Zostań prawdziwą Królową Swojego Biznesu, czyli co łączy osoby rozwijające opłacalny biznes online?

Jakiś czas temu ukułam takie pojęcie, jak Królowa Swojego Biznesu. Teraz, już po roku doświadczeń z różnymi wersjami programu Królowych, przyszedł moment, żebym w końcu to zdefiniowała. Co oznacza bycie prawdziwą Królową Swojego Biznesu? Co łączy osoby rozwijające z lekkością opłacalny biznes online, którym chcę pomagać?

Ten odcinek jest dla Ciebie, jeśli także chcesz codziennie doświadczać obfitości pieniędzy, wolności i radości w swoim biznesie oraz życiu.

Zapraszam!

Ostatnio często mówię, co robię, aby rozwijać swój biznes właśnie od strony mentalnej. Możesz o tym posłuchać np. w 80 odcinku podcastu. Jeśli jesteś ze mną od dłuższego czasu, to pewnie znasz moje podejście, że sukces w biznesie jest możliwy, gdy połączymy strategię z mentalnością. Właśnie dlatego w ubiegłym roku stworzyłam program Zostań Królową Swojego Biznesu, aby pomagać kobietom wzmacniać ich energię i dokonywać prawdziwych przełomów. Od tamtego czasu ta koncepcja ewoluowała, co jest nierozerwalnie związane z moim rozwojem osobistym.

Dlatego na nowo zdefiniowałam samo pojęcie Królowej Swojego Biznesu, jak i program. Właśnie o tym chcę Ci dzisiaj opowiedzieć. Kim według mnie jest prawdziwa Królowa Swojego Biznesu, a kim nie jest? Jakie ma cechy oraz jak się zachowuje? Dlaczego ja zdecydowałam się być Królową Swojego Biznesu i do tego samego zachęcam moje klientki? Zacznę od samej definicji i skąd w ogóle przyszło do mnie to pojęcie.

Kim jest Królowa Swojego Biznesu?

Na początku obalę kilka mitów. Bo sama nazwa „Królowa Swojego Biznesu” może kojarzyć się z tym, że trzeba być wyjątkowo przebojową osobą. Otóż wcale nie. Nie musisz być gwiazdą, która bryluje w social mediach i ma miliony followersów. Nie chodzi też o zarabianie bajońskich sum, które budzą podziw (i zazdrość) innych oraz chwalenie się na prawo i lewo swoimi sukcesami. Ja sama jestem nieco introwertyczna, nie mam wielkich zasięgów i nie zarabiam milionów co miesiąc. Mimo to jestem Królową Swojego Biznesu i Ty również możesz nią zostać. Bardzo chętnie Ci w tym pomogę, ale o tym za chwilę.

Najpierw powiem Ci, kim dla mnie jest Królowa Swojego Biznesu. A na ten temat miałam sporo przemyśleń w ostatnim czasie. Choćby po ostatniej edycji bezpłatnych warsztatów Summer Business Upgrade, w których wzięło udział pół tysiąca kobiet. Zapytałam je, jak oceniają obecne zadowolenie ze swojego biznesu, a co za tym idzie również z życia, bo to jest nierozerwalne. Zaproponowałam skalę od 1 do 10, stopniowo od najmniejszej do największej satysfakcji. I wiesz, co się okazało? Żadna z tych wspaniałych kobiet nie dała sobie 10! Ba, pisały mi na czacie, że nigdy nie doświadczyły takiego maksymalnego zadowolenia, a wiele z nich nawet się do niego nie zbliżyło. Natomiast…

Królowa Swojego Biznesu to taka osoba, która ZAWSZE czuje się 10/10 ze swoim biznesem i życiem. Każdego dnia działa w stanie FLOW, a nawet jeśli przez jakiś czas z niego wypadnie, to jest w stanie szybko do tego wrócić. Bo wie, jak to zrobić. 

Właśnie to jest najprostsza definicja Królowych Swojego Biznesu. Tu nie chodzi o kasę, Twoją widoczność w sieci, ile godzin pracujesz czy w jakiej branży działasz. Oczywiście, aby rozwijać opłacalny biznes, te elementy mają znaczenie. Jednak nie są najważniejsze. I to było moim największym olśnieniem w ostatnich miesiącach, że odkleiłam się od tych rezultatów i wyników sprzedażowych. Stworzyłam nowy model biznesowy, w którym jest nowa odsłona programu Królowe Swojego Biznesu, o czym opowiadałam podczas mojego biznesowego podsumowania półrocza. Lepiej też określiłam i doprecyzowałam samo pojęcie oraz…

Najważniejsze cechy Królowej Swojego Biznesu

Czyli co łączy osoby, które dokonują przełomów i z lekkością rozwijają firmy? Chodzi o to, że prawdziwa Królowa Swojego Biznesu czuje się z tym, co robi i jak żyje ok. Nie czeka na idealny moment, określony próg przychodów, realizację tego czy kolejnego projektu, aby mieć satysfakcję. Nie! 

