Dziękuję za zainteresowanie usługą Sales Funnel Booster!

Aby się upewnić, że będzie nam się świetnie pracować i jesteśmy w stanie wypracować dla Ciebie świetnie działający lejek, proszę wypełnij tę krótką ankietę. Przeanalizuję Twoje odpowiedzi i wrócę z konkretną ofertą dopasowaną do Twojego biznesu w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych.

UWAGA, wypełnij ankietę dokładnie - to oszczędzi Twój i mój czas, dostaniesz dzięki temu świetnie dopasowaną do Ciebie ofertę 🙂

PS. Aplikacja do skorzystania z usługi Sales Funnel Booster jest bezpłatna (opłaty dokonujesz po podjęciu decyzji na TAK), ale proszę, szanuj mój i Twój czas - dlatego proszę aplikuj tylko jeśli rzeczywiście rozważasz skorzystanie z naszej pomocy.

Cena usługi: od 20 tys. zł netto w przypadku wdrożenia lejka od podstaw (jeśli nie masz żadnych materiałów graficznych, landingów, tekstów reklamowych, sekwencji mailowej). Jeśli już coś masz, cena może być niższa, ale nie zejdzie poniżej 10 tys. zł netto.

Podaj adres e-mail
Podaj imię i nazwisko

Jak dowiedziałaś się o tej usłudze?

W jednym lub dwóch zdaniach opowiedz mi o swoim biznesie. W czym pomagasz?

Czy już razem pracowałyśmy? Z jakich moich ofert już korzystałaś? (odpowiedź pomoże mi określić, jak dobrze znam Twój biznes ;))

Podaj linki do swojej strony internetowej i prowadzonych aktywnie kanałów social media.

Podaj link do strony zapisu na newsletter (jeśli masz osobną stronę). Ilu masz subskrybentów newslettera?

Jak długo już prowadzisz biznes (w tym od kiedy prowadzisz działania online?)

Ile w przybliżeniu wynoszą Twoje dochody miesięcznie (zysk firmy, przychody - koszty)? Na jakich ofertach zarabiasz najwięcej?

Jakie są Twoje obecne oferty online, na których już zarabiasz? Podaj linki, określ ich poziomy cen.

Jakie oferty chciałabyś wykorzystać w lejku? Do czego finalnie chcesz prowadzić klienta?

Z czego chcesz być znana? W jakich obszarach tematycznych masz oferty?

Czy już próbowałaś tworzyć automatyczne systemy marketingowo-sprzedażowe, czyli lejki? Co w tym było dla Ciebie najłatwiejsze, a co najtrudniejsze?

Czy masz stworzoną powitalną sekwencję maili (prosty lejek?) Jeśli tak, zamieść linka, abyśmy mogły przetestować.

Jakie wsparcie i zasoby posiadasz w biznesie? Czy masz WA? Z jakich narzędzi korzystasz jeśli chodzi o sklep internetowy, newsletter, budowanie stron?

Czy posiadasz identyfikację wizualną / opracowany branding? (masz brandbooka?) Jeśli tak, zamieść link np. do pliku na Google Drive.

Czy masz aktywne i prawidłowo skonfigurowane konto reklamowe na facebooku?

Twój firmowy adres mailowy

Kolory marki (możesz podać kody HEX np. #567345)

Fonty używane na stronie/w kanałach społecznościowych

Czy posiadasz zdjęcia i grafiki, które mogą przydać się podczas tworzenia materiałów (logo, Twoje zdjęcia, zdjęcia produktów, itd.)

Czy posiadasz dłużej żyjące treści, które można wykorzystać w lejku (artykuły, nagrania filmów, szkoleń, webinarów, podcasty...)

Czego najbardziej oczekujesz od usługi Sales Funnel Booster?

Kiedy mogłabyś przydzielić nam dostępy i mogłybyśmy zacząć działać nad Twoim lejkiem? Czy masz jakieś ograniczenia w tym temacie?