, czy jesteś idealną osobą, aby dołączyć do programu EKSPANSJI.

7

A więc rozważasz współpracę ze mną w głębokiej podróży do biznesu, które daje Ci radość, wolność i pieniądze - w 12-miesięcznym programie EKSPANSJA!

Aby się upewnić, że będzie nam się świetnie pracować i maksymalnie skorzystasz na udziale, proszę wypełnij ten formularz aplikacyjny. Zapoznam się z nim osobiście, i zaraz po jego wypełnieniu dostaniesz link do umówienia 15-minutowego spotkania wstępnego.

PS. Samo spotkanie wstępne jest bezpłatne (opłaty dokonujesz po podjęciu decyzji na TAK), ale proszę, szanuj mój i Twój czas - dlatego proszę aplikuj tylko jeśli rzeczywiście rozważasz udział i posiadasz zasoby (czasowe, finansowe, mentalne), które umożliwią Ci skorzystanie z programu.

Podaj adres e-mail
Podaj imię i nazwisko

Jak dowiedziałaś się o tym programie?

W dwóch-trzech zdaniach opowiedz mi o swoim biznesie. Jaka jest Twoja misja? Kim jest Twój idealny klient?

Podaj linki do swojej strony internetowej i prowadzonych aktywnie kanałów marketingowych.

Jak długo już prowadzisz biznes (w tym od kiedy prowadzisz działania online?)

Jakie są Twoje obecne oferty online, na których już zarabiasz? Podaj linki / poziomy cen.

Jakie masz doświadczenie w pracy na celach?

Czy już korzystałaś z metod coachingowych w rozwoju biznesu online?

Ile w przybliżeniu wynosiły Twoje przychody w 2023 od początku roku?

Ile chciałabyś, żeby wynosiły Twoje przychody w 2024 roku?

Jak oceniasz swoje doświadczenie ze skalowaniem biznesu na ten moment?

Jaki wynik finansowy chciałabyś, aby był Twoją miesięczną "normą" przychodów na koniec programu EKSPANSJA?

Na co poza biznesem online chcesz mieć czas? Co jest dla Ciebie ważne?

W skali od 1 do 10, jak ważne jest dla Ciebie skalowanie biznesu i prawdziwa, odważna EKSPANSJA, rozumiana jako: skalowanie wyników sprzedaży, aby zarabiać więcej, pracując mniej, skalowanie widoczności w sieci, skalowanie zespołu tak, aby robić w biznesie głównie to, co kochasz?

Czego najbardziej oczekujesz od pracy w programie EKSPANSJA? (możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi)

Czy jesteś zainteresowana pełną, czy elastyczną wersją programu?

Przypominam, że inwestycja w ten 12-miesięczny program zaczyna się od 14 862 zł netto w wersji ELASTYCZNEJ (a 16 700 zł netto w wersji pełnej) i jest możliwa do uiszczenia w comiesięcznych ratach, z jedną wyższą opłatą wstępną.

Proszę, zaznacz że rozumiesz ten poziom inwestycji i w przypadku podjęcia decyzji na "TAK" jesteś gotowa na pokrycie kosztów udziału. Jeśli nie - proszę nie rezerwuj terminu rozmowy i zostaw miejsce idealnym klientkom do tego programu. 


* Oczywiście nie oznacza to, że musisz podjąć decyzję na "TAK". Jeśli w trakcie naszego spotkania wspólnie dojdziemy do wniosku, że nie jestem w stanie Ci pomóc lub nie tego oczekujesz od współpracy, no hard feelings.