Królowa już teraz WYBIERA, że chce być bardzo zadowolona ze swojego biznesu, także będąc w procesie rozwoju

Bo umówmy się, to jest never ending story. Stale rozwijamy swój biznes i nigdy nie jest to stan finalny, ponieważ non stop mamy różne zmiany i optymalizujemy działania. To jest właśnie pierwsza cecha wspólna wszystkich Królowych Swojego Biznesu. One zdecydowały, że chcą czuć zadowolenie 10/10 każdego dnia. Świadomie decydują, że mają poczucie radości, szczęścia i satysfakcji w swoim biznesie codziennie. I nie czekają, aż coś się wydarzy w ich życiu, aby tak się stało i dopiero wtedy będą czuły się dobrze. 

W programie Królowych Swojego Biznesu pragnę stworzyć przestrzeń dla takich właśnie kobiet. Oczywiście to nie zmienia faktu, że w biznesie online mamy stale się rozwijać. Trzeba dokonywać odważnych decyzji i czasami robić rzeczy, które mogą nie być dla Ciebie komfortowe. Jednak możesz działać, czując już teraz radość i wdzięczność oraz wybierając takie metody promocji i sprzedaży, które są w zgodzie z Tobą.

Być może już nawet podejmowałaś takie próby rozwijania swojego biznesu czy dokonania jakiegoś przełomu. Często jest tak, że mamy swoją wizję, wielkie marzenia, a potem przychodzi bieżączka i się od nich oddalamy. Przestajemy wierzyć, że jest to dla nas możliwe i przyzwyczajamy się do takiego nieidealnego życia, które daje nam 50 czy 70% satysfakcji. Bo przecież nie jest tak źle… Tak postępuje większość osób, ale nie Królowe.

Królowa Swojego Biznesu nie toleruje, że czuje w jakimkolwiek obszarze swojego życia niespójność

Nie myśli, że może nie wygląda wystarczająco dobrze, nie zarabia tyle, ile by chciała, jej zdrowie nie jest takie, jak powinno czy nie jest najlepszą wersją siebie. Przeciwnie. Królowa Swojego Biznesu zaczyna swoją podróż od decyzji – to jest moja nowa tożsamość, moja norma i tak właśnie będzie!

Tylko trzeba jeszcze zasypać działaniem lukę między tym, że Ty wiesz, że to jest dla Ciebie możliwe, a miejscem, w którym teraz jesteś. I to nie losowym, że przykładowo będziesz zasuwać po 12 godzin dziennie, aby osiągnąć swój cel. Za wszelką cenę, aż w końcu padniesz.

Ważne jest właściwe działanie, w oparciu o odpowiednie nawyki, mentalność i tożsamość Królowej. A do tego potrzebna jest świadomość, wyłapywanie tego, co nazywamy porażkami i wyciąganie wniosków, które zaowocują mądrymi decyzjami. I to jest kolejna ważna cecha.

Prawdziwa Królowa Swojego biznesu nie ma w słowniku czegoś takiego, jak porażka

To słowo po prostu nie istnieje. Królowe Swojego Biznesu traktują problemy, feedbacki i wyzwania jako szansę, aby otworzyć się na nowe możliwości, działać inaczej, niż dotychczas i uprościć swój biznes. Jak mawiał Albert Einstein „szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów”. Nie ma co się oszukiwać i zakłamywać rzeczywistości. Jeśli uważałaś jakąś strategię za świetną, ale ona nie zadziałała, to znaczy, że wcale nie jest super. Dlatego trzeba mieć takie podejście, że albo osiągam sukcesy w swoim biznesie, albo otrzymuję cenną lekcję, z której wyciągam wnioski i idę dalej.

