Jak zdobyć pierwszych subskrybentów newslettera

A więc chcesz mieć newsletter. Dużo już słyszałaś o konieczności budowania listy e-mail, znasz zalety newslettera w porównaniu z innymi kanałami promocji online (chociażby z tego odcinka podcastu), tylko wciąż nie wiesz, co dalej

Wciąż zwlekasz z budową listy e-mail. Na pocieszenie powiem, że nie taki diabeł straszny, jak go malują, serio!

Pamiętam sama, jak zaczynałam swoją przygodę z e-mail marketingiem niekorporacyjnym. Było to w 2015 roku, na moim pierwszym blogu o tematyce pielęgnacji twarzy.

Naprawdę zrobiłam mnóstwo rzeczy źle ?

 

Całe szczęście, teraz jest łatwiej.

Mamy do dyspozycji intuicyjne narzędzia, łatwe i przejrzyste zasady, reklamy na facebooku nawet dla osób z niewielkimi budżetami.

Wystarczy sobie jeszcze zadać jedno, ale to zajebiście ważne pytanie: po co chcę ten newsletter mieć i KOGO chcę jako swojego czytelnika (notabene odpowiadałam na nie w jednym z artykułów na blogu tutaj)

A jak już to wiesz, to można lecieć z ustawieniem wszystkiego, no i w kolejnym kroku z promocją zapisów!

Wciąż nie wiesz, co i jak?
W najnowszym odcinku podcastu, przeznaczonym dla totalnie początkujących, opowiadam właśnie o tym, jak krok po kroku zbudować newsletter i zdobyć pierwszych 100 subskrybentów.

 

Dlatego jeśli interesuje Cię temat, jak zdobyć pierwszych subskrybentów newslettera, zapraszam Cię do kolejnego, ósmego już odcinka podcastu „Mały biznes, wielkie efekty”.

W tym odcinku, oprócz samych kwestii technicznych i krótkiego porównania najpopularniejszych dostawców systemów e-mail marketingowych (więcej informacji o tym, jak wybrać idealny system newsletterowy, znajdziesz w tym wpisie), zyskasz też wiele wskazówek odnośnie samej strategii budowania listy.

Odpowiesz sobie na pytanie, co jest najważniejsze, jeśli chodzi o pozyskiwanie pierwszych subskrybentów i doskonale zrozumiesz, dlaczego ich jakość jest ważniejsza niż ilość i co ma przełożenie na wyniki sprzedażowe.

Chcesz, aby Cię zauważali i kupowali od Ciebie online?

Nie czekaj, aż ktoś Cię w magiczny sposób odkryje czy poleci. Weź sprawy w swoje ręce i zamów trening widoczności w sieci, który pozwoli Ci przyciągnąć więcej idealnych klientów i sprawi, że będą kupować właśnie od Ciebie.

Justyna Stańska
produkty online

Zacznij odważnie promować swoje oferty online!

Pobierz ściągawkę z 15 pomysłami, które pomogą Ci sprzedawać codziennie, bez wyczerpujących kampanii. Z lekkością i bez poczucia wciskania!

Zamów powiadomienia o nowych odcinkach podcastu „Mały biznes, wielkie efekty”

Co 2 tygodnie znajdziesz w nim nowy odcinek z wiedzą, inspiracją lub konkretną strategią, która pomoże Ci zrozumieć, jak Ty też możesz prowadzić świetnie zarabiający na siebie biznes.

Nawet jeśli (tak jak ja) jesteś normalną dziewczyną bez 50 000 followersów.

 

Kliknij i posłuchaj
na Apple Podcast

Kliknij i posłuchaj na Spotify

Kliknij i posłuchaj na YouTube

Kliknij i posłuchaj na Spreaker

Kliknij i posłuchaj na Empik Go

Kliknij i posłuchaj na Podcast Addict