Królowa Swojego Biznesu skupia się na tym, co ma do zaoferowania światu i ilu osobom może pomóc

A nie koncentruje się tylko na wynikach sprzedażowych, żeby zarabiać coraz więcej. Jasne, że cele finansowe są ważne i często od nich zaczynamy, aby rozwijać opłacalny biznes. Ja też tego uczę moje klientki. Jednak ważniejszy jest przekaz – jak i komu chcemy pomagać.

Królowa Swojego Biznesu chce skalować zasięgi i docierać szerzej do ludzi, którym z całego serca chce pomóc. Wierzy i czuje, że zamiast kilku czy kilkunastu, może skutecznie pomagać większej liczbie osób. Kocha siebie i swoich klientów, z tego powodu wybiera, aby zabłysnąć w świecie online. Zwiększa swoje zasięgi metodami, które są z nią spójne, ale nie dla fejmu, tylko dlatego, że chce to robić. Bo wie, że ma coś ważnego do przekazania światu.

Zmiana podejścia ze skupienia na sobie na skoncentrowanie się na klientach, pozwala z pełną mocą stać się prawdziwą Królową Swojego Biznesu

Kiedy podstawową motywacją nie jest finansowa opłacalność, ale to, że w ten sposób możesz pomagać większej grupie swoich idealnych klientów.

Ja właśnie do takiego punktu doszłam, tworząc program Królowe Swojego Biznesu. Wcześniej pomagałam skutecznie kilkudziesięciu kobietom, w ramach grupowych mentoringów i to było super. Jednak trafiłam na taki sufit, że już nie miałam przestrzeni na większą liczbę klientek. Uświadomiłam sobie, że moja biznesowa misja jest szersza, niż ta, którą sobie zdefiniowałam. Bo przecież mogę mieć skalowalny biznes, w którym pomagam setkom kobiet, nawet będąc niezbyt przebojową.

To właśnie pragnę Ci przekazać. Nie musisz być pewną siebie ekstrawertyczką, szaleć na scenie przed tysiącami ludzi, aby prowadzić biznes, w którym pomagasz naprawdę wielu osobom. Już masz w sobie wszystko, czego potrzebujesz, żeby stać się wzorem dla swoich klientów. To właśnie chcemy robić, jako Królowe Swoje Biznesu. Dawać swoim klientom dużo dobrego i dlatego zwiększamy zasięgi na swój sposób. Dla każdej z nas będzie to oznaczać coś innego. Dlatego w ramach programu nie określam jakiegoś schematu, że masz koniecznie docierać do setek czy tysięcy osób. 

Pragnę, abyś zrozumiała tę różnicę, że jako Królowa Swojego Biznesu robisz dużo dla swoich klientów, nie tylko dla siebie

Oczywiście skupiając się jedynie na sobie, też możesz rozwijać opłacalny biznes. Mieć kilku klientów premium, małe koszty marketingowe czy nawet ich brak, polegając tylko na poleceniach i zarabiać całkiem dobrze. Tylko czy wtedy dajesz światu to, co masz najlepszego do zaoferowania? Czy jesteś pozytywnym wzorem dla wielu ludzi?

Ja chcę dawać taki przykład i pokazywać, że można zbudować satysfakcjonujący biznes, który tylu klientkom przynosi pomoc każdego miesiąca. W zgodzie ze sobą i bez udawania kogoś, kim nie jestem. Tak przechodzimy do kolejnego ważnego fundamentu prawdziwej Królowej Swojego Biznesu.

Najpierw musisz dać dużo dobrego sobie, abyś mogła dawać dobro swoim klientom

To jest taki element, w którym bardzo istotny jest balans, znalezienie złotego środka. Najpierw trzeba dobrze zrozumieć, co to znaczy dawać sobie dużo dobrego. Bo jeśli będziesz tylko głaskała się główce, ciągle odpuszczała, że ok, jak nie zrobiłaś czegoś w tym miesiącu, zrobisz w kolejnym – to za pół roku obudzisz się dokładnie w tym samym miejscu. Owszem, jesteś dla siebie dobra i łagodna. Tylko do czego to prowadzi? Nie rozwijasz biznesu, w którym możesz docierać szerzej i skuteczniej pomagać swoim klientom.

A każdy rozwój wymaga zmian. Aby być Królową Swojego Biznesu potrzebna jest zmiana nastawienia. Polega ona na budowaniu niejako nowej tożsamości osoby, która:

  • kocha to, co robi i przy tym dobrze zarabia,
  • dociera szeroko ze swoim przekazem,
  • z pewnością siebie pomaga swoim klientom,
  • nie poddaje się, bo to, co inni uznają za porażki, nie podcina jej skrzydeł,
  • wyciąga wnioski z otrzymanych lekcji i robi postępy.

Taką kobietą trzeba się po prostu stać, a to wymaga wypracowania dobrych nawyków. Może znasz książkę „Atomowe nawyki” (jeśli nie, to gorąco polecam jej przeczytanie), w której świetnie jest opisane, jak małymi krokami wprowadzać drobne zmiany. Aby mieć coraz więcej takich nawyków, które definiują to, jak Ty siebie postrzegasz.

Budując odpowiednie nawyki, staniesz się prawdziwą Królową Swojego Biznesu

Teraz przyjrzyj się sobie, ale tak szczerze. Jakie nawyki budujesz i pielęgnujesz? Możliwe, że jest to dbanie o siebie, swoje ciało, bo to Ty jesteś najważniejsza? Może wyrobiłaś sobie nawyk aktywnej sprzedaży, dzięki czemu Twoje produkty idą jak woda? Albo zbudowałaś nawyk pracy mentalnej i praktykujesz codziennie manifestacje, bo wiesz, że to Ci pomaga? Czy jest wręcz przeciwnie? I wykształciłaś w sobie niewspierające nawyki, które Ci nie służą i trzymają w miejscu? Takie, których ta nowa wersja Ciebie, prawdziwa Królowa Swojego Biznesu, w ogóle by nie miała…

Usłyszałam ostatnio takie porównanie i dało mi bardzo dużo do myślenia, dlatego podzielę się nim również z Tobą. To nie jest złe, że sobie wieczorem wypijesz piwko albo zagrasz w grę komputerową, nawet jak będziesz robić to codziennie. Tylko najważniejsza jest kwestia, czego nie robisz w zamian. Jaki jest koszt alternatywny?

Kiedy ja to sobie uświadomiłam, zrozumiałam, że w tym czasie, kiedy np. gram w grę, to nie praktykuję innych nawyków, które mnie wspierają, np. nie stosuję jogi nidry. Poza tym, gdy siedzę długo wieczorami, następnego dnia jestem mniej wydajna, bo się nie wyspałam i nie mam takiej energii, jaką mogłabym mieć. Właśnie to są koszty alternatywne. 

Oczywiście tutaj nie chodzi o to, żeby stać się robotami, bo w życiu jest miejsce na wszystko. Także na „głupią” rozrywkę. Problem pojawia się wtedy, gdy zabiera Ci ona sporą część doby i w związku z tym nie robisz rzeczy, które pomagają Ci w rozwoju biznesowym i osobistym. A jeśli chcesz rzeczywiście być Królową Swojego Biznesu, to nie ma sensu robić tego, co większość ludzi. Lepiej być w tym top of the top ?

Zostań Królową Swojego Biznesu i zaprogramuj się mentalnie na sukces!

W programie będziemy właśnie metodą atomowych nawyków stopniowo budować nawyki godne Królowej. W obszarze obfitości finansowej, czyli poprawy relacji z pieniędzmi i pozbycia się niewspierających przekonań na ich temat. Będziemy też pracować nad dobrymi nawykami w obszarze czasu, aby poczuć jego obfitość. Wyjść z przepracowania i usunąć takie przekonania, jak to, że trzeba się ciężko narobić, żeby zarobić. Zajmiemy się także obszarem miłości do siebie, ale takiej wymagającej.

Bo Ty już masz w sobie niesamowity potencjał, który umożliwia Ci o wiele więcej, niż teraz Ci się wydaje. Pomogę Ci go odkryć, a także będę Cię w tym utrzymywać, żebyś się nie „rozmemłała” i nie wypadała z nowej tożsamości. 

Dlatego mój program nazwałam skutecznym systemem mentalnego programowania sukcesu. Z moją pomocą będziesz kształtować odpowiednie nawyki i stopniowo zaczniesz zasypywać tę lukę między kobietą, którą jesteś teraz, a tą, którą chcesz być. Staniesz się prawdziwą Królową Swojego Biznesu! Będziesz dokonywać przełomów i osiągać to, co wcześniej wydawało Ci się niemożliwe, szybciej niż myślisz.

I to jest mój manifest dla Królowych Swojego Biznesu

Bo Ty już jesteś taką kobietą, która wie, że zasługuje na wszystko, co najlepsze! I nie toleruje niczego mniej.

Kobietą, która z mocą i pewnością działa w swoim biznesie, kreuje świadomie wymarzone życie i buduje nawyki godnej Królowej. 

Kobietą, która otworzyła się na obfitość czasu, pieniędzy, zdrowia i miłości każdego dnia oraz zdecydowała, że ma to wokół siebie. Traktuje potknięcia i wyzwania jako szansę oraz odkrywa nowe możliwości, jak z lekkością rozwijać swój biznes.

Kobietą niezwykłą, która wie, że ma coś wartościowego do przekazania i chce się tym dzielić z całego serca. Dlatego odważnie skaluje swoje zasięgi i dociera do szerszej grupy klientów, aby im jak najlepiej pomagać.

Kobietą, która daje dużo dobrego światu, najbliższym, klientom… ale przede wszystkim sobie. Kochając i doceniając siebie każdego dnia. Prowadząc biznes dający jej satysfakcję, niezależność finansową i wolność czasu, których od zawsze pragnęła.

Już masz w sobie Królową Swojego Biznesu!

Może nawet czasami tak się czujesz. Jednak cały trik polega na tym, aby BYĆ Królową Swojego Biznesu na co dzień, a nie tylko nią bywać. Dlatego z całego serca Cię zapraszam, abyś do nas dołączyła i kreowała tożsamość Królowej. 

Stworzyłam przestrzeń, w której system budowania nawyków w tych trzech obszarach, które według mnie są najistotniejsze, czyli: finansów, czasu oraz miłości dla siebie i klientów jest uporządkowany. Uruchamiam też aplikację, dzięki której to będzie łatwiejsze niż w przypadku, kiedy masz jakiś kurs online, do którego może zajrzysz, a może nie. 

Jeśli to, co powiedziałam z Tobą rezonuje, czujesz, że tego potrzebujesz oraz chcesz regularnie pracować nad nawykami i stać się Królową Swojego Biznesu – dołącz do programu. Zróbmy to razem!

Bo to nie jest tak, że dam Ci tylko informacje, jak budować nawyki i Cię z tym zostawię, abyś dalej radziła sobie z tym sama. Cały czas będę w tym procesie z Tobą. Będziemy spotykać się na sesjach, żeby podtrzymywać i utrwalać w sobie pozytywne zmiany. Aby one się rzeczywiście działy.

Sprawdź szczegóły programu Królowe Swojego Biznesu, a jak masz jeszcze jakieś dodatkowe pytania, daj mi znać.

Dziękuję Ci, że zostałaś ze mną do końca. Jestem bardzo ciekawa, co myślisz o mojej definicji Królowej Swojego Biznesu? Będzie mi miło, jak podzielisz się tym, np. na moim Instagramie @italianajustyna

I nie zapomnij o subskrypcji podcastu Mały biznes, wielkie efekty, jak jeszcze tego nie robisz, aby nie przegapić kolejnych odcinków. Możesz ich słuchać w ulubionej aplikacji oraz na moim kanale YouTube, gdzie znajdziesz jeszcze więcej praktycznych wskazówek, jak rozwijać opłacalny biznes online z pełną mocą ?

Zostań prawdziwą Królową Swojego Biznesu!

Zaprogramuj się mentalnie na sukces w biznesie i zbuduj nawyki godne prawdziwej Królowej.

Otwórz się na obfitość czasu, finansów, wolności i miłości oraz prawdziwe przełomy!

Zostań Królową Swojego Biznesu

i żyj wymarzonym życiem każdego dnia!

Justyna Stańska Italiana
Justyna Stańska
Latest posts by Justyna Stańska (see all)
produkty online

Zacznij odważnie promować swoje oferty online!

Pobierz ściągawkę z 15 pomysłami, które pomogą Ci sprzedawać codziennie, bez wyczerpujących kampanii. Z lekkością i bez poczucia wciskania!

Zamów powiadomienia o nowych odcinkach podcastu „Mały biznes, wielkie efekty”

Co 2 tygodnie znajdziesz w nim nowy odcinek z wiedzą, inspiracją lub konkretną strategią, która pomoże Ci zrozumieć, jak Ty też możesz prowadzić świetnie zarabiający na siebie biznes.

Nawet jeśli (tak jak ja) jesteś normalną dziewczyną bez 50 000 followersów.

 

Kliknij i posłuchaj
na Apple Podcast

Kliknij i posłuchaj na Spotify

Kliknij i posłuchaj na YouTube

Kliknij i posłuchaj na Spreaker

Kliknij i posłuchaj na Empik Go

Kliknij i posłuchaj na Podcast Addict